Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VANCOUVER CANUCKS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Luongo je jednym z najlepsich brankarov v lige, verim tomu, ze v playoff ukaze velke umenie!

chorche píše:Luongo je jednym z najlepsich brankarov v lige, verim tomu, ze v playoff ukaze velke umenie!
mas pravdu luongo bol tuto sezonu jeden z najlepsich bankarov dufam ze sa mu to podari aj tu dalsiu sezonu

Bez neho by Vancouver mozno nevyhral v playoff ani jeden zapas, takto postupili cez velmi silny Dallas....

Luongo je momentalne zrejme najlepsi golman ligy, urcite by si zasluzil Vezina Trophy za tuto sezonu :!: Chorche, ja by som povedal, ze bez neho nie, ze by nevyhrali ani jeden zapas v playoff, ale ani by sa do playoff nedostali :roll: A paradoxne je, ze gol, ktory rozhodol o vyradeni Canucks bol uplne hlupy a siel na vrub prave Luonga :doh: Ale take hlupe goly dostavaju len uplni mantaci alebo (trosku paradoxne :D ) excelentni brankari ako Luongo. Proste pochytaju aj nemozne a pustia uplne hlupy gol...

Teraz som si spomenul na Patricka Roya, ako zdvihol lapacku, ze v nej ma puk, ale ten zostal na lade a super ho dorazil do prazdnej branky :lol:
Socha slobody v podani svateho Patricka :hufi:

Hm, stava saaj v lepsich rodinach, co dosiahli brankari vo Vancouveri predtym? OD cias McLeana tam hadam dobry brankar nebol, az teraz Luongo (Potvin tam bol chvilku). Lenze vyzdvihol by som Brodeura, napriek utocnym zihadlam vpredu nikto vynimocny v muzstve nebol. Gomez na goly viac nahraval, ako ich strielal. Takze Vezinovu Trofej by mohol mat Brodeur. On je New Jersey.

Mário BliĹľĹ

A, cerstve maso do mlynceka na farmu!
No asi som tu jediný fanúšik Vancouveru ale čo už ked všetci ste len looseri a fandíte Minnesote,"za to že sú tam traja slováci" ale keby to neboli Demitra s Gaborikom 80% z vás by im nefandila,tak prečo nefandíte Panterom? ved aj tam sú traja a nikdy o nich nikto nezakopne :x ,Jediný s kým sa dá pekne porozprávať o hokeji sú chlapci z CDC Message boardu. GO CANUCKS GO !!

Vancouver není špatný klub, ale letos mne pěkně "nasrali", jak vyřadili Dallásek............ 8) !!!!

Neušiel mi ani jeden zápas v play off,vynikajúca séria,po 6-tom zápase som myslel že sme vonku ale v 7-mom sme hrali konečne našu hru a vdaka skvelému Lindenovi sme postúpili.Aj po druhom zápase s Anaheimom som myslel že ideme dalej ale nakoniec nás zastavil nielen víťaz SC ale aj naša hra v GM. zo 6 domácich zápasov v play off sme vyhráli len 2...

Ohlund kto tu fandi Minnesote ja teda nie. A to o tych loseroch si odpusti. Viac ludi fandilo v playoff Vancouveru ked ich timi vypadli alebo nepostupili. Ja tiez ale to uz nie je take ozajstne fandenie, to uz le len take sympatizovanie.

Zdravim ta Ohlund, fan Vancouveru. Tak a severozapadnu diviziu uz mame kompletne obsadenu, uz sa tesim na buducu sezonu, dufam, ze to ozivi diskusiu medzi fanusikmi timov tejto divizie :wink:

WildCelt píše:Zdravim ta Ohlund, fan Vancouveru. Tak a severozapadnu diviziu uz mame kompletne obsadenu, uz sa tesim na buducu sezonu, dufam, ze to ozivi diskusiu medzi fanusikmi timov tejto divizie :wink:
A ja dúfam že sa nič nezmení v pozíciach po zákl. časti a opäť budeme NW champions :wins:

Ohlund píše:
WildCelt píše:Zdravim ta Ohlund, fan Vancouveru. Tak a severozapadnu diviziu uz mame kompletne obsadenu, uz sa tesim na buducu sezonu, dufam, ze to ozivi diskusiu medzi fanusikmi timov tejto divizie :wink:
A ja dúfam že sa nič nezmení v pozíciach po zákl. časti a opäť budeme NW champions :wins:
No tak tentokrat nebudú Canucks 1.v divizii.Aj tento rocnik sme si to mali zasluzit my ´´Divosi´´ .Tento rok to bolo fakt tesne o NW division výtaza :fnuk: :cry: Ale bucuci rocnik budu :champions: MINNESOTA. Len skoda ze mnoho ludí im fandí len pre slovakov co su v tyme okrem WildCelta-on je pravy fanda ako ja

Blázínci, příští rok vyhrají tuto divizi jedině - FLAMES........... 8) !!!!

tak ako podotkol debil, v PO sme fandili, resp. sympatizovali (spravny dotaz) ku kosatkam, tak aspon ja som mal v oboch PO pripadoch (Dallas - Anaheim) jasno...a tu je dĂ´kazovy material :)

:arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=1782&start=0

:arrow: http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=1782&start=0

Ja by som bol velmi rád keby opäť vyhráme našu divíziu ale ani sám tomu moc neverím :? ja budem rád aj z postupu z 8.miesta. Ved túto sezonu sme mali riadne "štastie" že sme tolko krát vyhráli v predlžení a po nájazdoch,alebo velmi vela výhier sme mali len o jeden gol,a nemyslím že sa oplatí spoliehať aj v budúcej sezone na Luonga,aj ked je najlepší brankár nemôže všetko vyhrať sám...Dúfam že dostane Vezinu ale ani Hartík neni zlý :P

myslim, ze Hartik je jasny = Crosbik 8) ta Vezi by vsak Luongovi urcite svedcala, ten golman sa mi pozdava..

Obrázek

Zisk brankáře Luonga byl pro Vancouver opravdu skvělí trade :cool: Je to momentálně brankářská světová špička to se musí uznat.

cepi píše:Obrázek
Dík za obrázok do zbierky

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek

bude dost? 8)
supol som to tu aj preto, lebo na brankarov mam ja osobne slabost :)

Stačí,dík,odkial to bereš? :thumbsup2:

:poklona: Alain Vigneault získal Jack Adamsovú trofej pre najlepšieho trénera sezony !!! :fan: :ejha: :wins:
Obrázek

Luongo sa aspoĹ

Marty Turco je lepší než-li Luongo............... !!!!
2905 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS