Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Když jsme teď u těch velkých změn. Jak by jsi si představoval soupisku na příští sezónu? Rok co rok když si na začátku sezóny čtu prognózy na nejrůznějších web. stránkách a vidím tam to stejné. Tým okolo Crosbyho s Malkinem blablabla. Já byl vždy zastáncem rovnoměrného využití útočné síly do více lajn. Máte 2 senzační hráče v podobě Crosbyho s Malkinem. Jenže už několik sezón jim nejste schopni sehnat adekvátní křídla. Ale když by se vyměnil např. Malkin (pochybuji, že by byl vyměněn Crosby), tak by se jednak odlehčilo z plat. stropu a jednak by jste za něj mohli získat adekvátní náhradu. Já tu nechci psát hlouposti ale nedávno jsem si všiml, že by jsi si dokázal představit vedle Crosbyho Evandera kanea. Takovej Malkin za E. Kane + jeden z dvojice Trouba/Bogosian + něco na dohoz (mají tam toho dost) by se mně osobně líbilo. Pak by se dal pustit i Letang, a hned by se ten tým proměnil solidně. Prostě já nevidím budoucnost mít 2 špičkové centry s laxními křídly. Je to nevýhoda, ale zároveň i výhoda já vím. Ta zranění se vám zrovna nevyhýbají. Jenže ten Malkin si zaslouží víc. Já bych jej strašně rád viděl v jiném týmu, kde by byl prostě lídr a ústřední postava. Nejsou třeba nějaké spekulace podobného rázu?
Nejsou, resp. jsou to jen ojedinele a nepodlozene brepty/navrhy.. Realne to nehrozi, to garantuju.

Tady musis zohlednit i duveru u samotnych fans. Spousta lidi tam Crosbyho & Malkina miluje a na zapasy chodej hlavne kvuli nim. Menit nektereho z nich by bylo nejen sportovni, ale i marketingovy riziko. Mame dostatek lukrativnich figurek na vymenu a zmenu kultury a na vytvoreni lepsich podminek pro Malkina a Sida. Zatim se to jeste nikdy radikalne nezkusilo z teto strany, tak ted je na čase. Kdyz to nevyjde, tak az pak se nekdy (MOZNA) muze realne uvazovat o brutalnich zmenach jakymi by byla vymena Malkina/Sida.

jeste k tem predsezonnim predstavam:
Moznosti je hodne, hodil by se podpis Kulemina + trejd za renomovany kreativni kridlo. Pro me bude klic, aby byl Dupuis napevno a s klidnym svedomim ve 3.lajne (tim je salamounsky receno vsechno a splneno vsechno i co se tyce skladby TOP6), takova rada Gibbons/Bennett-Sutter-Dupuis by byla velice fajn.

Otazka co s Fleurym. Nevyhorel, to ani nahodou. Ale ani nepresvedcil natolik, aby jsme s nim byli klidni na dalsi PO.
to je furt ze nemaj kridla. Nejezdi nahodou nalevo Crosbymu hrac co dava za sezonu +/- 30 golu za plat hrace do treti lajny (ja vim bla bla to by vedle cindy uhral kazdy) a malkinovi napravo hrac co dava +-/ 40 golu za sezonu za plat lepsiho 2nd linera? co vic byste jako chteli? 50 goloveho strelce? nenechte se vysmat 40ti golovej hrac stoji pres 7 mega.

to myslite vazne ze vas zachrani kulemin co dal jednou za zivot 30 golu a nad 40 bodu? good luck. doufam ze ho podepisete a Neala vratite na zapad za par prospektu
megaton píše:to je furt ze nemaj kridla. Nejezdi nahodou nalevo Crosbymu hrac co dava za sezonu +/- 30 golu za plat hrace do treti lajny (ja vim bla bla to by vedle cindy uhral kazdy) a malkinovi napravo hrac co dava +-/ 40 golu za sezonu za plat lepsiho 2nd linera? co vic byste jako chteli? 50 goloveho strelce? nenechte se vysmat 40ti golovej hrac stoji pres 7 mega.

to myslite vazne ze vas zachrani kulemin co dal jednou za zivot 30 golu a nad 40 bodu? good luck. doufam ze ho podepisete a Neala vratite na zapad za par prospektu
1)Nezachrani, ale je to spolehlivej defenzivni hrac, vybornej u mantinelu a na vytvareni prostoru, ktery v Leafs nemel podminky a u nas by je mel. Je idealni sance ho podepsat za smesnej peniz, protoze produktivita mu chybela (opet buying low, v Leafs hral s lemplama v prohnilem prostredi). Malkin potrebuje spokojenost, dobrou naladu a musi spoluhracum verit, pak je to zaruka extralevelu.

2)Nikdo Neala neposila pryc ZA PAR PROSPEKTU. O jeho "specifikach" ovsem uz rec byla.
Creeper píše:Já jen k tomu Crosbymu z topiku PO.
http://www.nhl.cz/CZ/35360/sid_the_kid_v_tom_plave.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud to nejsou bláboly tak jsem si myslel, že Crosby je prostě ikona Pens a přesto vlak nejede :neviem:
Chybí mi tam ještě tenhle návrh Obrázek :)
Bob McKenzie @TSNBobMcKenzie
PIT will announce this morning GM Ray Shero and head coach Dan Bylsma have been fired. #TSN
Woohooooo!
fantomas píše:
Bob McKenzie @TSNBobMcKenzie
PIT will announce this morning GM Ray Shero and head coach Dan Bylsma have been fired. #TSN
Woohooooo!
no real surprises :neviem:
Per Bob Errey, "Pens are expected to name Jason Botterill and John Hynes the new GM and Head Coach, respectively."
:clap: :clap: :clap: O necele 2 hodiny tiskovka :waa:

Ale precijen otazka co ten Shero.. Rikal jsem ze ho vinim za fail vic nez Bylsmu. To plati!!! Na druhou stranu Bylsmu nemame sanci zkorigovat a navest na spravnou cestu, ten uz ten team proste ztratil, neni o cem.. Kdyby se Sherovi prilozil nuz na krk a nastolila by se jasna predstava toho, jak si ten team predstavujeme, tak myslim ze by byl schopnej to realizovat..

Navic, na postu trenera jsou alternativy, ale na postu GM vubec nevim.. Shero si zaslouzi padaka za to jakym smerem sel doposud, o tom zadna, ale jaksi z toho zacinam mit smisene pocity. Ja myslim, ze ted si to i sam Shero uvedomuje a svou filosofii by zmenil. Ale to je pozde a leti zaslouzene. No uvidime, co bude dal. Hlavne co se tyce noveho GM vubec nevim :nervozny:

EDIT: Tak Hynes a Botterill? Wow, fajn :good: Hynes je v AHL skvelej (nejlepsi obrana ligy, pravidelny playoffs runy i s prumernou sestavou) a neboji se dat sanci mladym (tyrani Desprese a spol by melo skoncit). Dobry mlady defenzivni trener z vlastnich zdroju, velmi perspektivni. Navic kdyby to neslo a o rok by byl volnej Babcock, tak je to idealni prechodna stanice.

Co se tyce Botterilla, tak to je expert na pocitani cap-space, bonusy, kontrakty a tyhle zalezitosti. Alespon takhle byl doposud u nas vyuzivan. Za GM-a ho chtelo uz Buffalo.

Spokojenost!
Otazka je co bude s dvojici Dumb & Dumber dal.. Predpokladam, ze Washington se po nich vrhne a to by bylo pikantni :lol2: Je docela mozny, ze pujdou jako package, hlavne aby ta jejich obrovska family nevyhynula cela..
Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie 9m
Not sure if he has interest in being a GM, but many in PIT believe owner Ron Burkle would like Sidney Crosby's agent Pat Brisson to be GM.
Botterill mozna bude jen docasne reseni (interim GM). Brisson nevim, pozitivum by bylo, ze ma jako agent mnoho kontaktu s hracema a mohl by dovest nejakou solidni rybu z Free Agency.
Uch och och, yes yes yeeeeeeesssssssss. No ja mam radost :)
Tak to som teda zvedavý, ak to dopadne. Play off ma už veľmi nezaujíma, tak aspoň mám čo ďalej sledovať
Tohle je jen polovina problemu vyresena.. Nestaci jen vyhodit lidi, ale je nutno najit lepsi nahradu. Hynese jako coache bez debat beru, ale s tim GM si na to jeste pockam!
Ako hovoríš Atlantik, je to len polovicne riešenie problému. Ja nevidim problém dať post GM nejakému mladému dravcovi, skôr by som na miesto trénera chcel niekoho skúseného, pretože naše hviezdy potrebujú skúseného trénera. Aspoň tak sa mi to javí zvonku. Neviem či by to Hynes ustál
Tiskovka tady, za necelou pulhodinu: http://www.sportsnet.ca/sportsnet-live/" onclick="window.open(this.href);return false;
Nick Cotsonika ‏@cotsonika 1m
Morehouse: Bylsma's status will be determined by the new GM.
Jak že to bylo? Neřikej hop, dokud...?
takze Bylsma zatial zostava.
Paneboze, my se ho snad nezbavime.. :scare: Pritom vsude psali, ze to ma spocteny. Aspon ze priznali, ze se nad jeho padakem uvazuje :eek2: Kdyz ma Bylsma trochu hrdosti, mel by sam uznat ze to nema smysl takhle fungovat. Ten tlak na jeho hlavu od nove sezony by byl nechutnej. Snad si novej GM na sebe neveme hned od uvodu takove bremeno :slap:
Atlantik píše:Ten tlak na jeho hlavu od nove sezony by byl nechutnej. Snad si novej GM na sebe neveme hned od uvodu takove bremeno :slap:
by skoncil po 3 zapasoch ako Lavy :-D
Atlantik píše:Otazka je co bude s dvojici Dumb & Dumber dal.. Predpokladam, ze Washington se po nich vrhne a to by bylo pikantni Je docela mozny, ze pujdou jako package, hlavne aby ta jejich obrovska family nevyhynula cela..
Bylsmu si môžete nechať, no asi najväčší argument (vzhľadom na to, čo som čítal) na to nechcieť Shera je jeho draftovanie. Vo Washingtone sa však posledné roky vždy niekto chytil a keď by si ako GM nechal súčasný tím scoutov, tak v drafte problém nevidím.
Atlantik píše: Shero si zaslouzi padaka za to jakym smerem sel doposud, o tom zadna, ale jaksi z toho zacinam mit smisene pocity. Ja myslim, ze ted si to i sam Shero uvedomuje a svou filosofii by zmenil.
Tiež si myslím, že skúsenosti v Pittsburghu by mu pomohli a nejakých unáhlených rozhodnutí by sa vyvaroval a ak by Caps našli k nemu solidného trénera (Trotz :yes: ... Shero bol asist. GM u Nashvillu, takže by tam už teraz mohla byť medzi nimi nejaká "chemistry"), tak by som ho možno aj chcel :) .

Je tu nejaký zádrhel ktorý som prehliadol, dôvod prečo by Shero u Caps nesedel a o ktorom niekto, kto Pittsburgh až tak nesleduje, nemôže vedieť :?:
Rumor has it (and this is ONLY speculation) that Detroit's Mike Babcock could become Pittsburgh's newest GM. I've received texts from buddies of mine (Pens fans), and now Mark Madden is building on the speculation through his radio show.
Nedava mi to smysl. Vsichni na Bylsmu kydaji, psalo se ze je uz fired, priznalo se ze ho novej GM muze okamzite vyhodit.. K cemu to vede? Delame ze sebe dementy? Nebo jen chceme oblbnout Caps a nedovolit jim po Bylsmovi skocit? Nebudeme ted kvuli nejistote u statusu Bylsmy ztracet dulezitej cas pri nehledani noveho trenera??

Nechapu, mysteriozni situace :neviem:

Ad Zdenko) Shero je urcite o level lepsi nez McPhee. Jeho nejvetsi slabinou jsou otresne offseasons a nekdy je prilis pasivni vuci dulezitym problemum.
Obrázek

ahahaha :-D
LATEST HEADLINES: ......
Obrázek
Tweetoval to i MacKenzie.. Neuveritelne.. Neuveritelne, co ten chlap ustoji, ale ted ho ceka dalsi challenge. Akorat ze novej GM by si nevykopnutim Bylsmy na sebe okamzite postval celou verejnost, takze clovek by si rekl ze Bylsma musi byt done tak nebo tak. Nicmene kdyz prezil doposud, tak je mozne asi vsechno :scare:
Jdou zvesti, ze se chystate tankovat na Connor McDavida. :hehe:
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS