Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ohlund píše:1000. zápas pre Daniela :thumbsup:
Obrázek

1. hattrick v kariére pre Jannika, dnes bol ich útok ozaj parádny a Bo už asi zostane s tímom, som čítal že Benning ho chce nechať hore, potom by nebolo zlé vymeniť zrejme Matthiasa :neviem: za neakého obrancu.
Asi tak, ale museli bysme s ním ještě něco poslat. Hansen by si zasloužil prohodit s Kassianem a Vey nastálo ve 3. lajně. A letošní draft bych klidně vyměnil za posilu do TOP 6 v nějakém balíčku, ale na to je čas dokud nemáme jistotu PO bych to neřešil...
Včera zomrel Pat Quinn vo veku 71 rokov :(
Ohlund píše:Včera zomrel Pat Quinn vo veku 71 rokov :(
R.I.P. :klobuk:
:hop:

EDIT:



:taptap:
Posila do obrany pravděpodobně (alespoň prozatím) nebude, Benning to vyrešil posílením obrany Uticy tudíš velká šance pro Corrada :thumbsup:

:arrow: http://canucks.nhl.com/club/news.htm?id=740930" onclick="window.open(this.href);return false;



:box:
Teď nás čeká 7 zápasů venku během 12ti dní to bude docela masakr :scare:
http://canucks.nhl.com/club/news.htm?id ... L|VAN|home" onclick="window.open(this.href);return false;

Snad se ještě letos rozjede :pray:
Obrázek

:giggle:

Ode dneška i bez Kassiana, ve třetí lajně 3 "centři" (Matthias - Richardson - Vey) a Jensen recall.

Tenhle trip ukáže jak na tom doopravdy jsme :jn:
5:0 :ciga: Ale musím říct, že skoro 2 třetiny to na to vůbec nevypadalo. Columbus hrál velice dobře, tvrdě a na FO nás jasně přehrával... až po brance Higginse se sesypali a začalo to tam padat. Za stavu 3:0 a 6 minut do konce jsem nepochopil EMPTY NET :hroza: taky z toho hned po buly byla branka. Miller 2. shut po sobě :thumbsup:

Tyhle body byly povinný a od teď jsem celkem zvědavej :hmm: Soupeři nejsou vůbec lehcí, no s 50% úspěšností tripu budu spokojenej.

PS: jsme první v tabulce a myslím, že je to náš nejlepší start :yes: (Thanks Trevor, JB and Willie)
A už to začíná :jn: S Red Wings nám to moc nejde takže to dopadlo tak nějak podle předpokladů...ale mrzí mě, že jsem to neviděl Vey si asi vedl dobře :thumbsup: Vytrejdovat Burrowse a Vey nástup do TOP6 :wink2:

D.C. je na řadě tam bysme mohli vyhrát :neviem:
Tak z D.C. si vezeme dva hodně cenné body po moc pěkném utkání :thumbsup: Týmy se střídaly v tom kdo bude diktovat hru, ale celkově si myslím, že to mohlo být mnohem pohodlnější vítězství... Miller dostal zbytečné branky :-( Jinak Ovečkin docela řádil nejdřív sejmul (hitem) Bonina? následoval Sbisa a končilo to Tanevem kde už toho měli i rozhodčí dost a poslali Ovci za katr :giggle: Přesilka Canucks paráda chvílemi jsem :slintac:

Pokud nepřijdou nějaké zranění tak na WJC uvidíme Virtanena (CAN), Casselse a Demka (oba USA), především u amíků mě hodně zajímají jejich pozice v sestavě.
Proti tučňákům s Läckem takže přeju klukům hodně štěstí budu "sledovat" z práce :-(
Leo píše:Proti tučňákům s Läckem takže přeju klukům hodně štěstí budu "sledovat" z práce :-(
Lack vs Greiss. Pochopitelna volba z vasi strany. Miller ma proti nam dlouhodobe katastrofalni cisla a Crosby komplex..
Miller má zlé štatistiky aj proti Detroitu a aj napriek tomu chytal proti nim. Ale je zaujímavé že ked už chytá Läck tak je to len proti top tímom :hmm: .
Eddie mal prácu hned v úvode zápasu ked po Sbisovej chybe strielal z dobrej pozície Hornqvist. Prvých 10 minut zápasu bola docela nuda, oba tímy hrali opatrne, mali sme dovtedy 1 strelu na bránu, ale potom Maata nepochopytelne "daroval" puk za bránou Matthiasovi, ten našiel pred bránou Richardsona a bolo 1-0.
Olli je asi ozaj ešte mimo, to isté sa dá povedať aj o Sidovi ktorý sa strelecky trápi a potvrdil to pri presilovke ked z pol metra netrafil odkrytú bránu :-O . O pár minút mohol vyrovnať dokonca v oslabení aj Sutter, ale jeho nájazd Eddie vychytal :thumbsup: .

Druhú tretinu odohrali pens príšerne, je strašne vidieť že im chýba vela hráčov, množstvo nedorozumení a chýb, to je voda na mlyn pre náš 3. útok ktorý bol zatial pri všetkom podstatnom :thumbsup: . Všetky naše goly boli ako cez kopirák, stačí jednoduchý vzorec, nahodiť puk za bránu, tam to niekto z domácich do*** a pred bránou už čaká volný hráč na lahký gol :lol2: , ten tretí gol bol dokonca v oslabení, Hansen tam síce vyrazil Greissovi hokejku a zrejme to nemalo platiť ale nič to nemení natom že Greiss to tam riadne pokazil a že pens sú tragický dnes.

Eddie nakoniec SO :jupi: , v 3. tretine si aj zachytal trochu, hrali sme už dosť pasívne ako keby sme len čakali nato kým sa vrátia do zápasu :hroza: , pár krát nás riadne zavreli, ale dnes nemali ten gol súdený.. Keby Sid alebo Sutter vyrovnali v tej prvej tretine mohol to byť iný zápas. Takto to bola docela nuda :cinka: . Zatial je ten trip viac ako vydarený, vyhrali sme 3 zo 4 zápasov, ešte nás čakajú 3 zápasy proti kanadským tímom, keby v nich získame dalšie 3 body bol by som maximálne spokojný.
WOW! Tenhle tým mě nepřestane překvapovat :klobuk:
na HF (berme to s rezervou, ano) se debatuje o tradu s Bostonem. Samozřejmě jde o Louiho Erikssona. Toho bych já rád viděl opět po boku bratří Sedinů. Na MS jim to šlapalo náramně. I když Vrbata po jejich boku nezaostává, Loui je Loui a hlavně.. vypadl by z Bostonu, kde je zabitej. Jestli je to ale momentálně to, co potřebujete, to :neviem: .

Váš názor chlapci? Já jako fanda Erikssona bych skákal vysoko.
Guddy.44 píše:na HF (berme to s rezervou, ano) se debatuje o tradu s Bostonem. Samozřejmě jde o Louiho Erikssona. Toho bych já rád viděl opět po boku bratří Sedinů. Na MS jim to šlapalo náramně. I když Vrbata po jejich boku nezaostává, Loui je Loui a hlavně.. vypadl by z Bostonu, kde je zabitej. Jestli je to ale momentálně to, co potřebujete, to :neviem: .

Váš názor chlapci? Já jako fanda Erikssona bych skákal vysoko.
:hmm: Jeho příchod bych čekal spíš před sezónou a ne teď. Ikdyž věřím, že by jim to klapalo tak proč od Sedinů odtrhovat Vrbatu :neviem: Ale i tak bych se asi tradu nebránil ikdyž by záleželo co za něj...
Mám ho rád aj ja ale najlepšie už má za sebou a momentálne ho vôbec nepotrebujeme, radšej by to chcelo jedného obrancu získať, Coburna :dudo: .
Ohlund píše:Mám ho rád aj ja ale najlepšie už má za sebou a momentálne ho vôbec nepotrebujeme, radšej by to chcelo jedného obrancu získať, Coburna :dudo: .
Elliott <-> Corrado
Věčnej student Patrick McNally se nám na Harvardu letos probudil :good: Po dvou špatnejch sezónách má po 11 zápasech 14 bodů. Příští rok farma?...
Teda na prohry s Torontem nejsem moc zvyklej :hmm: Miller opět zápas kdy nechytne nic navíc takže dostal 4 fiky a šel ven...naopak Bernier pravej opak toho jsme mohli odstřelovat jak chtěli :hroza: Pozitivní je, že jsme bojovali a nevzdali to. Za stavu 4:2 jsme při přesilovce nastřelili 2x tyč :nervozny: Jsem rád, že jsem nešel spát a proti Ottawě chci vidět chytat Eddieho (nejednou nás dnes podržel).


Tohle jste viděli kluci Vancouverští? :-D
tomasinho píše:
Tohle jste viděli kluci Vancouverští? :-D
:yes: Už niekedy v oktobri.. ale neako nám ten 2. Boninov útok vychladol, posledné 4 zápasy bez bodu :? .
Ottawa 5 prehier v rade, už to potrebujú zlomiť, my sme naopak neprehrali 2x posebe už od polovice oktobra. Mám zlý pocit že dnes sa obe tie série ukončia :nervozny: .
Ohlund píše: Ottawa 5 prehier v rade, už to potrebujú zlomiť, my sme naopak neprehrali 2x posebe už od polovice oktobra. Mám zlý pocit že dnes sa obe tie série ukončia :nervozny: .
Ehm, kdyz jsme Ottawu dali i my s nasi farmou, ktera si proti vam neskrtla.. tak o tom silne pochybuji. I presto ze vychod je vychod, tak rikam "2" :hmm:
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS