Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Khudobina jsem chtěl k nám místo Emeryho no, líbil se mi už v Bostonu .... jinak Ward je pro mě asi nejhorší jednička NHL, vždycky mi přišel h rozně přeceněný ... ale vychytal Canes SC no ...
Logan píše:Khudobina jsem chtěl k nám místo Emeryho no, líbil se mi už v Bostonu .... jinak Ward je pro mě asi nejhorší jednička NHL, vždycky mi přišel h rozně přeceněný ... ale vychytal Canes SC no ...
Nedivím se, ten by zacvičil i s Masonem a jeho pozicí u vás. S Wardem souhlas, od zkrácené sezony to je velká bída. Smlouvu si tehdy zasloužil nejen díky SC, i když to asi i tehdy byl přehmat, nicméně ve světle dnešních výkonů to je průser a jak jsem řekl, tak jsem na ně zvědavý, co s ním provedou.
Z usouzení z vlastních zápasů nesouhlasím.. Ward rozhodně špatný není.. Je to solidní jednička. Možná přeceňovaný a kritizovaný, ale mnohdy Canes hodně podrží (občas je potopí). Ale to každý brankář.
:good:


kde bolo toto na olympiáde? :x
Guddy.44 píše:Z usouzení z vlastních zápasů nesouhlasím.. Ward rozhodně špatný není.. Je to solidní jednička. Možná přeceňovaný a kritizovaný, ale mnohdy Canes hodně podrží (občas je potopí). Ale to každý brankář.
Já neříkám, že je špatný brankář ... já říkám že za ty prachy je špatný brankář. Stejně jako byl třeba Bryz u nás. Khudobin je přesný opak, to je naprostý bargain za tu cenu! Přitom úroveň (výkonnost) těch golmanů je přinejmenším stejná.
No jo, ale takhle to mas skoro u vsech golmanu. Zacnou s paru susnema, chytnou se, vytlaci jednicku, ta se pakuje nekam jinam aby byly penize pro naseho hrdinu, ten se napakuje a pak uz zalezi na nem jak si s nastalou situaci poradi a jake bude mit stesti. A kdyz ne kolotoc se novu roztoci :ejha:

A kdyz jsme u toho Warda tak za vcerejsi vykon nahral akorat na lopatu Loganovi. Jednicce s mega platem se podobal asi jako ja Justinu Bibrovi :heat:
noo velmi pekne podpisali Khudobina
Khudobin je paradny brankar.....svoje rocky ma pred seboz, ale uz teraz dokazuje svoje kvality, bolo mi hrozne luto ze odisiel od nas... :cry: ale co uz, taky je hokejový chlebíček....
Wau. Rutherford prej chystá po sezóně radikální změny. A to by se mělo týkat Erica Staala, Cama Warda nebo Jeffa Skinnera.

Teď jen otázka, jestli tam Jim bude GM i po této sezóně.. :giggle:

Bláááázen :scare:
Vidis, a vedle si psal, ze je to prokazatelne horsi golman :hehe:
AndyF píše:Vidis, a vedle si psal, ze je to prokazatelne horsi golman :hehe:
To samozřejmě dál platí :jn:
fantomas píše:
AndyF píše:Vidis, a vedle si psal, ze je to prokazatelne horsi golman :hehe:
To samozřejmě dál platí :jn:
Jo, ale kdyz o tom tak premyslim, Ward byl uplne ve stejny situaci co Quick pred osmi lety. Vychytal :cup:, dostal Conn Smythe, novou smlouvu.... Nikdy nevis, co se jak vyvine.. :neviem:
Canes signs Justin Faulk to a 6-year, $29 million extension. He gets $2.5 in yr 1, $3.5 in yr 2, $5.5 in yrs 3 and 4, $6.0 in yrs 5 and 6.
Hmm, no důvěry do něj nevkládaj málo. :cookies:
Faulk do pěti mega (cap hit)? Luxus jako blázen. :cry: My bychom mu klidně dali i šest mega. :-/
Ron Francis (pending Hurricanes GM) will have to decide if they will buy out the remaining four years and $28 million left on Alex Semin’s contract.

na ich mieste by som si Semina urcite nechal, ale doteraz nechapem tej nehoraznej sume a dlzke zmluvy, ktoru mu ponukli...v takom pripade sa ani necudujem, ze ho budu chciet vykupit, ale inak si nemyslim, ze tam Alex nejak sklamal, ale plat je prestreleny
Pali_Caps píše:Ron Francis (pending Hurricanes GM) will have to decide if they will buy out the remaining four years and $28 million left on Alex Semin’s contract.

na ich mieste by som si Semina urcite nechal, ale doteraz nechapem tej nehoraznej sume a dlzke zmluvy, ktoru mu ponukli...v takom pripade sa ani necudujem, ze ho budu chciet vykupit, ale inak si nemyslim, ze tam Alex nejak sklamal, ale plat je prestreleny
107 zápasů a 35+51 (86 bodů) se mi nezdají jako špatné čísla, to že ho přeplatili je věc druhá. Takže souhlasím, je prostě přeplacený a za ty prachy se jim asi nevyplatí nikdy, ale to není primárně chyba Semina, ale jejich :hehe: To jsem fakt zvědavý, jestli ho vyplatí, já být jimi, tak vyplatím Warda a prachy použiju na nějakého beka.
Parda píše:
Pali_Caps píše:Ron Francis (pending Hurricanes GM) will have to decide if they will buy out the remaining four years and $28 million left on Alex Semin’s contract.

na ich mieste by som si Semina urcite nechal, ale doteraz nechapem tej nehoraznej sume a dlzke zmluvy, ktoru mu ponukli...v takom pripade sa ani necudujem, ze ho budu chciet vykupit, ale inak si nemyslim, ze tam Alex nejak sklamal, ale plat je prestreleny
107 zápasů a 35+51 (86 bodů) se mi nezdají jako špatné čísla, to že ho přeplatili je věc druhá. Takže souhlasím, je prostě přeplacený a za ty prachy se jim asi nevyplatí nikdy, ale to není primárně chyba Semina, ale jejich :hehe: To jsem fakt zvědavý, jestli ho vyplatí, já být jimi, tak vyplatím Warda a prachy použiju na nějakého beka.
On hral predovšetkým výborne do doby, kým podpísal novú zmluvu. Potom trocha (podľa očakávania) ubral zo svojho herného štandardu. V NHL by snáď malo byť pravidlo, ktoré by zakazovalo dávať Rusom dlhodobé kontrakty. :giggle:

Podľa Raleigh News-Observer sa v Caroline vraj schyľuje k výmene GM. Dosť nahlas sa hovorí o odchode Jima Rutherforda do dôchodku. Ten je u nich od čias Hartford Whalers z roku 1994. Zrejme nás čaká zaujímavé leto...
Typický Rus proste, v skrátenej to Seminovi šľapalo, dával góly. Fakt Rusom až na výnimky by malo byť zakázané ako píšeš Sloter dávať dlhé zmluvy, lebo to je katastrofa, ako oni zlenivejú. Skutočne, daj Rusovi zmluvu na rok a máš o produktivitu postarané :D Teda minimálne od jedného hráča. :giggle:
Já bych toho Semina zase tak "nezahazoval". On hrál pokud si dobře pamatuji v lajně s E. Staalem a J. Tlustým a ti jsou letos oba taky úplně z formy.. Nwm jak Semin hraje, proti nám se hlavně v soubojích jeden na jednoho prosazoval + perfektně bruslil a viděl jsem (ouha!) u něj i tu dravost. Ale jestli hraje v jiných zápasech tužku, tak je to věc druhá. Každopádně.. fakt letos bych ty výkony bral s rezervou. Carolina jako celek vůbec neklape jak by na papíře měla. A jak tu zmínil Parda, radši bych vyplatil Warda. Ono stejně.. na RW je Carolina slabá.
Ron Francis named new GM of the Carolina Hurricanes
Souboj dvou odpadlíků mezi Canes a Buffalem vyšel nakonec líp pro našeho soupeře. Opět se ukázalo, jak cenní jsou pro nás Staalovci (byť hraje Jordan v našich barvách pod své možnosti a jeho dosavadní působení u nás je pro mě vcelku zklamáním) důležití. Semin hraje velké prd a jen se potvrzuje to, že když dáte rusákovi víc doláčů začne hrát velké kulové. Skinner (ač ho mám velmi rád) je chudák, který toho víc promarodí než uhraje, takže suma sumárum jsme v útoku momentálně prakticky bezzubí, né že by to teda bylo nějaké terno, když jsme v plné palbě, ale na těchto hráčích jsme až příliš závislí. Jediný, kdo u mě splňuje trošku přísnější měřítka je momentálně Tlustý, který dělá co může, ale je to málo, resp. sám tam asi těžko něco zmůže. Obrana jeden velký chaos, chudák Ward. Ale tak i přesto všechno máme první bod :yahoo:

Jinak všechny zdravím, Canes jsou v mém srdci od roku 2008, čili jsem si zatím s nima moc radosti neužil, ale pevně doufám, že se to brzy změní (co bych to byl jinak za fanouška že jo). Mým oblíbeným hráčem je E.Staal, ale má to chlapec již pár let hodně složité. Doufám, že moje příspěvky budou přínosem a že sem rychle zapadnu. Jak tak koukám, moc fanoušků Hurikánů, ne-li žádný, tady asi není. Zatím ahoj :klobuk:
Eric Staal's name is swirling in the rumor mill with hurricane-force winds, and the Toronto Maple Leafs are thought to be keenly interested.

Are the Leafs willing to surrender young talent to get the 29-year-old Staal? Is Staal willing to leave Carolina and brother Jordan?

Tak proč ne že? Zbavme se svých nej hráčů... time for McDavid? :-D
ryder píše:time for McDavid? :-D
Tak ono na McDavida to vyzera so Staalom ci bez. Ale superov v podobe oilers ci sabres mate, tak pozor.
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS