Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PITTSBURGH PENGUINS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Atlantik, ty by si mohol tiež vyjadriť, čo si o tej sekere myslíš. Pobúrený bude každý, ak nedostane Crosby suspendáciu. A je jedno, či ho niekto má rád alebo nie. Sám ho považujem za najlepšieho hokejistu súčasnosti, ale nikdy som ho príliš nemal rád.
Pasha píše:Atlantik, ty by si mohol tiež vyjadriť, čo si o tej sekere myslíš. Pobúrený bude každý, ak nedostane Crosby suspendáciu. A je jedno, či ho niekto má rád alebo nie. Sám ho považujem za najlepšieho hokejistu súčasnosti, ale nikdy som ho príliš nemal rád.
Proc by ji mel dostat? Takovych seker je celkem dost, tady byla smula jak presne byla mirena a jake nasledky to melo... To by se pak muselo suspendovat sekani a byl by v tom takovy bordel, ze by se v tom clovek nevyznal. Za ten zakrok ho nebranim, nevim proc to udelal.. Je mozny ze se u nas nervozita stupnuje, celou sezonu jsme na opacne strane barikady, chybi nam polovina teamu a ted nam jeste zlikviduji i Guentzela. Trpelivost Crosbymu asi dochazi, jinak si to neumim vysvetlit.
Moc tomu ani neprida to ze 2 dny zpatky v zapase s Buffalem zase polechtal na kulkach RoRa a tam at mi nikdo netvrdi ze to nebyl umysl. Jako nema to chlapec lehke, ale mel by si uvedomit svoje postaveni a to ze je na nej zaostreno 100x vice nez na ostatni hrace v lize, pak se resi to co u ostatnich ne. Jsem zvedavy jak se charakterove vyvine Mcdavid, jestli bude mit taky podobne ulety nebo nebo si to pohlida.
Precitlivele reakcie, nic sa nestalo, daleko horsie je McDavidovo filmovanie.
mitch píše:Precitlivele reakcie, nic sa nestalo, daleko horsie je McDavidovo filmovanie.
Tradiční debilův komentář proti proudu.
Selly8 píše:Moc tomu ani neprida to ze 2 dny zpatky v zapase s Buffalem zase polechtal na kulkach RoRa a tam at mi nikdo netvrdi ze to nebyl umysl.
To bylo děsně dementní, bez puku, hra v rohu... Ale odplata nakonec přišla.

Já Vám nevím, mně jen přijde, že prostě se nedokážete přes Crosbyho přenést a musíte do něj valit pokaždé, kdy máte příležitost. Obzvlášť creeper, od něj jsem neviděl jedinej normální příspěvek, ostatně, tak to má spousta lidí.

Ta sekera prostě podle mě nebylo něco extra zákeřnýho a byla jen smůla jak to dopadlo. Souhlasím s atlantikem a myslím, že už je frustrovanej z toho, jak mu z lajny vypadává jeden po druhém, ale tím ho nechci omlouvat. Ale pokud chcete nadávat tak čistý prasárny byly třeba to s ROR nebo jak sekl Condona za brankou, ale zrovna tohle bych mu nezazlíval.
tie challenge dnes s Isles vobec nechapem. Pri prvom mikroskopicky kontkat s Fleurym - gol naplati. Pri druhom jasny ofsajd - gol plati.

ak toto nie je ofsajd, co potom je?
Obrázek
Skorpion píše:tie challenge dnes s Isles vobec nechapem. Pri prvom mikroskopicky kontkat s Fleurym - gol naplati. Pri druhom jasny ofsajd - gol plati.

ak toto nie je ofsajd, co potom je?
Obrázek
Je to fakt strasne rozhodnutie, nie je to prvy krat, co nieco take preslo, asi mame v pravidlach nejake medzery, lebo toto nedokazem pochopit :neviem:
Skorpion píše:tie challenge dnes s Isles vobec nechapem. Pri prvom mikroskopicky kontkat s Fleurym - gol naplati. Pri druhom jasny ofsajd - gol plati.

ak toto nie je ofsajd, co potom je?
Obrázek
V soku byl i Sullivan, ten ofsajd byl ale POSOUZEN SPRAVNE a gol teda platil. Naopak mel imo platit i prvni gol Isles, ale ty interference jsou totalne random. Tady totiz nejde jen o to jak do pasma prosel puk.. V momente kdy prosel puk do pasma to vypadalo jako ofsajd, hrac co v nem byl ale byl schopen dostat se do pozice "on-side" driv nez se toho puku dotknul hrac Islanders. Tudiz, on-side, good goal.

Jinak Islanders hrali vyborne, je videt ze maj playoffs uz ted, utocili 60 minut. Ten zapas byl crazy, spousta sanci, tyčí... Za OT jsme mohli byt radi, v nem ale Halak nejvetsi haluzar ever. Tycky od nas, Schultz dava vingl, ale trefi spicku Halakovy hokejky, puk tancujici na care a no goal... neuveritelne co vsechno tam Halak prezil. Najezdy neumime vubec, celkove ale Isles asi zaslouzene o bod vic nez my. Pro nas B2B po bitve v Ottawe a s polovinou sestavy na marodce, bod proti desperate mancaftu opet beru jen uz to fakt chce aby se ti hraci zacali vracet. Zkusme aspon domaci led na R1...
Obrázek

Jedine, ze by posudili konanie 12 ako nahodenie puku a nema ho pod kontrolou, resp. nie je v drzani puku. To mi pride dost pritiahnute za vlasy. Podla mna je 12 cely cas v drzani puku.
Podla mna neni ofsajd ale nie som expert
Skorpion píše:
Jedine, ze by posudili konanie 12 ako nahodenie puku a nema ho pod kontrolou, resp. nie je v drzani puku. To mi pride dost pritiahnute za vlasy. Podla mna je 12 cely cas v drzani puku.
Však je ale jedno jestli je v držení nebo ne ... Lee dal na led nohu v postavení on side dřív než tam Bailey vjel a dotknul se ho ... tohle offside není
pravidlo 83.1: Off-Side - Players of the attacking team must not precede the puck into the attacking zone

A player is on-side when either of his skates are in contact with, or on his own side of the line, at the instant the puck completely crosses the leading edge of the blue line. (na zaklade tohto: hrac bol off-side)

pravidlo 83.3: Delayed Off-side – A situation where an attacking player (or players) has preceded the puck across the attacking blue line, but the defending team is in a position to bring the puck back out of its defending zone without any delay or contact with an attacking player, or, the attacking players are in the process of clearing the attacking zone. (tato situacia nenastala)

If, during the course of the delayed off-side, any member of the attacking team touches the puck, attempts to gain possession of a loose puck, forces the defending puck carrier further back into his own zone, or who is about to make physical contact with the defending puck carrier, the Linesman shall stop play for the off-side violation. (ak to posudili ako delayed off-side, 12 nemal pokracovat v snahe o kontrolu puku, inak to je off-side)

Podla mna to je nasledovne:
- hrac 27 je off-side
- puk prejde modru ciaru, delayed off-side, lebo 27 vychadza z pasma
- hrac 12 vsak vykazuje snahu o ovladnutie puku (nezalezi na tom, ze je v neutralnom pasme!!!), cize sa rusi pravidlo o delayed off-side a nastava regulerny off-side

Takto som to pochopil ja :) Ale uz ten delayed off-side mi pride dost hovadina.
Ještě ke Crosbyho sekeře, dostalo se mu i zastání a to dokonce i od Karlssona, trest nedostal žádný a vše je v pořádku. Subban dostal předloni v PO za sekeru na Stona 5+KO za to samé a byl všemi odsouzen, dvojí metr? :hmm: Navíc Stone to tehdy krásně zdramatizoval a přitom zápas dohrál, jaký to rozdíl mezi Methotem, který má prst na kaši a ještě za to chtěl pomalu Crosbyho dohrát :giggle: Tohle liga moc nezvládla... :hroza:

tady je video, kdo si to už nepamatuje:
nehovoriac o tom bodnuti v zapase so Sabres. Lucic za nieco take dostal aspon pokutu. Crosbymu, zda sa prejde, vsetko :thumbsdown:
Skorpion píše:nehovoriac o tom bodnuti v zapase so Sabres. Lucic za nieco take dostal aspon pokutu. Crosbymu, zda sa prejde, vsetko :thumbsdown:
mne viac vadi prave to bodnutie
Parda píše:Ještě ke Crosbyho sekeře,
Kdyby se po té sekeře a potom co viděl šel aspoň omluvit, resp se zajímal co se stalo. Ale já nic já muzikant "bohém", kterému vše projde, protože jsem prý už teď legenda. :jn: Hochu ty mezi velikány jako Yzerman, Gretzky a Lemieux nikdy patři nebudeš, protože to byli gentlemani hokeje, což ty nejsi ani omylem.
:nono:
Creeper » ned bře 26, 2017 3:36 pm píše:
Parda píše:Ještě ke Crosbyho sekeře,
Kdyby se po té sekeře a potom co viděl šel aspoň omluvit, resp se zajímal co se stalo. Ale já nic já muzikant "bohém", kterému vše projde, protože jsem prý už teď legenda. :jn: Hochu ty mezi velikány jako Yzerman, Gretzky a Lemieux nikdy patři nebudeš, protože to byli gentlemani hokeje, což ty nejsi ani omylem.
:nono:
Presne tohle me taky stve.Sekera okey to se stane ze to clovek prezene a ma to spatny nasledky.Ta jeho nabubrelost a arogance je to proc ho temer nenavidim a fakt mu nepreju.
Ako to vlastne vyzerá s tými zraneniami, na prvé kolo už sa budú hráči pomaly vracať späť? Ono by to mohol byť dosť problém, aj keď to bolo tak, že aj s tým množstvom zranených ste robili body, donekonečna to nejde no, to by som si vás aj dal v prvom kole keď ste v takom stave :jn:
Většina by měla být ready... Sheary trénoval normálně, Guentzel, Hainsey v bezkontaktních. Letang už je taky blízko, Malkin do PO taky bude. Ale ono těžko říct, ty Sullivanovi Day-to-day jsou dost zrádný...
Hmmm, Letang uz si letos nezahraje. :(
Qaximo píše:Hmmm, Letang uz si letos nezahraje. :(
Brutal, ale jestli nekdo muze byt schopen udelat run i bez takoveho beka, tak je to tenhle team. Za podminky ze Malkin bude pripraven.

Dumoulin, Hainsey, Schultz a Cole hrajou vsichni velmi dobre, pak mame Maatta, Daley, Ruhwedel a Streit jakozto depth. Otazka kdo z nich bude hrat 3rd pair. Nejvetsi jistotu vidim paradoxne v Ruhwedelovi, neco mi ale rika ze to budou Maatta a Daley.

Navrat Malkina je kritickej. Guentzel a Sheary jsou legitimni 1st lineri co produkuji cca bod na zapas bez toho ze by hrali presilovky, to jsme napr. loni nemeli a spadli nam defacto z nebe.. Makes a difference. Pak Murray je Murray. Jestli budou zdravi Sid a Geno a jestli Kessel zacne seriozne hrat, tak bacha. Nemluve o tom ze Rust (loving him), Hornvist a Bonino jsu hraci na playoffs a pak je tam Cullen, Kuhnhackl a Wilson coz je velmi solidni ctvrta brazda, predevsim Wilson. Zraneni Kunitze je vynikajici, protoze kazdy je tady lepsi nez on. Dokonce i Rowney a Archibald jsou legitimni bottom6eri, coz aktualne pravidelne dokazuji. Mame velmi solidni depth i starpower na to aby jsme zabojovali i letos. Ja sezonu nebalim, i kdyz je mi jasne kde by nas 100%ni Letang mohl jeste posunout.
Aj keď sa na zranenia (hlavne Letanga) pozeráme akokoľvek utešujúco, ja som týmto stratil nádej na obhajobu SC. Iste, stať sa može všeličo, aj caps sa môžu zraniť počas play off hráči, ale ja tomu neverím, vzhľadom aj na našu hru v posledných zápasoch. Obávam sa aj série s columbusom, aj ked dnes, ked som ich videl hrať, trošku môj optimizmus vzrástol. Užime si play off a uvidíme
slavo píše:Aj keď sa na zranenia (hlavne Letanga) pozeráme akokoľvek utešujúco, ja som týmto stratil nádej na obhajobu SC. Iste, stať sa može všeličo, aj caps sa môžu zraniť počas play off hráči, ale ja tomu neverím, vzhľadom aj na našu hru v posledných zápasoch. Obávam sa aj série s columbusom, aj ked dnes, ked som ich videl hrať, trošku môj optimizmus vzrástol. Užime si play off a uvidíme
:lol2: :lol2: :nono:
6373 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG