Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

To before & after si si nepomylil? To bolo byt urcite naopak. :)

Dik aspon za ten druhy zapas. :wink:

Hemsky spet v zostave.

8. Do jakého klubu byste nechtěli být vyměněni?
a) Buffalo Sabres (40) 16%
b) Edmonton Oilers (28 ) 11.2%
c) New York Islanders (24) 9.6%
d) Pittsburgh Penguins (18 ) 7.2%
e) Florida Panthers (17) 6.8%
f) Carolina Hurricanes and St. Louis Blues (13) 5.2%
g) Washington Capitals (12) 4.8%
:eek2: :beee:

13. Jaká hala v NHL má nejlepší led?
a) Edmonton (152) 58.4%
b) Calgary (22) 8.5%
c) Montreal (21) 8.1%
d) Detroit (13) 5%
e) Minnesota and Toronto (9) 3.5%
f) Carolina (6) 2.3%
:ejha: :thumbsup:

Ale pozri si mapu a potom bude jasne ze to ide hlavne geograficky ta kvalita ladu. Ale takisto to zavisi od toho ci a ako casto sa tam deju aj ine veci ako hokej.

Ma prekvapilo vysoke miesto LA a Phoenixu v ziadanych kluboch. Teda rozmyslam Phoenix je velke mesto ale v pusti defacto co ich tam laka? O LA ani nehovorim je to gigant ale zaby to bolo nejak pekne mesto to teda nie. Ale amikov vzdy lakala Kalifornia ako bohaty stat s vela moznostami.

Ktore muzstvo dnes v noci prehra s Chicagom? Edmonton Oilers! Olejari maju este mizernejsi zaver sezony, nez Jastrabi a okrem Hemskeho nemaju vyraznejsieho hraca.

Edmonton, jakožto stěžejní město kanadského ropného průmyslu má kapku tekutého zlata ve znaku zcela poprávu.

Obrázek

Připadá vám logo příliš fádní? Vězte, že pokud si budete chtít doma sami nakreslit logo Olejářů ve správných barvách, určitě budete potřebovat dvě zvláštní pastelky: barvy měděné a půlnoční modři.

VĂ˝voj zaznamenalo logo jen neznatelnĂ˝, podobnÄ› jako rival z Calgary, takĂ© Edmonton obtáhl svĂ© logo zvĂ˝razĹ

derbyyyyyyy, na ktore sa velmi tesim 8) . Ak vyhrame, tak pomozeme Coloradu a budeme sa moct tesit na priamy suboj COL-CGY o miesto v PO (teda ak aj COL vyhra s NSH).

7. april 2007
Obrázek @ Obrázek -:-

Vzajomne zapasy v tejto sezone:
EDM - CGY 3:1
CGY - EDM 2:1
EDM - CGY 2:1
CGY - EDM 4:2
CGY - EDM 3:1
EDM - CGY 0:4
EDM - CGY 2:4
CGY - EDM ? : ?


Na zapasy:
EDM 2
CGY 5

Skore:
EDM 11
CGY 19

Nasa statistika je sice otrasne biedna (z poslednych 19 zapasov 18 prehier :( ), ale aj tak by sme mohli CGY zdolat. Ved medzi CGY a EDM je jedna z najvacsich rivalit v NHL, cize motivacia je velka. A je este ovela zvacsena tym, ze im mozeme zrusit ich sen o PO.
Takze GO OILERS GO!!! Verim v nasu vyhru :)
Obrázek

fandím vám, rád bych viděl souboj o play-off mezi týmy Coloredem a Calgary

ja vynimocne fandiim edmontonu :D
Pome olejaaari!!! 8)

necakal som ze to dakedy napisem, ale EDMONTON :fan:

Jalovy Edmonton porazil Calgary? Prosiiim? A len skore rozhodlo o konecnom poradi Oilers.

chorche píše:Jalovy Edmonton porazil Calgary? Prosiiim? A len skore rozhodlo o konecnom poradi Oilers.
nie skore, ale vacsi pocet vitazstiev :wink:

Ale to uz mas jedno, Edmonton skratka nemal narok, hrali zle, urobili zle vymeny, a podobne ako Hawks mali vela zranenych hracov, lenze vtip je v tom, ze kym u Hawks slo o KVALITU, u Oilers o KVANTITU. Ako sa ma Moreau?
Obrázek

:cool:

Edmonton je pripraveny na velke zmeny. Chcu ziskat 6 az 8 novych hracov. Ma to byt jeden obranca co to vie potiahnut s pukom a 2 az sest utocnikov. Zostat ma Hemsky ako kostra timu. Znova podpisat by mal aj Sykora, zaujem je z oboch stran.

No a hlavne hlada sa top center k Hemskemu. A pozeraju sa opet po Brierovi.

Ale tiez je to vo forme spekulacii.

no obranu treba vystuzit, ale toho centra by som moc ani nehladal. Ved mame dvoch dobrych centrov - Stoll a Horcoff. Podla mna su to dobri sikovni centri, len keby odohrali za sezonu 82 zapasov...A co je dolezite - su to Kanadania, ktori su v PO istejsi ako Europania. A Briera velmi nechcem, je velmi maly, a ked sa mu v buducnosti prestane bodovo darit, tak bude uplne zbytocny, lebo so svojou postavou nic nespravi. A pochybujem veru, ze ta jeho produktivita mu vydrzi dlhsie ako najblizsie 2 sezony.

ja by som nad hracom typu Briera, nevahal ani sekundu..

no, pomaly mi ich mozna letna prestavba zacne pripominat pred sezonnu situaciu v Bostone.. :roll: v ich pripade vsak nie je co riesit, ak nedoplnia kader kvalitnymi borcami v dalsom rocniku sa im o ucasti v PO môze opät len snivat..

cepi píše:ja by som nad hracom typu Briera, nevahal ani sekundu..

no, pomaly mi ich mozna letna prestavba zacne pripominat pred sezonnu situaciu v Bostone.. :roll: v ich pripade vsak nie je co riesit, ak nedoplnia kader kvalitnymi borcami v dalsom rocniku sa im o ucasti v PO môze opät len snivat..
Noo zas by som to tak cierno nevidel. Podla mna toto bol taky jednorazovy vykyv. Nehovorim ze budu hrat o titul ale tu hrala velmi silnu ulohu psychika a nie az tak kvalita timu. Este v januari bola cela divizia v rozmedzi styroch bodov a Colorado posledne. Edmonton pojde hore a podla mna urcite nebude tapat na dne. Netvrdim ze budu super tim ale urcite nebudu dno ligy.

tak to dno urcite nebude, ale ich prioritou musi byt ziskanie hraca, osobnosti akym bol Ryan Smyth..

ved ich NAJproduktivnejsi hraci dosiahli maximum 53 bodov, skoda viac zapasovejabsencie Hemskeho, ale i tak nic moc vizitka, co sa tyka produktivity

Tuto sezonu sme neuspeli z 2 dovodov - zranenia a odchod Ryana Smytha. Proste sme mali vela zranenych, na konci sezony to skor vyzeralo na tim z AHL. A sami vidite nase statistiky od odchodu Smytha, jeho odchod zaposobil na cely tim ovela horsie, ako sa cakalo. Rozhodujuce boli hlavne zranenia Hemskeho a Stolla. Ak sa nam v buducej sezone budu vyhybat zranenia, tak budeme mat na PO aj bez Smytyho.

arek píše:Tuto sezonu sme neuspeli z 2 dovodov - zranenia a odchod Ryana Smytha. Proste sme mali vela zranenych, na konci sezony to skor vyzeralo na tim z AHL. A sami vidite nase statistiky od odchodu Smytha, jeho odchod zaposobil na cely tim ovela horsie, ako sa cakalo. Rozhodujuce boli hlavne zranenia Hemskeho a Stolla. Ak sa nam v buducej sezone budu vyhybat zranenia, tak budeme mat na PO aj bez Smytyho.
Tim zostal uplne v prdeli trochu to je nepochopitelne. Smyth bol ikona klubu hej to s timom zakyve ale realne to je viac psychcky dovod ako herny. Smyth sa mozno aj vrati spet, neni to vylucene. Islanders ho kupili do konca sezony, potom sa bude znova onho bojovat lebo mu konci 3.5mil zmluva. Ja osobne si myslim ze toto by bolo pre Edmonton najlepsie navrat Smytha. Hned by hral Edmonton o triedu lepsie cisto iba psychologicky a taketo navraty byvaju uspesne.

Briere bude velmi ziadany a Edmonton momentalne nema gule na to, aby ho tam dotiahol, Daniel by potreboval vidiet vitazny tim a ten ma v Buffale.

Edmonton Oilers: UsmaĹľeni ve vlastnĂ­m oleji

:arrow: http://www.nhlpro.cz/clanek/8880-edmont ... tnim-oleji

Obrázek

Kto co cakal po zraneni vsetkych lepsich a niektorych priemernych hracov? Lupul sa ukazal ako podpriemer, Roloson nevychytal vsetko, bez Hemaka ten tim stoji za...ehm...malo!

aj Edmonton zmenil dizajnovo svoju stranku :)

:arrow: http://www.edmontonoilers.com

a uz sa na tu stranku dostanete aj cez http://oilers.nhl.com :cool:

neviem preco, ale velmi mi pripomina to bostonske :hmm: :D vyzera to tak, ze tato obmena caka zrejme väcsi pocet timov (ak nie vsetky); neviem ci tu zmenu riesia individualne, al. to spada pod nejaky jednotny dizajn system,,kazdopadne, nie je co riesit, vyzera to :thumbsup:

moc sa mi pozdava, to vycapene logo Oilers,akoby na lavej strane padlo do mlaky? :D
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES