Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Finch182 píše:
Anger píše:Priznam se ze bych ho do Philly bral hned
Lebo mame tych turnover masin malo :hroza:
Ale hej, zapadol by
Turn over machine mozna je ale na rozdil od drtivy vetsiny nasi obrany umi vystrelit a trefit branu.Opravdu nemam pocit ze by byl horsi nez vetsina nasi obrany (uz se mi nechce jmenovat vsechny az na Streita).
Big Buff je v poslednej dobe od návratu do obrany famózny. Nemám odsledované, ale čítal som od nejakých writerov. :wink2:
Buffa mam v yahoo, tak ho sledujem pozornejsie a odkedy sa presunul na svoj tradicny D post, je tazko zastavitelny
v uvode sezony bol zaradeny tusim na kridlo 3 lajny, nic moc, no potom, co Pegs riesilo rozsiahlu marodku v zadnych radoch (Bogosian,Enstrom,Stuart) sa opät presunul do obrany, kde funguje aj po navrate spominanej 3jice a taky 30minutovy IT no problema
je to zviera ako tu uz bolo spominane
Nedelni zapas jsem videl jen v highlits a to tam pekne prispendlil Francka na mantak az se ho jel pomstit Getzlaf. Z bitky ale moc nebylo protoze uz za par sekund lezel pod tim hovadem :-D
Selly8 píše:Nedelni zapas jsem videl jen v highlits a to tam pekne prispendlil Francka na mantak az se ho jel pomstit Getzlaf. Z bitky ale moc nebylo protoze uz za par sekund lezel pod tim hovadem :-D
Jo, dostal 2+2 a Baflén jen 2, to mě nasralo a šel jsem spát, protože jsme šli do tří :-D
http://www.winnipegfreepress.com/multim ... 26431.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:D Byfuglien je momentalne asi muj nejoblibenejsi hrac vubec a tohle mu jen pomaha :D
Jak jsem rekl :) pro me je to hrac kteryho bych fakt chtel do tymu, za dobry prachy je pouzitelnej jako rozehravac a strelec na presilovkach ale da se pouzit i jako hrac pred branu.Navic podle me ma slusny ruce a skill.

Podle me hodne nedocenenej hrac.
Winnipeg sa dostal do kritickeho trhaku a ma 7 bodov naskok pred prvym neplejof timom. Nepotrebuju hrat lepsie ako 0.5 hokej.
mitch píše:Winnipeg sa dostal do kritickeho trhaku a ma 7 bodov naskok pred prvym neplejof timom. Nepotrebuju hrat lepsie ako 0.5 hokej.
Hádam to PO už dajú, minulý mesiac mali out polovicu obrany a k tomu aj Kane-a som čakal že padnú ale dokázali si tie priečky udržať aj bez nich, teraz už sú skoro komplet tak by to nemal byť problém. Celkom sa mi páči ako sa postupne vypracovali, nepotrebovali tankovať a ani preplácať UFA hráčov, len verili vlastným mladíkom a tej istej "kostre" tímu niekolko sezon a teraz im to splácajú. :thumbsup: . Škoda že tá centrálna je taká nadupaná, asi najvyrovnanejšia v lige, hádam všetkých 7 tímov sú PO tímy.. tam to bude mať Winnipeg ťažké postupovať pravidelne..
Ohlund píše:teraz už sú skoro komplet tak by to nemal byť problém.
Vidím že to nie je problém :hroza: , ja dokážem jinxnúť aj to že zajtra vyjde slnko :slap: .
Ohlund píše:Celkom sa mi páči ako sa postupne vypracovali, nepotrebovali tankovať a ani preplácať UFA hráčov, len verili vlastným mladíkom a tej istej "kostre" tímu niekolko sezon a teraz im to splácajú.
Tej kostre z Atlanty. A keby nevyhodili Dudleyho a Ramsayho, tak mohli byť v PO od presťahovania aj dvakrát. Aspoň ale vo Winnipegu už zistili, že nie všetko, čo zostalo z Atlanty, má lepru a teraz z toho aj ťažia :roll:.
Tak teraz si minaju ten naskok ale pokial to nebude osem prehier za sebou ale len tri stale su v bezpeci. Aj ked sebecky mi vyhovuje ze sa dostavaju na dostrel a v utorok vzajomny zapas.
Kane prej prisel na teamovy meeting pozde a mel na sobe teplaky.. Kvuli tomu byl i HS. Byfuglien mu je nasledne hodil do sprchy :scare:
:-D čisty šef :roll: samozrejme dustin
evander je tak na 95% jasný, už ani netrénoval s tímom, keď z toho jets nevytrieskajú úplné možné maximum tak ich GM si zaslúži padáka...
Ja som ho nikdy nemal rad, myslenim jeden z top dementov ligy. Nech si ho pens zozeru a dufam ze za neho dost vysolia. Rakovina kabiny ten chlap
Tvl. Perron, Kane a Hornqvist.. Pens by rázem měli hodně kvalitní křídla ku Crosbymu a Malkinovi. Otázka je, zda by začal Kane hrát hokej, který se od něj očekává.
lol
kazdopadne Kane bude dost lukrativnym zbozim
Problem je ze u Kaneho vazne hrozi operace kolena(?).. Takze mozna to bude aktualni az v offseason.
Evander půjde domů :bee:
co tak citam tak ho tam hejtuje snad cela kabina. Toto by ste chceli? :lol:
Finch182 píše:co tak citam tak ho tam hejtuje snad cela kabina. Toto by ste chceli? :lol:
Kdyz kvuli tomu padne jeho cena, tak ano. S tema teplakama to bylo tak, ze on myslel ze meeting bude v hotelu a kdyz zjistil ze ne a ze bude na stadionu, tak uz nemel cas nahodit oblek, tak tam sel tak jak byl.. Pak je to samozrejme easy target, protoze kazdej si tam do nej rad kopne. On uz za Winnipeg proste nechce hrat a stejne to vidi spoluhraci atd, ale vubec neni receno ze jinde by to bylo takhle.

Seguin locker room cancer a blablabla a jak to dopadlo?? Hm?
Treba jen potrebuje zmenu tymu a novy impulz, do hlavy mu nikdo nevidi. Znam to z vlastni zkusenosti, ikdyz na trochu jinem levelu :-D
Kane out na 4-6 mesicu a je po ptakach..
Obrázek
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES