Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

hockeygirl: Arcobello nastupi a to rovno v prvom utoku medzi Hallom a Eberlem. Takze ich spolupraca z OKC bude obnovena, som na to zvedavy. Mark meria iba 175 cm, nepoznam jeho hru, ale co som cital, mal by vynikat sikovnostou a kreativitou. Taky nas Marty St. Louis v nizsej verzii :D
Do prveho utoku sa postavi aj (hlavne?) kvoli zraneniu RNH. Nieco s ramenom, do soboty by mal byt ok. Tak co, stale to podla teba s tymi zraneniami nie je take vazne? :giggle: Mame out 3 z 4 centrov zakladu.
Minulu sezonu sme s Dallasom prehrali vsetky 4 stretnutia, takze dnes ich uz musime povinne nakopat. :bitka3:
no tak to sa tesim, moze to 1. lajnu ozivit (viac ako Nugeova pasivita) :good:
o Nugeovom zraneni neviem, skade to mas? no ze nam chybaju 3 centri zo 4 je nafigu, ale vzhladom k tomu, ze vaznost zraneni vacsiny z nich nie je vysoka a ocakava sa ich skory navrat (sam pises ze Nuge by mal byt do soboty ok) si stale myslim ze netreba zufat...
na dnesny zapas sa mimoriadne tesim, ci uz preto ze som zvedava ako sa vysporiadame so situaciou, na Arcobella v 1 lajne etc. :D

este som chcela poznamenat, ze od Paajarviho som cakala viac...este som ho nespomenula (cim to bude :sarcasm: ), bol poslany uz aj do Oklahomy ale musel sa vratit kvoli vypadkom v time, ale je to o nicom :dole:
z twitteru...
nj, jedine Horc by mal byt mimo az mesiac.
Po dvou tretinach zapasu s Dallasem mame uzasnych 8 vyhranych vhazovani :(
prvy gol nestastny tec, druhy po neodpiskanom ofsajde a pred tretim mal ist Dallas do troch za too many men. Sudi :klobuk:
no ale nevyhovaram sa na rozhodcov, nasa hra stala za staru backoru. Navyse sa nam zranil dalsi center, Lander, hned na zaciatku zapasu. Snad sa da RNH do soboty do poriadku, aby sme nemuseli z farmy tahat este aj VandeVeldeho :pray: Navyse by Ralph mal pouvazovat o zaradeni Halla na stred. Eberle stratil formu a to nam velmi chyba..v poslednych 5 zapasoch zaznamenal iba 1 asistenciu. Tesi aspon Sam Gagner, zatial bodoval v kazdom zapase :respekt:
asponze ten bod mame ked uz zapas :tired:
nehrame svoju hru, len sa prisposobujeme, je to o nicom ale vzhladom k situacii je dobre ze to dotiahneme aspon do overtimu (6 z 10 zapasov :? ), v utoku nam to nejde, je to pobiedne, hlavne 1. lajna, esteze mame toho Hemmera a Gagnera :)
po dlhom case sme vyhrali na strely, ale Dallas myslim v tejto sezone na strely este nevyhral, takze nic preborne :D

Arcobella sme poslali naspat :kop: skoda no, verila som ze to bude lepsie, nevadi, ocakava sa teda ze Nuge sa vrati v sobotu Belanger v nedelu a aj Eager coskoro taze :pray:

mame dva dni na oddych, v sobotu hrame na obed taze :povzbudzovanie:
cez volne dni sme experimentovali so zmenami v lajnach, Hartikainen siel do prvej ktora sa posunula do druhej vlastne :D a Hall v prvej ostal a pripojili sa Gagner s Hemskym :hmm: preco nie? hrali spolu takto pocas vyluky a takejto zmene som otvorena, moze to byt lepsie, Gagner s Hemmerom + Hall to vyzera slubne :slintac: Belanger moze nastupit az v nedelu cize je mozne ze nastupi VandeVelde ktoreho sme povolali z OKC a pojde s Yakupovom a Paajarvim...
co sa tyka brankara, je to game-day decision, radsej by som bola keby chytal Duby dnes a ked uz Chabibulin tak zajtra...

s Detroitom nemame najlepsiu bilanciu takze dnes by sme to mohli zlepsit :povzbudzovanie:
ja si myslim, ze dnes tam pojde Dubnyk a Khabi si odbije debut zajtra proti CBJ. Tie nove lajny sa mi celkom pacia, rozlozili sme silu do vsetkych 4 utokov, tak snad uz budeme konkurencie schopni aj v hre 5 na 5. Do zostavy sa dnes po zraneni vracia Ben Eager :thumbsup:
Deadmonton started run for 4th 1st overall in a row :hmm:
Joe S. píše:Deadmonton started run for 4th 1st overall in a row :hmm:
na tvoje trapne poznamky tu nikto nie je zvedavy :stop2:
trapi nas ofenzivna suchota, nasa hra nema ziadny styl, ale verim, ze najdeme kombinacie ktore to zmenia, Krueger chce vyskusat Nugea s Yakupovom, no neviem, ten sa najprv musi najst sam, nejde mu to na faceoffoch, na strely :neviem:
vcera mali Wings jednoznacnu prevahu, dali sme im dost prilezitosti na PP co je nezmyselne, lebo mali dobre tlaky, hoci PK bol u nas celkom slusny, Khabi chytal velmi dobre, drzal nas v hre az do konca...

dnes v CBJ, navrat Belangera a Fistrica, v branke by mal byt Duby, dnes uz ten slump musime skoncit :povzbudzovanie:

btw to nemohli dat debilnejsi cas jak o polnoci :slap:
tak sme vydolovali vyhru v CBJ. Zasa sme neudrzali vedenie, unava zo zapasu s Red Wings bola znatelna. Nastastie to tam Magnus trafil par minut pred koncom paradne. Najvacsiu zasluhu ma vsak samozrejme Dubnyk (39/40 :poklona:).
Ryan Smyth by si zasluzil dostat na budku. Miesto toho, aby siel prikladom, sa nechava furt vylucovat ako zelenac. Slashing a hooking to je jeho. Zasluzene sa ocitol vo 4. lajne..
Teraz nas caka 5 zapasov po sebe doma a potom ideme na 9 zapasovy trip :nervozny:
ziadna slava to sice nebola, ale 2 body su...
styl ktorym hrame teda nemusim :? ale ked pride forma Nugea a celkovo prvej lajny to bude snad lepsie...
14 striel oproti 40 :arrow: vyborny Dubnyk ale trapny utok... :%):
so Smythom suhlasim, je dobry hrac a pomoc v kabine ale s tymi faulami by mohol uz prestat...

zajtra zase trapny Dallas, snad to bude lepsie ako prvy zapas :)
hockeygirl píše:so Smythom suhlasim, je dobry hrac a pomoc v kabine ale s tymi faulami by mohol uz prestat...
tak Smythove vykony zasluzene vyustili do toho, ze dnesny zapas bude sledovat z tribuny. Jeho miesto zaujme VandeVelde.
:hroza:

hra Dallasu to je jeden trapas, predsa s tym vsak dokazu vyhravat :neviem: co je horsie , nasa hra je este vacsi trapas :-?
prva tretina solid, potom :hroza: neviem co to Ralphi vymyslel za taktiku ale je to des, este ked su dolezity hraci vedle jak ta jedle...
dostali sme uplne trapne goly, zato my sme dokazali dat az jeden gol, aj to po individualnej akcii Halla, cize nasa ofenziva je momentalne pod bodom mrazu...

tudy cesta nevede, treba sa vzchopit kym nebude neskoro :!:
no veru, Dallas dal opat nejaky ten totalne nahodny gol a odviezol si 2 body. S tym utokom treba nieco robit a miesanie lajn ocividne nepomaha. S jednym alebo dvoma golmi za zapas sa vyhravat neda.
Poradie timov podla poctu vsietenych golov v hre 5 na 5 svedci o mnohom..
Obrázek
hockeygirl píše:
zajtra zase trapny Dallas, snad to bude lepsie ako prvy zapas :)

Ten trápny Dallas trápne nepustil bustom z Deadmontonu 2 body a suverénne ich porazil 4:1? :kajo: :good:
Joe S. píše:
hockeygirl píše:
zajtra zase trapny Dallas, snad to bude lepsie ako prvy zapas :)

Ten trápny Dallas trápne nepustil bustom z Deadmontonu 2 body a suverénne ich porazil 4:1? :kajo: :good:
tak poprve to bol skor nas trapny vykon ako suverenna porazka (? si pozeral ten zapas ked si taky suverenny? :sarcasm:
tak dnes LA. V tejto sezone sme ich uz raz porazili, doma 2:1 po predlzeni. Predtym sme s nimi doma vyhrali v januari minuleho roku po predlzeni. Ale kedy sme s nimi na domacej pode vyhrali naposledy v riadnej hracej dobe? Aha, vo februari 2008 :scare: Inak same prehry..
Petrell nebude hrat ani dnes. Ma symptony otrasu mozgu... :-( to je pre nas velka strata na PK. Theo Peckham sa po zraneni rozohraval na farme a uz sme ho povolali hore. Ale kam ho chce Ralph zaradit? Ak by sa presadil do zostavy tak to moze byt definitivne :fucker2: pre jedneho z dvojice Potter-Whitney.
opat len gol v presilovke a v hre 5na5 nic..nula.
dnes nas cakaju Wild. Do zostavy sa po zraneni vracia Peckham, ktory sa doteraz rozohraval na farme. Dnes nastupi v obrannej dvojici s Fistricom :slintac: dve hitovacie masiny spolu, to sa na nich tesim. Cierneho petra dostal Whitney. Snad ho Tambi dokaze pred TDL vymenit, tato situacia nie je dobra ani pre nas ani pre neho.


"balls!"

Obrázek
CC odchadzal z ladu velmi tazko, ale do CGY leti a vraj ma obviazane stehno a nie koleno. Som zvedavy, co na to Shanahan :roll:
arek píše:CC odchadzal z ladu velmi tazko, ale do CGY leti a vraj ma obviazane stehno a nie koleno. Som zvedavy, co na to Shanahan :roll:
moj tip 3-4 zapasy


Ebs :wub:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES