Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

TAMPA BAY LIGHTNING

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Drouin nemá s Cooperem úplně ideální vztah. To je myslím víc než evidentní pro každýho kdo Tampu blíž sleduje no. Je to škoda no, když se člověk podívá na tu draft class z roku 2013, tak z TOP 10 každý hráč (kromě Nichushkina) už hraje +-20 minut za noc..
Hm, hezký.. Drouin prý podle jeho agenta požádal v listopadu o trejd. :scare:
Nejak sa mu ani nedivim.... a do flyers s nim! :D
Teraz sa caka na co? Yzy ho presviedca alebo sa caka na vhodnu ponuku?
Finch182 píše:Nejak sa mu ani nedivim.... a do flyers s nim! :D
Teraz sa caka na co? Yzy ho presviedca alebo sa caka na vhodnu ponuku?
Uplne to vidim :) navrat ztraceneho syna Lecavaliera :) (good joke) a on tech 5 golu do konce sezony da :)
Jakou muze mit realne hodnotu? podobne vysokeho draftu? podobne nadejneho mladika? Uplne to vidim: Drouin + Carle za Larssona
megaton píše:Jakou muze mit realne hodnotu? podobne vysokeho draftu? podobne nadejneho mladika? Uplne to vidim: Drouin + Carle za Larssona
Turris byl v podobný situaci jako teď Drouin (vysoký draft pick, co chtěl ven) a Yotes za něj dostal Rundblada + 2nd. Dovedu si představit, že u Drouina to bude něco podobnýho - A prospect (nejlíp right-handed D) + 1st nebo 2nd. Přibalení Carla k tomu všemu by bylo ideální.
To je dost v pohode cena do ktorej by som siel. Ja si myslim ze drouin na to nema. Preco ho Cooper nemusi? Proste si nesadli ludsky? Snad nema nejake problemy s chovanim
Finch182 píše:To je dost v pohode cena do ktorej by som siel. Ja si myslim ze drouin na to nema. Preco ho Cooper nemusi? Proste si nesadli ludsky? Snad nema nejake problemy s chovanim
No problémy s chováním.. když byl v Halifaxu tak měl pověst rozmazlenýho fracka, takže něco takovýho je možný, ale aspoň navenek žádný problémy neměl. Naopak letos v preseason šly zprávy, jak tvrdě maká, jak si chce to místo v Tampě zasloužit tvrdou prací atd.
Moc ani nevonia to, ze poziadal o trejd. Take nieco sa moc pri mladych nestava ked takto odvrhne klub. Pre vas skoda lebo uplnu bombu za neho nemozte pytat a nevrati sa vam to, co z neho malo byt. Som ale zvedavy co bude a kto ho trejdne....
To je jedna teoria a druha zase, ze o neho bude bitka a moze sa tak zvysit jeho cena...
Finch182 píše:To je dost v pohode cena do ktorej by som siel. Ja si myslim ze drouin na to nema. Preco ho Cooper nemusi? Proste si nesadli ludsky? Snad nema nejake problemy s chovanim
z MS20 si ho pametam ako totalneho demen*a
L. Schenn + Read + late pick?? :lol2: mluvíme o vynikajícím prospektovi a my by jsme nějakej impulzík v podobě trejdu potřebovali :jn:
Inak chlapY co Coburn? :D Ked sa udial ten trejd tak pre mna to bol jeden z najstastnejsich dni :D
Finch182 píše:Inak chlapY co Coburn? :D Ked sa udial ten trejd tak pre mna to bol jeden z najstastnejsich dni :D
Loni solidní, v PO pak víc než solidní, hodně příjemně překvapil. Letos je ok, ale žádný zázrak. V létě se nejspíš popakuje, protože Koekkoek a DeAngelo už klepou na dveře. Maximálně bych si u něj dovedl představit nějaký krátkodobý prodloužení, ale nesměl by tlačit na prachy, protože už teď má cap hit 4,5M a Yzerman bude potřebovat volný každičký dolar pod stropem jestli podepíše Stammer.
Určite súhlasím, Coburn bol dobrý trejd aj keď verím že po sezóne u nás končí, dávať mu zmluvu nemá zmysel. škoda že dostával často menší IT ako by sa patrilo a na úkor Carla :hroza: ale to už ide na Coopera. Sustr sa zdvihol a vyzerá už oveľa lepšie čo nám dáva flexibilitu a máme prospecti na farme. Dať za neho mladého Gudasa bola veľká cena ale z naším depthom nás to hnevať nejako nemusí.
http://www.thehockeynews.com/blog/the-e ... e-request/" onclick="window.open(this.href);return false;

:good: Mohli bychom to zkusit.
Drouin se nedostavil na zapas AHL a byl za to Tampou financne suspendovan.. Takze jeste k tomu i primadonna, to jsem fakt zvedavy jak to s nim dopadne. Co se tyce Pens, zajem asi ani nemame a mozna je to tak lip. Je soft, sice zlate rucicky, ale strela nic moc a ty moresy, no nevim nevim..
Allan Walsh zatupuje i Hedmana, kterymu pristi rok konci smlouva.. :dudo:
WTF?
20 rocny fafrnok na ELC co v NHL zatial dokopy nic nedokazal ma drzat hubu a krok… a nie takto vyskakovat akoby sa okolo neho tocil cely vesmir.

Walsh sa snazi odplasit vsetkych potencialnych zaujemcov alebo o co mu ide? Ved tymto z drouina robi 20r. egocentricku primadonnu - kazdy si dvakrat rozmysli ci takeho hraca privedie do kabiny bez ohladu na jeho hokejovy talent, zvlast ked zanho treba zaplatit vysoku cenu…

Tajne dufam ze Yzerman ho necha suspendovaneho az kym Drouinova strana nezmeni retoriku a nesklopi usi, lebo ak by im teraz vyhovel tak z toho bude nebezpecny precedens do buducna…
Taky se rika, ze NHL v pripade problemu posune o jeden rok ELC a soucasne i UFA termin.
No skoda pro Tampu je ze tahle estráda snizuje docela solidne jeho cenu.
Ale to bude asi zřejmě záměr celé té šaškárny - snižovat jeho cenu. Mu prd záleží na tom, co za něj Tampa dostane.
Pry mu to mel zakazat agent, aby hral dalsi zapas v AHL.

:antry: Nechce, aby se zranil pred blizicim se TDL.
Cenu mu zatim snizuje, kdyz hraje :dudo:
Spratek. Drouin tímhle ztratil veškerou páku, co se týče vynucení trejdu, co na Yzermana měl. Yzerman by ho měl, už jen z principu, nechat hnít v AHL a netrejdovat ho.
Bohužiaľ sú týmto zrejme ponuky Fabbriho Shattena či Theodora pase....nech ide doprdele i s Walshom :hroza:

či za neho dostaneme 2round pick alebo nič je myslím jedno a fakt by som ho nechal v AHL nech si "zbiera" body alebo utečie do Europy. :bee: strašne mu prajem aby ho Yzy netrejdol.
9521 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG