Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já se tím, že nemám Nelétavce rád netajím, ostatně jsem to tady už kdysi psal, ale nechce se mě listovat. Každý má svůj top team, nebo team, který má nejméně oblíbený. :bee: Proto mne to sere, že jsme prohráli zrovna s Pens a taky jsem nikde nepsal, že hrajeme super hokej. Už několikrát jsme ztratili vedení 2:0 nebo prosrali totálně třetí třetinu. Obrana je ementál, který nemá systém. Nebýt tam Mrázek, tak kolikrát odcházíme s debaklem i když jeho kouzlo ze začátku sezóny pomalu vyprchává. Co se týká PO, tak si myslím, že my tam nakonec na rozdíl od Pens nebudeme. Začíná se zvedat Cindy a s tím dle mne padá hra celého teamu a to není ani Fleury. Nakonec je jedno, který sněhulák proti nám chytá protože naše koncovka je žalostná. Takže asi tak.
:hanba:
Obrázek
Btw, mame 4 solidni beky - Letang, Maatta, Dumoulin, Daley a pak Lovejoye, ktery je dejme tomu ze pouzitelnej. Cole je hroznej. Furt nam chybi jeden bek ke spokojenosti, ale musi to byt aspon takovy bek jako tu byval Paul Martin nebo Niskanen. Teda ne hvezda, ale bek schopnej tahnout druhej par resp. solidne doplnit prvni par. Perron ani Kunitz tu hodnotu nemaj. Hornqvist mozna nemusi byt spatnej zaklad, ale muselo by se pridat. Pak je tady zajimava moznost s Fleurym. Jeho hodnota mozna NIKDY nebude vyssi nez je ted. Team jako Edmonton, nebo i Calgary nebo Buffalo co nemaj legitimni jednicky by se sli po nem roztrhat.. Pointa je v tom, ze Murray je mozna uz ted stejne dobry jako Fleury a hlavne by hral za necelej milion a Fleuryho protihodnota by zaplnila tu diru v obrane.

Nestane se to, protoze Fleury je predstavitel "zlate generace", oblibenej v kabine a je proverenej a dobrej.. Ale vzhledem na to co je Murray zac a jake diry mame v sestave bych ja o tomhle proste uvazoval. Murray bude nas golman na pristich 10+ let.
Chris Johnston ‏@reporterchris 30 Dec 2015
I won't be surprised if Matt Murray is Team North America's No. 1 goalie at the World Cup. They were very high on him before he even reached NHL.
Asi to bude Gibson, ale stejne..
Murray uz je teraz dobry ako Fleury, nie je trosku predcasne toto tvrdit? Takze Murray uz teraz ma vykonnost ako jeden z top brankarov v lige?
Pali_Caps píše:Murray uz je teraz dobry ako Fleury, nie je trosku predcasne toto tvrdit? Takze Murray uz teraz ma vykonnost ako jeden z top brankarov v lige?
Tak tak, je to top brankářský prospekt, má za sebou úžasnou AHL sezonu, další úžasnou rozjetou letos, ale v NHL má odchytané 4 zápasy a i slabší dny přijdou. Je to dost přehnané podle mě a předčasné dělat takové závěry. Jakkoliv vstoupil do NHL výborně, tak by tohle bylo naprosté šílenství.
Pali_Caps píše:Murray uz je teraz dobry ako Fleury, nie je trosku predcasne toto tvrdit? Takze Murray uz teraz ma vykonnost ako jeden z top brankarov v lige?
To mozna prehnane je, ale pokud by byl schopen chytat na urovni 92%, tak neni co resit. a vyloucit se to neda. Trejdovat Fleuryho ted by bylo predcasne, ale nechat si Murraye jako backupa, dat mu dalsich 10 zapasu a pak se rozhodnout na draftu 2016 co s Fleurym mi dava smysl.

Risk je zisk. Otazka je, ze jestli je lepsi nase sestava s Fleurym a Colem nebo s Murrayem a legitimnim TOP4 bekem. A to ani nemluvim o capspace, Fleury bere 5.75M (opravnene ale precijen..), Murray chyta skoro zadarmo. Jak rikam, Fleuryho hodnota dost mozna NIKDY nebude vetsi. Sam nevim jestli bych do toho sel, jen rikam ze bych o tom uvazoval. Murray uz AHL prerostl a to ze tam lame rekordy ve 20ti letech uz me nezajima. Chci ho videt v acku a zaroven chci videt polepene nektere diry v nasi sestave a uvazovat smerem do budoucna.
Kde byla ta presilovka cely rok 2014 a 2015? Najednou je smrtici. Kde byl ten utok? Crosby se s tim nesere a hazi to vse smerem na branu, pada mu to tam nadherne. Cely team pod Sullivanem hraje proste pro radost a vraci se sebevedomi kazdym zapasem. Hrajeme na vyuzivani nasich silnych stranek, ne na maskovani nasich slabin, teda utocne a rychle. Proti Isles to byl valec, nabehli jsme na ne, dali 5 golu a bylo. Ted uz to asi jen nejak dohrajeme, ale je jasne co ten team dokaze kdyz se to sejde a kdyz hraje v pohode. V obrane furt diry, ale Fleury to zakryva. Jeden bek misto Colea a muzeme jit na to..
Atlantik » ned led 03, 2016 2:53 am píše:Kde byla ta presilovka cely rok 2014 a 2015? Najednou je smrtici. Kde byl ten utok? Crosby se s tim nesere a hazi to vse smerem na branu, pada mu to tam nadherne. Cely team pod Sullivanem hraje proste pro radost a vraci se sebevedomi kazdym zapasem. Hrajeme na vyuzivani nasich silnych stranek, ne na maskovani nasich slabin, teda utocne a rychle. Proti Isles to byl valec, nabehli jsme na ne, dali 5 golu a bylo. Ted uz to asi jen nejak dohrajeme, ale je jasne co ten team dokaze kdyz se to sejde a kdyz hraje v pohode. V obrane furt diry, ale Fleury to zakryva. Jeden bek misto Colea a muzeme jit na to..

Vubec nechci prudit :) ale podobne komentare jsem tu cetl pri nastupu Bylsimy , pri nastupu Johnsona a pak se to casem otocilo jak strasne je neschopnej :) Ale samozrejme zapas ocividne povedenej :)
Samozrejme ze na zavery je brzo, o tom zadna.. ale ta hra je diametralne jina a cloveka najednou bavi se na to koukat.. All offense. Neco co jsme nezazili asi rok a uz jsem pomalu myslel ze tak ani nejsme schopni hrat. Ted vidim ze jsme a musim byt vdecny i za tu nadeji. Jak rikam, dominantni useky jsme meli i na zacatku pod Sullivanem, jen tam byly zraneni a smula v koncovce. Proste se ted snazime vnutit souperum svoji hru a vyuzivat nase prednosti, to pod Johnstonem nebylo. Na vetsi soudy to chce cas, ale po dlouhe dobe verim..
Tak nás čaká dvojzápas s Chicagom, na ktoré sa veľmi teším a som na ne veľmi zvedavý aj z toho dôvodu, lebo si myslím, že čierne jastraby poriadne preveria našu momentálnu formu
slavo píše:Tak nás čaká dvojzápas s Chicagom, na ktoré sa veľmi teším a som na ne veľmi zvedavý aj z toho dôvodu, lebo si myslím, že čierne jastraby poriadne preveria našu momentálnu formu
Vynikajici zapas ve kterem jsme byli lepsi... Nakonec ale beru i ten bod, protoze prohravat 0-2 po dvou tretinach proti Hawks je vetsinou konec. Crosby hral tu treti tretinu jako z jiny planety, hned 20 sekund po golu trefil tyc, pak tam byl tlak a nakonec to tam Letangovi padlo z niceho tesne pred koncem. To byl taky jediny stastny moment pro nas za cely zapas. OT bylo blaznivy, sance se stridaly snad kazdych 20 sekund, no nakonec Kessel s Malkinem nestihli prostridat a Panarin trestal.

Letos nezvyknu brecet, ale dnes sudi byli strasni.. Chicagu prochazelo vsechno, vcetne brutalniho too many men v prodlouzeni a pak ten trapnej call na Letanga pri nasi jediny presilovce :slap: :slap: Sudi nas obrali o vyhru, protoze v takovem tranzu v jakem jsme se nachazeli by presilovka 4 na 3 v OT byla neco jako automaticky gol...

Ale zaklad je, ze se u tech zapasu bavim, jsme fun to watch, nekdy se tim utokem nechavame az unest ale whatever.
Tak dnes odveta, ak budeme bodovať, budem velmi spokojný. Inak atlantik ako sa ti páčil kasperi kapanem na MSJ? Máme za čím banovať?
slavo píše:Tak dnes odveta, ak budeme bodovať, budem velmi spokojný. Inak atlantik ako sa ti páčil kasperi kapanem na MSJ? Máme za čím banovať?
Nesledoval jsem.. Dnes nas Chicago jasne prehralo, vcera jsme sli nadoraz a ted jsme tahali nohy, ty B2B neumime.. Nicmene Fleury nam dal sanci bodovat, Kunitz nedal za stavu 1:1 v 48.minute cistou golovku a pak se projevil Porter u golu Panarina a Lovejoy pri EN golu (co tam sakra vubec delal??? :scare: ). jeste 4 minuty pred koncem trefil Crosby tyc, mimochodem 35 tyci uz prej letos, v tom vedeme ligu.

Jedeme spravnym smerem, ale momentalne jsme meli strasne tezky rozpis, myslim ze vysledky prijdou.. Sullivan naladil team na lepsi vlnu, hrajeme spravnym zpusobem, ale furt nas brzdi nektere personalni rozhodnuti jako nasazovat Portera a davat mu vyrazny IT(je to PKer a nic vic), drzet Kunitze furt s Crosbym ktery se muze i rozkrajet, nasazovat Malkina s Hornqvistem a Kesselem pricemz tihle dva s nim dlouhodobe nesedej a maj hrat s Crosbym.. Pak ten Lovejoy na EN situaci, WTF??
Nečudo, že máme skoro najmenej gólov v celej nhl. Z čoho mi už chceme dať gól? V prvej tretine sme mali 3-4 čisté gólovky. Len aby sa nám to nevyplatilo :-(
slavo píše:Nečudo, že máme skoro najmenej gólov v celej nhl. Z čoho mi už chceme dať gól? V prvej tretine sme mali 3-4 čisté gólovky. Len aby sa nám to nevyplatilo :-(
Kessel at uz jde fakt do prdele, lempl jeden, to co nedal v prvni tretine uz nepotrebuje komentar.. O jeho slabinach se vi a kdyz k tomu prida i neschopnost promenovat i ty nejvetsi tutovky, tak o cem to je?? A Kunitz taky, zas hraje uplny houby a pak jeste neda do prazdny brany. Obe situace btw pripravily Crosbyho o bod, ten se muze i rozkrajet, ale s tou podporou co mame na kridlach se proste na kazdej bod nadre.

Kazdopadne tenhle zapas byl must-win, proti wildcard konkurentovi, ktereho mam oznaceneho jako jeden z teamu ktery se musi predbehnout jestli v tom PO chceme byt. Montreal je tezce prumernej a takove zapasy my uz musime vyhravat, uz neni na vyber. Zaslouzene, ale v zaveru jsme az prilis spolehali na Fleuryho.
Atlantik, máš pravdu s priemernosťou montrealu, ale priemerný su, ked im nechytá carey price. S ním podľa mňa play off dajú, lebo on ich dvíha o niekoľko poschodí a sám im vyhral niekoľko zápasov. Bude to boj do konca základnej časti, na čo sa veľmi teším - aspoň bude dobrý hokej. Som zvedavý, ako skončíme. A toho crosbyho ľutujem. Skúsil by som perrona a kunitza vymeniť a skúsil získať jedného lepšieho krídelníka. Uvidíme. Inak vdaka Atlantik za príspevky, už ich píšeš viac ako na začiatku sezóny, teším sa z toho :-)
Ked som pisal na zaciatku sezony ze Kessel je lempl a ze to bol pre vas krok spat dobre ze som nebol za uplneho amatera. Takto ho mate do 2022 a bude len horsie :nervozny:
Ja to nechapem, vy ste mali take neuveritelne stastie pri skladani timu ze ste mohli byt druhe Chicago (mozno aj lepsi) a svojou chybnou draftovou a trejdovou politikou ste si to doje*ali..ale ze uplne sami!!..A bude len horsie :nervozny:
XruC píše:Ja to nechapem, vy ste mali take neuveritelne stastie pri skladani timu ze ste mohli byt druhe Chicago (mozno aj lepsi) a svojou chybnou draftovou a trejdovou politikou ste si to doje*ali..ale ze uplne sami!!..A bude len horsie
:petrik:

Ale stale sa bojim ze ten Kessel sa chyti....ak k tomu dostane podmienky....
Kroky GM tomu moc nepomahaju
XruC píše:Ked som pisal na zaciatku sezony ze Kessel je lempl a ze to bol pre vas krok spat dobre ze som nebol za uplneho amatera. Takto ho mate do 2022 a bude len horsie :nervozny:
Jsme dva. :serus:

S Atlantikem na chatu sem to rozebíral hodiny a nedokázal pochopit, proč se jich bojím furt stejně, ne-li míň. Kessel to nevytrhne, když tam hraje až druhý housle (na který není stavěnej jako Hossa, Sharp, Panarin v Chicagu) za Crosbym a Malkinem.
Ten propad Kessela mohl očekávat opravdu málokdo ale. Před sezónou se pořád psalo, jak na sobě přes léto makal, že je připravený si dojít pro SC a ruku na srdce. kdo čekal, že se nechytne po boku Crosby a vlastně ani Malkina.

No s odstupem času jsme nakonec rád, že místo Kessela jsme tehdy přivedli toho Jardu!
slavo » ned led 10, 2016 1:09 pm píše:Atlantik, máš pravdu s priemernosťou montrealu, ale priemerný su, ked im nechytá carey price. S ním podľa mňa play off dajú, lebo on ich dvíha o niekoľko poschodí a sám im vyhral niekoľko zápasov. Bude to boj do konca základnej časti, na čo sa veľmi teším - aspoň bude dobrý hokej. Som zvedavý, ako skončíme. A toho crosbyho ľutujem. Skúsil by som perrona a kunitza vymeniť a skúsil získať jedného lepšieho krídelníka. Uvidíme. Inak vdaka Atlantik za príspevky, už ich píšeš viac ako na začiatku sezóny, teším sa z toho :-)
Price by v tomhle zapase ani nahodou nezachytal lip nez Condon, ktery za goly nemohl a chytil i dost veci navic. Proste Montreal se musi porazet, tam se neni o cem bavit.. Nerikam ze jsou uplne nejvetsi tragedi, ale je to presne ten team, ktery musis porazet a predbehnout jestli neco chces. A to i s Pricem, si myslim, navic kdyz jim jeste chybel Petry. Povinnost kazdopadne splnena a jede se dal.. Zacina nam druha pulka sezony a jeste mame 4x Phillu, 4x Rags, 3x Isles a 3x Devils.. Tyhle zapasy rozhodnou.
Ja myslim ze to nebude cisto kesselom, vsetci tam maju nizsiu produktivitu ale ked sa clovek pozrie na ten kader tak sa ani neda divit...
Hlavne do top six tam chyba nejaka hlbka, hraju s hracmi ako kunitz a perron. Potom sa muzstvu nedari, nalada pod psa, k tomu niekto zacne suckovat (horny) a nejak sa to cele rozsiri. Ja si uz ani nepamatam kedy si pens naposledy vychovali nejakeho vlastneho utocnika a ujal sa im v top6 :D
Bud v tomto smere na ho*no scouting, alebo si tu volbu na drafte rovno trejdnu za nejakeho rentala alebo nepouzitelneho hraca. Nie su ani dynastia jak hawk takze nejaky lacny panarin k nim nepojde atd....
Atlantik píše:Zacina nam druha pulka sezony a jeste mame 4x Phillu, 4x Rags, 3x Isles a 3x Devils.. Tyhle zapasy rozhodnou.
:jj:

My to máme 2x Rags, 2x Isles, 4x Pens, 2x Devils, 2x Habs, 2x Bruins, 2x Wings, 1x Sens

:petrik: Maluju si scénář, že v 82. zápase se bude v našem vzájemném zápase rozhodovat o posledním postupujícím do play-off přes wild card. :slintac: :scare: Ale přání hlavní je, ať my jsme ještě po 70. zápase v reálné hře o play-off.
Kessel je minus hlavne v tom, ze to nieje hrac, na ktoreho sa spoliehate, ked ide do tuheho. Staal bol ten typ hraca, co dolezitejsi zapas o to hral lepsie. Tym trejdom to zacalo. Pitt nakoniec nerobil vyslovene zle vymeny, ale na kazdej stracal. Ked sa k tomu pripocita to ich uz legendarne zbavovanie sa 1st a 2nd pickov + prospektov a neustale rentovanie hracov namiesto vychovavania si ich zistime ze mame slusnu medzeru za Malkinom a Crosbym, ci uz vykonnostne, alebo vekom :roll:
Atlantik píše:Price by v tomhle zapase ani nahodou nezachytal lip nez Condon, ktery za goly nemohl a chytil i dost veci navic. Proste Montreal se musi porazet, tam se neni o cem bavit.. Nerikam ze jsou uplne nejvetsi tragedi, ale je to presne ten team, ktery musis porazet a predbehnout jestli neco chces. A to i s Pricem, si myslim, navic kdyz jim jeste chybel Petry. Povinnost kazdopadne splnena a jede se dal.. Zacina nam druha pulka sezony a jeste mame 4x Phillu, 4x Rags, 3x Isles a 3x Devils.. Tyhle zapasy rozhodnou.
Souhlas, že jste ten zápas vyhráli naprosto zaslouženě a že ani Price by s tím nic neudělal - Condon chytal velmi dobře. Jinak je ale zajímavé, že tenhle "těžce průměrný tým" je od počátku sezóny stále mezi prvními třemi celky divize a nikdy se ani zatím nedostal mezi wild card... To, že to zhruba poslední měsíc nešlape, je pravda, ale těžce průměrným bych ten tým rozhodně nenazval! Ale co, vy jste samozřejmě úplně někde jinde, že... :-D ?
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS