Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ano Mt, v tomto s Tebou souhlasím.......... :wink: !!!! Stejně to vidělo i vedení Sen´s, které po skončení sezóny proklamovalo, že v budoucnu chtějí stavět na trojici Vol, Phi a Mes, tím pádem Reddena klidně nechají jít...... !!!! Nevím ovšem, zda-li tento postoj stále platí.......... :wink: 8) !!!!

už to pojde tiež len dole vodou ak nejake mlade talenty neprídu...myslím že to je podobný prípad ako New Jersy...už minulý rok odišiel Havlat Chara a Smolinski velke mena tohto klubu...aj Redden je už dosť predražený no a Heatly a Spezza by si tiež zaslužili...neviem neviem či to udržia pokope...

Pshaw, ja som tie zapasy VIDEL! Phillips a Volchenkov hrali KATASTROFALNE! Redden bol perfektny ako vpredu, tak i vzadu. tych dvoch debilov mozu obetovat za niekoho zodpovednejsieho. Alebo mam lepsi napad: Vyhodit Meszarosa, Volchenkov hral predsalen lepsie - aspon od neho. Vobec, cela obrana Sens, az na Reddena, su nejaki zozbieranci, pojmy su to len na papieri, ale akonahle dojde na lamanie ladu, su v keli....

..v tomto davam chorche jednoznacne za pravdu mt..tak Tebou odpisovany Volchenkov patril v PO jednoznacne medzi obranne pilerie Sens s malo vidanym poctom zblokovanych pukov :!: ..Redden :?: , mal daleko od minulorocneho Reddena a pustit Meszarosa :!: :?: , pshaw! to by si GM OTT mohol rovno podat ruku s GM EDM..za dost **** kroky...od Mesziho nemohol nikto ocakavat zazraky, zvlast v samotnom finale, ved ten chalan je este len na zaciatku svojej kariery o par rokov mu budu timy ponukat ine financne_lukrativne balicky...

Ked si zapasy nevidel, tak sa nevyjadruj, vsetci traja hrali velky prd, len Redden daco hral, vyhadzal by som ich, ved aj Allison by na ich mieste zahral lepsie! Ottawa ma choru obranu. Su to sraci! Nevedia branit, nevedia dokopy nic! Papier nie je vsetko!

..ved to, ze papier nie je vsetko, Redden by nam o tom vedel porozpravat..ale bolo by fajn oddelit veci, PO, finale..ak riesime PO na Volchenkova nemôzes povedat ani mäkke f!..ak riesime finale, pozrime sa na to kompletne, ako zahral cely kolektiv..kacerom stacilo odstavit jedinu golovo schopnu lajnu OTT a bolo vymalovane..obrana sa mohla poskladat aj na hlavu, ked nemal kto zasuvat..do branky..samozrejme, obrana OTT nestala zrovna na pevnych nohach, aj Meszi mal daleko od formy, ale nezlyhal jednotlivec, ale celok, kolektiv..na strane druhej, kaceri dobre vedeli co chcu a co maju hrat..bodka

chorche píše:Pshaw, ja som tie zapasy VIDEL! Phillips a Volchenkov hrali KATASTROFALNE! Redden bol perfektny ako vpredu, tak i vzadu. tych dvoch debilov mozu obetovat za niekoho zodpovednejsieho. Alebo mam lepsi napad: Vyhodit Meszarosa, Volchenkov hral predsalen lepsie - aspon od neho. Vobec, cela obrana Sens, az na Reddena, su nejaki zozbieranci, pojmy su to len na papieri, ale akonahle dojde na lamanie ladu, su v keli....
Ja som videla všetký zápasy Ottawy v play-off + finále a môžem povedať, že Volčenkov bol súverenne najlepší obranca. A finále. Podľa toho by si musel vyhodiť aj Spezzu a Heatleyho. Okrem toho, Redden nehral dobre v obrane. Okrem toho, ak by mala Ottawa nemala Phillipsa a najmä Volčenkova, do finále by sa pravdepodobne nedostala.

Obidvaja su temnou skvrnou na vykonoch Sens v tejto sezone, obidvom by som dal nahradit usle zisky v podobe SC a dalsich zapasov. To uz tam moze nastupit aj... Malinsky zrovna nie, to je karikatura hokejistu.... Huskins alebo iny omyl prirody. Su to obycajni smejdi! Na papieri vyzerala ich obrana vyborne, kazdy chvalil Volchenkova a Phillipsa za obranu, ale chcem sa spytat, KDE BOLI VO FINALE?! Aj s Meszarosom?! Redden hral vyborne, ak niekto povie nieco ine, zjavne zapasy nesledoval. Mal som tu cest vidiet VSETKY zapasy Sens, ked nie cele, tak aspon v highlightoch. A prvy utok? Alffie vsetko tahal, hral vynikajuco, drel za troch! Kelly, Fisher, Vermette, vsetci sa velmi snazili! Ale citelne im chybal McAmmond....

Plne suhlasim v tomto s mt-svk. vypravas tu chorche druhym ze nevideli zapasy ale tak mi to pripada ze ty si videl len seriu s anaheimom kde Phillips aj Volchenkov urobili nejaku tu chybu. Ale inac to bola hlavna obrana ottawy a az do finale hrali skvele.

do Ottawy prišiel zlepšiť tú podla vás "slabú obranu" veterán Luke Richardson.No ja moc neviem či je to krok vpred... :?

Ohlund píše:do Ottawy prišiel zlepšiĹĄ tĂş podla vás "slabĂş obranu" veterán Luke Richardson.No ja moc neviem ÄŤi je to krok vpred... :?
pochybuju že si Richardson pořádně zahraje. U nás odehrál 27 utkání, potom už si nezahrál, na "novou" NHL je už pomalý


Obrázek

... my jsme se zbavili Richardsona ? No slaaava ... ;-)

VIdel som dost na to, aby som Philliipsa a Volchenkova aj s Meszarosom poslal do riti, ked na NHL nemaju, nech idu hrat Svajciarsku ligu! Tam mozno budu hviezdami aj po tom, co behom minuty spravia kazdy nezavisle na sebe tri fatalne hrubky, ako sa im to neraz podarilo. Richardson je tiez karikatura. To uz v Ottawe potratili rozum? ALe je tu moznost vymeny, obaja brankari su velmi ziadani, mozno Gerber odide, ale to potom Ottawa nema ziadnu nahradu. Ak nepride brankar.

chorche píše:VIdel som dost na to, aby som Philliipsa a Volchenkova aj s Meszarosom poslal do riti, ked na NHL nemaju, nech idu hrat Svajciarsku ligu! Tam mozno budu hviezdami aj po tom, co behom minuty spravia kazdy nezavisle na sebe tri fatalne hrubky, ako sa im to neraz podarilo. Richardson je tiez karikatura. To uz v Ottawe potratili rozum? ALe je tu moznost vymeny, obaja brankari su velmi ziadani, mozno Gerber odide, ale to potom Ottawa nema ziadnu nahradu. Ak nepride brankar.
Co taras vsak Volchenkov s Phillipsom su jedni s najlepsich obrancov v Ottawe len im vdacime za to ze Ottawa sa dostala do finale mozno nemaju az tak ofenzivny skill ale defenzivnu cinnost robia na jednotku. A Meszaros je taktiez spolahlivi zadak este len potrebuje skusenosti.

debil píše:Plne suhlasim v tomto s mt-svk. vypravas tu chorche druhym ze nevideli zapasy ale tak mi to pripada ze ty si videl len seriu s anaheimom kde Phillips aj Volchenkov urobili nejaku tu chybu. Ale inac to bola hlavna obrana ottawy a az do finale hrali skvele.
Plne s tebou suhlasim :cool:

chorche píše:VIdel som dost na to, aby som Philliipsa a Volchenkova aj s Meszarosom poslal do riti, ked na NHL nemaju, nech idu hrat Svajciarsku ligu! Tam mozno budu hviezdami aj po tom, co behom minuty spravia kazdy nezavisle na sebe tri fatalne hrubky, ako sa im to neraz podarilo. Richardson je tiez karikatura. To uz v Ottawe potratili rozum? ALe je tu moznost vymeny, obaja brankari su velmi ziadani, mozno Gerber odide, ale to potom Ottawa nema ziadnu nahradu. Ak nepride brankar.
tak ked nemaju na nhl volchenkov phillips a meszaros, tak mi prosim ta vymenuj cca 200 obrancov ktori by podla teba mali v nhl hrat :roll:

Vacsina zo zvysku. Take chumajoiny sa nerobia ani v II. Lige na Slovensku! Senatori zahrali signal "dialnica", co znamena, ze sa hadzali o lad asi 20 metrov od utocnika uplne mimo strely a potom mal utocnik cestu otvorenu ako dvere do Katedraly Svateho Marka v Benatkach! TOTO obranca nerobi, toto by nespravil ani Kovalcuk, ktoremu sa o davani golov do superovej brany este aj sniva a vo vlastnej obrannej tretine sa pohybuje fakt sporadicky, je to banda somarov, svojimi vykonmi zdegenerovali pojem "obranca NHL" pod najnizsiu moznu urioven, cize na uroven Huskinsa a farmarov, minimalne jedneho z nich by som pre vystrahu obetoval a poobhliadol sa po lepsom a spolahlivejsom obrancovi, utocnik sa Senatorom hodi a stale je tu moznost podpisat velmi dobreho Sopela.

tak ked budu jedneho z nich "obetovavat" budem velmi stastny ak ho obetuju do colorada :P

Colorado je uz dost plne v obrane a navyse nemaju co ponuknut ako protihodnotu, Sens potrebuju utocnika. Je to nerealne. Vymenitelnym tovarom ma byt Gerber, spekulacie sa najdu.

akoze nemame co ponuknut, ved predsa mame lahko nahraditelneho arnasona ktory ma za sebou najlepsiu sezonu v kariere :D

Arnasona by z Ottawy hnali vidlami este aj dazdovky, neblazni, fakt tam nevidim moznost vymeny.

to bol vtip :) preto ten smajl ;)

:poster_spam:

Vies, v Ottawe by to beztak nepochopili, urcite by na neho bucali aj vlastni fanusikovia. Ottawa mozno este nepovedala posledne slovo, Foppa by sa im mozno zisiel, ak ma zauje 30 timov z NHL, tak Sens su jednym z azda 7 vaznejsich uchadzacov o jeho podpis.

chorche píše:Vies, v Ottawe by to beztak nepochopili, urcite by na neho bucali aj vlastni fanusikovia. Ottawa mozno este nepovedala posledne slovo, Foppa by sa im mozno zisiel, ak ma zauje 30 timov z NHL, tak Sens su jednym z azda 7 vaznejsich uchadzacov o jeho podpis.
Kebz Forsberg prisiel do ottawy tak by som bol rad.
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS