Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Darren Dreger ‏@DarrenDreger 32m32 minutes ago
Possible huge deal. Hearing Myers Stafford Armia and Lemieux plus a first for Kane and Bogosian as principles of deal getting close btwn Buf + Wpg.
Tak ten trejd je uz hotovy. Akorat ten 1st rounder bude ten nejnizsi ze 3-ech co Sabres budou na draftu mit.
Lemieux+Armia+Myers+Stafford+1st for Kane+Bogosian
Parada, takze Myerse si muzeme vyskrtnout :yahoo: :good:
Jsem zvědav, jak se Bogosian chytne v Buffalu.. Kdysi vypadal hódně nadějně..
(samozřejmě Mayers také..)
Guddy.44 píše:(samozřejmě Mayers také..)
jj, Jamal byl vždycky frajer. :giggle:

Ale k věci.

Pro Jets je tenhle trejd z mého pohledu velkej win. Myers klidně pořád může být leading d-man. A pokud ne, pořád může dobře sekundovat Troubovi a Morrisseymu. Stafford je solidní rental pro play-off (kam Jets mají namířeno). 1st rounder, byť to bude pick až v třetí desítce, je vždycky supr a o Lemieuxovi se netřeba zmiňovat, z něj podle mě vyroste výbornej hráč.

Na druhou stranu ztrácejí pouze shnilé jablko Kanea a Bogosiana, který je sice solidní defenzivní bek, ale určitě ne nenahraditelný.

Za mě velkej palec nahoru pro Cheveldayoffa.
Dle mého Honziss dost jednostranný názor. Prakticky jsi z toho udělal jen win pro Winnipeg, opak ale může být pravdou. :neviem:

Bogosian je velice dobrý def. bek. Upside tam klidně ještě může být, neodepisoval bych jej. Navíc už posbíral zkušenosti v NHL a když se podíváš na prospekty Buffala v obraně, tak žádný problém a mohl by si sednou s nějakým ofenzivně laděným prospektem. Kdyby jsi Myerse (hehe, Mayers) a Bogosiana posuzoval svojí hrou dnes, tak Bogosian>Myers. Můj názor. Ti dva momentálně hrají oba hluboce pod své možnosti co se ofenzívy týče. Změna by mohla prospět oboum.

Kane.. Kdysi z něj bylo mnoho lidí posazených na prdel. Klidně z něj může být elitní winger ligy. Pořád je mladý a navíc má vlastnosti rychlého silového útočníka, což je velice dobrý mix. Problém by mohl být v povaze, ale tak, teď bude hrát v týmu Buffala prim, takže by ho to mohlo "uspokojit". No co hrál alespoň v zápasech proti nám, tak hrál velice solidně. Já bych mu u nás dal šanci téže. Pořád věřím, že se může prosadit v to, co mu bylo prorokováno.

Navíc je potřeba doplnit, že Sabres mají kupu talentů a letos mají další vysoké picky. David nebo Eichel už jsou téměř jistí a Kane by k nim mohl solidně zapadnout. Buffalo obětovalo dost, ale v součtu získalo dva hráče, co toho ještě mohou hodně dokázat. Winnipeg získal taky zajímavé hráče a vysoký pick. Já myslím, že je to dobrý trade pro oba celky. Dokonce se spíše zatím přikláním pro mírný zisk Buffala. :yes:
Já samozřejmě netvrdím, že to je pro Buffalo propadák. Že je to pro Jets win neznamená, že to nemůže být win i pro Sabres. Ale u Kanea bylo víceméně jasné, že z Winnipegu odejde, s Jets to nebylo zrovna "happy mariagge". V kabině ho dle zpráv už nikdo moc nemusel, teď je do konce sezóny zraněný. Kdo obětuje balík za takového hráče?
honziss píše:Kdo obětuje balík za takového hráče?
Tak Sabres stačí, když bude Kane ready pro příští sezónu. Dle mého názoru hledali elitního střelce pro McDavida/Eichela, popřípadě Reinharta. Navíc Myers u nich hrál to, co hraje Bogosian ve Winnipegu. Ten Lemiux by je mrzet mohl, to ano, ale osobně si myslím, že za Kanea to stálo. kane mi připomíná Davida Perrona. Taky se o něm mluvilo jako o problémovém hráči. Pak přišla výměna k Oilers, kde hrál velice dobře a teďˇse mu daří i u Pens (alespoň, co čtu od Atlantika). Věřím, že stejně jako Perron i Kane když dostane v týmu roli, co by rád, tak se uklidní a bude hrát svůj hokej, který bezesporu hrát umí. Zápasy s Winnipegem sem viděl všechny. Prospect pool Buffala neznám, ale v budoucí sezóně by klidně mohl útok vypadat:

Kane-David-Ennis
Moulson-Reinhart-xxx

Mně to přijde jako upside. Ale stejně tak to může být pro winnipeg. To je jasné. I tam se musí počítat s Morrisseyem a Ehlersem. Uvidíme, jak to dopadne. Rozhodně velice zajímavá výměna! :)
Guddy.44 píše:kane mi připomíná Davida Perrona. Taky se o něm mluvilo jako o problémovém hráči. Pak přišla výměna k Oilers, kde hrál velice dobře a teďˇse mu daří i u Pens
Máš to tvrzení o Perronovi čím podložit? Protože to není pravda. :) Takže tohle srovnání není úplně na místě.
honziss píše:Já samozřejmě netvrdím, že to je pro Buffalo propadák. Že je to pro Jets win neznamená, že to nemůže být win i pro Sabres. Ale u Kanea bylo víceméně jasné, že z Winnipegu odejde, s Jets to nebylo zrovna "happy mariagge". V kabině ho dle zpráv už nikdo moc nemusel, teď je do konce sezóny zraněný. Kdo obětuje balík za takového hráče?
Cheveldayoff sa vsak s tradeom Kanea neponahlal, nebolo to tak, ze by bol ochotny vymenit ho len preto, aby sa ho zbavil. Sam prednedavnom povedal, ze ak nepride nalezita ponuka, Kanea menit nemusi. Buffalo malo skvelu prilezitost, kedze ako jedno z mala disponovalo prostriedkami na jeho ziskanie a taktiez v sucasnosti nemaju co stratit, vacsina timov este bojuje o play-off a takuto vymenu by si nemohlo dovolit, zatial co Sabres sa celkom radi este viac oslabia.
Murray pravdepodobne nechcel cakat do leta, kedy by o Kanea viedol boj s polovicou NHL a ta cena mohla byt este vyssia. Ved si zober, ze do Winnipegu poslal z pohladu kvality jemne nadpriemerne prospekty, v lete by sa mohol nejaky tim zblaznit a ponuknut top prospekt (teraz len tak trepnem, Nick Ritchie) a to by sa dorovnavalo tazsie.
tymto trejdom by mali mat Jets PO v suchu :thumbsup:
Stafford sa zaradi do 2.lajny k Perreaultovi a Scheifelem a Byfu sa opät presunie tam kde je doma, do obrany, ktoru este vyraznejsie vystuzi Myers
good job :serus: a na Zapade maju Jets spolocne s Flames moje sympatie
Obrázek
:lol2:
Ale vlastne, koho tento vymyslený tím trápi?
ThrashersFan píše:Ale vlastne, koho tento vymyslený tím trápi?
Důvod proč je nemusí Evander trápit.


Obrázek

je to borec :lol:
Ja ho mam teda rad,ale to co udelal na tom druhym obrazku mi prijedu ubohý a dětinský..
:hroza:

A to ho tu Andyf tehdy obhajoval.. Uz davno mel byt v KHL..Snehulak.. :lol2:
Guddy.44 píše:A to ho tu Andyf tehdy obhajoval.. Uz davno mel byt v KHL..Snehulak.. :lol2:
Vzdyt trefil skoro vingl, co mel jako delat? :neviem:

Ano.. to trefil. Jenze z jake dalky. Proste Jackman zaskocil nepripraveneho golmana. Tohle jsou dle meho lacine branky. Golman by mel byt koncentrovan cely zapas. Ackoli jsem nikdy nechytal, nemyslim si, ze je to nechytatelne. Ale mame tu par kluku (Parda, Edm fanda) co to budou dokazat okomentovat lepe jak ja. :)
Guddy.44 píše:Ackoli jsem nikdy nechytal, nemyslim si, ze je to nechytatelne.
Jednou sem to zkusil bez " :sarcasm: "
:jn:

Ale jak vidis, stane se to i tem nejlepsim (i Haskovi)
Cili to, ze nekdo dostane gol z pulky, neni jeste indikace AHL.
Sem nepsal AHL ale KHL :nono:

Jinak ze se to stane i nejlepsim.. Samozrejme byt koncentrovan kazdy zapas celych 60+ min. je strasnej zaprah. Takze stat se to muze no. Ale Pavelec pousti lacine branky uz leta. Ale to je tema, co jsme tu spolu uz jednou probirali a k puvodnimu tematu to primo nepatri.
ak by to bol softak raz za uhorsky rok, ok, stane sa, ale u Pavelca su viac menej "pravidelnostou" (riesi som ho v yahoo viem o com hovorim:D
toto bolo neospravedlnitelne, tobôz, ak Jets dokazali vyrovnat z 1:4 na 4:4....a pred tym golom, sa este riesil oddychovy cas lol
ak by mali Jets istotu PO, pozeralo by sa na to inak, tak to Pavelec po*ral na celej ciare a ta dôvera od trenera sla opät rapidne dole (Hutch vsak poslednu dobu nejako straca dych, Buddy time :sarcasm:
Jets po dlhej dobe pod čiarou :eek2: , na Calgary strácajú bod a majú o zápas viac, začali sa im kopiť zranenia...
Bola by to docela haluz že pri TD posilňovali na PO a nakoniec by tam ani nepostúpili :giggle: . Kings nám dnes docela naložili, oni to PO asi dajú :-( , ten čierny peter zostane jednému z trojice kanadských tímov :nervozny: .
Fanoušci Winnipegu zesměšnili Thorntona a spol. Jejich pokřik dobyl Kanadu

http://nhlnews.cz/fanousci-winnipegu-ze ... yl-kanadu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Připomíná mi to český provokace každopádně :klobuk:
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES