Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Omlouvám se, že jsem nepřímo otevřel staré rány, ale Atlantiku, asi sis trochu naběhl... To, že jsem napsal, že Pens nemají na SC a do p-o se možná dostanou jen tak tak, zatím si stojím. Stačí se podívat na pár zápasů a občas omrknout tabulku a je to i fandovi Flyers jasné. Tvůj výpad vůči mně nechápu, protože ty své domněnky a předpovědi prezentuješ dost často!
Kessel je největší letošní propadák soutěže, Malkin je věčně zraněný, Kunitz krutě za očekáváním, Crosby a Letang taky umějí lépe,... Vždyť jste měli být jasný adept na p-o a favorit SC!
Jsi mladý inteligentní chlap, někdy trošku jednáš povýšeně, ovšem tvé znalosti a vědomosti obdivuji, neměl by si odcházet... Hecování, jízlivost, pošťuchování beru, vzájemné urážky na tak kvalitní fórum a mezi slušné lidi nepatří.
Takto si posrať zápas, ani sa to nedá komentovať. Rozčúlený som ako pes. S rangers som zápas ani nepozeral, lebo som nečakal zisk bodov a teraz sme si to takto pokazili. Ach, radšej idem spať
Dnešný výkon sa so včerajším nedá ani porovnať, aj ked nám jersey hlavne hrozným výkonom v obrane a vdaka brankárovi Kinkaidovi k víťazstvu dosť pomohli. Murray zachytal znova výborne, nech mu to len vydrží. Schultz má za sebou celkom dobrú premiéru v našom drese, uvidíme, ako bude pokračovať. Bojujeme dalej o play off
Myslím, že medzi nami, red wings a flyers to bude boj do posledného zápasu. Len ak sa bude rozhodovať o play off v poslednom našom zápase u flyers, tak to bude husté. Skoda ešte raz soboty a spackaného zápasu s calgary. Máme ťažký týždeň pred sebou, 3-4 body by bodli. Uvidíme. Len aby sme hrali vyrovnane. A som zvedavý, čo s pouliotom. nechce sa mi veriť, žeby ho cole vytlačil zo zostavy
vdaka bojovnému výkonu sme to vdaka Bohu dotiahli do víťazneho konca. Len ak sa nam vaznejsie zranil malkin, tak sme v prdeli. Bez neho neviem, ci by sme dali play off...
-- If Pittsburgh qualifies for the 2016 post-season, Toronto will receive the Penguins' 2016 first-round draft pick; and the Penguins will receive Toronto’s 2016 second-round selection. The second-round pick would be the one Toronto originally acquired from Pittsburgh for Daniel Winnik earlier this year.

-- Should Pittsburgh miss the 2016 playoffs, Toronto will INSTEAD receive the Penguins’ 2017 first-round pick; with Pittsburgh getting Toronto’s 2017 second-round selection in return.

-- If the Penguins were to miss the post-season the next two years, Toronto would receive Pittsburgh’s 2017 second-round draft pick and Pittsburgh would not receive a draft pick.
#justfuckingreat
Nevím, jestli tady Atlantik ještě operuje, ale jestli jo, tak by mě zajímal názor na Schultze. Jak u vás válčí?
Ešte dosť skoro hodnotit schultza, ale za tie 4 zápasy ho hodnotím pozitívne. Neurobil nejakú vacsiu chybu vzadu, smerom dopredu zatial super.
Mne osobne štve Kessel, neviem kde je u neho chyba. Ani malkin mu nepomohol, ani crosby - ja už neviem. Som zvedavý, ako ho po sezóne vyhodnotí vedenie. A štve ma aj maatta so svojím pomalým korčulovaním, neviem či má zaradenú spiatočku, alebo záťaže na nohách, ale mal by s tým niečo robiť. Ale dnes palec nahor pre bonina, cullena, shearyho, rusta.
Díky šefe
...to je super, snad se chytí :) kdyžtak to dál monitoruj a dej mi vědět
Spokojnosť s dnešnými podpismi Rusta, Wilsona a Kuhnhackla. Dúfam, že chlapci sa budú ešte zlepšovať a spodnú 6 máme poriešenú na dva roky
Slabý zápas... a to proti súperovi, ktorý mal včera zapas. Jedine v ot sme ich bili (čo sme tak zahodili, to sa len tak nevidí). Po takomto zápase znovu premýšľam, čo je lepšie, či postup do play off, alebo 1. kolo draftu. V play off bez malkina a s takouto presilovkou nemáme veľa šancí
Atlantiiik :cry: :cry: :cry:
Vader píše:Atlantiiik :cry: :cry: :cry:
Je v chatu :wink2:
Fuuu, tak toto by som nečakal ani v najlepšom sne. Nejde len o víťazstvo, ale hlavne o dominantnú hru počas celého zápasu, ako o tom svedčia aj strely na bránu. Všetci zahrali super, hlavne Letang, Crosby a Bonino. Zajtra proti Ovečkinovcom to bude krst ohňom. Čakám na vyjadrenia fans phily :-)
slavo » sob bře 19, 2016 9:58 pm píše:Fuuu, tak toto by som nečakal ani v najlepšom sne. Nejde len o víťazstvo, ale hlavne o dominantnú hru počas celého zápasu, ako o tom svedčia aj strely na bránu. Všetci zahrali super, hlavne Letang, Crosby a Bonino. Zajtra proti Ovečkinovcom to bude krst ohňom. Čakám na vyjadrenia fans phily :-)

Bohuzel je to tak jak to popisoval Atlantik v chatu , pens dobre napadali a nasi obranci to naprosto nezvladli.Celkove pens meli navrh.
Creeper píše:
Vader píše:Atlantiiik :cry: :cry: :cry:
Je v chatu :wink2:
Nj, ale já taky hokej téměř vůbec nestíhám, tak mi k jakž takž přehledu stačily highlights, pár blogů a tady Atlantik, u kterýho sem měl jistotu, že o hokeji něco ví... Ještě když se nechá vyprovokovat takovejma tragédama. :hroza:
Díky :-D
Nase farma sweepla Providence, kteri diky nepostupu Bruins do playoffs meli byt favoritem, vzdyt oni byli komplet a WBS prisli o Murraye, Pouliota, Sundqvista, Shearyho, Rusta, Kuhnhackla, zranenej je Wilson. Ale Sprong a Guentzel prijeli jako posily z juniorek/univerzit a ovladli serii. U Spronga se to cekalo, ale ze Guentzel (21 let, 3rd rounder z 2013, v serii 3g+4a ve 3 zapasech) predvede tohle.. Mozna dalsi nas skrytej diamant, vyskakuje nam to tam ted temer z cistyho nebe. Na nasi budoucnost jsem nazhavenej jako nikdy predtim. Krasne casy. Premyslel bych o poslani Sundqvista a Pouliota na 2.kolo playoffs v AHL, byt v pressboxu v acku jim neda nic a za ten risk hrozby zraneni by to myslim stalo. Misto Pouliota je tam stejne jeste Schultz, misto Sundqvista jako alternativa Bennett.
Ahoj atlantik. práve dnes som sa chystal napísať o našej farme aj ja, ale si ma predbehol. Vytešujem sa nielen zo serie z rangers, ale aj z našej farmy. Este v lete som mal z nasej buducnosti velke obavy a teraz som na vrchole blaha. dufam, ze Murray, Sundqvist, Sheary, Rust, Kuhnhackl si minimálne udržia svoju vykonnosť v nhl (samozrejme očakavam zlepšovanie sa), ale okrem Spronga a Guentzela na farme slušne vyzera aj Simon. K uplnej spokojnosti nám chyba už len dobrý prospekt v obrane. Na to by sme sa mohli zamerať v najbližších draftoch
Atlantik o tom tady tuším v sezoně mluvil, ale co takhle střelit MAFa a udělat z Murrayho startera? Risk, ale může se vyplatit. My Caryho uspěchali, ale Murray už něco za sebou má, tak by mohl vletět do sezony jako starter. MAF po těchto dvou sezonách má asi cenu jako nikdy, jen ty dva otřesy... Calgary by mohlo mít zájem, no jsem zvědav, jestli do toho Rutherford půjde, resp. jestli ho to vůbec napadlo, MAF má přeci jen u Pens za ty roky nějaké postavení.
Parda píše:Atlantik o tom tady tuším v sezoně mluvil, ale co takhle střelit MAFa a udělat z Murrayho startera? Risk, ale může se vyplatit. My Caryho uspěchali, ale Murray už něco za sebou má, tak by mohl vletět do sezony jako starter. MAF po těchto dvou sezonách má asi cenu jako nikdy, jen ty dva otřesy... Calgary by mohlo mít zájem, no jsem zvědav, jestli do toho Rutherford půjde, resp. jestli ho to vůbec napadlo, MAF má přeci jen u Pens za ty roky nějaké postavení.
Ja bych byl jednoznacne pro, krom Murraye mame totiz jeste dalsi velmi dobrej golmanskej prospekt Tristan Jarry. Fleury uz pro nas neni tak klicovy a mohli by jsme na nem ted krasne zakasirovat a udelat z bohatyho jeste bohatsiho. Problem je, jak rikas, ze to je klubova legenda, nice guy a oblibenec kabiny. Nemluve o tom, ze kdyby si to s Murrayem hodili treba na polovinu zapasu pro kazdeho, tak by byl MAF excelentni mentor. Nemyslim teda, ze to je ted aktualni, ale jak rikam ja bych se po protihodnote jednoznacne tazal.
Podepsali jsme talenta z Frolundy, 21-letyho Sveda Lucase Bengtssona. Prej excelentní bruslar, inteligentní bek, velmi slusna strela. Mirne undersized, ale byl o neho udajne seriozne velky zajem. Vyfoukli jsme ho Rangerum primo z pod nose. Good job JR, prospekt do obrany se nam hodí a zadarmo :-)
Atlantik, ako hodnotiš po roku a zatial tohtoročnom play off trejd Despres - Lovejoy?
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO