Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To ti cepi podtrhuju.Kanada je Kanada v hokeji to je národní sport,tušim ještě curling/možná jsem na něco zapoměl/ :) .Bohužel jsi řekl A musíš říci B. :!: V roce 93,když Montreal získal poslední SC bylo takové nadšení masy diváků :cool: :cool: :cool: ,že to přerostlo v rabování :evil: a zasahovala i policie. :( ,hořely auta.Někdy to má i svá negativa.Ale jsem opravdu šťastný za ten obrovský zájem v Kanadě,ale i u nás. :!:

Blame Canada, je to o hovne, v Ottawe je to relativne NUDA, lebo to muzstvo nema TRADICIU, kde chodia na zapasi dedovia so svojimi synmi a ti so svojimi mladymi detickami, v Ottawe je hokej v NHL v novej forme este v plienkach! Vyhrat SC v drese Bostonu, to je NIECO! Boston je totiz tradicny klub na rozdiel od Ottawy, ktora desatrocia nevedela, co je to hokej.

Ottawa nechť se modlí, aby s nimi ve fin hrál Ana, protože jestli budou hrát s Detroitem, tak mají opět peška......... 8) !!!!

"dni volna" pred finale..

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

..couch Murray, Heatley, Spezza..

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

no teraz to senatori budu mat tazke lebo duck su velmi silny to dokazali aj teraz s detroitom no bude to tazke

Ottawe neskutocne verim....

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

Myslim ze Ottawa vyhra konecne Stanley Cup

:o Obávám se,že jsi reálně nesledoval oba zápasy.Jinak by jsi svou formulaci nemohl tvrdit :!: .Kačeři v obou zápasech na Ottawu nastoupili a Pronger,Moen,Palsson,Rob Niedermayer a spol. zcela vymazali první řadu Heatleyho :!: ,na které je Ottawa závislá :!: .Emery se jen potil,schválně se podívej do statistik, kolik na něj šlo střel 31 na Guguera 16,a některé šance kryl Emery :twisted: se štěstíml.Ottawa nevěděla co hrát a opravdu nebude snadné změnit doma styl hry a jednoduše kačery přejet.Já Ottawu neodepisuji :) , hraje se na čtyři vítězství.Ale teď je psychicky dole :( a kačeři ji jen tak nepustí se zvednout :!: .Zachrání ji brzké vedení v třetím zápase s tím, že to udrží do konce.To znamená,nenechat se zbytečně vylučovat :!: .To stojí síly,a po tolika odehraných zápasech se už fyzička špatně dohání :!: .Fyzicky jsou na tom kačeři líp :( ,jen si je prohlídni.Pronger 8) v osobních soubojích kraluje.Jak ovšem tento třetí/možná i rozhodující/ zápas Ottawa prohraje,je s ní definitivně amen :!: .To už nezvládnou kačery k SC zastavit :!: :( .To mi věř :!: .Jinak celé to pozoruji nestraně,přál bych SC oboum,sportovně zatim musim uznat,že kačeři jsou dosud lepší. :!: :!: :!:

mtl (montreal trosku som Ta skratkovo okresal, hadam nevadi :) doterajsie zhodnotenie serie si videl asi tak ako ja..mimochodom tuto SC temu ANA - OTT riesime TU tak sup, sup :)

Cepi nevadí.Jinak Ott-ANA se posunulo do třetího zápasu.Sledoval jsem to na Galaxii a Sens tentokrát šli za vítězstvím,domácí fanoušci mohli být spokojeni.Tempo po tolika odehraných zápasech bylo slušné,až na poslední třetinu - chvilkama to ze strany kačerů vypadalo na zastrašovací taktiku.Kačeři Ottawě pomohli svou nedisciplinovanosta a podrážděností, chtěli se i prát.Tím se hra rozdrobila.Prongerův zákrok :o loktem na McAmmonda se bude ještě dlouho probírat.Byl uplně zbytečný :!: , protože okamžité ohrožení branky v danou chvíli nehrozilo.McAmond spadl jak pytel brambor a narazil hlavou do mantinelu :( .Vážně jsem myslel,že je po něm :o .Mnozí si jistě vzpomenete na nešťastného Luďka Čajku a taky tam to tehdy vypadalo zprvu nevinně a nakonec smrtelné zranění :o ./Čajka upadl a po směru vpřed, narazil hlavou do mantinelu.Přes okamžitou pomoc ,tušim druhý den zemřel-poráněná krční páteř,přerušení míchy-smrt-strašná tragedie :!: :!: :!: /Těchto úderů do hlavy o mantinel se opravdu bojim :!: ,to jde o život :( :!: .Pronger může být rád,že ho ohodnotili jedním zápasem zaracha :( .Já bych mu dal víc-je to už recidiva viz Holmgren :!: .Finále ,nefinále.Je jen dobře,že Sens snížili.A bude zajímavé jestli bude i nadále platit,,Můj dům,nedobytný hrad"Příležitost potvrdit rčení má Ottawa ve čtvrtém zápase.

Pripad Cajka si velmi dobre pametam. Bolo to tesne po revolucii Gotwaldov hral s Kosicami. Cajka zomrel o styridsat dni v Kosickej nemocnici po tom co sa pokusali zavolat este kadejakych filipinskych liecitelov.

Hovori sa ze kvoli tomuto zmenili aj postavenie mimo hru na okamzite nie po dotyku hraca.

http://hokej.zlin.cz/article/31146.lude ... arozeniny/

..neda sa zabudnut, spominam si na to sice uz len tak matne, ale akoby som mohol zabudnut..pritrafilo sa to na nasom ex-ke zimaku :(
v zlomku sekundy nemal Ludek sancu strcit ruky instiktivne pred hlavu..ak by aj prezil, jeho utrpenie by bolo asi o to väcsie..predstava, v jednej chvili korculujes a v tej dalsej, o par minut, hodin, ci dni si na vozicku..ech, radsej preladme

dalsi dĂ´vod preco mam blizsie ku senatorom, pevne verim, ze senatori to dnes hydine dnes nalozia a do Anaheimu sa pĂ´jde za serioveho stavu 2:2 :!:

Jsem rád,Ĺľe jsi to našel, bylo to 40 dnĂ­ po urazu.Ale ten pád jsem vidÄ›l aspoĹ

no a ... zakrok Prongera na McAmmonda najdete TU

Jsi pohotový cepi,díky.Teď už bez komentáře každý si obrázek udělá sám.Zcela zbytečné od Prongra.Mohl použít sto ruzných způsobů jak zastavit čistě McAmmonda tělem.Byl ve výhodě,byl před najíždějíím útočníkem,mohl si to rozmyslet.Místo toho loktem nesmyslně fauluje.Opravdová hloupost a brutalita.Takhle se hokej hrát nesmí.!!!

Zirafa to pekne pohnojil, ved mal dost casu na to, aby spravil McAmmondovi strom. Ottawa sa este viac nastve a znova zvitazi a uz teraz je na ceste ku prvemu Stanley Cupu, ktory bez diskusie teraz ziska!!!

chorche píše:Zirafa to pekne pohnojil, ved mal dost casu na to, aby spravil McAmmondovi strom. Ottawa sa este viac nastve a znova zvitazi a uz teraz je na ceste ku prvemu Stanley Cupu, ktory bez diskusie teraz ziska!!!
No racej tu nehadz tie tvoje jednoznacne predpovede lebo zatial ti moc nevychadzali hlavne na vychode. Ottawa mala jednoznacne vypadnut aj s NJ a Buffalom. Toto nie je vec na nastvanie. Bola by to keby nedostal trest. teraz sa skor Anaheim zomkne bez prongera.

Dneska spieva hymnu ta lesba Alanis Morissete to bude strasne. Ten smiesny ujko co to spieval doteraz bol vyborny.

S New Jersey mohli i nemuseli vypadnut. Ale Ottawe verim tak, ako som jej neveril. Nie je ineho muzstva v NHL, co by mohlo dobyt SC, Kacice patria na pekac!!!

chorche píše:Kacice patria na pekac!!!
:lol: veru tak, tam ich mam aj ja rad :P

hm debil, zomkne sa podla mna Ottawa pretoze doma proste musi a urobi vsetko preto, aby na Prongerov zakrok odpovedala vitaznou peckou :!:
noo, ale tak na Alanisove vydanie hymien sa celkom tesim, tak pod Ali :)

Obrázek

Davam do placu otazku: Kto vsetko sa chydta dnes pozerat? Chorche asi ano.

tak dovi v sezone 07/08..Emery, Heatley, Heatley-Spezza..

Obrázek
Obrázek
Obrázek
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES