VANCOUVER CANUCKS

Témy o jednotlivých tímoch najkvalitnejšej hokejovej ligy na svete.
Čistič spŕch

Re: VANCOUVER CANUCKS

Poslaťod mirah » Str Jan 03, 2018 7:13 am

Útočník Vancouveru Brock Boeser, který byl s osmi brankami nejlepším nováčkovským střelcem a se 13 body ve 13 zápasech (8+5) druhým nejproduktivnějším nováčkem, byl jmenován Nováčkem měsíce prosinec. Boeser si ocenění odnesl i za listopad. :clap:

Leon označil, že tento príspevok u neho skóroval.
Tagnhl, vancouver, canucks, sedin, baertschi, boeser, horvat, hokej,

Majiteľ tímu
Obrázok užívateľa

Poslaťod Leon » Pia Jan 05, 2018 6:02 pm

Upřímně si myslím, že je teď ideální čas pro Demka :hmm: Formu v AHL má velice slušnou a když se teď švédské dvojici nedaří je třeba toho využít. Né, že bych chtěl výsledky Canucks házet na golmany, ale aspoň ty zkušenosti by Demko mohl posbírat.
Obrázok

Čistič spŕch

Poslaťod mirah » Pia Jan 05, 2018 8:16 pm

Leon píše:Upřímně si myslím, že je teď ideální čas pro Demka :hmm: Formu v AHL má velice slušnou a když se teď švédské dvojici nedaří je třeba toho využít. Né, že bych chtěl výsledky Canucks házet na golmany, ale aspoň ty zkušenosti by Demko mohl posbírat.

Přesně tak, Jacob mě nepřesvědčil, že by z něho mohla být jednička, tak ať Demko sbírá zkušenosti, není na co čekat.

Čistič spŕch

Poslaťod mirah » Ned Jan 28, 2018 7:49 am

Přesnost střelby – Brock Boeser (11,136)

Vítězem poslední dovednostní soutěže se stal možná poněkud překvapivě Brock Boeser. Talentovaný forward Vancouveru Canucks porazil i zkušené borce jako Sidneyho Crosbyho či Stevena Stamkose. Druhý skončil těsně Brian Boyle.

1. Brock Boeser - 11,136
2. Brian Boyle - 11,626
3. James Neal - 14,262
4. Sidney Crosby - 15,851
5. Steven Stamkos - 21,923
6. Blake Wheeler - 22,531
7. Brad Marchand - 44,692
8. Anže Kopitar - 50,844

Já se tomu tedy vůbec nedivím. Kdo sleduje Brocka, tak ví že střelu má skvělou. :good:

Zberač pukov
Obrázok užívateľa

Poslaťod Wat » Ned Jan 28, 2018 9:26 pm

Šlo mu to pěkně. Já osobně věřil Nealovi, ale ten se smolně zasekl u čtvrtýho pokusu.

Čistič spŕch

Poslaťod mirah » Uto Jan 30, 2018 6:17 am

První hvězdou uplynulého týdne v NHL se stal útočník Vancouveru Brock Boeser, který byl v neděli vyhlášen nejužitečnějším hráčem Utkání hvězd NHL. Druhý skončil centr Buffala Jack Eichel a třetí jeho spoluhráč brankář Robin Lehner, jenž se blýskl dvěma vychytanými nulami za sebou. To se naposledy v dresu Sabres povedlo Ryanu Millerovi v roce 2012.

Aspoň ten Brock že nám dělá radost. :good:

Play-off jsem už sice odepsal ale po uzdravení některých hráčů čekám zlepšené výkony a nějaké body.

Čistič spŕch

Poslaťod mirah » Ned Feb 04, 2018 7:03 am

Tak po dvou výhrách přišla prohra s Tampou.
Myslím si ale že dnešní výkon byl jeden nejlepších v letošní sezóně. :good: Já si hokej i přes prohru užíval.

Největší rozdíl mezi námi a Tampou byl v proměňování šancí. Chybělo samozřejmě i trochu toho štěstíčka, ale těch šancí a střel tam bylo dost.

Proti bruslícímu týmu jako je Tampa se ale ukázalo, že dvojčata už rychlostně nestačí a myslím, že je na čase se s nimi po sezóně rozloučit. Základ týmu ale nemáme špatný a po doplnění o Eliase, Jonathana, Olliho a další mladíky můžeme být v dalších letech na opačném konci tabulky něž se nacházíme teď.

GO CANUCKS GO!!!

Ohlund označil, že tento príspevok u neho skóroval.

Čistič spŕch

Poslaťod mirah » Pia Feb 09, 2018 1:22 pm

Koukám, že o naše obránce bude asi celkem zájem. Já bych se ale nejraději zbavil Edlera a Del Zotta.

Predchádzajúci

Späť na Tímy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný