Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

OTTAWA SENATORS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Dnes Ottawa ziskala dve posily - McAmmonda zo St.Louis a Payera z Floridy.
Nechapem naco podpisali Payera, vsak obrancov tam maju kopu :? , takze Malec bude zase asi len trcat na farme :( :x
McAmmond je lave kridlo, ten sa im zide. Ale akoze slusilo by sa ziskat aj nejakeho centra, vsak maju len dvoch rodenych centrov :roll2:
A este mam otazku: Varada odisiel alebo nie? :hmm:
arek píše:Dnes Ottawa ziskala dve posily - McAmmonda zo St.Louis a Payera z Floridy.
Nechapem naco podpisali Payera, vsak obrancov tam maju kopu :? , takze Malec bude zase asi len trcat na farme :( :x
McAmmond je lave kridlo, ten sa im zide. Ale akoze slusilo by sa ziskat aj nejakeho centra, vsak maju len dvoch rodenych centrov :roll2:
A este mam otazku: Varada odisiel alebo nie? :hmm:
Mám dojem, ľe ne, byl nedávno v novinách - soud mezi Kubinou a rozhodčím Bolinou ( byl svěděk ) a byl tam napsaný jako hráč Ottawy

Varaďa jeątě smlouvu nemá,ale v Ottawě jiľ hrát určitě nebude.Chce přestoupit do jiného týmu kde dostane více prostoru,ale jestli takový tým najde jsem sám zvědav.

excelent píše:VaraÄŹa jeÄ…tÄ› smlouvu nemá,ale v OttawÄ› jiÄľ hrát urÄŤitÄ› nebude.Chce pĹ™estoupit do jinĂ©ho tĂ˝mu kde dostane vĂ­ce prostoru,ale jestli takovĂ˝ tĂ˝m najde jsem sám zvÄ›dav.
Tak urÄŤitÄ› Washington, Pittsburg, Chicago, Columbus, Atlanta, Minesota, LA atd. a urÄŤitÄ› VĂ­tkovice
Zdravim vąechny fanouąky Ottawského hokeje. Pokud se chcete o tomto kanadském klubu dozvědět víc tak se podívejte na nové neoficiální české stránky http://www.ottawsti-senatori.wz.cz :)

hmmm, dík, pekná stránka, ako OTTfan si ju hneď dávam do záloľiek :)

go senators go! 8) pekný začiatok, eąte to treba potvrdi» v dneąnej odvete :)

otawa musi vyhrat.ked nevyhra tiket mozem zahodit

Ottawa mi nevadi...celkem jim to i preju...hlavne, ze us tam neni Hasek... 8)

Tak zatím se jim bez Haąka a Havláta moc nedačí :D

Tak ja si myslim, ze im dost chyba aj Chara. Rozhodli sa pre Reddena (je to skvely obranca, to treba uznat), pretoze Chara vraj v "novej" NHL uz nebol az taky :cool: Tak mozno mu viac vyhovovala "stara" NHL, ale stale je to skvely obranca a hlavne v nom Ottawa stratila velku osobnost, nielen co sa tyka obrany, ale aj celeho tymu. A to mozno Ottawe momentalne chyba. Alfie, Spezza, Heatley (na neho som si 1x spomenul v tejto sezone, az teraz ked ho sem pisem a to pred rokom bodoval v uvode takmer v 20-tich zapasoch v rade) su dajako z formy. Brankarsky post znova nevyzera nejako ohromne. O Ottawe si myslim, to co o Phille, uz to prepasli, ale vzdy lepsie ako Philla.

Hm, Emery je slusny brankar, redden a Philips dobra dvojica, ale Ottawa ma teraz v podstate len jeden utok a ani ten nemaka najlepsie. Mozno este Eaves stoji za slovo.

ty vole v Ottawe to nejako skripe lebo v stredu na treningu sa pobili Chriss Neil a Antonie Vermette !No tak to je uz fakt moralka na dne
este stale nikto nechape ze preco vyhodili CHaru a ani ja sam tomu nechapem lebo ako pozeram statystiky tak sa nedaari aniReddenovi ani Meszarosovi no skoro nikomu okrem Rusa Volcenkova a Nemca Schuberta ci ako sa pise !A to ma velmi prekvapilo take muzstvo co chcelo mat ciele na SC teraz este nepostupuje ani do PO a nie to este SC
Brankarsky post maju celkom dobry Martin Gerber ale obrana je celkom derava stale nanich ide vela striel !
No uvidime ci sa tato moralka zlepsi alebo nie lebo ked nie tak to snimi pojde stale dolu a dolu :?

snad je porazíme, dneska s nimi hrajeme a doufejme že jsou v krizi. My potřebujeme vyhrávat jako sůl! :!:

No myslím, že se vám to nepovede, Ottawa už na tom tak hrozně není

v Ottawe jeto teraz urcite pekne dusno; prehra za prehrou, atmosfera na bode mrazu :cry:
kde hladat chybu?; za takou ... obranou, to maju aj nevyrazni brankari viac ako zlozite
a Redden, ktory dostal prednost pre Zdenom je v tejto sezone viac mimo hry ako na lade
na vzkriesenie casu dosti, ale s Ottawou to v tejto sezone nevyzera 2x ruzovo :?

tak jsme je naštěstí porazili :cool:

to se dalo ÄŤekat.... :)

jsem rád že nám tak věříš :)

Ottawa neměla šanci! :twisted:

další optimista, takoví se hodí :wink:

Ottawa ma vela zranenych, prave preto vypytali od Phily cez Waiwers Nedveda....

:!: z kojota Mikea Comrieho sa stava senator :!:

opacnym smerom putuje mne nic nevraviaci rusky mladikAlexei Kaigorodov, kto viac ziskal o tom zbytocne debatovat :)

cepi píše::!: z kojota Mikea Comrieho sa stava senator :!:

opacnym smerom putuje mne nic nevraviaci rusky mladikAlexei Kaigorodov, kto viac ziskal o tom zbytocne debatovat :)
No Ottawa momentalne trpi nedostatkom centrov po strate Spezzu bol prichod kvalitneho centra vynuteny, jasne ze viac ziskala Ottawa le Comrie sa v Phoenixe len trapil

Ono Nedved nakoniec siel do Edmontonu. A Comrie siel v podstate za NIC!!!
962 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS