Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Podľa zámorských špekulácii, sa chystá výmena Lecavaliera, do západnej konferencie.Spomínajú sa kluby, ako Edmonton Calgary.Taká výmena Lecavaliera za Iginlu, by možno prospela, obidvom stranám.

Možná, jenže já o Vinnyho nechci za žádnou cenu přijít. :evil:
Jinak vidím že taky sleduješ NHLPro :)

Lecavalier-number4 píše:MoĹľná, jenĹľe já o Vinnyho nechci za žádnou cenu pĹ™ijĂ­t. :evil:
Jinak vidím že taky sleduješ NHLPro :)
Hej sledujem.Je to dobrá stránka.

Myslím ,že Vinnymu, by zmena prospela.Už je v Tampe dlho a zmena je život.Aj Iginlovi by pomohlo, keby odišiel z Calgary.Aj keď chápem, že o neho, nechceš prísť. Na tvojom mieste, by som bol tiež proti nej. :wink:

Jo díky, ale doufám že to prostě nebude, je to můj nejoblíbenější hráč a navíc v tehle sezoně válí.

Lecavalier-number4 píše:Jo dĂ­ky, ale doufám Ĺľe to prostÄ› nebude, je to mĹŻj nejoblĂ­benÄ›jší hráč a navĂ­c v tehle sezonÄ› válĂ­.
Na tej stránke dnes napísali, že krize Tampy, je preč.A žiadna výmena, sa robiť nebude.Tak sa nemusíš báť, Vinc ostáva v Tampe. :wink:

:lol: před chvíli jsem to četl :D Vím, doufám že ta výměna nebude, bylo tam napsané že je to jeho názor, že tam k žádné výměně nedojde. Ale víš jak to je, ráno se probudíš a zjistíš že tvůj oblíbený hráč je nejednou v Kanadě :wink: Snad se netyká Vinnyho...

Lecavalier-number4 píše::lol: pĹ™ed chvĂ­li jsem to ÄŤetl :D VĂ­m, doufám Ĺľe ta vĂ˝mÄ›na nebude, bylo tam napsanĂ© Ĺľe je to jeho názor, Ĺľe tam k žádnĂ© vĂ˝mÄ›nÄ› nedojde. Ale víš jak to je, ráno se probudíš a zjistíš Ĺľe tvĹŻj oblĂ­benĂ˝ hráč je nejednou v KanadÄ› :wink: Snad se netyká Vinnyho...
V tomto ohľade, som fanúšikom správneho klubu.Ja sa nemusím báť, že by Jágr, niekam odišiel.Ostane v Rangers ,do konca kariéry v NHL a polovicu platu platí za Rangers ,majiteľ Washingtonu Leonis a Jágr sa mu odvďačuje, skvelými výkonmi, v drese jazdcov. :D

PodÄľa mĹ

Jo no, o Jágra se bát nemusíš

Jinak si taky myslím že Jay Feaster není hlupák a Vinnyho nevymění. Udělali by obrovskou chybu...

V poslední době nám to moc nejde, tto je škoda, i když se Marty St.Luois a Vinny Lecavalier snaží jak mohou, tak to kazí poměrně golmani. Měli by jsme někoho získat. Napadá mě vyměnit Denise společně s Prospalem nebo třeba Fedotěnkem za nějakého lepšího golmana, např. Nabokova nebo Birona.

nad Prospalom sa spekuluje, Chicago?
nemyslim, ze by Tampa bola na tom az tak mizerne s brankarmi, aj ked ruzove to urcite nie je a v tejto suvislosti ma napada aj Boston = muzstvu chyba stabilna a kvalitna opora a bez nej to nejde
staci spomenut zralociu dvojicu Nabokov - Toskala a mame vymalovane 8)
dnes to budete mat v Montreali viac ako tazke; doma su Habs sakramentsky dobry
len aby to neskoncilo remizkou, stretavaju sa konfer. superi Bruins, tak nech aspon jeden z nich zakopne :roll:

no snad ne, budu hrozně fandit Tampě, už potřebujeme nějaké body

jo jinak Chicago má o Prospala velký zájem

Tampa si pokaslala dobre rozohraty zapas; inkasovat 2 goly pocas presilovky :?
kazdopadne, je to uz raz tak, zvitazit u Habs, tak to chce riadne zabrat

pokazili jsme další zápas, už by to chtělo zase vyhrát

Jinak dneska má Tampa 16let :)

blahozelam im len nejako im to nepomaha

bohužel, další prohra, tuhle ale nemůžeme svést na Denise, protože ten pohchytal co se dalo, měl pár užasných zákroků.

Největší zklamáním jsou Brad Richards a Václav Prospal :o za ty prachy co mají ve smlouvě hrají dost bídně.

no „leci“, ani tu to nie je ziadna vyhra; z posl. 9 z. 1 jedine vitazstvo :o
co si tak zazelat pod vianocny stromcek nejake tie vitazstva :wink:

no nedaří se vůbec, Richards za ty prachy nic moc a Prospal nehraje nic,, stejně tak Fedotěnko :evil: a pod stromeček by jsem si klidně nějaké ty výhry přál.

ty si fakt myslis ze budes GM>??? :)

jistě :lol: ty si snad myslíš že to nedokážu :lol: :lol: :lol:

no ne budem snivat stebou ze to dokazes!ale neverim stavme sa :wink:

stavme? buď si udělal chybu a nebo to slovenské slovo neznám. jinak věř já tě pak pozvu na zápas :lol:

doobre stavime sa oco??A dobre aj to ze ma pozves na zapas jasne???
9521 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS