Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

7 zápasů = 11 gólů

Kde je ta útočná síla, kterou jsme se měli pyšnit..:(
Kunitz má za posledních 30 zápasů jeden bod a furt hraje první lajnu a PP, ještě v takhle nabouchanym útoku... 10 našich křídel, který jsme letos použili, udělalo 7 bodů dohromady. Ach jo.
Kunitz je jen jedna část problému. Dneska jsem koukal na zápas proti Dallasu a podle mě mnohem větší problém je v tý obraně. Pens totálně nezvládaj transition, obránci nejsou schopný dát kvalitní first pass, všecko to házej přes celý kluziště a ještě k tomu nejsou s to přijet aspoň k červený čáře, aby z toho nebyl icing. To jejich počínání úplně postrádá hokejový myšlení. Navíc mi přijde, že když už se dostanou do útočného pásma a chtěj vytvořit nějaký tlak, tak jsou obránci pozičně zcela mimo, zbytečně se tlačí moc do branky a nehlídaj si odskočený puky, který lítaj po mantinelu ven z pásma, ty jim uletí a je po tlaku. A navíc Crosby a spol. ani neví, kde maj ty beky hledat na přihrávku. Je supr mít v útoku Crosbyho s Malkinem, ale prostě když nemaj support od beků, tak sami nic nezmůžou.
Ja som zatiaľ nevidela ani jeden zápas, sledujem len výsledky a keďže sem už ani Atlantik nepíše podrobné analýzy zo zápasov, tak nemám celkom predstavu. Ale z toho, čo tu píšete mi vyplýva, že tá obrana bude asi fakt biedna. Navyše, asi tomu neprispieva ani fakt, že tá produktivita je mizerná. Včera som si kúpila ProHockey a tam v tom stĺpiku, kde je plus a mínus bolo medzi plusmi, že presilovka Penguins. :-D Teda v príprave. Tak potom neviem, asi je niečo od začiatku sezóny fakt zle. Aspoň to už výsledkovo nie je až taká bieda, ako to vyzeralo ešte pred týždňom.
Myslel jsem, ze dospeli lide uz ProHockey nectou :shock:
Kika píše:Včera som si kúpila ProHockey a tam v tom stĺpiku, kde je plus a mínus bolo medzi plusmi, že presilovka Penguins. :-D Teda v príprave.
Snáď aj naposledy, už to nerob, radšej si daj do prasiatka peniažky :wink2:
Ale na titulke boli Crosby a Kessel...
Vycheatovanej win v OT po faulu Malkina a po jinak brilantnim vykonu Fleuryho.. A tak Johnston zije dal... Nashville bylo jinde, ale nekdy hokej nema logiku. Vzhledem na to trapeni co zazivame a i vzhledem na pomerne narocny rozpis je tech 50% temer zazrak...
Niekedy je vyhra prehrou..ak sa Johnstona nezbavite uz teraz moze vas to stat cely rok - a taky luxus Pitt nema
Bennett says he injured himself celebrating a goal. Maybe the Penguins are lucky they aren't scoring much.
Beau se u ty oslavy golu taky sotva pohnul.. Ja uz tomu nerozumim.. Kazdopadne by se mel ve Washingtonu asi vratit do sestavy, potrebujeme ho.
Jo, jenže, jak dlouho nám vydrží.. on se snad zraní i když si zavazuje tkaničky.. je ho strašná škoda...
Koho bysme chtěli za Johnstona, až poletí? Já už to beru jen jako otázku času, neumim si moc představit, že by se to najednou všechno dlouhodobě otočilo. Ale to už bylo víceménně jasný před sezonou hmm. S Hynesem jsme to posrali... Je někdo na podobný úrovni v AHL třeba? Nicméně ač by o něj snad ani zájem nebyl, uklidňuje mě, že Tortorella už je nedostupnej. :)

Ještě k těm trenérům teda, z tohohle mám fakt radost: Sergei Gonchar has joined the Pittsburgh Penguins’ coaching staff as defensemen development coach. :clap: :clap: :clap:
Tak třeba BB z Anaheimu bude bez práce..:)))
:rofl:

tak toho vam prajem fakt zo srdca :lol2:
Jen aby bylo rozuměno, nepsal jsem jeho jméno jakožto možného nástupce, repsektive nástupce, kterého bych si přál, ale spíš jako "větší" jméno, které bude pravděpodobně k dispozici. AHL nesleduji, takže vůbec netuším, zda tam někdo schopný je nebo tak.
Randy Carlyle je volnej. :jn:
Nevim no, at to je jak to je, tak se vyhralo 5 z poslednich 6 zapasu, takze to s tim Johnstonem bohuzel tak horky nebude.. Pricemz ted dva na lede red-hot Preds & Caps. Samozrejme to brutalne zkresluje Fleury, ktery je nerealny, ale dnes jsme nehrali spatne. Bennett to ozivil, je fakt dobry, ten pokrok je tam evidentni, jen uz musi zustat zdravy. Na druhou stranu, ta presilovka a ta Crosbyho lajna (s Hornqvistem), to je proste nula a neni ani videt svetlo na konci tunelu. Dupuis co rok nehral to reseni rozhodne neni, nevim proc je tak tezke zkusit Bennetta v prvni lajne??? Dnes btw jeste pochvala pro Lovejoye, kdyz se od neho nechce 25 minut+ jako v PO, tak je schopny si to sve odehrat. Nicmene jeste jednou, Fleury je neskutecny.. coz je skvele zjisteni, ale bohuzel nemuze odchytat 82 zapasu a asi to nemuze takhle vydrzet. Kdysi to byl ciste atletickej golman s nestandardnim stylem chytani, ted je neskutecne klidnej, vyborne pozicni a ta jeho atleticnost prichazi na pomoc v kritickych situacich. Ted na Buffalo doma by to ale chtelo risknout Zatkoffa asi uz.
teď koukám, že Farnham dostal v NJD šanci ve druhé lajně - 1+1 :)
Ako je možné, že Sid má len 5 bodov? To hrá tak zle?
Qaximo píše:teď koukám, že Farnham dostal v NJD šanci ve druhé lajně - 1+1 :)
Nedostal, měl necelejch 8 minut IT (nejnižší z Devils)
Flower by si fakt už mohl schovat něco na PO, jestli se tam dostaneme. To přece nemůže v takovym tempu vydržet, plus když se Zatkoffem jako dvojkou bude mít tak 65 zápasů... Jinak Fehr super hned od prvního zápasu, ten bude hodně platnej a jestli zůstane zdravej, tak je to úžasnej tah od JR. O přesilovkách už nemá cenu nic říkat asi, vrchol byl major na přelomu první a druhý třetiny, to už je vážně umění, hrát ty přesilovky s takovym talentem takhle na ho*no. :-D
Kunitz hral včera najlepší zápas, čo som ho videl hrať v poslednej dobe. Žeby sa prebral v tretej lajne?
Vader » Ned Nov 01, 2015 9:34 am píše:
Qaximo píše:teď koukám, že Farnham dostal v NJD šanci ve druhé lajně - 1+1 :)
Nedostal, měl necelejch 8 minut IT (nejnižší z Devils)
Aha, tak já se jen někde díval a v zápisu byl ve 2. lajně, na IT sem se nedíval.. no nic to nemění na těch 2 bodech...)
53 minut perfektni road game, pak jsme si to zbytecne zkomplikovali, ale vyhra zaslouzena.. 8 vyher z poslednich 9 zapasu a to ten team jeste zdaleka nehraje sve maximum. Bottom6 je letos excelentni, hraci jako Bonino, Cullen, Bennett a ted nove i Fehr ve trojce a ctyrce, to je proste zaruka kvality.. Fehr vypadal ve svych prvnich dvou zapasech naprosto excelentne.. 2 SH goly, ten dnesni totalni highlight reel.

Crosby dnes nejlepsi na lede, je to tak jednoduche.. staci vymenit Dupuise do ctyrky za Fehra a teoreticky by to melo vsechno klapat.. Presto mam vazne obavy ze Johnston to neudela :hroza: Dulezite jeste je, ze Perron vedle Malkina a Kessela zda se pochopil ze je to jeho posledni sance a podle toho vypada i jeho hra.

Co se tyce obrany, letos je nas nejspolehlivejsi bek Dumoulin, vedle neho se stabilizoval i Lovejoy. Kdo by to rekl, ze z toho trejdu Staala bude prave Dumo casem asi nejhodnotnejsi komponent.. v porovnani s Pouliotem momentalne urcite. (i kdyz Sutter byl rozumne vymenen za Bonina+ + capspace na Fehra).

System Johnstona tkvi v tom, ze jeden forward je furt v podstate na pozici polobeka, nejcasteji je to centr. To ma za nasledek ten destruktivne pusobici system, ale zaciname si na to zvykat. Napr. takovy Malkin je letos defenzivni monster, jak 5 na 5, tak i v dobe kdy naskoci na PK. Nelibi se mi to, protoze potencial nasich centru je jinde nez v defenzivni dominanci, ale dokud se vyhrava tak nevim co k tomu rict. Ofenzivni konzervativita se da castecne kompenzovat fungujici presilovkou, v posledni dobe jsou na PP naznaky zlepseni, tak snad..
Eric Fehr (@penguins) is the 1st player in NHL history to score a SHG in each of his first 2 games with a team.
Penguins prospect Derrick Pouliot has been cited for public drunkenness.

Pouliot was cited by Wilkes-Barre City police early Sunday morning, according to a police report. Officers arrived at a dispute between Pouliot and a taxi driver at 1:10 a.m. and found the 21-year-old defenseman to be intoxicated, police said. Pouliot was taken to the police station and issued a non-traffic citation. He was released to a sober adult, according to the report.
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES