Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jak je pitsburg rozjetej, to me fakt zaskocilo...to bych do nich nerek :cool:
Ale jen tak dal...preju jim to...
I kdyz sem si predtim myslel, ze se do PO spis nedostanou... :D

Senátor Palpatine píše:Jak je pitsburg rozjetej, to me fakt zaskocilo...to bych do nich nerek :cool:
Ale jen tak dal...preju jim to...
I kdyz sem si predtim myslel, ze se do PO spis nedostanou... :D
Tak třeba ještě nedostanou, i když bych se divil.... budou zase hodně silní - Jágra s Lemieuxem nahrazuje Crosby s Malkinem, + ještě Fluery a Staal....

Jes.Malkin sa stal novacikom mesiaca.

Pittsburgh vede atlantickou divizi a to odehrál nejméně zápasů :o tohle je tedy překvápko prvního měsíce této sezony :cool: jestli se jim vyhnou zranění tak PO letos udělají.

Jen aby se jim nestalo to co Chicagu.

Pittsburgh to vala :cool: Ved mat v kadri hracov ako Crosby, ci Malkin...
...kto by nechcel :roll:
Vyhrali 6 zapasov v rade a snad sa im bude darit aj nadalej a to play-off spravia.

Tak dnes to tucniakom nevislo.Prehrali 1-4 so St.Louis.

tak to ma ale fakt nas*alo ked som videl ze prehrali proti Blues! :x :x :x
Ale fakt maju aj oni konecne na PO lebo fakt maju hviezdy

Neznasam Pittsburgh odkedy sledujem NHL! Ale pozerat sa na ich mlade hviezdy je radost.

Jo to máš pravdu, ale mám je rád, asi ale jen proto, že tam hrávalo hodně Čechů

Narodnost ma vobec nezaujima.

To mě zase jo...já fandím těm kde jsou Češi :)

V Chicagu hra(lo) celkovo 4 kusy Slovakov. A co? Absolutne ma to nezaujima, fandim svojmu klubu.

Takze Pittsburgh sa asi bude stahovat :cry: No ked uz nech je to prosim do Kanady :modlenie: , proste tam kde hokej miluju, aj koli Crosbymu :roll:

No ja som velmi sklamany ze sa stahuju! :( aj Lemieux zanich bojoval ale nic to nepomohlo !No len nech sa nestahuju do USA lebo si to tam vsetko poseru v kanade to bude dobre :)

medik911 píše:No ja som velmi sklamany ze sa stahuju! :( aj Lemieux zanich bojoval ale nic to nepomohlo !No len nech sa nestahuju do USA lebo si to tam vsetko poseru v kanade to bude dobre :)
No este to nie je na 100%. Ale tusim im zamietli tu loteriu, co mala financovat vystavbu novej a tak velmi potrebnej haly :? Takze to nevyzera dobre. Hlavne nech to nie je zase nejake tipicke hokejove mesto ako Las Vegas, New Orleans a pod. :x :x :x Ale som z toho velmi smutny, ak by zmizla NHL z Pittsburghu :( , pre mna je to jedno z najtipickejsich miest NHL :( Ked som sa zacal zaujimat o NHL, to Pittsburgh bol pojem...

nejak sa mi to nezda, hovori sa o tom, fanusikovia v hlasovani hlasovali za Winnipeg, mne pripada rozumnejsi Quebec, ale ak by som mal ku posunom daco dodat, vravim: Nestahovat!

Taky si nepřeju aby se stěhovali

Vies, to by mi tak cudne prislo, ze Winnipeg Penguins.... :shock:

chorche píše:Vies, to by mi tak cudne prislo, ze Winnipeg Penguins.... :shock:
no tak by boli winnipeg jets :) alebo hartford whalers...maybe quebec nordiques... 8)
to som vymyslel velmi originalne nazvy,co?

Blbost, take daco polda mna uz nehrozi, tie kluby maju pokracovatelov v sucasnej NHL, ale na druhej strane sa vela hovori o Kansase....

Dneska s nimi hrajem, takže by mohli prohrát, bijeme se s nimi o osmičku, takže výhra by nám hodně pomohla 8)

No Malkin-Crosby-Recchi myslim viac dokazu ako Lecavalier-St. Louis-Richards, takze sa priklanam k Penguins.

kelemantia píše:No Malkin-Crosby-Recchi myslim viac dokazu ako Lecavalier-St. Louis-Richards, takze sa priklanam k Penguins.
Zápas bude na galaxii takže uvidím živě

Teď jsem si zjistil posledních 10 zápasů Tampy s Pitssburghem a Tampa v nich pokaždé vyhrála, takže snad prosloužíme serii 8)
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS