Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Souhlas, až na toho Chiassona, tohle adekvátní náhrada za Spezzu není ani v tom nejpozitivnějším vesmíru.
Toho jsem samozřejmě myslel výhledově do budoucna. :)
No ani do budoucna Chiasson nemůže být hráč, který by se rovnal Spezzovi. Má už 23 a jedno solidní sezonu, ale nci extra. Pořád je to ztráta elitního centra za průměrného křídelníka s nejistou budoucností.
Robin Lehner and the Ottawa Senators have come to an agreement on a 3 year deal.The new contract for Lehner has an AAV of $2.225M ($1.5M, $2.025M, $3.15M).
Tohle je hodně velká pohoda :good:
#Sens five-year extension with Clarke MacArthur has an AAV of $4.65M ($4.5, $4.5, $4.75, $4.75, $4.75).
ja som so sumou a dĺžkou spokojný :good:
Co ten Karlsson? Prý nový kapitán Ottawy. ten trend mladých kapitánů.. no asi nejdu s dobou, prostě se mi to nelíbí. Radši bych to dal Phillipsovi (pokud bude hrát vůbec áčko, co sem četl na HFku)..
Guddy.44 píše:Co ten Karlsson? Prý nový kapitán Ottawy. ten trend mladých kapitánů.. no asi nejdu s dobou, prostě se mi to nelíbí. Radši bych to dal Phillipsovi (pokud bude hrát vůbec áčko, co sem četl na HFku)..
Vždyť chceš sám Gudbransona :slap:
Vždyť píši, že se mi to NELÍBÍ.. Jelikož to ale dělá každý tým, tak i u nás čekám mladý ucho s céčkem. A zrovna nikoho jiného jak Erika si představit nedokážu.. Toews, Landeskog, Karlsson.. uvidíme, zda si Detroit udrží svojí tvář.
Guddy.44 píše:Co ten Karlsson? Prý nový kapitán Ottawy. ten trend mladých kapitánů.. no asi nejdu s dobou, prostě se mi to nelíbí. Radši bych to dal Phillipsovi (pokud bude hrát vůbec áčko, co sem četl na HFku)..
Ohľadom Karlssona sú to zatiaľ stále len špekulácie. Je hviezda tímu a tým pádom sa automaticky očakáva od neho leadership. (či už neskôr vo forme "C" alebo všeobecne pri rozhovoroch)

Phillipsovi by som C určite nedával, nakoľko je veľmi pravdepodobné, že 2016 ukončí kariéru.
Niektorí chcú dať C Neilovi, podľa mňa je ale smiešne to dávať hráčovi čo má TOI 11 minút za zápas.
Osobne by som si vedel predstaviť Methota ako C. Je to hometown boy, avšak zatiaľ nepredĺžil zmluvu a je tam nejaké riziko, že odíde 2015 a v takom prípade by to bolo horšie ako dať C Phillipsovi.

Ďalšie riešenie by bolo nechať 3x A a po sezóne riešiť, že kto by bol vhodný hráč. Po odchode Spezzu sa očakáva leadership predovšetkým od Turrisa.
Turris mě také napadl. Dle mého, je to lepší volba jako Karlsson. Jednak je to Kanaďan a jednak je přecijen o něco starší a ostřílenější. Já bych volil Turrise.

BTW: něco nového s B. Ryanem? Co jsme slyšel během léta, tak oznámil, že neprodlouží a údajně chce do Philly. Neplánuje se výměna už před sezónou? Bylo by to možná vhodné ne?
Guddy.44 píše:Turris mě také napadl. Dle mého, je to lepší volba jako Karlsson. Jednak je to Kanaďan a jednak je přecijen o něco starší a ostřílenější. Já bych volil Turrise.
V čem je ostřílenější? Je jen o rok starší, zápasově jsou na tom stejně, Erik bodově líp a reprenzentačníma zkušenostma taky.
Myslel jsem, že Karlsson je mladší.. I tak bych radši viděl v Ottawě kanadského kapitána. A nějak mi to céčko k Turrisovi sedí víc..
Turris a kapitán?! :lol2: Taký hráč momentálne v Ottawe ani nie je. V budúcnosti snáď Lazar. :jj:
Karlsson je jasná volba :wink:
Guddy.44 píše: BTW: něco nového s B. Ryanem? Co jsme slyšel během léta, tak oznámil, že neprodlouží a údajně chce do Philly. Neplánuje se výměna už před sezónou? Bylo by to možná vhodné ne?
K tomuto sa ťažko vyjadrovať, nedávno som na hfboards čítal info, že Bobby dostal 2 ponuky a do konca augusta bude premýšľať ktorú vezme, ale neviem koľko je na tom pravdy :neviem:
Nightwolf píše:
Guddy.44 píše: BTW: něco nového s B. Ryanem? Co jsme slyšel během léta, tak oznámil, že neprodlouží a údajně chce do Philly. Neplánuje se výměna už před sezónou? Bylo by to možná vhodné ne?
K tomuto sa ťažko vyjadrovať, nedávno som na hfboards čítal info, že Bobby dostal 2 ponuky a do konca augusta bude premýšľať ktorú vezme, ale neviem koľko je na tom pravdy :neviem:
Ottawa jednala s agentem, ale nechávají vše otevřené do předsezonního campu, až přijede samotný Bobby.

A mimochodem k tomu podepsal Anderson smlouvu na další tři roky, AAV 4,2.
Plešoun zůstává senátorem. za dobré prachy dobrý brankář..
Na tri roky, pres 4M hit. Asi to neni takovej bust a Lehner si este pocka.. :giggle: :jn:
AndyF píše:Na tri roky, pres 4M hit. Asi to neni takovej bust a Lehner si este pocka.. :giggle: :jn:
To jeste uvidime, kazdopadne mame zadelano na dlouhodobe zajimavou konfrontaci :petrik:
Lehner už nemá na co čekat. Jemu chybí jenom výkony ustálit a příští rok ho vytlačí. Anderson chytal minulou sezonu hrozně, Lehner měl výborný nástup, pak šel dolů a pak nahoru-dolů. Má ale obrovský potenciál a do roku až dvou může být výš než Anderson a podle mě taky bude.
Atlantik píše:To jeste uvidime, kazdopadne mame zadelano na zajimavou konfrontaci nazoru :petrik:
Tak kdyby přeci jenom za rok nebo dva museli rozhodovat, tak prostě musí vyhrát mládí. Lehner je pořád v dobré pozici, pro něj důležité, aby v téhle sezoně dostal svou šanci a chopil se ji. Je ale škoda, že musí chytat za něčím tak katastrofálním, jako je obrana Ottawy.
Nemůžu si pomoct, ale Ottawa bude letos nejslabší takže - McDavid? :pray:
Leo píše:Nemůžu si pomoct, ale Ottawa bude letos nejslabší takže - McDavid? :pray:
Úplně nejslabší určitě ne. Loni byli ve východní konferenci 4. ve střelených gólech, letos to trošku opadne po odchodu Spezzy. Hlavním problémem ale pořád zůstává obrana, kvůli ní se zřejmě nedostanou do PO, ale poslední nebudou.
http://www.nhl.cz/CZ/35864/ryanovi_po_s ... _rika.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Neverim ze podpise, sens je muzstvo v totalnom rozklade a cakaju ich teraz odtankovane sezony. Je v dobrom veku, snad nebude blby a nebude sa chciet nechat zakopat
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS