Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

CAROLINA HURRICANES

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ako vas zasiahla prva vymena v NHL :?:

:arrow: Ani velmi nie, beriem to sportovo. Ja som taky flegmatik, jednoducho salamista. Nic sa s tym aj tak neda robit, pretoze je to v zamori velky biznis.

Kto vam telefonoval :?:

:arrow: Najprv generalny manazer Buffala a po nom sa mi ozvali aj z Caroliny.

Co ste im povedali :?:

:arrow: Nic take, len ze dakujem jednemu aj druhemu klubu.

Priznajte, dokazali ste po takej sprave zaspat :?:

:arrow: Ale ano, lahol som si na druhu stranu a spal az do rana.


:lol2:
NEWS: #Canes defenseman Joni Pitkanen to miss 2013-14 season. Details: http://m.carhur.com/010li
Jo, to nase*e... :neutral:
Sance pro nas... :-/ Mesz v Caroline za cond pick 3....2....1....ted
AndyF píše:Sance pro nas... :-/ Mesz v Caroline za cond pick 3....2....1....ted
:jj:
Pitkanen mozna ukonci karieru... Pry je to zraneni tak vazny.
Been told that Pitkanen's injury is so bad that his career is most likely over.
:? :(
AndyF píše:Sance pro nas... :-/ Mesz v Caroline za cond pick 3....2....1....ted
Skoda to kazdopadne je, nicmene kdyz uz jde o to jak tu diru zaplatat tak Niskanen je pro ne mnohem zajimavejsi artikl a s capem mame stejny problem jak vy. Mesz muze za chvili Pitkanenuv osud nasledovat a pochybuji, ze to v Caroline budou riskovat..
Tech co se chtej zbavit beka je vic. My jich mame taky par... Stejne tak Toronto a mnozi jini, myslim ze sahnou po jednom z UFA
megaton píše:Tech co se chtej zbavit beka je vic. My jich mame taky par... Stejne tak Toronto a mnozi jini, myslim ze sahnou po jednom z UFA
Koho mate vy? Uz sel Failinder, Volchenkov/Salvador kreativitou a potencialem taky prilis neoplyvaj.. Je totiz pravdepodobne, ze je zde potreba brat v potaz jaky typ beka Pitkanen byl a co pro Canes znamenal. Mel sve mouchy, ale byl pro ne hodne dulezity svou schopnosti kreativity a proto si myslim, ze jim ani UFA bek typu Hainsey tohle nenahradi ani castecne. Meszaros by byl typove ideal, ale to se mi jevi jako prilis velke riziko. V Torontu je Liles, ale ten uz posledni dobou vic sedi v pressboxu nez hraje a pak je tam problem s Fransonem, ktereho se jim zrejme nepodari podepsat. Otazkou je zda jeho rights opravdu budou k dispozici a pokud ano, tak kolik prachu vlastne Franson chce. Pokud by to klaplo, tak on by mel byt pro Canes volba c.1, ale je to furt se dvema otaznikama. Niskanen mi prijde pro ne jako nejvic safe pick, je podepsanej za prijatelnych 2.3M na 1 sezonu, tudiz nepredstavuje pro CAR zadne riziko, je to pravak, mladej a pokud by se uchytil, nemel by byt problem s nim prodlouzit smlouvu.
Gilbert! :bitka3:
Ja ted s podivem koukal, ze Meszaros ma progresivni plat, takze ke konci smlouvy bere jeste vic, nez je cap hit. To by mohl byt dalsi problem..
Atlantik píše:
megaton píše:Tech co se chtej zbavit beka je vic. My jich mame taky par... Stejne tak Toronto a mnozi jini, myslim ze sahnou po jednom z UFA
Koho mate vy? Uz sel Failinder, Volchenkov/Salvador kreativitou a potencialem taky prilis neoplyvaj..
Bohuzel to vypada ze kdo pujde z kola pryc, pokud nekdo a kdo by neco prinesl je Fayne. Neni tak ofenzivni, ale sve kvalita ma a je na rok a za polovinu toho co Niskanen.
Fayne by mohl byt efektivni a levna varianta, problem je ze takovou ofenzivu zas nema a myslim ze je v ligovych kruzich furt dost podcenovan na to aby byl bran jako alternativa za Pitkanena (kor, kdyz u vas vlastne pro me trochu nepochopitelne ani nehraje celkem stabilne v zakladu).. Gilbert, to ano, na neho jsem trochu zapomnel a nevim proc se mi zdalo ze uz podepsal nekde ve Svycarsku :slap: Nicmene ho v posledni dobe nasledovanyho ani trochu nemam a proto ho hodnotit nemuzu, vzdyt kdo by se taky na Minnesotu dival...
Hainsey 1 rok/ 2 miliony
FLYERS FAN píše:Hainsey 1 rok/ 2 miliony
OK, jak je libo.. Konec-koncu, jeden prijatelny souper v divizi se taky hodi.
Myslel jsem, ze toho darebaka uz nikdo nevezme ani na prodavani hotdogu...
Obrázek
Getzo5 píše:Obrázek
http://sports.yahoo.com/blogs/nhl-puck- ... --nhl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Gerbe & Khudobin zatim fantasticky pomer cena-vykon! Predevsim u Khudobina je velky predpoklad ze to vydrzi, to je proste bez debat velmi solidni golman (za 0.8M!). Gerbeho je plnej led, zatim asi nejlepsi hrac Canes. Naopak Jordana v Caroline nespoznavam, kde je ten powerforward s kvalitni strelou a efektivnim cyclingem? Alespon ze na PK je platnej..
Getzo5 píše:Obrázek
Eh, to zrovna čmajzli Taylor od Madame Tissaud ne? :giggle:
Perfektni analyticka stranka o Caroline. http://www.shutdownline.com/hurricanes/ ... guins.html" onclick="window.open(this.href);return false; Kezby i my meli takovou..
To by ste najprv museli mať svojho resident nerd-a. :dudo:
Sekera medzi hviezdami tyzdna :)

v spolocnosti Lehtonena a Nyquista
Docela zajímavě se vyvíjí situace kolem brankářů. Peters potvrdil, že by mohl být solidní dvojkou, Chudobin má na to být jedničkou, podle mě dost nedoceněný brankář (dosavadní kariérní stats 25-9-2 :sok: ). Ward spadl na dno, věčně zraněný a i zdravý nestojí za nic. Peters i Chudobin UFA po sezoně, Ward pod smlouvou na další dva roky za těžké prachy :hmm: Jsem hodně zvědavý, jak tohle Canes vyřeší :kajo:
779 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS