Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

7 prehier z poslednych 8 zapasov. V tejto sezone som cakal na dve veci a to kedy zacnu Vegas prehravat a Oilers vyhravat. Ocividne sa nestane ani jedna z nich. :eek2:
tiez som si myslel ze zacnu vyhravat a dostanu sa aspon na hranicu plejof.
Strašne by som chcel vidieť ako by hral Edmonton s Hallom aj Eberlem... Minimálne čo sa týka Halla tak to bol úplne fail ten trejd.. Čo videli všetci už vtedy..pre NJ je Hall totálne rozdielovym hráčom a z podpriemerného tímu urobil playoff spot tím
:cookies: :hehe:
andy_hawk píše:
:cookies: :hehe:
nevidis tu obetavost? :D
Anty píše:
andy_hawk píše: ..
nevidis tu obetavost? :D
ale vidím, nejvíc se mi asi líbí jak tam Russell zkouší dát tu "lapačku" :lol2:
to vypada na dalsiu presuckovanu sezonu.
tak v poslednych 4 zapasoch sme strelili dokopy iba 6 golov. S tym sa vyhravat neda a spadli sme na .500 :-( Obzapas ale hrame s Lames, takze nejake body tento tyzden kvapnu :ciga:
https://oilersnation.com/2018/11/20/rep ... m=facebook

Som rad, ze reagujeme na dianie tak skoro a nevyckavame.
K dokonalosti este vyhodit aj Chiarelliho :pray:
netvrdim ze hitchcock je pruser ale normalne ma obchadzali mrakoty ze sa dozviem coach Q isiel do oilers.
vyzera to tak ze zo vsetkych tych doterajsich trenerskych zmien zatial iba tato jedina prinasa zelane ovocie a vysledkovy obrat k lepsiemu.
good for you
zacinaju nejak nebezpecne vyhravat. toto este bude zaujimave. sice hokej zazivny jak prdel ale to je asi v pripade jedno ucel sveti prostriedky.
vlani sme mali po 32 zapasoch 24 bodov, tento rok 37. 👍🔝
Chiasson v prvom utoku a stvrty najproduktivnejsi hrac. No nic no vysledky zatial su ale toto si nemyslim ze bude stacit na nejaky uspech.
Nechapem o co sa Chiarelli snazi tymito nezmyselnymi trejdami, ale uz to vypada ako uplna amatercina. K comu nam bude ten garbage, ktory v minulosti zranil Connora? To bude v time veselo. By ma zaujimalo, ci to vobec konzultoval s Hitchom.
Milan Lucic has two goals since Christmas. Wait, that’s two goals since *last* Christmas.
Chiarelli bude teraz v panic mode a bude potrebne toho nejak vyuzit pretoze je mu jasne ze ak nedotiahne tuto sezonu do plejof tak skonci neslavne ako GM ktory nedokazal nic urobit ani so slavnym mekdejvidom a tazko ho uz vobec niekto po tych slavnych trejdoch najme. posledne lakadlo co ma na potencialny trejd je Draisaitl a tu to bude zabavne.
Undefeated in 2019 :!:
mitch píše:
pon 31. pro 2018 10:12
Chiarelli bude teraz v panic mode a bude potrebne toho nejak vyuzit pretoze je mu jasne ze ak nedotiahne tuto sezonu do plejof tak skonci neslavne ako GM ktory nedokazal nic urobit ani so slavnym mekdejvidom a tazko ho uz vobec niekto po tych slavnych trejdoch najme. posledne lakadlo co ma na potencialny trejd je Draisaitl a tu to bude zabavne.
Draisaitla IMO nevymeni, ale 1st round pickom by som si uz nebol az tak isty... :giggle:

ak by som si mal tipnut najblizsi trejd tak skusim poolparty++ za cecky :giggle:
tim s McDavidom a Draisaitlom je na 26. mieste v pocte vstrelenych golov. #chiarelliVen
Na HFboards je uz zaujiava tema kolko by timy ponukli za mekdejvida. Som aj chcel napisat ale potom som si predstavil tych hracov v tom drese a radsej som sa nato vykaslal.
mitch píše:
ned 06. led 2019 18:10
Na HFboards je uz zaujiava tema kolko by timy ponukli za mekdejvida. Som aj chcel napisat ale potom som si predstavil tych hracov v tom drese a radsej som sa nato vykaslal.
to znie dobre, vykopnem to aj tu :D
oilers 1.kolo, brankar a mlady utocnik je k maniu za posilu v utoku.
List of Oilers with more than 10 points this season & where Chiarelli got them:

69, McDavid (1OV)
55, Draisaitl (inherited)
42, RNH (inh.)
23, Nurse (inh.)
22, Chiasson (UFA, $650K)
15, Klefbom (inh.)
13, Khaira (inh.)
13, Larsson (traded Taylor Hall)
11, Lucic (UFA, $6MM)


:rofl: fakt dik Chia.
zo vsetkych stran citam, ze Oilers chystaju velky trejd. Som zvedavy, co Chia zas vymysli, pretoze ma noz na krku a ide mu o jeho buducnost. Pripravujme sa na najhorsie, tzn. ze trejd bude opat fraska, nepostupime do playoff, Chia bude vykopnuty (to je prijemna cast) a na ten trejd budeme doplacat este v buducnosti.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS