Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

předprodej by (myslím) měl začít zítra! Jako stránku bych skusil http://www.ticketpro.cz a ještě toto http://www.sazkaticket.cz/default.asp
leci píše:předprodej by (myslím) měl začít zítra! Jako stránku bych skusil http://www.ticketpro.cz a ještě toto http://www.sazkaticket.cz/default.asp
Já mám právě taky takové ponětí, takže pokud o lístky máš opravdu zájem tak bys měl leci vydrže do půlnoci jako já :thumbsup:
No tak lístky se ještě furt neprodávaj, tak teda nevim, ale aspoň jsem včera viděl ligu mistrů až do konce :thumbsup:
no na sazkaticket.cz píšou že zatím nejsou žádné nové informace o prodeji lístku na NHL a že až tam budou tak je zveřejní
Takový offtopic trošku když se řeší lístky, zatím sem v nominacích na MS zaregistroval tyhle ráče Bolts:
CAN: Martin St.Louis
USA: Jeff Halpern (John Tortorella)
CZE: Filip Kuba
FIN: Kari Ramo, Jussi Jokinen
U Kanady sem trochu počítal, že Boyle by mohl jet, ale nakonec ne no :-/ Zase mě ale překvapila nominace Rama.
výborně aspoň se bude na koho dívat. Boyle ať se raději doléčí.
Vyzera to tak, ze Tampa capne na drafte Stamkosa. Beztak, tento rocnik vyzera vcelku silny.... Vraj.
No letos to sice žádný Crosby ani Alex nebude, ale i tak by to měl být nadprůměr. Stamkos i Doughty sou skautama vysoce hodnocení a na MS mladých co sem viděl hráli bezvadně. Pak je tam Filatov, ten taky vypadá šikovně, ale u těch Rusů nikdy nevíte....viz Čerepanov posledně, jaký byl kolem něho humbuk, taky supertalent a já nevím co ještě a kde je mu konec....
mountain: s Cerepanovem se nikdy nepocitalo, ze pujde hrat hned 1. sezonu, ale v dalsi se s nim "pocita" k Jagrovi. V 18 letech po prvni sezone mezi dospelymi ho cpat hned z Ruska do USA je blbost.
Já sem tím chtěl říct, že ikdyž všichni skauti o někom básní jaký to není talent, tak to nemusí být pravda. Cerepanov byl draftovaný až 17., což bylo oproti očekávání celkem pokles....nechci ho odsuzovat, je ještě dost mladý, prostě pointa byla, že hodnocení skautů je sice pěkné, ale vůbec to nemusí být směrodatné. Sázka do loterie až na vyjímky.
Cherepanov bol tusim draftovany 21. A to len preto, ze je Rus a u Rusov ani srnka netusi, ci ich z USSR pustia. Draft vyzera nadpriemerny, je jasne, ze ziaden megatalent style Sid tam nie je, ale na druhej strane by tam mohlo byt viac chalanov na urovni Kaneho, Van Ryemsdyka a Turrisa, Tampa si ma stale z coho vyberat....
Tak když tak sleduju Českou pojišťovnu Cup v Liberci, jsem s našimi chlapci velmi spokojen. Filip Kuba odvedl ve dvou zápasech velmi dobrou práci v defenzivě, navíc dal proti Švédům gol. Sice do prázdné brány, ale odrazem od mantinel :thumbsup: Kari Ramo chytal ve finské kleci proti čechům chytal dobře, inkasoval pouze jednou, apk bohužel jej dvakrát překonal v nájezdech Vrbata. No a před chílí dával proti Čechům gol Arťuchyn, který v sezoně 05/06 hrál za Tampu. Dvoumetrový útočník si tehda nevedl špatně, ovšem po sezoně odešel do Ruska.

"Je to hráč, do kterého jsme investovali poměrně dost snahy a také peněz. Proto vnímáme toto jeho rozhodnutí jako plivnutí do tváře. V naší šatně sedí spousta mladých nadějných talentů, například Ryan Craig. Tento hráč vstřelil v minulé sezóně 15 branek ve 48 hrách, a přesto hraje za minimální honorář 495.000 USD. Proto si nemůžeme dovolit ustoupit a podepsat Arťuchyna (který ve 72 hrách dal "pouhé" čtyři branky) za vyšší plat." Řekl tehda Jay Feaster. Od té doby už o něm není ani vidu ani slechu. Já bych jej ale skusil znovu podespat, potřebujeme nějaké to křídlo a on si nevedl nijak špatně. Dobře napadal a hlavně dobře využíval svou postavu.
mountain píše:No letos to sice žádný Crosby ani Alex nebude, ale i tak by to měl být nadprůměr. Stamkos i Doughty sou skautama vysoce hodnocení a na MS mladých co sem viděl hráli bezvadně. Pak je tam Filatov, ten taky vypadá šikovně, ale u těch Rusů nikdy nevíte....viz Čerepanov posledně, jaký byl kolem něho humbuk, taky supertalent a já nevím co ještě a kde je mu konec....
Čerepanov je pořád hráč s obrovským potenciálem a pokud by existovala smlouva mezi NHL a Ruskem, tak bude draftovaný mezi prvními pěti hráči. Jenže vzpomeňte si jak pouštěli ruské kluby s "láskou" do NHL Ovečkina a Malkina.... Právě kvůli tomuto riziku byl draftovaný až na tak nízké pozici.
leci píše: No a před chílí dával proti Čechům gol Arťuchyn, který v sezoně 05/06 hrál za Tampu. Dvoumetrový útočník si tehda nevedl špatně, ovšem po sezoně odešel do Ruska. "Je to hráč, do kterého jsme investovali poměrně dost snahy a také peněz. Proto vnímáme toto jeho rozhodnutí jako plivnutí do tváře. V naší šatně sedí spousta mladých nadějných talentů, například Ryan Craig. Tento hráč vstřelil v minulé sezóně 15 branek ve 48 hrách, a přesto hraje za minimální honorář 495.000 USD. Proto si nemůžeme dovolit ustoupit a podepsat Arťuchyna (který ve 72 hrách dal "pouhé" čtyři branky) za vyšší plat." Řekl tehda Jay Feaster. Od té doby už o něm není ani vidu ani slechu. Já bych jej ale skusil znovu podespat, potřebujeme nějaké to křídlo a on si nevedl nijak špatně. Dobře napadal a hlavně dobře využíval svou postavu.
Ještě k Arťuchinovi, pochybuju že by s ním Tampa podepsala už proto, že se o něm Feaster vyjádřil takovým způsobem. Pokud by byl nový manažer, tak tu možnost je, ale takhle.... no way :!:
taky si myslím že se nevrátí, ale jeho výkon ze zápasu s českem se mi velmi líbil, takže to byla taková prosba :)
Oránce Tampy Bay Paul Ranger podstoupil na klinice St. Vincent`s Hospital v Birminghamu (Alabama) artroskopickou operaci pravého ramena, ve kterém měl poškozenou chrupavku. Operaci provedl doktor James Andrews, jenž nedávno operoval také rameno elitního centra Lightning Vincenta Lecavaliera.

Věřím v brzké uzdravení obou hráčů :thumbsup: A vpříští sezoně zase naplno :)


Tampa Bay nabídla dvouletou smlouvu střednímu útočníkovi Paulu Szczechurovi, jenž v této sezóně vystřídal dresy Iowy a Norfolku v AHL.

Tak jsem se na hráče podíval trochu více. Nosí číslo 12 a je mu 23. Zatímco v Iowě se trápil, po přestupu do Norfolku (farmě Tampy) pookřál a ve 24 zápasech posbíral 26 bodů (14+12). Navíc si připsal 10 kladných bodů v tabulce +/-. Skusil bych to s ním, uvidíme co by předváděl. Navíc je ještě mladý a tak by se mohl v některých vcech ještě zlepšit.

Obrázek
Tak kdo má lístky na Tampu s Rangers? Už se to asi všechno vyprodalo a já je bohužel nemám. :cry:

Edit: Joooooo, mám lupen na neděli za 3 litry (druhá nejlevnější cena) :clap: :yahoo: juuchuuuuuuuuu :clap: :clap: :clap: :clap: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Martine gratuluji :cry:
Já jsem lístky nesehnal, sháněl jsme právě taky za ty 3 listry, což by byla pro mě nejvýhodnější cena, ale nesehnal jsem je a na hokej se tak budu moct dívat možná tak v TV :fnuk: :plac: :cry2: :samovrazda:

Rozhodl jsem se že si prostě našetřím a zaletím na hokej do USA. Prahu nemám ale Tampu prostě chci vidět. Takže to je už jediná možnost.
Souhlasím , já bych tam , kdyby byla možnost i zůstal :D taky se mi líbil ten za 3 litry , ale bohužel ...

Snad to bude v TV , mám-li to brát optimisticky , alespon nebudu muset vstávat :x
s tím přenosem v TV nevím, myslím, že práva na přenos sou dost drahá, však taky tuším velká část příjmu klubů je právě z prodeje televizních práv. Ale snad se to nějak vyřeší, určitě se to bude vysílat do mnoha zemí, tak snad i u nás se někdo plácne přes kapsu :D moc bych to uvítal, lístek taky nemám :|
Jedna poznámka - na ofic. webu Tampy odpověděl GM na dotazy fanoušků, celkem zajímavé čtení. Zareagoval i na mou otázku ohledně Vinnyho Prospala a jeho případného návratu do Tampy. Prý je to nepravděpodobné, protože jeho cena by se příští rok pohybovala výš(doslova řekl "přemrštěná"), než by Feaster byl ochoten dát a proto byl také vyměněn. Tohle taky nezávisle na tom VinnyP potvrdil v jednom českém rozhovoru, že se chystá jeho poslední kontrakt v NHL a tak bude chtít z téhle úspěšné sezony vytřískat co nejvíc(to je citace). Takže sbohem Vinny :cry: Ale zároveň GM ujistil, a i v mnoha dalších odpovědích zopakoval, že v létě bude na trhu "very busy", takže se doufám můžem těšit na nějaké nové Bolts 8-) (do předních lajn).
Jo, draft pick bude pravděpodobně Stamkos, Feaster říkal, že se bude zaměřovat hlavně na posílení ofenzívy (ale pokud by byl k mání nějaký výhodný kauf obránce, tak nepohrdne).
:arrow: Tampa se Stamkosem počítá ve svých plánech

Z měsíců čekání na draft 2008 se staly týdny, brzy to budou už jen dny, ale jedno se nemění. Hlavním favoritem letošní dražby mladých hokejových koní zůstává útočník Steven Stamkos z mužstva Sarnia Sting. Jeho tým sice vypadl ve druhém kole play off OHL s favoritem z Kitcheneru, ale na kurzu akcií rodáka z Unioville se nic nezměnilo. Na první místo svých žebříčků ho staví všechny skautské organizace v zámoří.

Jelikož právo vybírat jako první má momentálně ve svých rukou generální manažer Tampy Bay Jay Feaster, je pochopitelné, že většina otázek v internetové diskusi na stránkách Blesků směřujících na šéfa klubu se týkala právě Stevena Stamkose, resp. první volby v červnovém draftu.

Feaster hned v úvodní odpovědi upozorňuje, že ani v hokeji se nemá používat slovíčko "nikdy", a bere si na pomoc citát svého předchůdce ve funkci Ricka Dudleyho, který kdysi prohlásil: “Když mohl být vyměněn Wayne Gretzky, může být vyměněn jakýkoliv hráč.” Stejné tvrzení se nechá uplatnit v případě pozic v draftu.

Na druhou stranu Feaster uznává, že na pozici centra, která je Stamkosovi vlastní, má jeho tým mezery. Zvláště pak po odchodu Brada Richardse do Dallasu. Právě Stamkos by se měl stát jeho nástupcem ve středu druhého útoku po boku Jussiho Jokinena.

“Naši skauti věří, že by mohl být schopný naskočit do NHL už v příští sezóně. Pochopitelně jsme v prognózách trochu opatrnější, nečekáme, že hned v prvním roce nastřílí čtyřicet branek nebo nasbírá sto bodů. Tampa naštěstí není ve stejné situaci, v jaké byla v roce 1998, když brala z prvního místa Vincenta Lecavaliera. Máme na soupisce zkušené hokejisty, kteří mohou vést tým a podržet Stamkosovi lano. To pro něho bude velkou výhodou. Bude součástí týmu a nemusí nést vše na svých bedrech,” říká Feaster.

“Naši skauti věří, že by mohl být schopný naskočit do NHL už v příští sezóně. Pochopitelně jsme v prognózách trochu opatrnější, nečekáme, že hned v prvním roce nastřílí čtyřicet branek nebo nasbírá sto bodů. Tampa naštěstí není ve stejné situaci, v jaké byla v roce 1998, když brala z prvního místa Vincenta Lecavaliera. Máme na soupisce zkušené hokejisty, kteří mohou vést tým a podržet Stamkosovi lano. To pro něho bude velkou výhodou. Bude součástí týmu a nemusí nést vše na svých bedrech,” říká Feaster.

Vylepšení ofenzivního obrazu mužstva, které už se nemůže opřít ani o Václava Prospala vytrejdovaného v únoru do Philadelphie, je jednoznačně největší prioritou Lightning. Jejich generální manažer připomíná, že v minulosti se pozornost skautů upírala spíše k obráncům a brankářům, teprve před rokem se rázněji přikročilo také k posilování předních řad. V tomto trendu hodlá Feaster pokračovat i letos.

“Většina hráčů z loňského draftu má před sebou ještě tři až pět let, než budou moci přispět k úspěchům Tampy. Mnoho z nich v příští sezóně teprve zahájí profesionální kariéru. Předtím jsme draftovali hodně obránců a brankářů a i když někteří z nich nenaplnili naše naděje, čas dalších brzy přijde. Potřebujeme doplnit naše první dva útoky a teprve potom se můžeme ohlížet dále.”

“Nepopírám, že nejlepší obránci v žebříčcích jsou velmi dobří, ale uvědomte si, že tady máme lidi jako je Boyle, Ranger, Kuba, O’Brien, Picard, Lundin, Lukowich a Smaby,” připomíná kvalitu zadních vojů Tampy Jay Feaster. “Na druhou stranu, po výměně Richardse a Prospala máme problémy s elitními formacemi i na farmě. Potřebujeme útočníky z kategorie top-six!”

O kom kromě Stevena Stamkose vládce Lightning přemýšlí, to neprozradil, jedno jméno ale z listiny škrtá hned – nejlépe hodnoceného evropského hráče Nikitu Filatova. “Vzhledem k neexistenci smlouvy s IIHF a nejistotě, zda se k ní ruská federace vůbec připojí, by bylo neskutečným riskem vybrat si ho jako jedničku draftu. Ruská elitní soutěž navíc nabízí hráčům dostatek peněz, aby si je udržela. Už jsme se přesvědčili na příkladu Jevgenije Arťuchina, jak snadné pro něho bylo nás opustit a hrát v Rusku.”



Stamkos by byl do druhé lajny vyborný, ovšem nezbývalo by pak místo bohužel na Halperna, kterému se na centru druhé útoku velmi dařilo. Pokud by měl hrát se Stamkosem na křídle Joiknen, znamená to že v létě se očekává příchod kvalitního útočníka do první lajny k Vinnymu a Martymu :yahoo:

To potvrdil i slovy že potřebujeme útočníky z kategorie top-six.

Já s Jayem naprosto souhlasím. v obraně nějaká ta kvalita je a je nutno vylepšit útok. V minulých dvou sezonách totiž stál pouze na první lajně. Brankářský post je snad vyřešen, teď získat jednoho útočníka do první lajny, dalšího do druhé a tým může vypadat parádně.

Výborně, Filatov k nám nezamíří. Ovečkin z něj asi nebude a kdo ví jestli by do NHL vůbec šel.
No, tak "kam s Halpernem" pro příští sezonu se nám "vyřešilo" samo - Jeff utrpěl na MS komplikované zranění kolena a na webu Tampy to odhadujou na 5-6 měsíců. Plus ještě mu našli jedno menší zranění, u kterého bude čekat 4-6 týdnů až se vyléčí a pak teprve půjde na operaci s tím kolenem. Takže v součtu to dělá takových 6-7 měsíců a tím pádem už letos Jeffa na ledě neuvidíme :cry:
To nám to pěkně začíná ta sezona :x
mountain píše:No, tak "kam s Halpernem" pro příští sezonu se nám "vyřešilo" samo - Jeff utrpěl na MS komplikované zranění kolena a na webu Tampy to odhadujou na 5-6 měsíců. Plus ještě mu našli jedno menší zranění, u kterého bude čekat 4-6 týdnů až se vyléčí a pak teprve půjde na operaci s tím kolenem. Takže v součtu to dělá takových 6-7 měsíců a tím pádem už letos Jeffa na ledě neuvidíme :cry:
To nám to pěkně začíná ta sezona :x
:shock: :shock:
:censored:
já jsem myslel že bude chybět jenom 4-6 týdnu a on tak dlouho :o
Je to obrovská škoda, protože jeho příchod nás hodně poslinil a pomohl nám. Byl jsme z něj nadšený a v příští sezoně jej neuvidíme :cry:
Už jsem počítal, že by jsme měli velkou sílu na centru, kde by hráli Lecavalier-Stamkos-Haleprn-Gratton a bohužel Jeffa budeme muset oželet :cry:
Jeffa je velka skoda...hm, ze by krizny väz :sad2: no, tak to ja s mojim kolenom budem fit o nieco skôr, ppst leci, angazuj ma namiesto Jeffa :lol2: :angel: samozrejme, skore uzdravenicko
9521 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS