Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Útočník Vancouveru Brock Boeser, který byl s osmi brankami nejlepším nováčkovským střelcem a se 13 body ve 13 zápasech (8+5) druhým nejproduktivnějším nováčkem, byl jmenován Nováčkem měsíce prosinec. Boeser si ocenění odnesl i za listopad. :clap:
Upřímně si myslím, že je teď ideální čas pro Demka :hmm: Formu v AHL má velice slušnou a když se teď švédské dvojici nedaří je třeba toho využít. Né, že bych chtěl výsledky Canucks házet na golmany, ale aspoň ty zkušenosti by Demko mohl posbírat.
Leon píše:Upřímně si myslím, že je teď ideální čas pro Demka :hmm: Formu v AHL má velice slušnou a když se teď švédské dvojici nedaří je třeba toho využít. Né, že bych chtěl výsledky Canucks házet na golmany, ale aspoň ty zkušenosti by Demko mohl posbírat.
Přesně tak, Jacob mě nepřesvědčil, že by z něho mohla být jednička, tak ať Demko sbírá zkušenosti, není na co čekat.
Přesnost střelby – Brock Boeser (11,136)

Vítězem poslední dovednostní soutěže se stal možná poněkud překvapivě Brock Boeser. Talentovaný forward Vancouveru Canucks porazil i zkušené borce jako Sidneyho Crosbyho či Stevena Stamkose. Druhý skončil těsně Brian Boyle.

1. Brock Boeser - 11,136
2. Brian Boyle - 11,626
3. James Neal - 14,262
4. Sidney Crosby - 15,851
5. Steven Stamkos - 21,923
6. Blake Wheeler - 22,531
7. Brad Marchand - 44,692
8. Anže Kopitar - 50,844


Já se tomu tedy vůbec nedivím. Kdo sleduje Brocka, tak ví že střelu má skvělou. :good:
Šlo mu to pěkně. Já osobně věřil Nealovi, ale ten se smolně zasekl u čtvrtýho pokusu.
První hvězdou uplynulého týdne v NHL se stal útočník Vancouveru Brock Boeser, který byl v neděli vyhlášen nejužitečnějším hráčem Utkání hvězd NHL. Druhý skončil centr Buffala Jack Eichel a třetí jeho spoluhráč brankář Robin Lehner, jenž se blýskl dvěma vychytanými nulami za sebou. To se naposledy v dresu Sabres povedlo Ryanu Millerovi v roce 2012.

Aspoň ten Brock že nám dělá radost. :good:

Play-off jsem už sice odepsal ale po uzdravení některých hráčů čekám zlepšené výkony a nějaké body.
Tak po dvou výhrách přišla prohra s Tampou.
Myslím si ale že dnešní výkon byl jeden nejlepších v letošní sezóně. :good: Já si hokej i přes prohru užíval.

Největší rozdíl mezi námi a Tampou byl v proměňování šancí. Chybělo samozřejmě i trochu toho štěstíčka, ale těch šancí a střel tam bylo dost.

Proti bruslícímu týmu jako je Tampa se ale ukázalo, že dvojčata už rychlostně nestačí a myslím, že je na čase se s nimi po sezóně rozloučit. Základ týmu ale nemáme špatný a po doplnění o Eliase, Jonathana, Olliho a další mladíky můžeme být v dalších letech na opačném konci tabulky něž se nacházíme teď.

GO CANUCKS GO!!!
Koukám, že o naše obránce bude asi celkem zájem. Já bych se ale nejraději zbavil Edlera a Del Zotta.
Tak Erik podepsal na 3 roky za 12 mega. Myslím, že je to celkem rozumný podpis pro obě stany. :good:


Teď ještě něco vytřískat z Edlera a Vaneka.
mirah píše:Myslím, že je to celkem rozumný podpis pro obě stany.
:giggle: Myslíš Erika a jeho babu? Protože pro klub to je naprostá hrůza.
Petterson v 19 rokoch prekonal rekord švédskej ligy... Dahlén v dôležitom PO zápase Allsvenskan pomohol Timre k výhre nad Leksandom (4-3pp) 4 bodmi (1+3) :poklona2: .
http://dailyhive.com/vancouver/elias-pe ... 18-canucks" onclick="window.open(this.href);return false; :good:
https://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/peo ... al-enough/" onclick="window.open(this.href);return false;
Za posledné 3 roky sme najhorší tím v lige :vitaz:
Na tom by nič zlé nebolo keby vedenie uzná že sme v prestavbe... lenže oni nás namiesto toho krmia :censored: že ako chcú byť competitive v každom zápase a aby mladíci vyrastali vo víťaznom enviromente.. každé leto podpisujeme starých ču**** a v platovom strope chodíme skoro na doraz a toto sú výsledky.. získať Dahlina by bolo skvelé a mohlo by nás to nasmerovať k lepším zajtrajškom, ale lotéria nás znovu len posunie o 3 miesta dolu.. Je to stále strašná bieda.. máme už v systéme zopár zaujímavých prospektov ale podla mňa je to stále strašne málo a tých dier je tam až strašne moc, uvidíme ako sa rozhodneme v lete so Sedinovcami, chcel by som aby ešte rok potiahli aj s Eliasom a pomohli mu udomácniť sa.. ale uvidíme aké kktiny zas vymyslí v lete JB, treba predsa bojovať o plejaffs každý rok aby mladíci vyrastali vo víťa... bla bla bla
https://www.nhl.com/canucks/news/vancou ... -297572736" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak Daniel a Henrik včera oznámili ukončenie hráčskej kariéry po tejto sezone , ja som mal to štastie že som začal fandiť Canucks ked boli nováčikovia tak som si to s nimi prešiel od začiatku až do konca cez lepšie aj horšie časy a bola to skvelá cesta za ktorú som im vdačný a neviem si predstaviť tím bez nich.. Pre mesto a tím urobili toho neskutočne veľa na lade kde boli ťahúňmi vyše dekádu, prepísali množstvo klubových rekordov a dotiahli nás až do 7. zápasu finále.. ale aj mimo neho kde podporovali charitu,nemocnice a zúčastnili sa nespočetne veľa komunitných akcií. Tak chlapci dakujem za všetko, na ten hokej ked boli na vrchole nikdy nezabudnem to bola radosť vstávať každú noc a sánka padala skoro v každom zápase.. Tak nech si užijú život bez hokeja a svoje rodiny a snád sa za niekolko rokov ich cesty s tímom znovu spoja. :klobuk: :bye2:
Bohužel, jednou k tomu dojít muselo. :cry:

Věk nezastavíš a hokej je v posledních letech hodně o rychlosti a ta dvojčatům chyběla. Sice to doháněli svojí šikovností a parádní kombinací, ale nejsou to hráči, kteří by mohli hrát ve 3. nebo 4. útoku a my potřebujeme dát prostor mladým.

Pro mě jsou to legendy a i když se týmu ne vždy dařilo, sledovat dvojčata byl pro mě opravdový zážitek. Jejich souhra byla až neskutečná a nelituji těch brzkých vstávání. Škoda, že si nesáhli na pohár, moc jsem jim to přál.

Nezbývá tedy než jim poděkovat za vše co pro klub a město udělali a popřát jim v životě hodně spokojenosti. :klobuk: :klobuk:
Parádna domáca rozlúčka.. Sedinovci boli na lade snád polovicu zápasu a hrali ako keby mali o 10 rokov menej.. Henrik už v prvej minúte prekonal Kuempera ale trafil tyč, ked pripravili šancu Gagnerovi tak za Kuemperom zvonilo znovu.. v zápase sme mali jasnú prevahu všetci to chceli pre nich vyhrať, mladíci Leipsic a Virtanen doslova lietali po lade, Goldy hral v poslednej dobe tiež dobre ale dnes trochu kazil.. po jeho prihrávke naslepo sa dostal do úniku Fischer a nájazd premenil. V 33 sekunde druhej tretiny vyrovnával Daniel ked po peknej švédskej kombinácii s Hankom a Eddiem zakončoval do odkrytej brány.. v závere druhej sme dostali 2 zlepené goly a podobne ako v predchádzajúcom zápase (1-4) sme mali čo robiť v tretej aby sme zápas zachránili..
Coyotes sme v tej tretej doslova k ničomu nepustili a na bránu nevystrelili ani raz.. Virtanen znížil v úvode strelou hned po vhadzovaní a po Leipsicovej parádičke bolo vyrovnané. V predlžení sme dostali presilovku a k rozprávkovemu koncu už chýbala len bodka, Daniel svojim rekordným 10 PPG v OT rozhodol po 2 minutách a 33 sekundách samozrejme :giggle: :wave: .
Parádní domácí rozlučka. :clap:

Škoda, že se netrefil i Henrik, ale asi to tak dnes mělo být , stejně jako celou jejich kariéru, Henrik nahrává a Daniel střílí. Bylo vidět, že si zápas moc užívají a jak už jsem psal, jejich souhra je neskutečná. Zápas si pustím určitě ještě jednou, protože se těžko smiřuji s tím, že už je příští sezónu neuvidím. :cry: Už při jejich nástupu jsem měl slzy na krajíčku a těžko se mi s nimi loučí.

A tak zbývá jediné.

Thank You Sedins :klobuk: :klobuk:
Lukáš Jašek podepsal s Vancouverem
Útočník libereckých Bílých Tygrů Lukáš Jašek si na "stáži" v AHL vybojoval smlouvu s Vancouverem Canucks. Dvacetiletý Jašek se s Canucks dohodl na tříleté vstupní smlouvě. V AHL naskočil rodák z Třince k šesti utkáním a celkem si připsal sedm bodů. Vancouver si Jaška vybral v roce 2015 v šestém kole draftu z celkové 174. pozice.

Já se ale hlavně příští sezónu těším na Eliase. To co v jeho věku předvádí ve Švédsku je neskutečné. :klobuk:
Pokud mu to vydrží, tak máme náhradu za Daniela nebo Henrika.

Jsem zvědav co Utica. Docela jsme jí posílili, tak uvidíme.
Tak Elias poté co vyhrál bodování v základní části, vyhrál i bodování v Play Off a navíc byl i nejlepší střelec.

https://www.livesport.cz/hrac/pettersso ... /drys5cYA/" onclick="window.open(this.href);return false; :good:

https://www.livesport.cz/pavouk/C2j4eF0 ... op_scorers" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.livesport.cz/tabulka/C2j4eF ... op_scorers" onclick="window.open(this.href);return false;

Po těch výkonech co předvádí jsem čekal, že ho vezmou na OH, tak snad pojede aspoň na MS.
...tak všemi nenáviděná dvojčata nám ukončila kariéru a já jim chci aspoň takto poděkovat za roky nádherné podívané :klobuk: Nebyli to žádní rychlíci ani superstřelci, ale do hokejové historie nejen Canucks se zapsali myslím výrazně. Škoda jen, že to na Stanley Cup nestačilo. Upřímně mě to trošku překvapilo ještě rok by naprosto v pohodě odehráli a zaučili aspoň Eliase popř. i Dahléna, ale co se dá dělat :neviem: Narozdíl od Jágra odešli aspoň trošku s parádou...

Teď potřeba je nahradit Elias, Dahlén i Gaudette měli naprosto famózní sezóny tak uvidíme jestli budou následovat Boesera. Hlavně u Eliase asi není na co čekat dominoval ve všech ohledech a pokořil spoustu rekordů a měl by se stát brzy dalším hvězdným švédem v drese Canucks. U Dahléna s Gaudettem očekávám spíš farmu.

S odchodem Sedinů je potřeba také jmenovat nového kapitána zde je jasným favoritem vy víte kdo :lol2: Horvat sice není typickým 1. centrem a nejspíš nikdy nebude sbírat bod na zápas, ale má vše co by kapitán měl mít. Věřím, že to vedení vidí stejně a nebude dávat Céčko na rok Edlerovi nebo dokonce Sutterovi :hroza:

O víkendu ještě proběhne loterie, tady by mi bohatě stačilo kdyby jsme předskočili Detroit páč mám strach o Boqvista :-D Nějakej výraznej posun neočekávám spíš jsem připravenej na nejhorší po zkušenostech s posledníma loteriema.
Preco nenavidena? U mna vzdy patrili k oblubenym hracom.
Connor McDavid píše:Preco nenavidena? U mna vzdy patrili k oblubenym hracom.
Tak to jsi světlá vyjímka já jsem si za ty roky zvykl na urážky a zesměšňování :) Ale tak to bylo i u Luonga a po odchodu na Floridu mu najednou všichni fandili, takže to je nejspíš jen tím dresem :-D Každopádně teď s příchodem mladejch se buduje velice sympatickej tým a když budou i výsledky mohla by se karta obrátit...
Taky myslím, že přeháníš, konkrétně Sediny nikdo nehejtoval nějak, spíš klub a ty sráče kolem jako Kesler, Bieksa, Burrows. A pak to bylo spíš o výsměchu Benningove práce. Sedini nikomu nic neprovedli.
Se nám to nějak hromadí :) ikdyž u DiPietra nvm nvm ten si to zaslouží jen za první polovinu sezóny. Calder jednoznačně Barzal, Boeser by měl být druhej.
Švédský útočník Elias Pettersson podepsal tříletou nováčkovskou smlouvu s Vancouverem, ten ho vloni draftoval v prvním kole jako pátého hráče v pořadí. Devatenáctiletý talent, který byl členem zlaté party na MS v Dánsku, strávil uplynulou sezonu ve švédském Växjö, jemuž výrazně pomohl k zisku titulu. Pettersson se stal nejproduktivnějším hráčem základní části a nejužitečnějším v play off, celkem zapsal 75 bodů (34+41) v 57 zápasech. :good:

Tak sna si tu formu z letošní sezóny přenese i do Vancouveru.


:klobuk: :slintac: Na toto sa dá pozerať v jednom kuse.
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS