Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

habs píše: Souhlas, že jste ten zápas vyhráli naprosto zaslouženě a že ani Price by s tím nic neudělal - Condon chytal velmi dobře. Jinak je ale zajímavé, že tenhle "těžce průměrný tým" je od počátku sezóny stále mezi prvními třemi celky divize a nikdy se ani zatím nedostal mezi wild card... To, že to zhruba poslední měsíc nešlape, je pravda, ale těžce průměrným bych ten tým rozhodně nenazval! Ale co, vy jste samozřejmě úplně někde jinde, že... :-D ?
Zatim jste tam nebyli, ale uz tam v podstate jste. Meli jste start 9-0-0 a od ty doby jste spolu s Columbusem snad nejhorsi team ligy s bilanci 4 zapasu pod padesat procent. A to jste tu bilanci 9-0-0 jeste asi mesic vylepsovali a teda ten propad z posledni doby je o to dramatictejsi.. Ano, chapu ze Price by vas celkove pozvedl mozna tesne nad hladinu, ale za tim prumerem si stejne stojim. O playoffs budete podobne jako my bojovat do posledni chvile a rekl bych ze u nas je ta sance trosku vyssi nez u vas, protoze u nas jsou posledni dobou nejake naznaky ale vy jen padate a padate..
Atlantik píše:ale za tim prumerem si stejne stojim.
V prosinci se s týmem něco stalo, nikdo neví co, hrajeme špatně a dle mého je to v hlavách. Sebevědomí nám chybí a do toho stojí na střídačce vystrašený Therrien, který pod tím tlakem pomalu neví, která bije. To je fakt, ale nazvat nás průměrným týmem... Uvědom si, že to je v podstatě ten samý tým, co za tři roky pokaždé udělal PO, má čtvrtou nejlepší bilanci v PO a tuším třetí v základní části overall za toto období. Takže si každý Habs hater může říkat co chce, ale je to nesmysl, co ty tvrdíš.
To by ses spíš měl ptát ty, co jste za tým? V poli dva z pěti nejlepších hráčů na světě a stejně hrajete kulové. Deep PO run poslední roky žádný a letos jste s takovým ofenzivním potenciálem 26. tým v GF, což je trošku trapas.
Zajímavý je ale strašně MAF, on hraje nejlepší hokej kariéry, když tým před ním hraje nejhorší hokej za poslední roky, člověka až napadá, co byste mohli vše dokázat za posledních deset let stát tam tak někdo jiný :sarcasm:
Parda píše: V prosinci se s týmem něco stalo, nikdo neví co, hrajeme špatně a dle mého je to v hlavách. Sebevědomí nám chybí a do toho stojí na střídačce vystrašený Therrien, který pod tím tlakem pomalu neví, která bije. To je fakt, ale nazvat nás průměrným týmem... Uvědom si, že to je v podstatě ten samý tým, co za tři roky pokaždé udělal PO, má čtvrtou nejlepší bilanci v PO a tuším třetí v základní části overall za toto období. Takže si každý Habs hater může říkat co chce, ale je to nesmysl, co ty tvrdíš.
To by ses spíš měl ptát ty, co jste za tým? V poli dva z pěti nejlepších hráčů na světě a stejně hrajete kulové. Deep PO run poslední roky žádný a letos jste s takovým ofenzivním potenciálem 26. tým v GF, což je trošku trapas.
Zajímavý je ale strašně MAF, on hraje nejlepší hokej kariéry, když tým před ním hraje nejhorší hokej za poslední roky, člověka až napadá, co byste mohli vše dokázat za posledních deset let stát tam tak někdo jiný :sarcasm:
Cca to co vy.. prumer. Ale jestli chce prumerny team do playoffs, tak musi porazet prumerne teamy ve vzajemnych zapasech a to je to co jsme vcera udelali :salute:

A mimochodem, pod Sullivanem jsme TOP5 possession team ligy, z poslednich 9 zapasu to mame 5-2-2 a to jsme meli dost neprijemny program. Urcitej progres tam je, ale zahazujeme spoustu obrovskych sanci a i lajny 5 na 5 jsou spatne poskladany. Drzi nas Fleury a special teamy.
Atlantik píše: Zatim jste tam nebyli, ale uz tam v podstate jste. Meli jste start 9-0-0 a od ty doby jste spolu s Columbusem snad nejhorsi team ligy s bilanci 4 zapasu pod padesat procent. A to jste tu bilanci 9-0-0 jeste asi mesic vylepsovali a teda ten propad z posledni doby je o to dramatictejsi.. Ano, chapu ze Price by vas celkove pozvedl mozna tesne nad hladinu, ale za tim prumerem si stejne stojim. O playoffs budete podobne jako my bojovat do posledni chvile a rekl bych ze u nas je ta sance trosku vyssi nez u vas, protoze u nas jsou posledni dobou nejake naznaky ale vy jen padate a padate..
No vždyť tvrdím doposud, ne? A když už chceš být důsledný, měl bys vědět, že z prvních 25 zápasů (což je konec listopadu) jsme měli jen 4 zápasy, ve kterých jsme nezískali ani bod! Takže s tím nejhorším týmem ligy po té devítizápasové šňůře ti to asi moc nesedí, že...? Pak bohužel přišel prosinec a tam začala ta mizérie, o které mluvíme já s Pardou.
habs píše: No vždyť tvrdím doposud, ne? A když už chceš být důsledný, měl bys vědět, že z prvních 25 zápasů (což je konec listopadu) jsme měli jen 4 zápasy, ve kterých jsme nezískali ani bod! Takže s tím nejhorším týmem ligy po té devítizápasové šňůře ti to asi moc nesedí, že...? Pak bohužel přišel prosinec a tam začala ta mizérie, o které mluvíme já s Pardou.
Vsak jsem to psal, ze i po tom startu 9-0-0 jste chvili jeste pokracovali v plusove hre, nicmene z poslednich 17 zapasu mate katastrofickou bilanci 4-13-0, takze koho uz chceme porazit, kdyz ne vas?? A to je to o cem to pisu a co jste si vy zacli brat hodne osobne. Samozrejme ze vase posledni katastrofalni serie neni obrazem vasi skutecne kvality, ale stejne tak ten brilantni uvod neni obrazem vasi skutecne kvality. Nachazite se nekde mezi a kdyz rikam ze budete bojovat o playoffs az do konce, tak nechapu co na tom chcete zpochybnovat.. Nebo si myslite ze to mate jisty??
Atlantik píše: Vsak jsem to psal, ze i po tom startu 9-0-0 jste chvili jeste pokracovali v plusove hre, nicmene z poslednich 17 zapasu mate katastrofickou bilanci 4-13-0, takze koho uz chceme porazit, kdyz ne vas?? A to je to o cem to pisu a co jste si vy zacli brat hodne osobne. Samozrejme ze vase posledni katastrofalni serie neni obrazem vasi skutecne kvality, ale stejne tak ten brilantni uvod neni obrazem vasi skutecne kvality. Nachazite se nekde mezi a kdyz rikam ze budete bojovat o playoffs az do konce, tak nechapu co na tom chcete zpochybnovat.. Nebo si myslite ze to mate jisty??
Samozřejmě, že jsme kvalitativně někde mezi tím začátkem a tou katastrofou nyní. Ale rozhodně nejsme "těžce průměrný tým", to se pak podívej na celou NHL a řekni mi, kdo je tedy top a kdo ten lepší průměr...! O tomhle mluvím a ne o tom, zda budeme o PO bojovat až do konce - podělali jsme skvěle rozjetou sezónu, takže tomu asi tak bude...
Problém je v tom, že na začátku jsi mluvil úplně o něčem jiném než nyní na konci - ano, v současném stavu asi není tak složité nás porazit, nicméně to rozhodně neplatí obecně a já delší dobu tvrdím, že dlouhodobě patříme určitě k té lepší polovině NHL.
habs píše: Problém je v tom, že na začátku jsi mluvil úplně o něčem jiném než nyní na konci - ano, v současném stavu asi není tak složité nás porazit, nicméně to rozhodně neplatí obecně a já delší dobu tvrdím, že dlouhodobě patříme určitě k té lepší polovině NHL.
Vidis, to i my ale je nam to houby platny.. Z minulosti se nezije a v soucasnosti jsme proste v baliku teamu co musej zoufale bojovat o kazdej bod. U vas je navic katastrofalni aktualni forma, takze se nediv tomu, ze zapas s vama se povazuje za jeden z tech prijemnejsich a v nasi situaci vicemene za must-win.
Opet celej zapas dotahujeme, uz tak nejak tradicne.. Crosby nam nakonec vybojoval aspon bod, fakt skoda ze se mu nepodarilo to dorazit v regulation, chybel kousek.. Letang, Dumoulin a Hornqvist jedini co tak nejak sekundovali. Jinak opet jsme prohrali OT, uz ani nevim kdy naposledy tomu bylo jinak.. Malkin se stupidnim faulem v utocnem pasmu, sice to sudi na 90% celou sezonu v OT nepiskaji, ale ted to proti nam piskli a okecali by to. Proste neni duvod aby Malkin zkousel takhle nesmyslne hakovat. Btw Kessel opet nic a Perron s historicky spatnym zapasem. Pokud nemel 10 turnoveru, tak ani jeden. Neskutecne neco.
To byla zabava v Tampe, krasny zapas.. Sudi nas rizli, ale pak jsme uz tradicne dotahovali dvougolove manko a Tampu jsme drtili, az jsme to otocili z 3:1 na 3:4 po dvou peknych nahravkach Malkina a po krasne strele Kunitze.. Bylo by to pod kontrolou, jenomze Fehr s Kunitzem nestastne nevyhodili puk a Stralman neskutecnym golem srovnal na 4:4.. Byli jsme dnes jasne lepsi nez Bolts, ale jejich sikovnost a skill v koncovce je udrzeli nad vodou, coz zas takova nahoda neni. Crosby nedal prazdnou branu, pak v ot nesmyslne nahraval ve stylu allstar game kdyz mel strilet. Kazdopadne Tampa z prvniho vetsiho naznaku v ot trestala a tak nase ot prokleti pokracuje. Nicmene vykon hodne dobrej, nepolozili jsme se ani po dvou rychlych PP golech, prehravali jsme je a nakonec to Tampa vykouzlila. Ale bod z takoveho zapasu spatnej neni, jen uz to chce zitra sundat tu Carolinu a bude to ok. Tahle hra na playoffs musi s prehledem stacit, je videt ze makame a jsme schopni to vygradovat ve druhych polovinach zapasu. Uz to bylo s Canes, Chicagem, Detroitem a ted dnes co jsme stahli dvougolovou ztratu. Obcas by ale taky nezaskodilo dat prvni gol..
The Pittsburgh Penguins have acquired forward Carl Hagelin in exchange for forward David Perron and defenseman Adam Clendening, it was announced today by executive vice president and general manager Jim Rutherford
No, nevím teda, Perron byl tenhle rok absolutně marnej, ale že by nás zrovna Hagelin měl vytrhnout? Je pravda, že ho až tolik nesleduju, ale v téhle sezoně taky nic moc, ale to se odráží od tý bídy, co u Ducks je. Na druhou stranu, taky, za Perrona víc získat nešlo..
ku*va, Perron tam byl takovej peknej trojskej kun. Se snad v Anaheimu pomatli?
As per @TSNBobMcKenzie, Ducks trade F Carl Hagelin to Penguins for David Perron and D Adam Clendening.
Penguins asi vážně do toho PO nechcou :D
AndyF píše:ku*va, Perron tam byl takovej peknej trojskej kun. Se snad v Anaheimu pomatli?
Pořád má větší ofenzivní upside než Hagelin, který v posledních dnech začal hrát lépe, ale pořád je to spíše hráč do 3. lajny, co má cap hit 4 miliony na další 3 sezony ještě. Takhle jsme vzali ofenzivnějšího Perrona (jakkoliv hrál špatně letos, pořád lepší střelec jak Hagelin), který je po sezoně UFA a ušetříme peníze na podpisy klíčových hráčů jako Lindholm, Vatanen nebo Rakell.
Perron byl muj nejneoblibenejsi Penguin, na Hfboards jsem jel proti nemu kampan.. To co predvadel letos nebyl hokej.. Jestli cekas produktivitu, tak nevim, mozna se vzpamatuje. Jinak je ale brutalne pomalej, neumi branit a neumi vystrelit. Turnover machine. Umi najezdy a obcas zahituje, to je tak vse. Liability. Hagelin nas loni zarizl v playoffs, v ty serii dominoval. Chceme hrat na rychlost a Perron se nehodil, bylo to priserny. Hagelin kdyz neboduje, furt aspon dobre brani, excelentne brusli a PKuje. Hagelin je lepsi nez Perron, o tom nepochybuji. Problem je ze je podepsan na dalsi dva roky za 4M ale jestli se tu chytne, bude to steal. V Rangers terorizoval celou divizi, potrebujeme ho aby to delal zas. Clendening je jen odkopnutej kontrakt. Bye bye Perron, konecne, uz mi pil krev od brezna.. Kazdej jeden zapas a vyvrcholilo to posledne v caroline, sam jsem tu psal o historicky spatnem vykonu. Poison Perron.
Problem je ze je podepsan na dalsi dva roky za 4M ale jestli se tu chytne, bude to steal.
Mne sa zda ze na tri roky, ale niesom si isty.
A ked sa nechyti, budete mat 3rd linera za 4 mega :nervozny:
Taková radost když vypadl konečně z divize... :hroza: Hagelin > Perron. No, snad se nechytne v top6 aspoň.
XruC » sob led 16, 2016 1:17 pm píše:
Problem je ze je podepsan na dalsi dva roky za 4M ale jestli se tu chytne, bude to steal.
Mne sa zda ze na tri roky, ale niesom si isty.
A ked sa nechyti, budete mat 3rd linera za 4 mega :nervozny:
No jo, je to risk, ale rozumim proc do toho jdeme. Z Perrona mi bylo na bliti a asi nejen mne, kdezto Hagelin nas tradicne nicil. Je to hrac kteremu sedel otevrenejsi Vychod, ne fyzickej Zapad. Je mnohem lepsi nez Perron, ale jde i o to jestli si obhaji ten svuj kontrakt. Kazdopadne minimalne ted by jsme meli byt mnohem solidnejsi.. Perron nas fakt tahnul tezce dolu.
WTF a toho Clenda nikto nechce :D
Kde jsou ty časy, co tu byl Perron opěvovaný jako skvělá posila? :hmm:
asi tak ako pred pol rokom bol horny super vymena za neala a siel by do toho zas
...a asi tak jako nově Hagelin, prostě samé luxusní výměny :jn:
Atlantik píše:Chceme hrat na rychlost a Perron se nehodil, bylo to priserny. Hagelin kdyz neboduje, furt aspon dobre brani, excelentne brusli a PKuje. Hagelin je lepsi nez Perron, o tom nepochybuji. Problem je ze je podepsan na dalsi dva roky za 4M ale jestli se tu chytne, bude to steal
Hagelin byl letos podobně hrozný, produktivita veškerá žádná, PK hrál až třetí dvojici a je to prostě přinejlepším 3rd liner. Taky jsme ho brali kvůli rychlosti, ale nic neukázal skoro. Zvedl se až poslední zápasy. A jinak je podepsaný na další 3 roky, ne na 2. Takže si jako 3rd linera za 4 mega užijte těch 3 půl roku no. Já jsem sám v topicu Ducks psal, že jednoho z trojice Hagelin-Cogliano-Silfverberg bych měnil a nejraději jeho, protože Silf má pořád větší ofenzivní upside a Cogliano bere o milino méně a je to iron-man, nejspolehlivější hráč snad. A hlavně stejně dobrý PKer.

A hlavně pro nás je to fajn i kdyby hrál Perron ho*no, po sezoně odejde a my budeme mít víc prostoru na podpis klíčových hráčů. Jeho místo zaujme pak Ritchie nebo někdo nový, kdo přijde. A pořád jdeme agresivně po Drouinovi, jsme podle většiny zdrojů po Blues dalšími favority. Takže nás Hagelin mrzet nemusí. A Perron může jedině překvapit. Když ne, odejde po sezoně a stejně na tom vyděláme.
Ohlund píše:WTF a toho Clenda nikto nechce :D
to je síce pravda, ale len vy ste za neho vymenili skutočného obrancu do tretieho páru Chicaga :jn:
Hagelin hádam nebude horší ako Perron, len jedna vec je istá: je menší a makší, čiže doteraz sme boli soft a teraz bude ešte viac:-(
Finch182 » sob led 16, 2016 2:54 pm píše:asi tak ako pred pol rokom bol horny super vymena za neala a siel by do toho zas
Hornqvist se pod Sullivanem vzpamatoval a momentalne hraje vyborne, tam je to rezko rict, meni se to jako aprilovy pocasi.. Nicmene Perron byl zabitej, s tim by jsme se nikam nepohli. Pro Anaheim kazdopadne mensi risk nez pro nas kvuli delce kontraktu, ale neni nahoda ze i fans Flyers maj z tohodle trejdu obavy. Az cas ukaze, ale pro mne byl Perron trnem v oku a naopak Hagelina jsem vzdycky moc uznaval, takze tady mne to proste tahne k tomu abych veril ze nam to pomuze.
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS