CAROLINA HURRICANES

Témy o jednotlivých tímoch najkvalitnejšej hokejovej ligy na svete.
Hlásateľ v aréne
Obrázok užívateľa

Re: CAROLINA HURRICANES

Poslaťod andy_hawk » Sob Máj 06, 2017 11:40 am

Čísla měl letos výborný. Ale pořád to bylo jen z pozice backupa a v NHL má odchytaných 75 zápasů, z toho 64 jako starter. Jsem zvědavý, jak bude vypadat jako jednička v celé sezóně. Přeju mu to, je to fajn kluk a ta jeho cesta do NHL nebyla vůbec jednoduchá.
Tagnhl, carolina, hurricanes, hokej

Roznášač vody
Obrázok užívateľa

Poslaťod Gorolek » Sob Jún 23, 2018 3:16 am

Tak draft, resp. jeho 1.kolo máme zasebou. Žádné překvapení. Svechnikov byl jasnou volbou, kterou se koneckonců vedení Canes nijak netajilo. Někdo může namítnout, že to je Rus, (a od těch nikdy člověk neví, co čekat :neviem: ) nicméně Svechnikov je za mořem už dostatečně dlouho... zná už trochu tamější mentalitu a jistý obrázek o tom „co a jak” si mohl udělat i prostřednictvím počínaní svého staršího bratra.

Byla to vůbec nejvyšší volba v draftu od roku 2003, kdy jsme tehdy ze stejné pozice ukázali na jistého E.Staala (kde jsou ty časy :cry: ). Na nadcházející sezónu se hodně těším. Máme mladý tým... vím, brzo mě to nadšení asi přejde :-D Předtím je však potřeba vyřešit několik otazníků v sestavě (zejména post gólmana). Uvidíme, jak si s tím vedení v čele s Waddelem a Brind’Amourem poradí.

Jinak začal jsem draftem... asi proto, že je to zatím nejoptimističtější část. Chtěl jsem přispívat už dřív ale fórum jsem zaregistroval pozdě a pak už jsem jen vstřebával hořkost nepostupu do PO, kam jsme se podívali naposledy v roce 2009 :bee:

Asi bych o sobě mohl říct pár slov. Fanouškem Caroliny jsem se stal někdy v roce 2002, kdy jsem si na pc tým za který budu hrát. Nějak se mi zalíbila ta čeveno-bílo-černá patlanina, představující jakýsi hurikán. V té době jsem byl navíc zaláskovaný do spolužačky Karoliny :-D jejíž prakticky totožné jméno sehrálo v mém tehdejším výběru určitě nemalou roli :giggle: Nějaké finále Stanley Cupu, na které tehdejší mančaft dosáhnul mi bylo úplně volné :) to přišlo až o rok později s prvním pro hockeyem a umocnil to samozřejmě překvapivý triumf z roku 2006.

To je odemně prozatím vše. Jo a ta nova sada třetích dresů :hroza: to se teda moc nepovedlo. Snad budou na ledě vypadat líp.

7 užívatelia označili, že tento príspevok u nich skóroval.

Roznášač vody
Obrázok užívateľa

Poslaťod Gorolek » Sob Jún 23, 2018 6:54 pm

Lindholm a Hanifin za Hamiltona, Ferlanda a Foxe... zajimavé... nedivil bych se kdyby šel i Faulk

Predchádzajúci

Späť na Tímy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný