Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ja se poseru, neverim tomu, ale fandim vam. I kdyz jsem prorokoval neco jineho, a mohl bych citit pachut, fandim vam. (Uz proto, ze me cisilka taky serou)
Prasce z LA narazili Burrowsa hlavou na mantinel, zápas ešte dohral ale má nejaké zranenie krku, okrem toho je zranený aj Dorsett a v zápase proti Ducks to schytal aj Tanev, takže máme tu prvé 2 call upy z AHL . Do útoku príde Megna a Taneva prekvapujúco nahradí Stecher, ten mal super camp ale na farme zatial len 0+1 zatial čo Subban bol natom ovela lepšie ale zaujímavý je fakt že v prvom tíme sme doteraz mali až 8 obrancov a Biega a Tryamkin doteraz čakali na šancu a ked už príde zranenie tak povolajú Stechera a ich znovu vynechajú :eek2: . Včera som čítal aj článok že Tryamkin odmietol kondičný stint v AHL kde by sa mohol aspoň v pár zápasoch rozohrať, tak tam to už vyzerá bledo, nech si teda ide domov :roll: . Ale na druhej strane ho trochu aj chápem, už pri podpise dal jasne najavo že do AHL ísť nechce a mal to zahrnuté aj v zmluve že v prípade že nebude NHL tak sa môže vrátit do Ruska, Benning mu asi slúbil NHL a teraz mu to nemôže dať..
Tak Stecher predsalen dokázal Taneva nahradiť, jedno z mála pozitív dnešného zápasu, odohral vedla Edlera celých 23 minút a robil dobré rozhodnutia aj v predu aj v zadu a tá rýchlosť :slintac: . Podržal ešte tradične brankár a okrem toho to bola katastrofa. Prvá tretina až patetická, Sedinovci a ich cycling zas a znovu nič nepriniesol a ostatné útoky hrali dump and chase a aj s tým si obrana Sens lahúčko poradila a len sme im tak odovzdávali puky, po 15 minutách sme mali tak 2 strely.. V druhej tretine to už bolo strelecky lepšie ale golové šance sme mali za celý zápas možno tak 2.. Raz dostal Henrik krížnu prihrávku od Edlera a stála pred nim odkrytá brána, Hank samozrejme miesto strely ešte prihrával pred kasu rovno k obrancovi Sens :roll:
Obrázek
No a ešte Baertschi mal jeden únik a nedal to bolo tak všetko z našej strany, v tretej tretine som očakával mohutný tlak a další kombek ale márne..
Inak Baertschi a Eriksson už 7 zápasov bez golu :nervozny: zrovna od nich 2 som očakával najväčší golovy prínos. Pokial sa niektorí hráči rýchlo nepreberú tak sa to začne podobať na tú minuloročnú sezonu..
Eriksson mi zatial neprijde ako dobrý fit k Sedinovcom, zatial čo oni 2 si tam hrajú svoje a točia si to za bránou tak Loui len stojí pred brankárom a čaká a čaká a k puku sa väčšinou ani nedostane. Čakal som že sa bude viac zapájať do hry alebo že si bude hladať kvalitné strelecké pozície kde ho nejako najdú ale nič, aj pri presilovkách len stojí pred bránou a Sutter je ako 4. útočník a plejmejker na modrej, wtf.. Ked sme mali Vrbatu hlavne v tej jeho prvej sezone, všetko sme hrali na neho a skoro každá akcia končila jeho strelou, potom samozrejme dal cez 30 kusov, Eriksson ich takto vela nedá a zatial mal svetlejšie momenty ked hral s niekym iným, ten SH pas Horvatovi proti ANA.. Dostali sme prvý gol v 6 zo 7 úvodných zápasov, takto to dalej nepôjde. Teraz prídu do mesta ofenzívne naladení Oilers a Caps, tých asi s našim útokom neprestrielame, snád sa stihne vrátit Tanev a nejako to ubetonujeme, potrebujeme sa čo najskôr vrátiť na víťaznú vlnu lebo po týchto 2 zápasoch nás čaká ťažký trip na východ..
Tu je ale mŕtvo...



ten zápas si žiadal poriadny komentár a trochu Stevea :good: už sa všetci tešíme na J... odvetu :box:
Getzo5 píše:Tu je ale mŕtvo...
Mrtvy team, mrtvy topic :cry:
Tak najprv mali 4 vyhry a ze sa tomu nerozumieme a cisla si mozme strcit do prdele ale teraz maju dalsiu peknu seriu a ci to ohlund rozchodil :cry:
Tato odmlka je ale pochopitelna, asi vzala chut vobec do zivota a nie fandenia, paradox je ale topic deadmontonu. Tam snad bolo zivo len ked suckovali
Finch182 píše:Tak najprv mali 4 vyhry a ze sa tomu nerozumieme a cisla si mozme strcit do prdele
Takže měli streak a líbilo se jim to... :roll:
No k tomu zápasu s Leafs sa ozaj dalo niečo napísať, ale Crunch píše ovela lepšie reporty tak som čakal že to zhrnie on.. Inak z toho zápasu si Hansen odniesol zranenie a mal by chýbať 4-6 týždnov :? . Tú príšernú sériu sme prerušili práve včas, keby prehráme aj MSG vyrovnali by sme klubový rekord, okrem série prehier až 3 hráči prerušili aj sériu bez golu, Baertschi šance mával u neho sa to dalo čakať a konečne to tam padlo aj Erikssonovi, Burrows dal dokonca 2 goly. Dnes by sme v Detroite mohli nato nadviazať, je to náš posledný zápas v JL a zvykne sa nám tam dariť.

Virtanen bol poslaný na farmu, Utica hrá teraz doma b2b proti Lehigh a Hartfordu, potom majú až 4 dni volna do dalšieho zápasu. Tréner sa vyjadril že práve na základe tých najbližších 2 zápasov sa rozhodnú čo bude s nim dalej, chcú mu dať viac IT nech získa späť sebavedomie atd.. ale on už chudák vyzeral tak mimo niekedy že neverím že sebavedomie naberie s5 tak rýchlo.. a mal by tam zostať dlhšie..
Millerov zakrok pri empty net :cool:
Ach jo, chcel som byť optimista a veril som že Detroit je slabý tím a ideálny súper nato aby sme nadviazali na tú výhru z MSG, ale začne zápas a už po 30 sekundách prehrávame, po prvej bolo už 2-0 a vlastne aj po zápase :hroza:
Predpokladam, ze nasledovalo vylouceni..
6. hrac Canucks uz byl na lede..

Hledal jsem, jestli nemel byt udelen technicky gol, ale podle pravidel zrejme ne..
AndyF píše:Predpokladam, ze nasledovalo vylouceni..
6. hrac Canucks uz byl na lede..

Hledal jsem, jestli nemel byt udelen technicky gol, ale podle pravidel zrejme ne..
Vyloučení nenásledovalo. Přiznám se, že v tu chvíli jsem nad tím ani nepřemýlel, jen mně tak napadlo, jestli by neměl být Miller vyloučen spí za to, že s tím pukem odjel do trapezoidu? Jinak zápas jsme měli pod kontrolou, Tryamkin je strašný hovado. Poslední sezóny, když se hraje proti Vancouveru, tak je to vždycky hrozně bez emocí, sterilní. Takhle je to furt nebo jen proti nám?
Už sa tá ofenzíva zlepšila, Baertshi aj Eriksson konečne začali zbierať body, ten 3. útok v novom zložení Baer - Bo - Burrows hrá super v poslednej dobe, Burrows chytil druhý dych a od toho zápasu v Toronte kde sa ukázal prasačinkami sa už ukazuje len na scoresheete, Bo je už najlepší strelec tímu a najproduktívnejší hráč :good: , nato že začínal sezonu v 4. útoku (s Dorsettom a vtedy jalovým Burrowsom) a mal hlavne defenzívne úlohy je to slušná produkcia :moj:

Ono stále máme len 3 výhry v hracom čase z 20 zápasov :dudo: , ale už sme len 2 výhry pod .500 hranicou, PO ešte nie je stratené a zvlášť v tak slabom pacifiku, ale na druhej strane to PO je hlavne mokrý sen majitelov ale pre lepšiu budúcnosť tímu by bolo asi lepšie aby sme pokračovali v takých výkonoch aké sme mali koncom oktobra (1W/11G) ... :neviem: , tento draft má byť ževraj slabý, Patricka by sme ajtak nedostali v lotérii tak či tak padneme o tie 3 miesta.. tak ja vlastne ani neviem čo od toho tímu chcem v tejto sezone, či PO alebo tank, ktorý nám tiež žiadneho záchrancu neprinesie...
Edler schytal strelu do ruky a má zlomený prst, chýbať bude 4-6 týždnov :? . Ale verím že mu tá pauza prospeje, v posledných zápasoch robil dosť chýb a na fore sa stal scapegoat ktorý môže úplne za všetko zlé a vymenili by ho za pár pukov..

Takže momentálne nám chýba komplet prvý pár Edler - Tanev a okrem nich v obrane aj Larsen, ale naštastie mladíci boli schopný ich zastúpiť, Stecher a Tryamkin :good: , v ofenzíve máme tiež Chaputa, Megnu, Labateho či Gaunce-a , takže momentálne sme skôr Vancouver Comets..

:box: .. Tak dohra je tu.
Obrázek :-D
:klobuk:
Uzdravil sa Hansen a okamžite oživil ten prvý útok, momentálne v tíme nikoho lepšieho k Sedinovcom nemáme.. Horvatov útok si stále hraje svoje a tak sa dá konečne nato pozerať. Do obrany sa vrátil Tanev :thumbsup: ale na druhej strane Gudbranson musí ísť na operáciu zápestia a vynechá 4-6 týždnov, ale Tanev >> Guddy. Stále máme mimo 3 obrancov Edler, Larsen a Guddy tak aspoň dostáva šancu Biega a môže odohrať dostatok zápasov aby bol potom vhodný na expansion draft :dudo: . Inak v tejto sezone ked máme tolko zranení v zadu sa šance chytil Sbisa a hrá ovela lepšie ako minulý rok, asi budeme musieť protektnúť aj jeho :hmm: .

Inak ale ked vidím aký je ten západ slabý, Dallas strašne suckuje, LA tiež a budú bez Quicka do marca, CGY je meh atd.. myslím že to PO je stále reálne :jn:
Ten Eriksson nic moc teda.. Já se těšil, jak bude Loui se Sedinama válcovat NHL, a ono ne.. Je to škoda, Louiho jsem měl (hlavně v barvách Dallasu) strašně rád. tak nějak jsem čekal, že po minulé, povedené sezóně u Bruins se vedle Sedinů chytne a zase nastřílí 30 branek. No už tomu moc nevěřím..
Guddy.44 píše:Ten Eriksson nic moc teda..
A my ho budeme mať do 37iny za 6 mega :dudo: , možno ked Lui (Luongo) ukončí kariéru v nevhodnom čase budeme mať aj cap penalty 4-8 mega :hroza: ale tak pri rebuilde ten cap nie je až tak dôležitý, jedine že by chcel Benning ten jeho retool on the fly :lol2: . Ale keby sme mu nedali ten kontrakt my tak by mu ho dal niekto iný.. toto leto boli ozaj príšerné tie UFA podpisy hádam všetky..
Ohlund píše: Inak ale ked vidím aký je ten západ slabý, Dallas strašne suckuje, LA tiež a budú bez Quicka do marca, CGY je meh atd.. myslím že to PO je stále reálne :jn:
Snažil som sa byť optimista a veriť tým žvástom Benninga a Lindena a trochu som dúfal v PO, ale ten tím je odpad a už nastupujem na tank. Dnes to bola tragédia, jasne sa ukázali naše slabiny, hrali sme b2b a ešte k tomu sme museli aj cestovať, takže samozrejme Sedinovci unavení už vôbec nestíhali, navyše znovu vypadol zo zostavy Hansen a dali k nim Erikssona, takže prvý útok hral ako partia dôchodcov.. zvyšok sa tiež zrovna nepretrhol na lade, Calgary nás jasne prehrávalo, po prvej tretine bol pomer striel 16-5 ale vdaka haluzáckemu golu Tryamkina sme viedli, zvyšok zápasu mal podobný priebeh a obrat bol len otázkou času... Vonku sme suverénne najhorší tím ligy :thumbsdown: . Zázrak že doma sa ešte ako tak držia lebo inak by bol ten štadion už poloprázdny.. Zraneného Hansena dnes nahradil v zostave uzdravený Rodin, po 7 rokoch od jeho draftu mal tak svoj debut v NHL, v príprave patril k najlepším ale potom ho zastavilo zranenie :? , dnes ale vôbec nevyčnieval a celkom zapadol medzi ostatných tragédov. Ale verím mu ešte, snád mu najdú správnych spoluhráčov a rozbehne sa.. Aj ten Horvatov útok s Baertschim zo začiatku sezony nič nehral, našli k nim správneho spoluhráča v Burrowsovi a v posledných 18 zápasoch mali všetci 3 skoro bod na zápas..

Optimista som bol po tej poslednej výhre nad Pegom, tam sme boli oddýchnutí a podali sme dosť dobrý výkon, o 2 dni neskôr nás čakal znovu doma ten istý súper tak som myslel že to môžme zopakovať a spraviť aspoň malú W streak , ale konzistentné výkony to by som chcel od Nucks až moc, na začiatku sezony sme vyhrali 4 zápasy v rade, potom rovno 9 prehrali takže potrebovali by sme nejakú dalšiu víťaznú sériu aby sme sa dostali aspoň nad 50%, lenže tento tím vyhral odvtedy viac ako 1 zápas v rade len v 1 prípade a aj to tá séria rovno na 2 zápasoch skončila :lol2: , to sme vtedy dokázali tesne po SO poraziť top tím ligy Colorado a následne s velkou dávkou štastia otočiť divoký zápas s WILD.

Teraz ked tak pozerám na ligu , tak nejakých 5-6 tímov dominuje a robí si čo chce a predbiehajú sa že kto bude mať dlhší W streak a zbytok zatial za vela nestojí. Od NSH či DAL som čakal velké veci na západe ale momentálne sú naši susedia v tabulke tak to hovorí za všetko, DAL má sice zranenia ale najklúčovejší hráči hrajú.. na východe som čakal dominanciu Cats, ale vypadol im 1 hráč a tiež sú hotoví a budú radi za PO. A že budú zrovna dominovať CBJ, MIN, MON či NYR by ma vôbec nenapado :eek2: . Aspoň môže byť to PO zaujímavejšie, nejaké netradičné finále by som po rokoch určite privítal.
Heh, zrovna ked som ten tím odpísal že nedokážu vyhrať viac ako 1 zápas v rade ako je rok dlhý tak sa chlapci hecli a vyrovnali tú 4 zápasovú W streak zo začiatku sezony.. kde sa na nás hrabe Columbus :-D .. na PO už strácame len 1 bod ale pod čiarou sú okrem nás aj PO tímy ako DAL a NSH, to by bola neskutočná haluz keby sme tam nakoniec neako preklzli. Navyše tie výkony neboli zrovna top a výhry proti LA a EDM nám ukradli brankári, proti Ducks bol zas pomer PP 7-1 a aj to sme museli uhaluziť až v OT. Dnes sme ako tak v hracom čase porazili staré dobré lolorado :cinka: .
Inak máme tu nový rok a prvý gol v roku 2017 nemohol streliť nikto iný ako Bowie Horvat, ten bol s 55 bodmi aj náš najproduktívnejší hráč v kalendárnom roku '16 .. Takže sa nám postupne formuje nový 1. útok. Baertschi dnes tiež pridal 2 kusy a oživil ten náš 1st PP unit. Daniel zaznamenal 600. asistenciu, Burrows počas toho W streaku nastúpil na svoj 800. zápas v NHL a Miller vychytal 350. výhru :good:

Najbližšie hráme doma s utrápenou Arizonou, ideálna príležitosť natiahnúť W streak. (ale pri mojich jinxerských schopnostiach teraz príde L streak, potom to znovu zabalím a W... )
Co je to za bordel toto??
Baertschi dá 6b za 4 zápasy, 4 góly a pak dostane 12 minut?
:evil:
Nj ten útok Baer - Horvat - Burrows je momentálne náš najproduktívnejší, ale tréner ich nasadzuje na lahšie matchupy tak preto sa im tak darí, zatial čo útok Granlund - Sutter - Eriksson hrá proti najťažším súperom, takže corsi stats majú naprd, nebodujú tolko ale majú vysoký IT .
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES