Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ktoze nam to preskocil Majka Hossu v kanadskom bodovani? Nie je to nahodou zaznavany Danny Heatley??

Kto je Dany Heatley?

chorche píše:Kto je Dany Heatley?
Určitě ho znáš, semtam se nachlastá, sende do auta, zabije spoluhráče...

Pau: Si zly a kruty! Toto nebol jeho umysel! Danny vsak nehra prave podla ocakavani.... :roll:

Ododnes neznasam OTTAWU,keby dnes vyhrali nad montrealom tak mam 7000SK :x

Mne uz tolko klubov pokazilo tiket, ze to radsej nebudem rozoberat. Ottawa je v pohode. Lenze aj ked nehra dobre, ked vsetci, pardon, dost ludi, tvrdi, ze na playoff nemaju, myslim si, ze v playoff byt mozu, len tam ich necaka nic pozitivne.

rozhovor s Danym Heatleym :arrow: http://www.hokej.sk/clanok46548.htm

Hej, vystizny je uz len ten nadpis, teraz uz aj taki nosorozci v porcelane, ako Neil, vedia, co je timova hra. Ale na patricka Eavsaa sa nadavat neda, od zaciatku sezony sa velmi pekne snazi, avsak na chalana, co bol vysoko draftovany, by mohol byt este lepsi.

...

tak dnes je tu opatr kanadske derby....dnes vas ale poraziime...

Montreal:Ottawa - 3:5. Takze pravom sa nadava na Ottawu? A pravom sa nechava Montreal len tak byt ladom? Poukazujem na to, ze Montreal nie je az taky dobry tim, ale v playoff je prakticky vzdy, pripadne odchylky od tvrdenia su velka rarita.

Ottawa si slape svojim tempom. Dnes otocili nepriaznivy stav s Atlantou. Tento rok nie su tak na ociach ako v tych sezonach co boli na uplnej spicke po zakladnej casti, co je daleko lepsia psychicka pozicia do playoff. Mozu splnit ulohu cierneho kona. Vobec nebudem proti.

Vsimol som si dnes pozornejsie supisku Ottawy a zaujal ma napriklad Kelly, uz len jeden bod mu chyba do prekonania jeho minulosezonneho bodoveho zasahu a to zakladna cast este nekonci! Davaju priestor aj mladym, ale nie bezhlavo, ako v Montreale.

Dnes hra Ottawa doma s Buffalom. Zeby odveta stvrtkovych bitiek?? :D Asi hej, lebo za Ottawu nastupi aj McGrattan. Tak uvidime co bude, len aby to neprehnali. :roll:

Urcite to bude drsny masaker, ak nie, tak mi niekto napovedzte, ci sa tito superi do konca sezony este stretnu, ale predpokladam, ze ano, do konca sezony sa tieto muzstva este pobiju. Nie je nahoda to, ze minule mala prave OTTAWA velku bitku s Philou.... :!:

chorche píše:Urcite to bude drsny masaker, ak nie, tak mi niekto napovedzte, ci sa tito superi do konca sezony este stretnu, ale predpokladam, ze ano, do konca sezony sa tieto muzstva este pobiju. Nie je nahoda to, ze minule mala prave OTTAWA velku bitku s Philou.... :!:
dnesny odvetny zapas tychto 2 diviznych rivalov, bude poslednym v tejto sezone

Ah, tak to ma prekvapilo, predpokladal som, ze ako diviozni rivali sa v zakladnej casti este strtnu.

Tak Ottawa je vo finale :) . Po 14 rokoch by si uz Kanada zasluzila SC, dufam ze sa to podari prave tomuto timu. Co by znamenalo, ze opat by sa vitazom stal tim z Vychodu. Pritom sa vravi, ze zapad je silnejsi...hmmm.
A Alfredsson sa jej nedotkol :clap: , uvidime, ci mu to prinesie stastie. :roll:

JKasne, ze zapad je silnejsi a kaby sa rozhodovalo len podla sily, Ottawa by nemala najmensi narok. Blame Canada! Ale aj tak SC vyhra Ottawa, zvysne dva timy sa znicia...

chyba tak malo a pritom tak vela..uff, necakal som vyplieskanie sabli v pomere 4:1, v tejto chvili som presvedceny, ze senatori nezakopnu ani vo finale; kto bude ich superom je mi viac menej jedno; fandime Kanade a Andreja chcem vidiet na Slovensku s poharom :!:

Obrázek

Blame Canada! Lenze ten stary vsetkymi mastami mazany Sved vsetkym ukazal, ako sa vedie muzstvo.

chorche píše:Blame Canada! Lenze ten stary vsetkymi mastami mazany Sved vsetkym ukazal, ako sa vedie muzstvo.
klobuk dolu pred tymto chlapikom..navyse, je jedinym hracom timu, ktory odohral vsetkych 94 zapasov OTT v PO

vyslovil zaujimavy nazor: vyhrat SC je jedna vec, ale vyhrat SC pre kanadsky klub to je sen kazdeho hraca NHL..

arek píše: A Alfredsson sa jej nedotkol :clap: , uvidime, ci mu to prinesie stastie. :roll:
zle som cital...dotkol sa jej :?

Vyhrat v Kanade, no a co? Ottawa je v NHL od roku 1991, niektore timy su tam od roku 1926 aj skor a co? V tychto timoch vyhrat SC je nieco giganticke!

chorche píše:Vyhrat v Kanade, no a co? Ottawa je v NHL od roku 1991, niektore timy su tam od roku 1926 aj skor a co? V tychto timoch vyhrat SC je nieco giganticke!
cepi mal na mysli asi to ze v KANADE je hokej ako nabozenstvo a napriek tomu uz dlhe roky cakaju na SC a stale nic, ako sa to tento rok podari OTT tak mozno vyhlasia statny sviatok :)

tak ako podotkol open..chorche, KANADA je proste KANADA, je jedno, ci tam muzstvo funguje rok, dva, 30, tam to bude proste stale ine = :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Meszaros len potvrdzuje:..pri návrate do Ottawy nás na letisku vítalo asi päťtisíc fanúšikov. To som ešte nezažil. V meste teraz vládne skvelá atmosféra, ľudia sa tešia na finále..“
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS