Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je zarážející, že golman s tak katastrofálníma číslama v AHL může takhle chytat v NHL. Zajímalo by mě jestli mu ta forma vydrží i v PO stejně jako Dubnykovi :hmm: Jinak Stouňák dobrej progres až tohle jsem od něj nečekal :good: Gaudreau s Forsbergem nemají Caldera jistého :nono:
Andrew Hammond gets a three-year deal from the #sens with an AAV of $1.35M.
Tak kdo půjde z kola ven? :hmm: Lehner?
Mohl by nam z toho kapnout nejakej backup.. :petrik:
Uznavam Stona je super ale davam karty na stol. NEEXISTUJE aby dal vac bodov jak jak nas krpaty batman. Ked sa to stane ma u mna kazdy dva panaky borovicky.
http://www.thehockeynews.com/blog/the-n ... rt-trophy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pár zajímavostí o Karlssonovi :wink:
Obrázek
Nový avatar pre fanúšikov Sens. :giggle:
Guy Boucher is the new head coach of the Ottawa Senators.

The 44-year-old Boucher was announced as the 12th head coach in Senators franchise history on Sunday, replacing Dave Cameron, who was fired on April 12.
Logan píše:
Guy Boucher is the new head coach of the Ottawa Senators.

The 44-year-old Boucher was announced as the 12th head coach in Senators franchise history on Sunday, replacing Dave Cameron, who was fired on April 12.
Paráda, sice jsem trochu doufal, že by mohl k nám, ale Ottawa taky dobrá, když neklapnul ten BB. Snad mu to tam vyjde, divizi mají pořád relativně hratelnou :box:


Celá liga se nemůže dočkat. :jn:
Senators jsou rázem můj druhý nejoblíbenější klub.. Derick! Parádní výměna. :thumbsup:
Guddy.44 píše:Senators jsou rázem můj druhý nejoblíbenější klub.. Derick! Parádní výměna. :thumbsup:
Z bláta do louže...

Ottawu již nějaký ten pátek nechápu. Netřeba se bavit o tom, že Brassard je dnes lepším hráčem než Zibanejad, ačkoliv ten gap není zásadní. Spíš je menší, než si většina lidí hodlá připustit. Zibanejad je o 5.5 let mladší, a zatímco Brassard už naplnil svůj peak, Zibanejad by se měl i nadále zlepšovat. Z pohledu Ottawy ten deal nedává příliš smysl. Nezdá se, že by jim chyběl jeden veterán k tomu, aby se stali legitimním contenderem. Přesto získají fucking Phaneufa na ústupu (31 let) a nyní Brassarda (29). Bullshit.

Obrana Sens stále patří k absolutnímu dnu ligy, ačkoliv systém Bouchera by potencionálně mohl zakrýt některé nedostatky a zlepšit shot differential. Somebody save Erik Karlsson.
Hehe. Já nehodnotil trade jako takový. Hodnotil jsem to, že Derick se stěhuje do Ottawy, která, jako tým, je mnohem sympatičtější. Konečně nebudu muset fandit Rangers. :giggle:
arizonske kuzelky
Na sentiment si moc nepotrpím, ale velké uznání pro hráče týdne a osobnost Craiga Andersona! :respekt:
Hodně síly jemu a hlavně jeho manželce.
Smutek brankáře Andersona. Jeho žena má rakovinu, on pomáhal týmu dnes 3 hviezda zapasu...
Ottawa pro mě docela slabý soupeř.. Na zápas jsme se těšil už jen z toho důvodu, že tam přestoupil Brassard. No nakonec z toho bylo cvičné střílení u Marinských ostrovů. Bylo to dáno i tím, že v zápase nehráli Ryan a Hoffman (né, že by měli nějak zázračnou formu ale i tak..) :hop:

Brassard je v Ottawě zatím ztracen. Nehraje ani z polovic dobře tak jako u Rangers. 2 zápasy zpátky netrefil empty net (což se mu dřív nestávalo a naopak dával branky z velkých úhlů, ale stane se budíž), dnes tam občas až komicky koukal co s pukem. Točí se kolem něj hráči a on stále nemůže najít herní pohodu. Proti nám to nebylo lepší. Ale abych nekřivdil jen jemu, takový Bobby Ryan je na tom podobně. Mike Stone, Mike Hoffman taky nehrají dobře. Naopak Turris má solidní rozjezd a je také nejnebezpečnějším útočníkem Sens. Líbil se mi i Dzingel. Uvidíme co dál.. :jn:
Já jsem to viděl docela útřkovitě, ale přišlo mi, že Vás Ottawa těžce válcuje a naopak jsem si říkal, že je třeba s nima letos vážně počítat.
No bereš to jen co se útoku týče, nebo týmově hru? protože Ottawa nás sice dokázala trápit v našem vlastním pásmu, ale jejich obrana je strašně slabá a bylo to vidět v zápase. My hrajeme (snažíme se) vyváženou hru. Hrajeme jak směrem dopředu, tak dozadu. Zatímco Ottawa má hlavu jen směrem dopředu. Čekal jsem, že u Bouchera bude změna, ale nepřijde mi. Alespoň ne na pohled. :neviem:
The NHL has suspended Mark Borowiecki for two games.
takéto posilnenie defenzívy Sens od NHL :giggle:

:giggle: :lol2:
Vyborny vysledok. Ottawa dostava odo mna pochvalu.
Plesoun :poklona2: (jaaj Katarino takto sa nechat od Joea ojebabrat:) toto ale nie je pre nas dobre :nono:
co sa to v tej ottawe deje? :scare: :roll:
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES