Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

o playoff dnes uz nepochybuje nikto, len aby im nenaprsalo do nosa, este nemozu vyhrat daco velke.

Pittsburg zas ukazal velku silu. Z 0:2 po dvoch tretinach to nakoniec otocil a vyhral v predlzeni. Tento tim moze vazne prehovorit v playoff podla mna.

A aby som nezabudol 100ty bod pre Sida cim sa stal najmladsim hracom so stovkou v dvoch sezonach za sebou.

21 rokov ma, cucak, vsetci vidime, aky je dobry, tentoraz na neho Oveckin nejako nestiha, skoruje, ale to nestaci! Co som vravel, ze Sid je lepsi?

:!: :!: :!:
http://www.nhlpro.cz/clanek.php?id=8230

Penguins sa nakoniec nebudu stahovat, ale zostavaju v Pittsburghu. Super :thumbsup:

Tak to je to, co ma celkom potesi, zvykat si na Kansas City Penguins a podobne ulety je na mna trochu moÄŤ, dost to, ze NHL zivi timy skoro pri mexickej hranici, zeano....

Konecne Petrovicky hral namiesto Laraquea. Vyse osem minut je raz tolko ako Laraqueovych obligatnych 4 a volaco.Celkom slusne +1 Na oficialnom fore Pens bola konecne otvorena tema Petro vs Laraque takze to checknite. Ronald ma tazku poziciu s Laraquom ktory bol kupeny specialne ako najlepsi bitkar ale tuto bitku moze vyhrat este toto playoff podla mna lebo ozaj hrat hokej vie daleko lepsie ako Laraque. Dalsia moznost je nechat sediet Queletta.

Vyborne dalsi dobry Ronaldov vykon. Vyhra na nulu a +1. Ronald cely zapas forcekoval jak divy a hral dobre telom. To je to co sa od neho caka. Dalsie plus v suboji s Laraqueom

No pekne Rony, on hra proste svoju hru :) . V najblizsom zapase uz hadam prida aj nejaky ten bodik. Laraque teraz nema narok :cool:

Laraque sa vratil do zostavy po kratko zraneni a Ronald opet nehral.

Pens hraju neuveritelne dobre keby takto hral moj tim. Stracaju uz iba styri body na New Jersey. Bolo by dobre keby ich predbehli nechcem aby sa stretli prave Pens a Sens vo stvrfinale vychodu.

Pozrel som si bodovania novacikov a momentalne nenapadny Malkin ho stale vedie. Dobre aj tak.

Pitsburgh to podla mna dotiahne do finale konferencie tento rok a potom mozno aste dalej

pasujem ho za cierneho kona PO..ale to uz budeme asi riesit v topicu PO 8)

cepi píše:pasujem ho za cierneho kona PO..ale to uz budeme asi riesit v topicu PO 8)
Toto uz nie je cierny kon. Toto bol cierny kon ale svojimi vykonmi sa stal favoritom. Pre ich uspech v tohtorocnom playoff by bolo lepsie keby ostali radsej nenapadnym ciernym konom.

Pre vyvoj mladych hracov a ich psychyku by bolo dobre, keby v playoff nedosiahnu vyznamnejsi uspech, nech maju dovod na sebe stale pracovat, nech necakaju, ze uspech sa dostavi sam. Preto si myslim, ze skusenejsia Ottawa, ktora ma za sebou predovsetkym katastrofalny uvod sezony a standartne vykony v jej priebehu, postupi 4:3 na zapasy. Bude to velmi zaujimave.

cepi píše:tak Sid sa v 19 rokoch stane zrejme od buducej sezony NAjmladsim kapitanom timu v historii NHL.. :roll:


stalo sa Obrázek

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

Crosby je veľmi dobrý hokejista, ale ja ho akosi v láske nemám. Neviem prečo. Jordana Staala a najmä Jevgenija Malkina mám oveľa radšej.

mt-svk píše:Crosby je veÄľmi dobrĂ˝ hokejista, ale ja ho akosi v láske nemám. Neviem preÄŤo. Jordana Staala a najmä Jevgenija Malkina mám oveÄľa radšej.
Sid mi je celkem sympatickĂ˝, Jordan taky, mnohem vĂ­c neĹľ jeho brácha Eric v CarolinÄ›, z tÄ›ch mladĂ­kĹŻ mám nejmĂ­Ĺ

Je to vyumělkovaná aféra. Měl se stát kapitánem již na začátku této sezony.

Podla mna kvoli tomu "C" uz nebude taky produktivny, mam ten pocit, ze ten post kapitana nezvladne :?

4Lecavalier4 píše:Podla mna kvoli tomu "C" uz nebude taky produktivny, mam ten pocit, ze ten post kapitana nezvladne :?
nehrozi :!: Crosby nebude pripad Charu..

cepi píše:
4Lecavalier4 píše:Podla mna kvoli tomu "C" uz nebude taky produktivny, mam ten pocit, ze ten post kapitana nezvladne :?
nehrozi :!: Crosby nebude pripad Charu..
No uvidime v dalsej sezone :)

Chara v Bostone doplatil na nahovno brankarov a vobec, timu vseobecne neslo. Najradsej z mladikov mam Staala, ale aj Sid s Malkinom su v pohode, teda az na Malkinovve nesportove gesto na MS, zacina sa opicit po pysnom Kovalcukovi.

neviem, tazka uloha,byt kapitanom v takom veku, ale ak uz to dakto ma zvladnut,kto iny ako crosby???

Dobra volba a naznacenie, ze s nim rataju aj do vzdialenejsej buducnosti....

chorche píše:Dobra volba a naznacenie, ze s nim rataju aj do vzdialenejsej buducnosti....
pretoze velmi dobre vedia, co pre nich Crosby znamena..
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS