Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Je len uvod sezony a sezona je strasne dlha. Par zapasov nic neznamena.
Na trikot těch mladých hráčů jde strašně velký tlak. A jak mnozí vědí, není snadné se s ním vypořádat. Stačí jedna prohra a fandové už pískají. Tenhle tým potřebuje jedno, najít vítěznou mentalitu. Stačí, aby poznali dlouhodoběji chuť vítězství a mohou být to, na co mají potenciál. Minimálně v útoku je tam nesmírně talentu. I v té obraně když se to vezme alespoň papírově tak Schultz, Nurse, Klefbom .. mají na to být když už, tak víc jak kvalitními beky. Ten vývoj trvá strašně dlouho, to je jasné každému. Ale druhá věc je i vhodné doplnění kádru. Edmonton strašně sráží to, že na trhu volných hráčů nedokáží podepsat "hvězdného" hráče. To je dle mého achillova pata tohoto týmu. Sehnat kvalitního parťáka k Schultzovi, popřípadě nadprůměrného gólmana by tomuto týmu mohlo nesmírně pomoci. Mám trošku obavu i v D. Eakinsovi, jehož systém se mi třeba líbí o dost méně, jak systém R. Kruegera z doby výluky.

Navíc jak podotkl Mitch, sezóna je dlouhá. Ještě se toho může tolik stát..
Guddy.44 píše:Navíc jak podotkl Mitch, sezóna je dlouhá. Ještě se toho může tolik stát..
Bavime se o Edmontonu.. Muzes byt konkretnejsi v tom, co by se jako mohlo stát?
Atlantik píše:Bavime se o Edmontonu.. Muzes byt konkretnejsi v tom, co by se jako mohlo stát?
No že třeba pan Travish dostane kule a odhodlá se nabídnout velký talent za prověřeného hráče na onom postu O/B? Možná budu znít směšně, ale taková výměna s rangers Girardy/Staal za onoho talenta mi přijde jako fajn volba.
Guddy.44 píše:taková výměna s rangers Girardy/Staal za onoho talenta mi přijde jako fajn volba.
Len to nie...už len to by chýbalo, aby niekto pomohol Satherovi zbaviť sa Girardiho kontraktu...potential Gomez trade 2.0...
Guddy.44 píše:nabídnout velký talent za prověřeného hráče na onom postu O
Coburn je stale k dispozici za Halla.
Vazne nechapu na co ceka. Uz od tehle sezony by mohli utocit na :cup: :andy:
Mi se v tom tymu libi snad uz jen Hall... nicmene Eakins uz u tymu nema co delat, jsem sice zastance koncepcni prace, ale na prikladu Oilers pozna kazdej hokejovej analfabet, ze jsou proste v prdeli. Brani jak nekde na rybniku, proste tragedie :(
pitak píše: ale na prikladu Oilers pozna kazdej hokejovej analfabet, ze jsou proste v prdeli. Brani jak nekde na rybniku, proste tragedie :(
Obrázek
Tak prej suckujem na nový úrovni. :giggle:
Obrázek
Yakupov vraj už "definitívne" na odchode. Viete o tom niečo viac?
Davvy píše:Yakupov vraj už "definitívne" na odchode. Viete o tom niečo viac?
Tak to je chujárna..Kdes to cetl?
Davvy píše:Yakupov vraj už "definitívne" na odchode. Viete o tom niečo viac?
K nám :pray:
Marman píše:
Davvy píše:Yakupov vraj už "definitívne" na odchode. Viete o tom niečo viac?
Tak to je chujárna..Kdes to cetl?
zámorské drby len
Davvy píše:zámorské drby len
Musíš věřit jen ověřeným zdrojům.. jéj. Spekulace vůbec já bych neřešil. Počkal bych si, co se stane. Však si vzpomeň na Hemského. 5 let se táhnul jeho trade, až za něj dostali kulové.
Tak to bych byl hodně přejvapenej,kdyby odešel Yak..Přece jenom se hrozně změnil od minulé sezóny,jak přístupem,tak hrou.. A kdyby ho ten skouřenec dával casteji na led,tak je to po Hallovi MVP..což je zatim vlastne mozna i tak..
Co ten Eberle Marmane? To šel fakt tak dolů? Já čekal, jak se po té 80ti bodové sezóně bude pravidelně prosazovat a on místo toho jako by byl na ústupu.. Přitom ten talent a hlavně drive do brány tam je neskutečnej. Velké + je i to, žedává důležité branky v důležitých okamžicích, což je hlavně v PO setsakra potřeba.
Guddy.44 píše:Co ten Eberle Marmane? To šel fakt tak dolů? Já čekal, jak se po té 80ti bodové sezóně bude pravidelně prosazovat a on místo toho jako by byl na ústupu.. Přitom ten talent a hlavně drive do brány tam je neskutečnej. Velké + je i to, žedává důležité branky v důležitých okamžicích, což je hlavně v PO setsakra potřeba.
Je to můj osobní názor jenom,tak to ber s rezervou..Podle mě na tom ledě není vůbec vidět,občas dá nějakej ten pěknej gól,to sice jo,ale prostě jinak neviditelnej.. Neříkám že je vyloženě špatnej,ale ze čtveřice Nuuge,Hall,on a Yak mi přijde (do budoucna) asi nejhorší,takže bych radši obětoval jeho,než třeba Yakupova,kterej mi udělal neskutečnou radost tím,jak přišel do kempu..
Tak dneska proti silné Tampě..No,chtělo by to je porazit,protoze jestli chceme jeste neco se sezonou udelat,tak by to chtelo porazit nejakej dobrej tym,zvednout si sebevedomi a nabrat "viteznou" mentalitu.. A doufam ze to prijde driv,nez zase bude prosinec a my budem bez sance na PO...
Je to tam!!!!! Prvni vyhra doma,ted verim,ze nam to zacne slapat :)
a mame tady serii ! :sok:
pitak píše:a mame tady serii ! :sok:
Doufam ze ji protahneme :wave:
:sok: :cup:
Jedeeeeeem, Dr. Drai first nhl goal :klobuk:
Inak ten Draisaitl je strasne pomaly. Normalne by ho mohol Grossmann vyzvat na pomalokorculiarsky suboj :giggle:
kajo píše:Inak ten Draisaitl je strasne pomaly. Normalne by ho mohol Grossmann vyzvat na pomalokorculiarsky suboj :giggle:
Tak tak. To i Barkov, co má letos zamotané nohy do sebe by ho předstihl. :jn:

Jinak Oilers tedy slušný výkon z posledních zápasů. Eberle taky konečně dva fíky. Snad poprvé v letošní sezóně jsem ale viděl Oilers v zápase se 100% nasazením (né u všech ale u většiny). Jen tak dál. :thumbsup:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES