Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

kajo » Uto Dec 31, 2013 9:08 pm píše:s*at na masku, to co je pod nou=diera.
poriadna diera musí mať aj poriadnu masku
To iba my možme stratiť dvojgolový náskok, a dostať rozhodujúci gol 7 sekúnd pred koncom predlženia :hroza:
danny111 píše:To iba my možme stratiť dvojgolový náskok, a dostať rozhodujúci gol 7 sekúnd pred koncom predlženia :hroza:
a nevyuzit v OT presilovku 4 na 3. Druhykrat za sebou sme v OT stratili vyhrany zapas. Ale klobuk dole pred disciplinou PHX, ked za cely zapas az do OT nemali vyluceneho jedineho hraca. Petry -2, bol pri poslednych 3 inkasovanych goloch, nechapem preco tam Eakins stavia prave jeho na najdolezitejsie momenty zapasu - ked potrebujeme udrzat vedenie v zavere zakladnej hracej doby a potom aj na konci OT.
Zato Marincin hral spolahlivo a s prehladom :good:
Teraz nas caka b2b dvojzapas na lade SJS a ANA, hocijaky pocet ziskanych bodov bude zlaty :pray:
da sa povedat, ze oproti novembru sme sa nezlepsili. Statistiku decembra ale pokazila hlavne ta seria 5 prehier, okrem nej to bolo vysledkovo celkom ok.

Obrázek
Dnešný zápas so San José dopadol "podľa očakávania" , prekvapil ma Dubnyk, ktorý ukázal zopár pekných zákrokov. Serie ma naopak Petry, ktorý v obrane horí a Eakins mu stále drží slušný ice-time , aspoň že Marinčina si už všimol :wink2: . Nialovi zjavne varovný prst pomohol, posobil na lade živšie. Po prvej tretine kde nás San José totálne prehralo som už myslel že to zabalím, no nakoniec keď to žraloci ku koncu vypúštali nebolo to až také zlé :jn: . Dnešný zápas bude ohromne tažký - no verím Bryzovi že ak bráne zachytá a ak k tomu pridáme aj zodpovednú hru v obrane nemusel by to byť jednoznačný výsledok. Za B2B na ľadoch našich divíznych súperov by sme mohli získať aspon bod :nervozny:
This was easily the worst game I've ever seen Taylor Hall, who's a fantastic hockey player and definitely not the problem in Edmonton, play. San Jose outshot the Oilers (including misses and blocks) 19-3 when he was on the ice at even-strength although, in his defense, Todd McLellan hard-matched the Thornton line against Hall's.
:yes: A o Yakupovi se snad radši ani nezmiňovat, jeho školáckej turnover nás akorát definitivně posadil na koně. Ten kluk je v NHL zatim fakt ztracenej, chyběj mu naprosto základní návyky, zodpovědnost.
no hej, Yakupov strelil gol, cim napravil svoju chybu pred druhym golom SJS, avsak uz bolo samozrejme neskoro.

aspon ze Eakins uz zaznamenal solidne vykony Marincina a zvysil mu (o kusok) ice time a zahral si aj oslabenie. Kludne by som mu ho navysil este viac. Aj on urobi sem tam nejaku chybu, ale faktom je, ze v 5 zapasoch, ktore odohral, skoncil s minusovym bodom iba raz. A to sme 4 z tych 5 zapasov prehrali.

btw Eakins sa po zapase vyjadril,ze : “We were playing fine until the second goal. It was laid on a platter along the wall. Big problem.”

A prave za ten gol mohol Yak. Ten ho uz musi riadne s*at :scare:
Najlepšie jak sa v jednom rozhovore keď bol HS vyjadril, že na striedačke je riadna kosa, že je spokojný :-D No nič to bude tvrdý oriešok.

edit: ja by som ho v NJ veľmi rád videl, ale čo by zaňho od nás EDM chcel? čo my môžeme ponúknuť čo by sa vám hodilo? :neviem:
dalsi call-up obrancu, tentoraz Hunt. Dalsi dokaz toho, ze Klefbom este nie je ready na NHL a nechceme jeho vyvoj pokazit.
takze z ladu 2 lidrov Pacifiku si ocakavane nevezieme ani bod. Marincin jedinym obrancom, ktory dnesny zapas dokoncil v pluse (stvrty gol ale ide dost na jeho triko).
tak "pozitivum, ze - uz tak moc nesbira Yak, ale zbytek tymu no :D
to je fakt tragicky ten Edm, ze to snad ani nemuze byt pravda :))
Marincin je najlepsi v time v +/- statistike.
mitch píše:Marincin je najlepsi v time v +/- statistike.
jj, a to hra momentalne s Petrym :giggle: len pri jeho pocte odohratych zapasov je to dost skreslujuce. Kazdopadne hra dobre a proti Tampe odohral dalsi solidny zapas. Chvalit ho uz zacina aj Eakins, akurat, ze mu stale nechce dat viac priestoru, 20 min je pre Martina momentalne nedosiahnutelna meta. Napokon, mozno je to aj dobre, treba dat pozor na jeho vyvoj a nepretazovat ho.

Btw Yakupov neskoncil v minuse uz 6 zapasov :good: Poslednych 5 na nule, a v tom siestom +1. Avsak ani proti Bolts si neodpustil nejake turnovery, mal stastie, ze zostali nepotrestane.
arek píše: Btw Yakupov neskoncil v minuse uz 6 zapasov :good: Poslednych 5 na nule, a v tom siestom +1. Avsak ani proti Bolts si neodpustil nejake turnovery, mal stastie, ze zostali nepotrestane.
Good, good! jeste chvili vydrzet a pak by ho mohl na +/- trunu vystridat Alex the Great Ovechkin! :good:
Neopomeňte Cammalleriho :nono:
Guddy.44 píše:Neopomeňte Cammalleriho :nono:
:lol2: ten ma o 9 zapasov menej ako Yak, takze ta koruna by mu veru svedcala.
vyhra nad veducim timom Vychodu sa ceni, zvlast ked sme dorovnavali z 0-2 a 2-3 v tretej tretine. Dnes to bol celkovo slusny vykon, aj ked niektori si neodpustili tradicne chyby (Petry pred prvym golom :hroza: ). Belov konecne prvy gol, a este aky krasny :good:
Dubnyk vs. Malkin :hehe:


Dedek :smutok:
Ten Malkin uz ani vtipny nie je :-(
Som zvedavy co na to napise Atlantik :dup:
hmmm, chlapci prekvapili, klobúk dole :klobuk:
arek píše:Dedek :smutok:
Dědek se tu celej den neobjevil... :nervozny:
Na vseobecne prani, jednoho usera, ktery tu zrovna nebude:
Pens jsou zas*any buze*antsky ku*vy, posrali mi tiket a at shorej v pekle! Nechat si dat takovou netecovanou nahozenou zabku 2 minuty pred koncem. Aspon ze neziskali tradicne 2 body v najezdech, to by mi teprve je*lo.
:andy: :klobuk:
To ked davas na pens a este tolko vela :hroza: You had it coming...
Marincin dalsi solidny zapas. Pri prehre 3:5 zaznamenal 2 plusove body, 2 strely, 2 hity, 2 bloky a skoro aj premierovy gol :rofl: prvykrat sa dostal jeho IT cez 20 minut, konkretne 22:44 (z toho 3:54 v oslabeniach). Dopredu toho moc nepredvedie, ale to ani nie je jeho ulohou. On sa ma sustredit na obranu a to splnuje na vybornu :good: paci sa mi, ze pred branou si strazi svojho hraca a nesleduje len puk. Tak trochu sa ale bojim tesit sa z neho, pretoze dobre zacinal aj Potter, Petry, Gilbert..
- Yakupov troma minuskami potvrdil vedenie v ligovom +/-, Gagner s -2 na nho vela nestratil.
- Toews vycvicil Nugenta na faceoff jak maleho chlapca
- opat sme boli poriadne prestrielany (Eakins :serus: Carlyle) a nemali sme narok na vyhru, aj ked z konecneho vysledku to tak nevyzera
- Hemsky prvy gol po 17 zapasoch. Preco tie svoje sikovne ruky nevyuziva castejsie :hroza:

Mame za sebou 48 zapasov a tak mozeme porovnavat Eakinsa s minulosezonnym Kruegerom.
Obrázek

Kto by bol cakal, ze sa v tejto sezone nezlepsime, prave naopak. Hlavne to skore mi bije do oci. Eakins za 48 zapasov nedokazal naordinovat ten spravny defenzivny system, ktory prave Kruegera zdobi. Dostavame 3 a pol golu na zapas, najviac z ligy. Tak sa vyhravat proste neda. Presilovky tiez katastrofa. Nedokazeme sa udrzat v utocnom pasme a vymenit si niekolko prihravok v rade. Lepsi super si dokaze v nasej presilovke vytvorit viac breakov ako my sanci a ti najlepsi ich aj vyuzivaju. Uz sme dostali 8 ci 9 golov v presilovke (najviac v lige). Je cas skusit to na 2 hracov na modrej..

Drzim palce MacTmu. Plany ma velke, ale za dreva ako Hemsky a Gagner aj tak na TDL vela neziska :-(
Raz darmo, Eakins je naša škola. :hehe:

Marinčin bol skvelý už počas výluky. Vo páre so Schultzom bol on tým lepším, napriek tomu, že všetci tvrdili opak (resp. to ani neriešili, len to brali ako fakt). Martin hasil čo Schultz pokazil, bol spoľahlivý smerom dozadu a k tomu dokázal pridávať aj bodovú produkciu. Som rád, že dostáva priestor.

Akurát som spomínal v topicu Leafs:
Captain Crunch píše:Čudujem sa takému Edmontonu, že za tie roky nebol schopný získať hráčov, ktorí robia čiernu robotu. Spoliehať sa na drafty je takmer to isté, ako keby klub nič nerobil. Teda pre mňa. Mať radosť z draftu dva dni v lete a potom celý rok nadávať nie je zrovna "šťastný život fanúšika".
Nebolo by lepšie vymeniť hráčov ako Yakupov, Hemský, možno Gagnera za hráčov, ktorí sa neboja zašpiniť si ruky? Bojujú pozdĺž mantinelov, tlačia sa pred bránu a smerom dozadu neprepadávajú? Nemyslím si totiž, že za Yakupova potrebujete hviezdu, tie máte svoje. Celkom by ma zaujímalo ako to s vami je. Zápasy som videl túto sezónu akurát proti nám a z toho ťažko budem súdiť.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS