Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jak jsme psal před zápasem, Ottawa jede na plný plyn a ve vítězství jsem nevěřil. Dneska jsme byli bez šance. Jednoduše jste nás přejeli. Nicméně, jestli to někomu přeji, tak vám! :)
Hammond na com slape :eek2:
cepi píše:Hammond na com slape :eek2:
Jak rikam, TECH byste se meli bat..
Ottawa-Montreal 4:2
Ottawa-Florida 4:1
Anaheim-Ottawa 0:3
Los Angeles-Ottawa 0:1

Vsichni ostatni suckujou a Sens jsou zazracne back behem jedinyho tydne s nejtezsim moznym rozpisem ?! :sok: Jako jediny z tech teamu maj i plusovy skore. Dve vyhry na nulu v Kalifornii, s Floridou easy, predtim Habs.. tohle muze byt blesk z jasneho nebe :pray:
Atlantik píše: tohle muze byt blesk z jasneho nebe
Ja to predvidal, uz pred tydnem :bee:
Moje predpovedi totiz vychazeji...
A nebo obcas ne... :|
AndyF píše:Ja to predvidal, uz pred tydnem
A já před měsícem.. A v chatu před týdnem jsem to potvrzoval. Prostě Ottawa ten tým nemá vůbec špatnej. Ještě budou všichni koukat (hlavně Boston a ta jejich jistota fleku na PO). :|
z posl.10 zapasoch ma OTT na konte jedinu prehru....7 vyhier a 2 prehry po sn...
Hammondove stats su neskutocne a to 2x po sebe riesil btb
najblizsie 3 zapasy maju doma BUF,CGY a BOS...
nie FLA, PHI (kde mame k dobru 2 zapasy) su pre nas superom v boji o PO
cepi píše:z posl.10 zapasoch ma OTT na konte jedinu prehru....7 vyhier a 2 prehry po sn...
Hammondove stats su neskutocne a to 2x po sebe riesil btb
najblizsie 3 zapasy maju doma BUF,CGY a BOS...
nie FLA, PHI (kde mame k dobru 2 zapasy) su pre nas superom v boji o PO
Vzdyt to tu rikame uz delsi dobu :wink2: Opravdu to tak vypada, predevsim predvedena hra Ottawy je oproti Floride a taky Flyers nebo Bruins momentalne nekde jinde. Sens pritom v tomhle obdobi kdy vstali z mrtvych absolvovali papirove nejtezsi cast sezony s velmi narocnym programem na cestovani, B2B a navic s velmi kvalitnima teamama. Ale ta ztrata tam furt jeste je, staci polevit na 1-2 zapasy a zas jsou v haji.

Nicmene 13 bodu ze 7 poslednich zapasu kde nejdriv sundali Montreal, konkurenta z Floridy a pak privezli 9 bodu ze Zapadniho tripu LA, ANA, SJ, MIN, WPG je neco neskutecnyho. Ano, takhle se bojuje o PO :yes:
Strašně Vám to PO přeji na úkor Bostonu. Dotáhněte tu jízdu až do konce! :) Hodně štěstí!
Je vobec komu priat? Momentalne tu snad sens ani nemaju fanusika :D
Finch182 píše:Je vobec komu priat? Momentalne tu snad sens ani nemaju fanusika :D
Nightwolf je šedá eminence. Kazdopadne ve ctvrtek seru na Pens a sleduju OTT-BOS :pray:
Finch182 píše:Je vobec komu priat? Momentalne tu snad sens ani nemaju fanusika :D
Alespoň sympatizanty mají :frajer2: Na východě jim přeju společně s Pens.
To byl vykon :wave: Ne, Ottawa v playoffs proste bude, to je valec tohle. I kdyz nerikam ze nutne na ukor Bostonu (kdyz na to prijde, tak jsou schopni jit i pred Pens nebo Isles s takovou hrou). Proste pri tehle fazone se tam prokousou, neni mozny aby ne.
V noci som videl prvú tretinu, ale tá mi akosi stačila ku všetkému. Ak chce ísť niekto do PO, potom sú to Sens. Nech mám Bruins akokoľvek rád a sympatizujem s nimi, radšej nech posledné postupové miesto vezmú Senators (na ktorom už okrem iného sú so zápasom k dobru). :good:

Tí svojho súpera potrápia určite viac.
poslednych 20Z OTT

16 vyhier - 2 prehry po najazdoch - 2 prehry v zakl.hracej dobe

OTT bodovala z 20Z :arrow: 18x.................
A to co sa im stalo v tej ottawe. piju nejaky zazracny napoj?
A je koniec, v PO bude Boston.. 3 prehry v rade v tom najhoršom čase. Rovnako ako Florida vyhrávali len ked na PO vela strácali a vždy ked sa dostali na dostrel tak začali prehrávať a to isté stále dookola, len aby bola dráma a väčšia sledovanosť, ale PO mal Boston isté :roll: .
Ten rozpis máte teraz ťažší, to už nedobehnete.
Oni nebyli jen na dostrel.. Byli uz bod pred Bostonem a meli zapas k dobru. Pak se zranil Hammond a slo to do haje. Tim nerikam ze za to muze jen plesoun, cely team pak jaksi ztratil kouzlo a posledni zapasy hrali proste spatne. Florida je prehrala a to same Rangers a dokonce i Toronto :hroza:
po 4x im uz tie pp sn nevysli :fucker2:
pukol aj DET+PIT spokojnost :)
zapas s Pittsburghom bude boj, na to sa tesim...ale ten zreb nevyzera dobre, obavam sa, ze osmicka na vychode sa uz menit nebude, ale vidiet Pittsburgh mimo play off by bolo krasne, tak treba verit este..
No Boston ma virtualne nejtezsi rozpis, ale Senators si to dneska tezce posrali, ten bod jim asi bude chybet.
AndyF píše:No Boston ma virtualne nejtezsi rozpis, ale Senators si to dneska tezce posrali, ten bod jim asi bude chybet.
Nepovedal by som to, cakaju nas Caps a potom oba Floridske timy s ktorymi mame vitazne statistiky plus ani Panthers ani Tampe uz o nic v tychto zapasoch nepojde.

Senators maju Pens ktorym pojde o zivot, Rangers a Flyers. Play off 'drama' sa rozuzli v utorok. Takisto Sens maju na kazdeho slabsie ROW cize realne stracaju 3 body co je za 3 zapasy takmer nerealne dotiahnut.
Hammond je stale ten isty brankar, ktory dostal od farmy flyers 3 goly za 21 sekund? :eek2:

Je to taaaam! :yahoo: :oslava: Neskutečný push od Sens, paráda. Takhle podceňovaný tým a takový závěr sezony. Pro Murrayho pěkný dáreček. A Stone neskutečný :good:

EDIT: The Sens were 4th in the McDavid race in February. 61 days later they're in the playoffs :klobuk:
bravosimo SENS :yahoo: ,budu vam drzet palce v PO,myslim ze hrajete docela uciny hokej,v cele se Stonehandem a mit v brane zed se to hraje trochu jinak.... :good:
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG