Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Burrows to konečne zlomil a hned pridal aj druhý :thumbsup: , už atakoval rekord novodobej NHL v počte striel bez golu...
Kesler sa zas a znovu zranil, dostal riadnu šupu do kolena od :censored: Slatera.
Henrik odohral 1000. zápas v NHL. http://henrik.canucks.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Gilly on Naslund leaving Modo: haven't discussed it with him yet, could see him being part of org. gna call him in next Cpl of days

Gillis definitely made it seem like they want Naslund here. :hmm:
Tak dnes už aj tie najmokrejšie sny o PO vyschli. Läck po 50 minutách 14/18, zápas pozerať nemôžem tak nechcem ho obvinovať neprávom, ale tak či tak nedokážem pochopiť PREČO nedal Markstroma ani na jeden jediný zápas ani ked sa hrá b2b, ako keby tam boli mega rozdiely a Läck bol oproti nemu neaký boh a pritom je jasne vidieť že ešte nemá skúsenosti a podáva velmi nevyrovnané výkony, chudák Markstrom robí len diváka z prvej rady, mali ho poslať aspoň na farmu nech chytá, lavičku môžem zohrievať aj ja. Teraz ked je golfová sezona už oficiálna tak dúfam že v posledných zápasoch si zachytá až až, inak ma Torts riadne naserie..
Inak Kassian sa riadne rozbieha v posledných zápasoch :slintac: , teším sa na jeho dalšiu sezonu.
Proč nechytá Markstrom a chytá stále dokola Lack? :jn: Jacob to je talent.. :giggle:
Obrázek

OT: Nazem Kadri má viac prvých asistencií 5na5 ako Henrik Sedin. :dudo:
Hmm neviem čo si mám o tej Boothovej fotke myslieť, hlavu toho medveda by mal najradšej doma ako trofej.. lovenie je jeho hobby a net je plný jeho obrázkov s trofejami, je to jeho vec ale ja to rozhodne nemusím :thumbsdown: .
No a v tejto sezone by ma neprekvapilo keby Henrika prekoná v asistenciách aj väčšie poleno ako Kadri, je to proste príšerný rok po všetkých stránkach, hádam vyjde aspoň draft a znovu zlepšíme prospect pool.
Gillies skončil.

Obrázek

:giggle:

Corey Pronman ‏@coreypronman 3s
VAN point totals under Gillis: 100, 103, 117, 111. 59 (1/2 year), 81 currently.

Populárny trend pokračuje. Prezidentom sa stane Linden, na nového GM sa čaká. Naslund? :ninja:

Harrison Mooney ‏@HarrisonMooney 2h
Hiring Trevor Linden to be the Canucks’ team president is a good way to ruin a relationship with the one person that all Canucks fans love. :jn:
V tom poslednom zápase proti Ducks fanúšikovia skandovali fire Gillis a Aquiliniovci ich vypočuli :| .
V tomto tíme je momentálne riadny bordel a nový GM bude mať kopu roboty aby to dal do poriadku a preto by som bol radšej keby sme tam dosadili niekoho skúsenejšieho. Näslund už robil GM v MoDe ale to je oproti NHL skoro nič... Torts je zatial zachránený, ale nový GM môže chcieť vlastného kouča zvlášť ked sa v tejto sezone ukázalo že John zrejme nie je ideálny tréner pre tento tím.. ale vzhladom nato s akým lazaretom sme hrali jeden rok si ešte zaslúži. Som zvedavý ako bude GM riešiť bránu, Läck ako jednotka na celú sezonu môže byť risk ale aspoň v tomto smere je dobré že Torts zostáva lebo Läckovi verí a nasadzoval ho vkuse, aj ked tak nepriamo vyhnal Luonga z mesta. Uvidíme ako sa to vyvinie a už sa teším na offseason .
Ohlund a co Markstrom? Se vší úctou k Lackovi, je to pořád "mladý" gólman a v NHL toho dosud moc neodchytal a i tak jste jej v poslední době stavěli stále, což se podalo i na jeho občasných výkonech.. Markstroma se do té brány bojíte strčit nebo jak? Mi neříkejte, že po výměně vaší jedničky jste stále věřili v PO a proto jste Lacka tak přetěžovali.
Guddy.44 píše:Mi neříkejte, že po výměně vaší jedničky jste stále věřili v PO a proto jste Lacka tak přetěžovali.
To tvrdil Torts, že kým bola šanca tak chcel mať stále najlepší tím na lade, aj ked ja tomu neverím. Tie vzťahy medzi Gillisom a Tortsom neboli najlepšie a podla mňa Torts tak chcel dať najavo že nebol s tým trejdom spokojný :neviem: . Ale teraz ked sme už mimo PO (a aj Gillis je out) tak je už jasné že posledné 3 zápasy odchytá Markstrom, aj ked podla mňa to je málo a určite mal toho odchytať viac, aspoň pri tých b2b zápasoch. Z Läckovho game logu je jasne vidieť aké nevyrovnané výkony podával, takmer každý druhý zápas mal slabý a napriek tomu bol stále neohrozená jednotka. Nechápem, niečo za tým muselo byť.
Ohlund píše:Ale teraz ked sme už mimo PO (a aj Gillis je out) tak je už jasné že posledné 3 zápasy odchytá Markstrom, aj ked podla mňa to je málo a určite mal toho odchytať viac, aspoň pri tých b2b zápasoch.
Já nwm, viděl jsi jej letos aspoň jednou chytat? On je fakt strašný.. Ty góly co pouštěl, to se nepouští ani v amatérkách snad. Nechytl absolutně NIC. Ani jeden lepší save za ty zápasy u nás a naopak jsem mu pomale tleskal za každý zákrok, který předvedl. Opravdu, ten začátek sezóny mi hercna haprovala jak sviňa a hlavně kvůli němu. :| Ale jelikož dřív chytal velice dobře (na farmě a minulá sezóna v áčku), tak mě strašně zajímá, jak se mu u vás povede. Třeba restart pomůže. :)


Parádne video. :good:
Detroit aj Columbus postúpili do PO aj ked hrali velkú časť sezony s AHL súpiskou.. Nás asi na východ nezoberú čo? :-(
Ohlund píše:Detroit aj Columbus postúpili do PO aj ked hrali velkú časť sezony s AHL súpiskou.. Nás asi na východ nezoberú čo? :-(
Prosimte, tenhle rok jste s vychodem vyhrali v normalni hraci dobe jen nad Buffalem :hehe:
Na túto sezónu treba zabudnúť a začať odznova. Veď vstrelených gólov má menej už len inpotentné Buffalo :frajer2:
Markstrom po 45 min proti Oilers 13/18 , tak už toho Tortsa chápem :?
Edmonton doma proti schopným tímom ako NYR, STL, DET, LA dostával náklady a nedal ani gol a dnes je hostina :hroza:
Na druhej strane každá prehra nás približuje k TOP 6 picku :thumbsup: .

Smyth :klobuk: :ahoj:
Když už sezonu pohnojit tak pořádně! PO by byla jedna velká ostuda takže se už nemůžu dočkat draftu! Reinhart, Bennett, Dal Colle, Draisaitl, Ehlers, Virtanen. Jeden z nich bude náš 8-)
Vdaka Canes je TOP 6 doma a mohli sme si dovoliť ukončiť sezonu víťazne. Corrado aj Gaudreau strelili 1. gol v NHL . Ale chudák Daniel už 2hý krát v tejto sezone skončil zranený po hite zo zadu :thumbsdown: , vidieť že voči nim nemajú žiadny rešpekt.. A teraz už chápem aj to Tortsove správanie v januárovom zápase proti Lames, ozaj pozná toho chlapíka z druhej striedačky (Fartleyho) .
Dobra praca Byron :good:
Markstrom vychytal! No to né! :-O


:cry:


:giggle:
Jen taková zajímavost: letošní mizernou sezónu Canucks sledoval v Rogers Areně historicky nejvyšší počet diváků! Cca 19800 přitom oficiální kapacita je 18910.
Calgary odstěhuje z ekonomických důvodů svůj záložní tým z Abbotsfordu jinam :!: Skákal bych radostí mít tam farmu, ale otázkou je jaká je příčina tohoto problému...
První výběr v draftu nakonec získala Florida, která ho ráda vyměňuje a která ráda vyměňuje s námi tak by Linden a spol mohli něco vymyslet :-D
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS