Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Lecavalier-number4 píše:
kelemantia píše:No Malkin-Crosby-Recchi myslim viac dokazu ako Lecavalier-St. Louis-Richards, takze sa priklanam k Penguins.
Zápas bude na galaxii takže uvidím živě
No tak to si pravdepodobne pozriem aj ja, lebo tento rok som este nevidel hrat nazivo Crosbyho. A ani Tampu. To bude asi tym, ze pozeram len zapasy, kde sa mozem tesit na hru nasich, ale dnes mozno spravim vynimku a privstanem. A kedy to bude, teda o kolkatej?

UrÄŤitÄ› si pĹ™ivstaĹ

No tak som si privstal na zapas a urcite nelutujem. Tampa hrala krasny hokej v podani St.Louisa a Lecavaliera. Aj Boyle robil co mohol, aby odcinil hrubku na zaciatku zapasu. Ale dnes ma maximalne sklamal Richards(takmer som ho na lade ani nevidel), Malkin(nuz maloco mu vyslo na lade), potesil ma vykon Petrovickeho(aj ked pri prvom jeho striedani bol vyluceny a PIT inkasovalo-na konci mal dobre prilezitosti), Crosby robil co mohol, ale sam na to proste nemal. Nuz cakal som urcite viac od Pittsburghu a asi menej od Tampy. :roll: Skutocne ma milo prekvapili hraci Tampy. Vitazstvo si urcite zasluzili.

Ked si to tak vsimam, tam Malkin je uz dlhsiu dobu out....

kelemantia píše:No tak som si privstal na zapas a urcite nelutujem. Tampa hrala krasny hokej v podani St.Louisa a Lecavaliera. Aj Boyle robil co mohol, aby odcinil hrubku na zaciatku zapasu. Ale dnes ma maximalne sklamal Richards(takmer som ho na lade ani nevidel), Malkin(nuz maloco mu vyslo na lade), potesil ma vykon Petrovickeho(aj ked pri prvom jeho striedani bol vyluceny a PIT inkasovalo-na konci mal dobre prilezitosti), Crosby robil co mohol, ale sam na to proste nemal. Nuz cakal som urcite viac od Pittsburghu a asi menej od Tampy. :roll: Skutocne ma milo prekvapili hraci Tampy. Vitazstvo si urcite zasluzili.
To potěší, opravdu jsme odvedli dobrý výkon :cool: Já jsem Richardse viděl, ale nebyl až tak aktivní, no nevadí, hlavní je výhra 8)

No co, nebude playoff ani v tomto roku, ani v dalsom? :D

Tento rok uz asi nie.Zatial su na 12 mieste a Crosby sam hrat nemoze.Ale narok maju sancu ako kazdy iny tim.

UpĂşrimne: Nie. Ale do buducnosti majuvelky potencial. Vsetci vidime nie nemiestne ospevovanie mladikov.

OMFG co zas ten Crosby stvaral to je neuveritelne. Toto bude jednoznacna Hart trophy v 19 rokoch, mozno nejaky Lidstrom bude konkurovat.

Jednoznacne? No, netvrdim, ze nie. Ale mozno by to pre neho ako osobu nebolo velmi rozumne.

Pittsburgh zdolal WSH 2:0, gol dal aj Ronny. A Crosby chvalabohu nezaznamenal ani bod...stale verim tomu ze ho Majo dobehne :)

arek píše:Pittsburgh zdolal WSH 2:0, gol dal aj Ronny. A Crosby chvalabohu nezaznamenal ani bod...stale verim tomu ze ho Majo dobehne :)
favorit sa presadil a Rony odohral dobry zapas, Jurci prijemne prekvapil..a s tym Crosbym, resp. Majom na to mĂ´zes zabudnut..ja budem rad, ak sa Majo udrzi v TOP 10tke, Crosby je proste "iny"..

Crosby už má Art Ross Trophy v kapse. 8)

crosbyho ak tak dobehne Ovi ale aj to dost pochybujem ... ako vravim ovechkin nema s kym hrat a dokedy vydrzi byt taky produktivny v zavislosti od vlastnych schopnosti

Crosby je najlepsi, takze preco by si mal odriekat body, podla mna v tejto sezone dosiahne este vacsieho respektu, nez v minulej, ved je to megahviezda.

tak od noveho roka to dobre valaju 8) kto by to bol cakal este pred dvomi mesiacmi :roll: teraz 5 vitazstiev po sebe, dostali sa uz na tretie miesto vo vychode este by potrebovali niejake produktivne kridlo ku Crosbymu a bolo by to vyborne lebo okrem Recchiho tam asi nikto taky nie je :roll:

Dalsi cierny kon vychodu spolu s Ottawou. Maju dobre zorganizovanu obranu, dobreho brankara. No a v utoku puta pozornost Sid ale pri tom aj ostatne utoky ich doplnuju. Napr. v poslednej dobe Ronald a Ruutu celkom slusne boduju. Pens tiez nemaju na sebe ziaden tlak niekam povinne postupit v playoff, su brany ako tim buducnosti. No ale u mna kludne mozu vyskocit uz teraz, hlavne na slabsom vychode tam kludne maju uplne na kazdeho.

Ma sokovali, ze podlahli slabuckym Islanders! A ako vyzdvihovali kadejaku luzu! To, ze Crosby pozbieral 0+4, ze Recchi vala ako za mlada a ze Malone mal 3+0 zaujalo asi malokoho....

Ani to nebolo moc v mediach ale Pittsburgh ziskal trejdom najlepsieho bitkara NHL Georgesa Laraquea z Phoenixu. Pens tak maju konecne ochrancu pre ich hviezdy teda najme Crosbyho a to dokonca toho najpovolanejsieho.

ako keby nestacil Ruutu a Petrovicky :roll2:

no jo smrtelna kombinacia by to bola

Petrovicky zase nehra. A taky je aj stav, po 1.tretine prehravaju 2:0 s Philadelphiou.

A Gary Roberts je akoze nikto? :?:
Crosby a spol. táhnou diváky do ochozů

zaujimavy clanok aj s tabulkou navstevnosti uvedenou na samom konci

http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 274&flag=7
cepi píše:Crosby a spol. táhnou diváky do ochozĹŻ

zaujimavy clanok aj s tabulkou navstevnosti uvedenou na samom konci

http://www.nhl.cz/index.php?lng=CZ&view ... 274&flag=7
pěkný že Tampa je na třetím místě a má 100,1 :cool:
sorry Ĺľe jsem off-topic :oops:

Jinak Pens letos play-off udělají :?
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS