Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WINNIPEG JETS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://www.nhlpro.cz/clanek/19919-winni ... i-problemy" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale na NHLproti píšu len bludy, takže kľud Kubo :sarcasm:
:roll: chalani co pisali, ze im budu fandit, urcite nemali na mysli to, ze to bude ich srdcova klubova zalezitost vid. Anger - PHI / Bluesman - STL, ale skôr, ze sa to slovne spojenie proste viac hodi, takze nejaku vyznamnu vahu slovnemu spojeniu "fandim im" by som nepripisoval....na strane druhej, beriem, tiez som alergicky na to, ked sa novymi fanusikmi Bruins stali jednotlivci len vtedy, ked do timu zavital Zdeno....ale pokial si ten tim "neprivlastnuju" v zmysle "ideme na to" "musime dnes vyhrat" a pod. pricom nedokazu pomenovat ani prve 2 utocne lajny, tak :hroza: ale pokial ide o take nestranne fandenie je to ok, takymto spôsobom mi to fandenie neprekaza a kludne to môzu pomenovat tym fandenim

ja osobne mam blizko k "archivnym" timom, preto budem vykony Jets pozorne sledovat, ich navrat ma potesil, no rovnako by tomu tak bolo aj v pripade Whalers....ak by sa ale NHL "zatulala" trebars do Hamiltonu, mal by som to asi na salame, nejako by to so mnou nepohlo....proste stara dobra klasika na ktoru sa nezabuda....v pripade Jets to sice na PO ani zdaleka stacit nebude, ale v ramci etablovania sa v NHL good luck :serus:

A já jim budu také přát (fandit ne, to si nechávám jen pro Kings). Koneckonců je to Východ, žádné ohrožení. Ale pokud budou v budoucnu v divizi s Kings, sympatie jdou okamžitě stranou (i když pořád lepší než dvojice Stars - Coyotes).

Bude se mi ale stýskat po dresech Trashers, ta modrá barva byla prostě úžasná (logo naopak tragédie).
No a mne sa zas páčilo AJ logo. Atlanta mi bude chýbať, ale čo už...

A patrí to sem, takže: RIP Rick Rypien. Známy bitkár bol dnes nadránom nájdený mŕtvy v svojom dome v Alberte. Dlhodobo mal problémy s užívaním drog a údajne aj niečo s psychikou čomu rozhodne dištanc za útok na fanúšika Minnesoty nepomohol. Nový domov v lete našiel práve vo Winnipegu, o to väčší šok to je. Nečakal to asi nik. Prvé správy hovoria o samovražde, bohužiaľ. Za seba len poviem ešte dve veci: 1.dúfam, že sa jeho smrť nezneužije podobne ako Boogaardova a nebude sa zas preháňať na tému bitky a otrasy mozgu. 2.narozdiel od Boogeymana mi bude Rypien v lige veľmi chýbať. Jednoznačne najlepší pound-per-pound bitkár v lige, ktorého som vždy s nadšením sledoval.

Kondolencie jeho rodine a blízkym. :klobuk_dole:
Dnes som nasla na FB skupinu RIP Rick Rypien, dufala som, ze RIP znamena aj nieco ine, ale uz prvych par prispevkov ma vyviedlo z omylu.

Uprimnu sustrast rodine. Odpocivaj v pokoji, Ricky.
Tak NHL přišla v krátké době o 2 nejlepší bitkaře ve své kategorii :cry:

R.I.P. Rippere :verysad:
:shock: co se to děje. Další bitkař mrtvý :ja_neviem: udajně za to mohly deprese, kterými trpěl dlouhodobě
Uff, teda. Většinou každý ráno čekám zprávu o nějakym přestupu nebo podpisu... ale tomuhle sem nechtěl normálně chvilku věřit. Je to fakt smutný, stejně jako Boogie neměl ani třicet let. Je to až s podivem, že oba dva byli kvalitní bitkaři. Rodině a všem pozůstalým snad už jen říct - upřímnou soustrast. RIP Rick :bye2:
Najprv Derek, teraz Rypien :verysad: :cry: Kto bude ďaľší ? A taký mladý bol...R.I.P. Rick :-(
http://hokej.sport.cz/clanek/189987-hok ... prese.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

:slintac: :wave: Maiden!

Obrázek
Panebože to je strašná maska .. i když je pravda, že přesně v duchu klubu.... zaplať pánbůh že nejsme ve Winnipegu my... tohle by byla další velká rána :D


Najlepšia maska v celej lige! :juchu:

:gitara:


:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:
Wanic píše:Panebože to je strašná maska .. i když je pravda, že přesně v duchu klubu.... zaplať pánbůh že nejsme ve Winnipegu my... tohle by byla další velká rána :D
Ta maska je naprosto parádní.
Obrázek

Unikli nám gate :uvodzovky: :giggle:
Hodne sa tesim na Jets. Osobne si myslim ze PO daju 7-8 miesto.
7-8. miesto medzi kanadkými tímami, to môže byť :good:
mne sa maska paci
True North and TSN announce the voices of the @NHLJets: Dennis Beyak, Brian Munz & Shane Hnidy

about 2 hours ago
Hnidy :hmm:
V MTS Centre už mají hotový i led :thumbsup: http://twitpic.com/6eyj2w
mne sa ten vojensky branding zacina pacit. moze mat aj pozitivny dopad na vykony timu.
mitch píše:mne sa ten vojensky branding zacina pacit. moze mat aj pozitivny dopad na vykony timu.
Nápodobně :-) Já myslím, že si nakonec zvyknou všichni a ještě si ho zamilují. Je plno horších log...
Ja si nezvyknem :bee:
Obrázek
cepi píše:Obrázek
http://www.winnipegfreepress.com/breaki ... 22693.html
_______________________
od originalu sa prilis lisit nebudu :wink: c.

________________
ja si myslím, že budú. Zober do úvahy to, že aj napr. logo sa vôbec nepodobalo tým tipom userov. Očakávam preto niečo špecifické, nečakané a špeciálne. Neverím, že Winnipeg pôjde cestou takýchto "plain" dresov, hodných pre tíym Original Six :-) tf.

_______________
myslis? ta farba ale bude asi identicka, logo taktiez, ocakavam nanajvys detaily na rukavoch a pod.; dozvieme sa coskoro :) c.
321 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS