Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

to bol nejaky Medzinarodny den bez obrancov, alebo co?

Niektore rozostavenia su celkom zaujimave :roll:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
5:1 s Bruins, vy idete riadne momentálne (ako ste to mohli vtedy prehrať s Detroitom) a najmä váš prvý útok Sheary - Crosby - Rust :poklona: ten ide ako píla
Dnes som v noci nevidel zapas s nsh. Ako sa vám javila hra Rowneyho? ci za ten kratky cas sa nedalo toho vela ukazat? ma chlapec na nhl? diky za info
Zkousky, taky jsem bohuzel nevidel :( a sheary na 4-6 weeks out :(
Zrovna v zápase s Carolinou se ještě bavili, na Rootu, že Hainsey bude asi vyměněn, ale nijak jsem jeho hru nesledoval, předpokládám, že bude do 3. páru, možná 7. obránce, pokud budeme ready či se točit s Maattou. Atlantiku, znáš ho nějak blíž?
Qaximo píše:Zrovna v zápase s Carolinou se ještě bavili, na Rootu, že Hainsey bude asi vyměněn, ale nijak jsem jeho hru nesledoval, předpokládám, že bude do 3. páru, možná 7. obránce, pokud budeme ready či se točit s Maattou. Atlantiku, znáš ho nějak blíž?
Normalne by 2nd za Hainseyho byl trosku overkill, ale ten draft bude letos slabej so I dont give a shit... Daley 6 tydnu mimo a mimochodem letos suckuje, Hainsey je lepsi nez on. Zaroven depth byl nutnej a CAR sežrali polovinu platu. Hainsey je 3rd pair depth, starsi a slabsi verze Dumoulina kdyz mluvim o stylu, resp lonskeho Lovejoye.. Hral 22+ minut na zapas v Caroline letos.. Nikdy nehral playoffs a to mu je 35 let. IMO je furt jeste schopen neco zahrat, takze jako rental je to OK. Mladych mame momentalne dost a v tak slabem draftu na 2nd rounder kaslu. Problemem je D-depth, PKing, zraneni a Daley, Maatta. Tohle vsechno Hainsey resi. jeste ale by to chtelo jednoho beka.. Brendan Smith, c´mon.
Ron Hainsey from a Canes fan perspective.
You got a good defenseman. He's not great, he's not bad, but he is solid. He has mostly been playing the left side, but has played the right from time to time and doesn't lose much on the off side. He is decent offensively, but he's better in his own end. He's also good on the PK. He's not the fastest guy anymore, but he can hang with most guys. He's a seasoned vet, he's very smart, and rarely makes a bad first pass.
Ok with this.. not loving it, not hating it. Jestli zlimitujeme jeho minuty na cca 17, tak by si to mel celkem v klidu uhrat.
No, jasně, když si vezmu, jakej klenot jsme loni získali za 3rd round, tak jo, no..:) drafty jdou mimo mě, takže tak ani nějak nevím, o co můžeme přijít.
Hainsey podle mě super deal, done rozhodně není a je schopen vzadu odvést solidní práci a to i 2nd pairingu, kdyby přišla krize. A k tomu Kristo, kdysi velká naděje, ale bohužel super výkony z AHL nepřetavil nikdy na NHL level a upadá už i v AHL.
Rozhodně přišel Hainsey levně, když to třeba srovnám s dnes už legendárními dvěma 2nd roundery za Douglase Murrayho :giggle:
Po tomto trejde nasadám na Pens wagon :yes:.

Ronaldovi veľmi prajem Stanley Cup. Správny chlapík, inteligentný, bavič, stmelovač partie v šatni.

Aj keď prišiel do Atlanty ako brutálne preplatený ofenzívny obranca s obrovskými kiksami, tak som ho kdesi v podvedomí mal rád. Postupom času, ako prišli a vyskočili iní beci, tak sa Hainseyho rola zmenila a treba povedať, že taký brutálny prerod z ofenzívneho obrancu na čistokrvného stay-at-home zvládol viac než dobre. Už len z tohto dôvodu by som mu prial konečne nejaký úspech, keď si dosiaľ nezahral ešte ani len v play-off.
Guentzel a Sheary jsou real-deals za minimalni penize, komeptentni top6 wingeri. Matt Murray je dost mozna TOP5 golman ligy. Chci tim jen rict, ze tyhle diamanty co se objevily spolu se Schultzem tak nejak z cisteho nebe nam davaji sanci opet neco dokazat. Cela organizace je diky tomu najednou ve velmi dobrem stavu. Jen by to chtelo jeste vyhrat divizi, nebo idealne jeste lip jit na wildcard1.. Skoncit 2-3, to je jako za trest. Uvidime.
Atlantik, zaujímal by ma tvoj názor ohľadom posíl - ešte očakávaš nejaké výmeny u nás?
Neco se jeste stane.. btw Fleury o ten trejd mozna pozada sam.. GMJR byl na NHL network a rekl ze mel s MAFem rozhovor a ze MAF by rad opet hral.. Za Murrayem nema narok a sam to vi, mozna by mohl zrusit klauzuli, protihodnota bude ale minimalni. To same cekam u Fehra.. pak prijde zrejme jeste asi nejaky dalsi bek.. Velkym rybam typu Shattenkirk, Duchene, Landeskog, Kane neverim i kdyz JR mozna neco zkusi..
Ani mne sa nechce veriť, že sa mu niečo s veľkými rybami podarí a či to bude vôbec stáť za to. Uvidíme. Ale MAF by som púšťal radšej v lete
Tak zo Streita mám radosť, toho mám rád ja, narozdiel od Hainseyho. Nesledujem situáciu nejak podrobne, ale myslel som si, že budú zháňať útočníka, Fehr nezapadol údajne a je drahý, a teraz máme 10 obrancov, čo môžu hrať v NHL.
Ked tak čítam o výmene Burrowsa za Dahlena, hovorím si, že si mohli zobrať radšej nášho Kunitza za takú protihodnotu. A my by sme im ešte niečo pribalili. Tento trejd nepochopím, príde mi to totožné s trejdom Erat - Forsberg
Hainsey zatim supersolid a to hraje velmi narocnou roli.. po navratu letanga by se mu melo ulevit. Streit vynikajici prvni zapas, predevsim na PP by mel byt prinosem, ale jeho 1st pass byl bez problemu, coz je pro nas system klicove..

Pred dalsi sezonou snad ulevime od prachu za Fleuryho, Dupuise, Kunitze, Bonina, Daleyho+Scuderiho a Fehra.. Prostoru pod stropem bude spusta, jako nikdy.. Tam se ukaze co JR vymysli, ale na trhu nic moc neni, chce to nejakou tu magic, jinak na tom muzeme byt do budoucna skvele..

Letos to ale nase sezona nejspis nebude, Sullivan neuveritelne blbne s Boninem+Kesselem a Kunitzem v prvni lajne a zaroven je Washington prilis silnej. Nejak proste citim ze tomu chybi neco co loni bylo..
pome picburg bime ich jak handry. mcdickhead neda ani bod.
Atlantik píše: Letos to ale nase sezona nejspis nebude, Sullivan neuveritelne blbne s Boninem+Kesselem a Kunitzem v prvni lajne a zaroven je Washington prilis silnej. Nejak proste citim ze tomu chybi neco co loni bylo..
Nechci nic říkat, ale malinko mi to tady zavání alibismem... :wink2: :
od Atlantik » pon pro 21, 2015 7:51 am

Ano jsme na dne. Ke vsemu zranenej Crosby. Chybi nam prvni golman(Fleury), prvni bek(Letang), nejlepe hrajici kridlo (Bennett) a prvni centr(Crosby). Bez Letanga mame z poslednich 14 zapasu bilanci 1-11-2... Ty smuly uz to nebere konce, mimochodem s Carolinou jsme byli jasne lepsi, tam ani moc nevim co bych vytknul a stejne je to domaci prohra s lemplama. Ta koncovka je zalostna, kdezto nasim souperum to tam pochopitelne pada. Aspon Murray byl jasne lepsi nez ten traged Zatkoff a Daley se s Scuderim vubec neda srovnat.

Btw je jasny ze letos je to beznadejne. Musime poslat do prdele Perrona, Kunitze, Lovejoye a dostat za nich aspon neco. Kdyz budeme na TDL prodavat tak zajimavy artikl by mel byt pro nekoho Cullen (jakozto UFA), ten hraje velmi dobre. Cole je tragickej, u neho bude s tim jeho novym kontraktem problem se ho vubec zbavit, ted byl dokonce v pressboxu.

Mimochodem ten Kessel vypada jako tezkej provar, ale diky bohu ze jsme si pochranili ten 1st rounder. Diky bohu za to! Pokud nedame PO letos, stava se z toho 2017 1st a pokud nedame PO ani v roce 2017, tak se z toho stava 2017 2nd. Takze jsme v tomhle pochraneni. Nas letosni 1st rounder muze byt totiz pekelne zajimavej, s tim co hrajeme a s tou marodkou co mame muzem byt zachvili uplne posledni. Uz ted nas od toho deli pouhy 4 body!
habs píše:
Nechci nic říkat, ale malinko mi to tady zavání alibismem... :wink2: :
Ty sis ještě nezvykl že tady se sezona vyvíjí většinou zrovna podle toho jak dopadlo 5 posledních zápasů? :lol2:
habs píše: Nechci nic říkat, ale malinko mi to tady zavání alibismem... :wink2: :
Nechces nic rikat, ale rikas :lol2: Taky pekny od tebe jako tam das koment den pred vyhazovem Johnstona.. K tomu ani neni potreba se vyjadrovat, starej chlap nema co na praci a tak listuje topic a dohledava historii kde co bylo napsano. Smutne. Jeden z duvodu proc to tady nekdy treba 3 tydny neotevru..

To nic nemeni na tom, ze loni ten nas hokej byl proste jinej, to jsme soupere terorizovali vsema formacema, letos to nejak davame ale neni to uplne stejne. Aspon ten Bonino byl pozvan na koberec a dostal osobni domluvu od Sullivana. 4 goly za 2 zapasy. V Edmontonu jinak ukradenej win Fleurym, byli jsme jasne horsi. Tezko ale hodnotit, hrajeme bez Letanga a bez dalsich hracu, presto jsme uz jen 3 body za prvnim WSH.

Co jsem chtel rict ale.. (predtim nez to otevru a najdu si takovou sra*ku v topicu).. Co kdyz tu divizi vyhraje Columbus??? na to radsi nechci ani pomyslet.. zas*ana NHL a jeji playoffs format :scare:
No, tak na nieco take ani nemam chut mysliet, ak by Columbus fakt vyhral diviziu a prve kolo by potom bolo take, na ake ani nechcem mysliet, tak to rovno koncim so sledovanim nhl.
Tak pokud jí vyhrajou tak si to dlouhodobýma výkonama asi zaslouží ... nicméně ten PO format je fakt děsivej, nerozumím tomu proč by se měla top divize vyřadit mezi sebou když v tý druhý jsou neschopní ... vítězové divize první dvě místa v konferenci a zbytek podle bodů nehledě na to z jaký divize tým je a nazdar ...
Atlantik píše:
habs píše: Nechci nic říkat, ale malinko mi to tady zavání alibismem... :wink2: :
Nechces nic rikat, ale rikas :lol2: Taky pekny od tebe jako tam das koment den pred vyhazovem Johnstona.. K tomu ani neni potreba se vyjadrovat, starej chlap nema co na praci a tak listuje topic a dohledava historii kde co bylo napsano. Smutne. Jeden z duvodu proc to tady nekdy treba 3 tydny neotevru..

To nic nemeni na tom, ze loni ten nas hokej byl proste jinej, to jsme soupere terorizovali vsema formacema, letos to nejak davame ale neni to uplne stejne. Aspon ten Bonino byl pozvan na koberec a dostal osobni domluvu od Sullivana. 4 goly za 2 zapasy. V Edmontonu jinak ukradenej win Fleurym, byli jsme jasne horsi. Tezko ale hodnotit, hrajeme bez Letanga a bez dalsich hracu, presto jsme uz jen 3 body za prvnim WSH.

Co jsem chtel rict ale.. (predtim nez to otevru a najdu si takovou sra*ku v topicu).. Co kdyz tu divizi vyhraje Columbus??? na to radsi nechci ani pomyslet.. zas*ana NHL a jeji playoffs format :scare:
Nebuď dotčený, nic jsem nekomentoval, dal jsem jen citát tvého příspěvku. A věř mi, že jsem nemusel hledat moc dlouho, protože hned, jak jsem si přečetl ten tvůj poslední komentář, vzpomněl jsem si, že něco podobného jsem od tebe loni četl - a pamatuju si to i proto, že jsme zhruba v té době vedli spolu takovou obsáhlejší diskusi ohledně průměrnosti Habs :) . A buď v klidu, nejsem z těch, co by tu prolézali topicy běžně x měsíců zpátky, na to čas opravdu nemám, ale tohle jsem si prostě pamatoval. Toho "starýho chlapa" ti pro tentokrát odpustím... :nono2: :-D .
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS