Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.


Hank :klobuk:
Leo píše:U mě prostě platí, že tam kde body nečekám je uděláme a naopak :slap:
Presne, s lahšími súpermi sme postrácali kopu bodov ale o to viac potom potešili výhry proti top tímom a dokonca vonku, STL, LA, NSH, SJ, BOS, NYI, NYR predtým aj Hawks..
Velakrát sme už otočili zápas v ktorom sme prehrávali aj o 2 goly, nie sme žiadny favorit a top kandidát pred PO ale máme to dobre poskladané a vyvážené a chlalani ma presvedčil že dokážu poraziť úplne každého ked chcú. Pred PO sa teda žiadneho súpera neobávam, možno síce vypadneme už v 1. kole ale určite to môže byť aj velmi dlhá PO jar ešte :yes:
Chlapi co Markstrom a jeho budoucnost? Všiml jsem si, teď vychytal jeden velmi dobrý zápas. Ale po návratu Millera to asi vypadá, že pro něj není místo co? :| Takže KHL? Nebo na NHL má? (chápu, tohle se těžko soudí, když ve vašem dresu toho moc neodehrál)
Baertschi povolaný a nastúpi už proti Jets miesto Keninsa :hmm: . Na tréningu sa objavil už aj Miller :thumbsup:

Markstrom dostal jednu šancu proti slabučkej Arizone, podla toho sa nedá nič súdiť... som čakal že dostane viac šancí, možno ked si zaistíme PO v predstihu ešte by stihol posledné zápasy, ale to sa zrejme tiež nestane, teraz nás čaká Winnipeg ktorý neskutočne potrebuje vyhrať, potom LA :scare: takže v predstihu to asi nebude, ale zas posledné zápasy sú proti Arizone a Edmontonu to musia byť 4 body a to by malo určite stačiť.
Povolání Baertschiho bylo nevyhnutelné a mám z něj radost :thumbsup: Na farmě rozdílovej hráč, počítám s ním pro příští sezónu :yes:

Pokud vyhrajeme jedno ze dvou příštích utkaní budu klidnej pokud ne budu nervózní :nervozny:

V PO můžeme potrápit taková série se St. Louis by byla hodně zajímavá...
Paráda :wave: , dlho to vyzeralo že ten blbý rýchly gol nás bude stáť zápas ale nevzdali sme sa a predviedli další velký obrat, škoda že získali bod :jn: . Henrik a Daniel klasika :klobuk: , Danny by mal páliť častejšie, to bola šupa :good: .
Bartschi nehral nooo toto si canucks moc dovolili... sa teraz dozvedia od jeho otecka ako chudaka svena zas diskriminuju a mali by ho stavat minimalne do prvej lajny.
Hrali sme s LA, tam sa rozhodne viac hodil Kenins s jeho fyzickou a energickou hrou. Berči by mohol dostať väčší priestor v posledných zápasoch a rovnako aj Markstrom, PO už máme takmer isté a súperi sú to slabučký...
Dnešní prohrou nám Kings zajistili PO a sebe prakticky už teď odsoudili :ahoj:

Se sezónou maximální spokojenost vzhledem k udělanému PO a to ať už dopadne jakkoliv :yes:

PS: Nevěřil jsem...
Pět důvodů proč jsou Canucks po roce zpět v PO

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=7619 ... l:topheads" onclick="window.open(this.href);return false;
Leo píše:Pět důvodů proč jsou Canucks po roce zpět v PO

http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=7619 ... l:topheads" onclick="window.open(this.href);return false;

wow VAN letos jsou hodne nenapadny(hlavne by meli uz pomalu myslet na rebuild),cekal jsem ze letos nedaji PO,a vida me predvedcili o opaku na ukor LAK.Jsem rad,ze na zacatku sezony stejne jako CGY jsem jim nedaval sanci na PO... :klobuk:
Ta sa ospravedlňujem :giggle: Som sa dajako prepočítal s LA Kings. Veľa šťastia v PO :wink2:
Canucks re-sign Sbisa (3 yrs, $3.6M AAV), Dorsett (4 yrs, $2.65M AAV).

U obou se mi nelíbí částka u Dorsetta i délka :?
Tak želanie sa mi splnilo a v prvom kole si dáme kanadské derby s Lames, neveril som že by dokázali bez kapitána a s takou meh :jn: zostavou bojovať o PO až dokonca, ale neprestávajú prekvapovať, Kings vyklepali aj v priamom súboji, takže treba s nimi počítať a očakávam ťažkú 6-7 zápasovú sériu, ale myslím že vdaka skúsenostiam by sme mali postúpiť.
Snád sa aspoň na PO u nás v aréne zlepší tá atmosféra, lebo počas základnej časti boli hlavne tie spodné rady poloprázdne aj napriek tomu že sme hrali slušne a vôbec sa to nedalo porovnávať s Lames či Jets :oops: .
V prípadnom druhom kole by sme mohli naraziť na Anaheim s Keslerom, to by mohla byť dobrá séria a storyline pre NHL :hmm: .

Go Canucks Go !
V sobotu už bude v bráne Miller, zrejme sa ide rozchytať pred PO, bolo by dobré ten zápas proti Oilers vyhrať a zaistiť si výhodu domáceho ladu, Calgary má rovnaké ROW ako my :eek2: takže nás môžu aj predbehnúť a rozhodne by som nechcel začínať sériu v Saddledome, plameňe tam spravia doslova peklo :scare: . Naposledy sme hrali s Lames v PO pred 11 rokmi, bola to tiež dobrá a vyrovnaná séria bohužial so smutným koncom.

Ked Miller začne aj PO tak to bude docela kruté pre Eddieho , ktorý mal velký podiel natom že sme sa tam vôbec dostali :? .
Ohlund píše:bolo by dobré ten zápas proti Oilers vyhrať a zaistiť si výhodu domáceho ladu
Hlavně to ne*oserte jak před nedávnem. To vám Oilers v posledním zápase sezóny nadělili tuším 7 kousků a Lou byl na prášky. Jinak GL v PO chlapi! :)
Ten poslední zápas nám už může být šumák (všechno máme zajištěné) ale k těm 7mi se to opravdu blíží :-D Miller dostává jednu branku za druhou ikdyž za to z velké části nemůže. Mnohem důležitější je pro mě ale trefa Baertschiho a že v PO bude nastupovat Eddie :thumbsup: Bylo by to vůčí němu nefér a taky bych nerad viděl v bráně nerozchytaného golmama po zranění.
Pred zápasom sme si uctili Odjicka :klobuk:



Bring on the lames !
Baertschi 2 kúsky :hmm: možno si vybojuje miesto do PO a pekne to lames vráti :giggle:
Bearchi dal obidva pekne dominantne goly ziadne nahodne.
mitch píše:Bearchi dal obidva pekne dominantne goly ziadne nahodne.
Tak hlavně to byly luxusní nahrávky, ale určitě mu to zvedlo sebevědomí hraje dobře :thumbsup:
:thumbsup:


Berči :arrow: Utica http://canucks.nhl.com/club/news.htm?id=762914" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Sezóna naší farmy je úspěšná (jak jsem předpokládal) a Utica vyhrála západní konferenci :arrow:



...ne Calder Cup :-D

V 1. kole PO na naše borce čeká Chicago Wolves farma Blues.
Jake Virtanen a Jared McCann byli odesláni na farmu po vyřazení svých týmů (Hitmens resp. Greyhounds) z finále konferencí :clap:

Obrázek

Utica postoupila přes Wolves a čekají je Barons.
Obránce Mackenze Stewart podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s Vancouverem, který ho loni draftoval v sedmém kole. Rodák z Calgary má za sebou druhou kompletní sezónu v týmu Prince Albert Raiders ve WHL, letos byl se 114 minutami nejtrestanějším členem mužstva.

A Subban pořád nic :neviem: Na fóru si dokonce myslí, že ho ani nepodepíšeme a mluví se o tom jestli je Benning ten pravej pro Canucks :arrow: podpisy Sbisu, Dorsetta, teď Stewart,...

Já jsem toho názoru, že potřebujeme tvrdší a bojovnější mužstvo o což se Benning snaží takže na závěry je brzo, ale Subbana bych určitě podepsal pokud tedy nechystá nějakej trade během draftu...
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS