Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Getzo5 píše:Joe PascucciVerified account ‏@Pascucci015
New #NHLJets tradition as Devon Setoguchi pilots Jets to 4-3 win over Canucks with 2 goals. Including GW

Obrázek

:D to je tá najlepšia stupídna vec akú "nosí na hlave hráč zápasu". Bravó Jets.
:rofl: :rofl: :rofl:
To tady nildo nefandí Winnipegu :-O :cry: Pravda, Jets u nás nejsou zrovna moc populární, ale je to celkem sympaticky klub (a pro mě ten nej) takže by tu měl mít taky své zastoupení... Snad se tu co nejdřív rozkoukám a doufám, že mé příspěvky budou přínosem... Snad se časem najde nějaký další fanda tryskáčů abych tu nebyl zcela osamocen. Jinak zdravím všechny uživatele Hokejfora :ahoj: snad spolu budem dobře vychazet :-D podle počtu příspěvku a tak koukám, že už to tu existuje hodně dlouho, nechapu, že jsem na to příšel až teď
Je tu par tymu, kterym tu fandi jen jeden clovek. Ale nesmis se nechat odradit!
Je to tu samy odbornik a radi si precteme novinky, ktere bysme si treba sami tezko hledali!
Jedním z týmů, jež sleduji mimo Panthers je právě Winnipeg, takže jeho fanouška tu uvidím rád. Vítám tě! :)
Crispy píše:To tady nildo nefandí Winnipegu :-O :cry: Pravda, Jets u nás nejsou zrovna moc populární, ale je to celkem sympaticky klub (a pro mě ten nej) takže by tu měl mít taky své zastoupení... Snad se tu co nejdřív rozkoukám a doufám, že mé příspěvky budou přínosem... Snad se časem najde nějaký další fanda tryskáčů abych tu nebyl zcela osamocen. Jinak zdravím všechny uživatele Hokejfora :ahoj: snad spolu budem dobře vychazet :-D podle počtu příspěvku a tak koukám, že už to tu existuje hodně dlouho, nechapu, že jsem na to příšel až teď

:ahoj: super, byla škoda, že takový tým neměl tady pravověrného zástupce, vítej.
Hej Jets (teda tento jeden fan) :D, ako je na tom Big Buff ? Stále má problém v defense napriek tomu, že ofenzívne je na tom výborne ? Čítal som nejaké rumors o našom záujme o neho, preto sa pýtam.
Crispy to zabalil hodně rychle.

Jinak.. Jets by si v létě měli sehnat brankářskou jedničku. Pavelec je totiž největší dlouhodobá díra na pozici brankáře č. 1 . Vůbec nechápu, jak mohl dostat tu jeho smlouvu. V jejich dresu ještě vyjma pár vyvedených zápasů nepředvedl nic. A týmové výkony jsou i hlavně díky němu ty a tam. ten tým má na víc a on je drží ve sra*kách..
Co nechytil a mel chytit? Hoď link...
Já to ale neberu z pohledu posledního zápasu ale celkově. Na OH to snad bylo vidět jasně ne? On je schopný odchytat max 2 dobré zápasy po sobě. A pak už jede svoje. Za tou obranou, co tam má prostě má chytat víc. Nedávno Jets hráli proti Torontu a Pavelec pustil 2 hloupé góly (od Gleasona + někoho, už nevím). Tam se podívej, pokud se divíš.
Ano ted jsem si to pustil, strela Gleasona byla tecovana.
Ano, byla to nechytatelná teč. Ta teč byla absolutně nepatrná, mířilo by to i bez teče mezi betony. Znáš to pravidlo, že dobrý golman by měl chytnou něco na víc? Že na golmanovi hra padá a zároven roste? Na OH ty góly proti USA (vím, nepatří to tu, ale stalo se to nedávno, a tak si to pamatuji) taky nemohl mít? třeba ten první? Pavelec je u Jets u x let, za tu dobu neměl ani jednu povedenou sezónu. Přeceněný golman.

BTW: 4. gól Kessela v tom zápase proti Torontu měl 100% mít. Goal alá JVR z OH.
Guddy.44 píše:Za tou obranou, co tam má prostě má chytat víc.
To jako fakt budeš argumentovat tím, že Jets maj nějak supr obranu nebo co? Vždyť to je děsivá továrna na turnovery, jejich obránci maj snad nejvíc GA v celé lize. Celá defenzivní činnost Winnipegu je hrozná. Nevím, nakolik se to pod Mauricem zlepšuje/nezlepšuje, ale házet to vše na Pavelce je blbost. Jasně, není to úplně špičková jednička pro top klub NHL, ale argument o tom, že by za jejich obranou měl chytat líp, neobstojí.
Guddy.44 píše:Znáš to pravidlo, že dobrý golman by měl chytnou něco na víc?
Ano podle me je to hrozna sra*ka. To uslovi nesnasim
Guddy.44 píše: Na OH ty góly proti USA (vím, nepatří to tu, ale stalo se to nedávno, a tak si to pamatuji) taky nemohl mít?
Ano, zapas s USA nepodrzel. Tak jako spousta golmanu pred nim. Napriklad Quick prvni zapasy v PO s Blues.

Jinak ta strela mirila nad levy beton.. A ztecovalo se to pod pravy.
honziss píše:
Guddy.44 píše:To jako fakt budeš argumentovat tím, že Jets maj nějak supr obranu nebo co? Vždyť to je děsivá továrna na turnovery, jejich obránci maj snad nejvíc GA v celé lize. Celá defenzivní činnost Winnipegu je hrozná. Nevím, nakolik se to pod Mauricem zlepšuje/nezlepšuje, ale házet to vše na Pavelce je blbost. Jasně, není to úplně špičková jednička pro top klub NHL, ale argument o tom, že by za jejich obranou měl chytat líp, neobstojí.
Turnovery má především Buff. Já nepíšu, že to je nejhorší brankář ligy. To tu nezaznělo. Jen říkám, Jets mají kvality být jinde a Pavelec, který má plnit roli jejich rozdílového hráče, jelikož už od bůhví kdy jej provází ovace jako jednoho z nejtalentovanějších brankářů to nenaplňuje. Podívej, za čím chytal Lehtonen a za čím dnes chytá a jak si vede? A ještě mi řekni, že obrana Dallasu je lepší.. To co odvádí pro Dallas Lehtonen si představuji já od Pavelce.
AndyF píše:
Guddy.44 píše:Znáš to pravidlo, že dobrý golman by měl chytnou něco na víc?
Ano podle me je to hrozna sra*ka. To uslovi nesnasim
Guddy.44 píše: Na OH ty góly proti USA (vím, nepatří to tu, ale stalo se to nedávno, a tak si to pamatuji) taky nemohl mít?
Ano, zapas s USA nepodrzel. Tak jako spousta golmanu pred nim. Napriklad Quick prvni zapasy v PO s Blues.

Jinak ta strela mirila nad levy beton.. A ztecovalo se to pod pravy.
1. sra*ka to je, bohužel jsem té věty fanoušek. A znovu musím napsat, že takový Lehtonen či v minulé sezóně Lundqvist jsou té větě příkladnými golmany. (asi jich bude víc)

2. V 2011 proti Rusku taky nepodržel, ale naštěstí jsme dali dost gólů.. Být to jeden zápas, nenapsal bych to sem, ale být to více zápasů, tak sem to napsat musel. Chtěl sem dát příklad Jets a Flyers, ale pak jsem si vzpomněl, že jsi obhajoval Bryzgalova u vás, tak by to nebylo trefné. A dostali by jsme se někam jinam.

3. Ano, mířila, ale všiml sis, kudy puk proletěl? Pravý beton. Nejsem brankář, chytal jsem jen ve florbale ale, neměl by toto golman mít? To nebyla žádná super teč a rychlost taky nebyla nijak velká. :neviem:
Guddy.44 píše:Já nepíšu, že to je nejhorší brankář ligy. To tu nezaznělo.
o něco dříve v té samé diskuzi...
Guddy.44 píše:Pavelec je totiž největší dlouhodobá díra na pozici brankáře č. 1 .
:wink2:

Ještě dodám, že turnovery nemá jen Buff. Tam je vyrábějí fakt všichni, jejich defenzivní činnost je špatná a tu obranu by měli přestavět a do budoucna postavit na Troubovi a Morrisseym. Uvidíme, co s tím udělá Maurice, vypadá to, že je trochu zvedl, ale na nějaké soudy je ještě brzy.
honziss píše:
Guddy.44 píše:Já nepíšu, že to je nejhorší brankář ligy. To tu nezaznělo.
o něco dříve v té samé diskuzi...
Guddy.44 píše:Pavelec je totiž největší dlouhodobá díra na pozici brankáře č. 1 .
:wink2:
Abych ti to vysvětlil. Myslel jsem to tak, že Pavelec prostě jako dlouhodobý GOLMAN JEDNOHO KLUBU nechytá vůbec dobře a je to díra (díra=/=nejhorší gólman) a s tím i souvisí můj první příspěvek. Že Jets by si měli najít vhodnou jedničku, která je vynese o LVl. výše, kde by klidně s tím jejich kádrem být mohli. :wink:

Největší dlouhodobá díra = golman, co déle působí v jednom klubu a nechytá dobře.
Ja se Pavelce porad zastavam, ale s tema golama z uhlu by mel neco delat :doh:
Guddy.44 píše: Největší dlouhodobá díra = golman, co déle působí v jednom klubu a nechytá dobře.
Ja bych dokonce rekl, ze to je NEJHORSI STABILNI golmanska jednicka v NHL. Pokud se nemylim, tak Thrashers trejdovali kdysi Lehtonena prave z duvodu ze tehdy verili v potencial Pavelce :slap:
Ondro chyta chyta ale tie jeho obcasne vypadky

Obrázek
cepi » Ned Apr 06, 2014 9:07 am píše:Ondro chyta chyta ale tie jeho obcasne vypadky

Obrázek
ešte väčšia lama ako najväčší slovenský obľúbenec Ben Bishop :lol2: :good:
Andy by už na něj MOHL změnit názor.. :bee:
Joe S. píše:
cepi » Ned Apr 06, 2014 9:07 am píše:Ondro chyta chyta ale tie jeho obcasne vypadky

Obrázek
ešte väčšia lama ako najväčší slovenský obľúbenec Ben Bishop :lol2: :good:
Teda tohle byl fail jak hovado :))) To si rikam ze u nas jsme na tom s Masonem dobre :) nepamatuju ze by udelal takovej fail.
(Ne)rád to hovorím, ale Jets pokračujú v nastolenom trende mojej milovanej Atlanty :neviem:
Burmistrov se do NHL chce vrátit

http://www.nhl.cz/CZ/35803/burmistrov_s ... ezone.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:clap:
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS