Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

[quote="montreal"]19:27 - Obránce Kevin Bieksa bude v další sezóně brát ve Vancouveru sice jen 550 tisíc dolarů, ale v následujících třech letech si po pondělním podpisu dodatku ke stávající smlouvě vydělá celkem 11,25 mil. dolarů. Překoná tak doposud nejlépe placeného beka Canucks Samiho Sala. Kosatky draftovaly rodáka z Grimsby v roce 2001 v pátém kole, ale šanci mu daly až loni.
:) Jen aby potvrdil svoje schopnosti.Zaznamenal jsem ho vPO,ale jinak ho moc neznám.Ĺ

Miller - výborný úlovek.......... :wink: !!!!

Isbister je lama, horsi hrac sa vidi naozaj len velmi vzacne, on NEMA na NHL! Miller je dobry ulovok.

chorche píše:Miller je dobry ulovok.
Už som myslel že ty každého len zhadzuješ ale už si druhý čo príchod Millera chváli,ja som ho v LA hrať nevidel a neviem či nebude u nás hrať až v tretej obrane s Krajíčkom,blbé je to že naše najväčšie talenty sú obrancovia Bourdon a Edler a ani tento rok nedostanú moc šancí ked sa tá šestica bude vyhýbať zraneniam :(

Preco by som mal Millera zhadzovat? Konecne nejaky lepsi hrac pre Nucks! Sice do obrany, ale budiz. Mam ho zhadzovat za to, ze nevie bodovat? Nevie. No dobre, ale co jeho poctiva defenzivna robota a vodcovstvo?

No už som si aj popozeral ten rozpis zápasov,na začiatku to bude stále doma-vonku ale husté to bude nakonci sezony posledných 9 zápasov hráme proti vlastnej divízii,a z toho posledné 4 doma,ked bude zasa divízia vyrovnaná tak to bude zaujímavý boj Canucks o play off,dúfam že budeme mať postup istý ešte predtým lebo inak to nevidím pekne :neja:

Celkom zaujímavá stránka Ohlund :) . Robíš si ju sám, alebo máš výpomoc?

mt-svk píše:Celkom zaujĂ­mavá stránka Ohlund :) . Robíš si ju sám, alebo máš vĂ˝pomoc?
Aj ja mam tiez stranku,Ohlund si ju robĂ­ sam tu stranku ako i ja moju vlastnu :D

Pekné :) , žeby som urobila stránku Columbusu? :)

Co kde aka panika, Nucks sa konecne aspon trochu vyvazili, hoci dalsich 5 hjracov by im bolo este treba! Treba si uvedomit v prvom rade to, ze Nucks nemaju poriadneho centra. S kridlami to mozno vykryju, obrana sa spevnuje.

chorche píše:Co kde aka panika, Nucks sa konecne aspon trochu vyvazili, hoci dalsich 5 hjracov by im bolo este treba! Treba si uvedomit v prvom rade to, ze Nucks nemaju poriadneho centra. S kridlami to mozno vykryju, obrana sa spevnuje.
Centra?ved majĂş H.Sedina ktorĂ˝ bol 4 v asistenciách minulĂ˝ rok,Morrison vynikajĂşci na oslabenia a nazbieral 51 bodov z 2Ăştoku v defenzĂ­vnom tĂ˝me,a ešte tu je stále Kesler,ktorĂ˝ toho moc neukázal lebo bol dlhodobo zranenĂ˝,prišiel novĂ˝ center Ritchie a aj Cooke a Linden(ked neukonÄŤĂ­) mĂ´Ĺľu hraĹĄ centra tieĹľ,mne vo Vancouver teraz chĂ˝ba len jedno pravĂ© krĂ­dlo aspoĹ

Vancouver nema ziadneho 1. centra! A Linden je an trhu s volnymi hracmi, ale vzhladom k veku by som ho neprecenoval, nieco ako Lang, pravdepodobne ale trochu slabsie. Center je najslabsie miesto Nuck, Morisson hral pocas celej sezony dost slabo, navyse zaspaval aj naslund, utok drzali dvaja hraci. Dvojcata.

Teraz tu Ohlund písal o Sedinovi..on je dosť dobrý...vynikajuci a stačí ima do prveho utoku a budem rad ked formacia Näslund,Sedin,Sedin aj nadallej ostane za par rokov taka suhra tam bude..budu nebezpečný už toto play off čo som kukal niektore ich zapasy som videl hlavne ten prvý proti Dallasu a tam taký perfektný gol v OT dal...myslím Sedin....len a len sa hodí Sedin na post prveho centra nič inaho si tym neviem ani ja a možno dalšícvh niekolko tisíc fandov Canucksu predstaviť...

chorche píše:A Linden je an trhu s volnymi hracmi, ale vzhladom k veku by som ho neprecenoval, nieco ako Lang, pravdepodobne ale trochu slabsie.
Lenže Linden je aj niečo podobné ako Selänne,to myslím tak že v jeho veku bud ostane v klube v ktorom vyrastal a stal sa jeho historiou alebo ukončí kariéru,nedokážem si predstaviť a ani s tým nepočítam že by hral niekde inde ako u Canucks a myslím že aj on by tu kariéru ukončil velmi rád,no a potom sa budem musieť rozlúčiť :coucou: :bye2: :cry: s hráčom ktorého som sledoval vo Vancouveri od roku 2001/02 a vdaka nemu prišiel do tímu aj Todd kedže bol vymenený(1997/98) do NYI(za Bertuzziho a McCabea)a následne do MON a WSH odkial sa vrátil do jeho "domova",odkedy fandím Vancouveru(99/00) tu hráva dlhšie len Öhlund :roll: ,Cooke,Morrison a Näslund.A na záver k tomu Morrisonovi,on nehral najlepšie túto sezonu,tiež ako Näslunda ho zasiahla prestavba týmu na defenzívny ale napriek tomu dokázal mať vyše 50 bodov čo sa mu podarilo už 6-ty!! krát posebe a dokopy za posledných 6 rokov nazbieral 359 bodov a nevynechal ani JEDEN zápas :cool:
Hannu píše:Teraz tu Ohlund pĂ­sal o Sedinovi..on je dosĹĄ dobrĂ˝...vynikajuci a staÄŤĂ­ ima do prveho utoku a budem rad ked formacia Näslund,Sedin,Sedin aj nadallej ostane za par rokov taka suhra tam bude..budu nebezpeÄŤnĂ˝ uĹľ toto play off ÄŤo som kukal niektore ich zapasy som videl hlavne ten prvĂ˝ proti Dallasu a tam takĂ˝ perfektnĂ˝ gol v OT dal...myslĂ­m Sedin....len a len sa hodĂ­ Sedin na post prveho centra niÄŤ inaho si tym neviem ani ja a moĹľno dalšícvh niekolko tisĂ­c fandov Canucksu predstaviĹĄ...
No to je škoda že si videl len prvý zápas,pretože Sedinovci zvyčajne s Näslundom nehrajú,hrávajú s Pyattom,a tá spolupráca za niekolko rokov?ved Näslund bude mať za 2 týždne(30.7.) už 34rokov :( za niekolko rokov pôjde akurát do hok.dôchodku :(

Presne tak, Naslundov problem je vek. A Moe uz odchadza, myslim hokejovymi schopnostami. Co z toho, ze je Ironman? :?:

Teraz som našiel stránku kde sú zoradené týmy podla výdajov (lístky,pivo,parkovanie...) a zarazilo ma že Vancouver bol v prvej 5ke a má dokonca najdrahšie vstupenky :shock: ,ale aj napriek tomu tí fanúšikovia to tam furrt vypredajú,pretože Vancouver je Hockey Town,a nechcel by som byť fanúšik Montrealu,ten si musí siahnuť trocha hlbšie do penaženky ked chce ísť na zápas...Ceny

V Montreale a Toronte je hokej nabozenstvom. Osobne si myslim, ze Vancouver ma jednu z najkrajsich hal v NHL, mozete ma doplnit, pripadne opravit. A je to v KANADE, tam fanusikovia hokej naozaj miluju....

Sa aj mne strašne lubi ta hala ...Generals motors place...a ete Saddledome v Calgary..

Hannu píše:Sa aj mne strašne lubi ta hala ...Generals motors place...a ete Saddledome v Calgary..
No Hannu ked chceš tak si mžme Generalsa zahrať cez net proti sebe ale tá hala sa tak nevolá. General Motors Place neni Generals Motors Place
Ale s tým že to je jedna z naj. hál súhlasím :)

Toronto je docela nizko. Som cakal niekde uplne hore na to ze je to najvecsia kanadska metropola.

No po včerajších Näslundových narodeninách (34) nás čaká zajtra dalšia velká udalosť a to príchod nových,dúfam že víťazných dresov.Dlhé roky sa to tu nemenilo a ani velké zmeny nechcem,lebo tam nemajú čo zlepšiť...

Mne sa najviac paci hala vo vancouveri a v bostone. aj saddledome je pekna.

No Vancouver podpísal zmluvu so Slovákom Jozefom Balejom,neviem čo si mám o tom myslieť,lebo ja som po tom zranení a roku v Europe s jeho návratom vôbec nepočítal...Ale uvidíme čo dokáže na farme a možno pri marodke v 1.tíme alebo jeho skvelej forme dostane dalšiu šancu aj v prvom tíme

kosatky riesili trade s bluesmanmi: center vs. obranca

F.P.Guenett VAN :arrow: STL / Zack Fitzgerald STL :arrow: VAN

Ohlund píše:No Vancouver podpĂ­sal zmluvu so Slovákom Jozefom Balejom,neviem ÄŤo si mám o tom myslieĹĄ,lebo ja som po tom zranenĂ­ a roku v Europe s jeho návratom vĂ´bec nepoÄŤĂ­tal...Ale uvidĂ­me ÄŤo dokáže na farme a moĹľno pri marodke v 1.tĂ­me alebo jeho skvelej forme dostane dalšiu šancu aj v prvom tĂ­me
Podpis s Balejem nechápa asi nikdo...
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES