Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Po očku sem na to čuměl, Kachny velmi silné, ale nechaly se rozjezdit a konec...
Mel tam jit na konec jeste sarkastckej smajl, samozrejme si delam prdel.. Ale na skodu by to rozhodne nebylo (nestane se to).
Dva "osklivy" body po peknem blafaku Letanga v najezdech.. Carolina byla o neco lepsi, ale zapas takovej nas klasickej carolinskej. Celkem nuda, malo prostoru, remizovej podton. Malkin chybi a velmi, Kunitz dnes slabota, Crosby pod osobkou to roztocil az v OT, ale Ward tam caroval. Ty dva dnesni osklivy body jsou ale pekelne dulezity, kor venku a bez Malkina proti solidne hrajicimu teamu. Jesteze ta Carolina je v najezdech horsi nez my, uz bylo fakt nacase je po delsi dobe vyhrat.

Co se tyce PO, moc si nenavyberame, hlavne se tam dostat a nejit na WSH. To znamena skoncit lip nez 8th. Asi nejlepsi by bylo jit na prvni wildcard do Atlanticky sekce, ale to uz jsou longshot spekulace a nebude jednoduchy se tam nacpat.

PS: Pouliot je o tridu lepsi nez Cole. Dnes ve velke pohode, bral si ty puky a rozhazoval je s velkym prehledem. Vypada ze pomalu uz z toho detského hokeje vyrostl a stabilizuje se jako solidni puck mover. Zatim samozrejme v limitovany roli, ale dava to coz je pro nasi questionable obranu hodne dulezity.
Krásny zápas, radosť pozerať, nie ako naše zápasy s Floridou, alebo Carolinou, to človek nemá ani chuť komentovať. Len tá naša 3 lajna ma štve, Kuhnhackl pomaly stráca dych, takisto aj Sundqvist, Rust sa popri nich zvezie. Asi budeme potrebovať jedného hráča do 3. alebo 4. lajny - spomína sa Holland z Toronta. A v sobotu by to už chcelo Malkina
Rust, Wilson a Sheary hrali dnes vyborne. A nejen dnes. Jsou to hraci s urcitym potencialem. Rust je cistej NHLer uz ted, ale souhlas s tim ze s Kuhnem a s defenzivnim Sundqvistem nema nejlepsi podminky. Ja jen doufam ze jak se nam zacnou vracet Bonino, Malkin a spol, tak se v teamu tihle kluci udrzej pred Porterem.

Kessel se zkusil s Crosbym po 50 zapasech a vida.. Cullen byla nejlepsi akvizice leta, hraje temer zadarmo, pritom je to leader pro mlade, maka kazde stridani, umi branit, umi bully a umi i pokousat v utoku. Velmi solidni, sice skoro 40 let ale jeho fyzicka kondice je neskutecna a vubec to na nem neni videt, byly i zapasy ze mel nejvyssi ice-time ze vsech utocniku.
Otresny zapas od TOP6, ale tezko se hraje kdyz jedno hovado v brane podkope hned na zacatku celej team. Je nenormalni jak sami sebe dlouhodobe handikepujeme tim, ze tuhle parodii na golmana drzime v prvnim teamu. Tampe to tam stacilo jen parkrat hodit a dohrat to. AHLeri jsou dobri, tam absence Bonina, Fehra a Bennetta ani neni citit.
Jojo, ale že Vás proti nám podržel, to už nezmíníš. Jakmile se prohraje a Zatkoff nezachytá, tak tu na něj kydáš, ale když se prohraje a Zatkoff zachytá, tak si zticha.
Guddy.44 píše:Jojo, ale že Vás proti nám podržel, to už nezmíníš. Jakmile se prohraje a Zatkoff nezachytá, tak tu na něj kydáš, ale když se prohraje a Zatkoff zachytá, tak si zticha.
Tim chces rict jako co? Ze mu krivdim a ze je to normalni backup?? Jo, obcas ho neco trefi, ma haluzny zapasy, ale celkove jeho styl je totalne chaotickej. Je to golman prinejlepsim na prumerny AHL urovni, loni to byl dokonce AHL backup a letos ho tu mame z nejakyho zahadniho duvodu zas. Mimochodem i v tom zapase co nas "podrzel" na Floride si to tam od Jokinena z uhlu vrazil sam hokejkou, to je jen dukaz toho jak on v ty kase stoji. Smrdi tu uz 2 roky, on v NHL vubec nema co delat. Dnes deravej jak emental, tenhle zapas a pak to co predvadel v St.Louis, to bylo moc i na jeho pomery.
Líbí se mi, jak děláš z mouchy komára. Já přece vůbec nepsal o tom, jestli má na NHL, nebo na AHL. Chtěl jsem tím říci, že když se Crosbymu nedařilo, tak jsi tu pomale nenapsal. Ale jakmile teď tým prohraje, tak to svádíš na Zatkoffa.
Guddy.44 píše:Líbí se mi, jak děláš z mouchy komára. Já přece vůbec nepsal o tom, jestli má na NHL, nebo na AHL. Chtěl jsem tím říci, že když se Crosbymu nedařilo, tak jsi tu pomale nenapsal. Ale jakmile teď tým prohraje, tak to svádíš na Zatkoffa.
Nevim co k tomu mam rict.. Takze jdes provnavat pristup ke Crosbymu a Zatkoffovi? Navic nevim o tom, ze by nam Crosby nejakej zapas mohl nekdy vylozene sam prohrat. U Zatkoffa je to tak kazdej druhej/treti, lepsi priklad nez dnes konec-koncu jen tezko najdes. Jako fakt sorry, o tomhle diskutovat neminim. To neni vymlouvani se na prohru, to je holej fakt. S takovym golmanem se hraje velmi tezko a muzeme si za to sami ze ho tu drzime i za situace, kdy mame 2 talenty v AHL co jsou uz ted nekde jinde nez on.
Penguins Recall Goaltender Matt Murray
Mno, tak s Fleurym asi něco vážnějšího..:( Doufám, že dnes bude chytat Murray..
Qaximo píše:
Penguins Recall Goaltender Matt Murray
Mno, tak s Fleurym asi něco vážnějšího..:( Doufám, že dnes bude chytat Murray..
Fleury will start Sunday in Buffalo. :neviem:
Ohoooo, takze zatkoff out? Mno, ze by? Tak jsem zvedav, jestli o nem jeste uslysime ;)
Qaximo píše:Ohoooo, takze zatkoff out? Mno, ze by? Tak jsem zvedav, jestli o nem jeste uslysime ;)
Obrázek
Maatta nám dnes prehral zápas, žiaľ. Kessela treba poslať po sezóne do riti, ten nebude nikdy srdciar a skúsiť za neho priniesť mladého obrancu a niekoho do top 6. Kunitza poslať tiež a skúsiť podpísat boedkera. už aby sa vratil malkin, lebo mám pochybnosti, či sa vôbec dostaneme do play off. dufam, že teraz nebudeme bezhlavo posilnovať a uplne zbytočne, na pohár nemáme
slavo píše:Maatta nám dnes prehral zápas, žiaľ. Kessela treba poslať po sezóne do riti, ten nebude nikdy srdciar a skúsiť za neho priniesť mladého obrancu a niekoho do top 6. Kunitza poslať tiež a skúsiť podpísat boedkera. už aby sa vratil malkin, lebo mám pochybnosti, či sa vôbec dostaneme do play off. dufam, že teraz nebudeme bezhlavo posilnovať a uplne zbytočne, na pohár nemáme
Přesně tak! Na pohár nemáte a pokud dáte p-o, tak jen s odřeným uchem! Pasta si vás slušně povodil. :giggle:
Philly(p) píše: Přesně tak! Na pohár nemáte a pokud dáte p-o, tak jen s odřeným uchem! Pasta si vás slušně povodil. :giggle:
Tak jsi si uzil svoji chvilku, ale tvoje zavery a playoffs predpovede uz radsi nekomentuju. I kdyz s tim ze nemame na Pohar samozrejme souhlasim. NICMENE, moznost jit na wildcard do Atlanticky sekce je velmi realna. Velmi realne by to znamenalo Floridu.

Navic.. Taky bych nerad delal zavery ze zapasu, kde jsme 2 tretiny meli jasnou teritorialni prevahu, bohuzel na Raska dlouhodobe neumime. A taky bych nedelal zavery a paniku z poslednich 10 zapasu bez Malkina, ktery chybi brutalnim zpusobem (z presilovky jsme bez neho snad nedali gol). Mimochodem i tak to mame bez Malkina 5-4-1, cili 11 bodu z 10 zapasu. Na vikend by mel byt ready, mozna i Bonino. Z day-to-day se stal vypadek na mesic, taka nejaka Penguins klasika.

Btw Fleury pod Sullivanem pod 90%.. A kdyz jsem psal, ze dostat za Fleuryho balik a zkusit Murraye s Jarrym (pripadne Murray+nekdo levnej jako Reimer) tak to vetsine nedavalo smysl. Rozdil mezi Fleurym a Murrayem by nemel byt hoden 5 mega. Murray za 0.8M + balik za Fleuryho je mozna lepsi zaklad nez Fleury za 5.7M. Rikam jen, ze by se nad tim melo uvazovat behem nejblizsi offseason, pripadne 2017 TDL, zatim je na takove zavery brzo, jen to nadhazuju jako ideu.

Maatta a jeho brusleni je mimochodem pruser, ale to uz tu pisu delsi dobu. Kunitz je neakceptovatelnej a s Kesselem taky souhlas. Ale to uz tu taky padlo.
Atlantik píše:
Philly(p) píše: Přesně tak! Na pohár nemáte a pokud dáte p-o, tak jen s odřeným uchem! Pasta si vás slušně povodil. :giggle:
Tak jsi si uzil ...
Zvláštní... Částečně se mnou souhlasíš a přitom tady vytahuješ nějaké závěry a předpovědi, který si dovolí během sezóny vyřknout takřka každý fanda, co sem chodí.
Má předpověď je vcelku známá už od začátku sezóny (Chicago SC, Kane Hart T., Panarin Calder T., Flyers p-o ano,...). Možná nebudu daleko od pravdy... :jn:
Jo a Floridu bych sakra nepodceňoval!
Atlantik píše:
Tak jsi si uzil svoji chvilku, ale tvoje zavery a playoffs predpovede uz radsi nekomentuju..
:hroza: Toto ma dostalo, to pises ty, co si uz v Novembri pisaval do topicu WSH ako na PO nemame? Ty si skutocne bezcharakterny :klobuk:
XruC » pát úno 26, 2016 1:51 pm píše:
Atlantik píše:
Tak jsi si uzil svoji chvilku, ale tvoje zavery a playoffs predpovede uz radsi nekomentuju..
:hroza: Toto ma dostalo, to pises ty, co si uz v Novembri pisaval do topicu WSH ako na PO nemame? Ty si skutocne bezcharakterny :klobuk:
Mejte se tu, bezcharakterniho cloveka tu nepotrebujete. Za to jsem se ti tu konkretne omluvil, ale ty jen cekas ceho se kde proti mne dal chytnout. Celkove to tu pro me nema smysl a na dalsi diskuze uz nemam cas. Doufam ze jses spokojen a klidne si to vyloz jako ze zbabele utikam z boje. Dosahl si asi svuj cil. Tohle je muj posledni prispevek tady. :ahoj:
netrucuj, jak keby si si ho nemohol dat do ignoru. Mozno ma sice pravdu ale jak keby si si nezvykol, ze je xruc impulzivny. Pricom x horsich veci si zniesol a potom takuto prkotinu ked nic strasne nepovedal neunesies.

Navyse vase zabomysie vojny su vystavna skrina tohto fora a taktiez jak mame existovat bez nasho nemesis. Zbytok pens fans nie su superi a nemaju ten "drajv" aby s nimi bola sranda, su moc mierni :D
Finch182 » pát úno 26, 2016 3:17 pm píše:netrucuj, jak keby si si ho nemohol dat do ignoru. Mozno ma sice pravdu ale jak keby si si nezvykol, ze je xruc impulzivny. Pricom x horsich veci si zniesol a potom takuto prkotinu ked nic strasne nepovedal neunesies.

Navyse vase zabomysie vojny su vystavna skrina tohto fora a taktiez jak mame existovat bez nasho nemesis. Zbytok pens fans nie su superi a nemaju ten "drajv" aby s nimi bola sranda, su moc mierni :D
Nic hroznyho? Kdyz nekdo po 8 letech vzajemny diskuze napise o nekom ze je bezcharakterni, tak to pro me neni "nic hroznyho". Vzdy jsem se s nim snazil jednat slusne a vecne, kdyz mel pravdu, jeste jsem se i omluvil. Ja si osobni hodnoty vazim a charakter je pro me jedna z priorit. Resim ted spoustu veci a natahovat se tu a rozcilovat se tu, to fakt nepotrebuju. Je to i z objektivnich duvodu. Timhle prosim adminy o oficialni zruseni a zablokovani konta.
Ja ti to poviem takto, keby mi napises urazku (a myslenu vazne) ty, andy, petrik, captain crunch alebo niekto iny na podobnej iq urovni, tak ma vazne zaboli.

Jak ta ale do bo*a moze urazit clovek, co je schopny napisat slovo chleba s tvrdym Y?
To su veci na ktore ja nikdy nereagujem a mavnem rukou a myslel som ze mas dost rozumu na to, aby si to tak bral tiez.


A fanusikov flyers to tu bez teba nebude bavit, potrebujeme nase vojny takze si daj bublaninku a chod to rozdychat.


Arek/cepi neopovazte mu vymazat ucet lebo vam rozhodim sandale
Nehroť to :) s kym by jsme se tady dohadovali po derby s pens :) s nikym :) a to by byla nuda.
Atlantik píše:Tohle je muj posledni prispevek tady. :ahoj:
Toto som uz od teba cital tolkokrat (aj ja som to parkrat napisal) ze ma to nechava absolutne chladnym :cookies:
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS