Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Haaaaaaaaaaaalelujaaaaaaaa!!! :wave: Konečně! Moc jsme to Jets přál, ať už z nich spadne ta deka a ještě proti Pens :wave:
Jsem rád že první výhra přišla proti těmhle ****** :wave:
a tak proti AHLerom keby nevyhrali
Joe S. píše:a tak proti AHLerom keby nevyhrali
:yes: :clap:
Ohlund píše:Prvú výhru pegu zariadili golmi Wellwood a Glass :frajer2: :thumbsup: , podla TF len odpad
A stále na to mtrvám. Ak takíto hráči sú ťahúnmi tímu, tak je niekde chyba.
Tak Glassa som nemusel ani ja, v ničom nebol dobrý, biť sa nevedel :monokel: , v útoku drevo a pri bránení ešte jak tak...
Ale Wellwood má celkom dobré ruky, vhodný na SO a v takom tíme ako WPG určite môže niečo vymyslieť aj na PP. Dozadu nič moc a aj tá výška a je lenivec :? .
Kde si nechal oči Ohlund? Výhru zariadil BURMISTROV a PAVELEC. :wink2:
Viem preto som medzi zariadili a menami ex-canuck hráčov vložil slovíčko golmi. Ale to je jedno, prebrať by sa mali opory v útoku, 1. útok zatial bieda a ja v yahoo potrebujem aby Little žiaril :| .
Inak Wellwood tým rýchlym golom vyrovnal rekord tímu (Atlantský), v roku 2003 dal rovnako rýchlo gol aj Ron. Petrovický, tiež proti Pens :hehe: .
Však vidím. Vcelku účelovo aby si podpichol TFa. Ja viem, že ty hokeju rozumieš, takže v tom bol úmysel, ale musel som to napísať, nedalo mi.
Obrázek

:lol: Ale aspoň na ten hokej chodia! Nie ako v Atlante. :giggle:
Getzo5 píše:Obrázek

:lol: Ale aspoň na ten hokej chodia! Nie ako v Atlante. :giggle:
Ja myslím že práve toto je ten klúčový moment, ktorý aj z TFa spraví JFa. :yes:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :-O :cry:
Getzo5 píše:Obrázek

:lol: Ale aspoň na ten hokej chodia! Nie ako v Atlante. :giggle:
Tak to je i na mě moc :D Dohromady to ale dává pěkné číslo... moje oblíbené :hmm: :D
Ohlund píše:Ja myslím že práve toto je ten klúčový moment, ktorý aj z TFa spraví JFa. :yes:
Chcelo by to viac Miley Cyrus. :hmm: :giggle:
vysledok z vodneho pola

Obrázek 9:8 (3:1,3:3,3:4) :hop:
Gomeze už trejdli k Jets? :sarcasm:
The Rev píše:Gomeze už trejdli k Jets? :sarcasm:
To by nemohli vyhrat :giggle:
neis píše:Haaaaaaaaaaaalelujaaaaaaaa!!! :wave: Konečně! Moc jsme to Jets přál, ať už z nich spadne ta deka a ještě proti Pens :wave:
Haha, dnes uz te asi tak nepotesili... Jets :oslava: Takze z me strany to maji Jets po dnešku už mnohonasobne odpusteno :yes: Btw. Antropov pri golu na 6-2 :klobuk_dole:
ide sa na to :wave:
[nhltv]20112012,2,128[/nhltv]
čo by si dal cepi za to, keby tvoji Bruins dali 8 resp. gólov za menej ako 4 zápasy :sarcasm:
Oni si z neho vždy robili a asi aj stále budú fanúšikovia Canucks robiť srandu, ale Wellwood je zatiaľ skvelým podpisom. Vlani za Sharks odohral spústu výborných zápasov a opadol až proti svojmu ex-tímu vo finále konferencie. Teraz znova odnikiaľ a pozrime, 4 dôležité góly a dnes ako prvý, tak šťastná asistencia na ten vyrovnávajúci (Kane v čase 59:11) a premenil aj rozhodujúci nájazd.

Chválim. :thumbsup:
Pre fanusikov jets dobra sprava vypada to ze Kane napreduje vo vyvoji a zaznamena sezonu s bodami ake sa od lidra timu ocakavaju. Sice skor to vypada na zakoncovatela ako tvrocu hry ale aj tak je to pozitivny vyvoj v tejto sezone. Nie je to sazmorejmostou takyto vyvoj od propsektu a draftu k nhl hracovi. 17 golov zatial velmi solidne. A s bodami stupa i pozicia Jets su aktulane sice velmi velmi nestabilne ale na plejof pozicii (samozrejme na vychode na zapade by neboli)
Obrázek

What the heck? :sok:
Jets :jupi: drzime sa drzime :povzbudzovanie: uz len kvôli ich fanusikom to PO snad daju :pray:
Getzo5 píše:What the heck? :sok:
:good:

:povzbudzovanie: Obrázek
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS