Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Snad ma MacT plan a ten pick pouzije v dalsom trejde, inak to bolo absolutne mimo.
arek píše:Snad ma MacT plan a ten pick pouzije v dalsom trejde, inak to bolo absolutne mimo.
Nic jinyho by ani nemelo pripadat v uvahu.. Ale jak rikam, na to mate casu dost, treba i primo na draftu kdyz uz budete vedet co vam prinesl ten prioritni pick. Tenhle nas pick pak muzete dat do baliku a zaridit se operativne podle potreby. Pri trose rozumu by to nakonec furt mohlo dat smysl, ale u MacT-ho clovek proste nevi.
@TSNRyanRishaug 4 min.před 4 minutami

Draisaitl assigned to The CHL, trade certainly coming in next day or two.
:hmm:
Rono píše:
@TSNRyanRishaug 4 min.před 4 minutami

Draisaitl assigned to The CHL
:hmm:
To už ho mohl rovnou poslat z Německem na šampionát (WJC) :hroza: Prostě tatar!
Leo píše:
Rono píše:
@TSNRyanRishaug 4 min.před 4 minutami

Draisaitl assigned to The CHL
:hmm:
To už ho mohl rovnou poslat z Německem na šampionát (WJC) :hroza: Prostě tatar!
TO samozrejme meli. Jinak ale myslim ze tohle je ciste kvuli tomu UFA pravidlu. Myslim ze ten limit je 39 zapasu anebo tak nejak, aby byl pak free agent az o sezonu pozdeji. Je to dost dulezita vec a Oilers nemaj duvod si zhorsovat situaci do budoucna kdyz uz letos o nic nejde. Draisaitl v prvni rade nemel prekracovat ani 9-zapasovy ELC limit.
Chudak Drai, jedinny logicky (heh:))) vysvetleni proc zustal v prvnim tymu bylo to, ze ON si postezoval, ze kdyz pujde do juniorky tak utece radsi do evropy... a ted neutece jen proto, ze chce do juniorky, kvuli tomu, aby opet poznaval vitezstvi (a jestli pujde do Kelwony, tak seriozne muze o Mcup bojovat)..

Jinak absolutne nechapu to zametani s nim :(
Tohle bude "dalsi zruinovany talent diky Oilers" © snad komplet hfboards :))
Jak to vůbec vypadá s Davidem Musilem? Je šance, že ho vyzkoušíte u Oilers nebo je v žebříčků beků organizace nízko?
Parda píše:Jak to vůbec vypadá s Davidem Musilem? ...
jeste jsem ho letos hrat nevidel, ale v oklahome odehral dost zapasu. Nicmene naky progres oproti minule sezone podle statistik videt moc neni. Myslim, ze jeho potencial je ve tretim paru, mozna. Tuhle sezonu ho v NHL rozhodne necekam (a pristi nejspis taky ne). Myslim ze v systemu jsou pred nim Gernat, Simpson, Davidson a predevsim Nurse.

Kdyby byl pravak, tak bych mu daval vetsi sance, takle se musi na farme poradne vyhrat jeste.
Pod Nelsonom máme zo 6 zápasov 8 bodov, takže sa držíme pohodlne nad 50% a aj hra vyzerá vraj oveľa lepšie. Tuším sa vrátim k sledovaniu prenosov :yes:
Obrana je furt des.. ztraty puku porad pokracuji ve velkym poctu, Nikitin snad nejvetsi omyl v podpisech vsech tymu za poslednich nekolik let.

Nicmene by me zajimalo, jestli sel Yak tak nahoru, kvuli novemu centru anebo kvuli trenerovi. Zacal jsem tomu klukovi znova verit. Chyby tam jsou, ale hra sla neuveritelne nahoru.. :)
pitak píše:Nicmene by me zajimalo, jestli sel Yak tak nahoru, kvuli novemu centru anebo kvuli trenerovi.
ja myslim, ze na tom maju zasluhu obaja.
Yakupov: "Roy helps me every shift..teaching me...telling me where to go to be better..." :thumbsup: presne takeho centra Yak potrebuje.
Kdyz nad tim tak premejslim,tak mame snad nejhorsi goaltending v cely NHL...
Nemate. Mate nsjhorsiu defenzivnu hru z celej ligy hlavne branenie utocnikov.
Marman píše:Kdyz nad tim tak premejslim,tak mame snad nejhorsi goaltending v cely NHL...
Jasně, svést vše na golmana je tak jednoduché. Prober se, Scrivens se loni stavěl na hlavu a pořád nic. Letos je slabší, ale pořád jsou s Fasthem solidní, nicméně s tou komickou defenzívou zejména od útočníků by nezmohl nic sebelepší brankář.
Ach jo,to snad nemyslite vazne... Kolik nasich zapasu jste letos videli? Dohromady tak tri? Pod Nelsonem se ta hra lepsi a ti brankari jsou opravdu jedni z nejhorsich z NHL. Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Marman píše:Ach jo,to snad nemyslite vazne... Kolik nasich zapasu jste letos videli? Dohromady tak tri? Pod Nelsonem se ta hra lepsi a ti brankari jsou opravdu jedni z nejhorsich z NHL. Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Ale i s tou defenzívou jim musíš dát zapravdu :nono: Je to jeden velkej chaos. Nejednou se stalo, že 3 hráči bránili jednoho nebo hůř - nikoho.
Marman píše:Ach jo,to snad nemyslite vazne... Kolik nasich zapasu jste letos videli? Dohromady tak tri? Pod Nelsonem se ta hra lepsi a ti brankari jsou opravdu jedni z nejhorsich z NHL. Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Zato ty jsi odborník. Za ty roky vašeho zmaru se u vás vystřídalo hodně sněhuláků, kde tak kvalita prostě nebyla, ale zrovna dvojku Fasth-Scrivens je v pohodě. Není to na vyskakování si, ale vy jste v situaci, že by vás nezachránil ani Carey s Rinnem. A hlavní věc je, že ten neskutečný psychický tlak a zmar dostihne každého, byť k vám přijde se sebelepšími úmysly (Scrivens). U brankářů je drtivá většina výkonu závislá na psychice a to u ta marného týmu jako jste vy být ani jiná než hrozná nemůže. Tudíž kdokoliv z fandů Oilers, kdo svádí vaše neúspěchy na golmany, je pro mě prostě blb.
Který tym ma podle vas hur obsazene brankoviste? (tim nerikam, ze za vse muzou golmani... Jen me proste moc nenapada tym se kterym bych celou dvojici z fleku nevymenil. Tedka mozna jrn buffalo, ale i u nej bych premyslel..)
Parda píše:
Marman píše:Ach jo,to snad nemyslite vazne... Kolik nasich zapasu jste letos videli? Dohromady tak tri? Pod Nelsonem se ta hra lepsi a ti brankari jsou opravdu jedni z nejhorsich z NHL. Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Zato ty jsi odborník. Za ty roky vašeho zmaru se u vás vystřídalo hodně sněhuláků, kde tak kvalita prostě nebyla, ale zrovna dvojku Fasth-Scrivens je v pohodě. Není to na vyskakování si, ale vy jste v situaci, že by vás nezachránil ani Carey s Rinnem. A hlavní věc je, že ten neskutečný psychický tlak a zmar dostihne každého, byť k vám přijde se sebelepšími úmysly (Scrivens). U brankářů je drtivá většina výkonu závislá na psychice a to u ta marného týmu jako jste vy být ani jiná než hrozná nemůže. Tudíž kdokoliv z fandů Oilers, kdo svádí vaše neúspěchy na golmany, je pro mě prostě blb.
kedy sa naucis diskutovat normalne, bez toho, aby si urazal kazdeho, kto ma iny nazor ako ty?

Ja si nemyslim, ze on hadze neuspechy na brankarov. Vsetci vieme, ze chybuju hlavne hraci pred nimi. Ale to, ze nechytaju nic naviac a dostavaju lacne goly je pravda. A myslim si, ze marman, ktory videl omnoho viac zapasov oilers ako ty a sam je brankarom, tomu rozumie celkom dobre.
Marman píše:Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Mohu se zeptat, kolik CELÝCH zápasů jsi letos viděl ty? Co jsem naopak já viděl, tak gólmani dělali co mohli. Ono je těžké něco chytit, když všech 5 vašich hráčů v poli si drží jen soupeřova hráče s pukem.
K Pardovi se uz vyjadrovat nebudu,Areček mi mluvi z duse.. Leo,vzdyt rikam.. Pod Eakinsem to byl des a bida,ale ted co je tu Nelson tak je to opravdu lepsi.. Guddy,pod Eakinsem tak 15,nedalo se na to koukat,od Nelsona jsem videl az na jeden vsechno.. A pitak,absolutni souhlas.. A i Neuvirth je lepsi nez oba dva nasi..

Jinak se k tomu vyjadrim naposled... Nerikám ze jsem expert,ale jsem golman a koukam na to jinak nez vetsina z Vas + nehazim Z DALEKA vsechno na brankare,jen konstatuju ze to je hnus.. Jenom Parda sel po tom jak slepice po flus a opet uboze rejpal... Peace
arek píše:
Parda píše:
Marman píše:Ach jo,to snad nemyslite vazne... Kolik nasich zapasu jste letos videli? Dohromady tak tri? Pod Nelsonem se ta hra lepsi a ti brankari jsou opravdu jedni z nejhorsich z NHL. Nikdy nechyti nic navic,pousti lacine goly goly...Je to hnus... Hlavne ze jste zase chytri...
Zato ty jsi odborník. Za ty roky vašeho zmaru se u vás vystřídalo hodně sněhuláků, kde tak kvalita prostě nebyla, ale zrovna dvojku Fasth-Scrivens je v pohodě. Není to na vyskakování si, ale vy jste v situaci, že by vás nezachránil ani Carey s Rinnem. A hlavní věc je, že ten neskutečný psychický tlak a zmar dostihne každého, byť k vám přijde se sebelepšími úmysly (Scrivens). U brankářů je drtivá většina výkonu závislá na psychice a to u ta marného týmu jako jste vy být ani jiná než hrozná nemůže. Tudíž kdokoliv z fandů Oilers, kdo svádí vaše neúspěchy na golmany, je pro mě prostě blb.
kedy sa naucis diskutovat normalne, bez toho, aby si urazal kazdeho, kto ma iny nazor ako ty?

Ja si nemyslim, ze on hadze neuspechy na brankarov. Vsetci vieme, ze chybuju hlavne hraci pred nimi. Ale to, ze nechytaju nic naviac a dostavaju lacne goly je pravda. A myslim si, ze marman, ktory videl omnoho viac zapasov oilers ako ty a sam je brankarom, tomu rozumie celkom dobre.
Já jsem taky bývalý brankář. Viděl víc zápasů Oilers (to zaslouží velkou odvahu), ale já se dívám pravidelně na sestřihy a brankáři je oblast v NHL, kterou sleduji víc než cokoliv jiného. Proto uvést nesmysl, že máte nejhorší goaltending v lize, muselo přinést mou reakci. Scrivens i Fasth ukázali velkou snahu a minimálně ze začátku sezony chytali při té bídě týmu slušně. Bohužel zbytek týmu snahu golmanů nereflektoval, k tomu tyjátr s házením dresů, díky výsledkům spory uvnitř organizace, vyhozený trenér atd. taky psychice nepomohl a je tady deka, která padla i na golmany, proto toho víc nechytí a v podstatě dávno odpískali sezonu. Oba to ale jsou kvalitní brankáři (potvrdilo to dříve jak v Edmontonu, tak hlavně v jiných týmech) a tvrdit o nich, že jsou nejhorší dvojice v lize je dost zarážející, neboť při atmosféře v týmu jako je v Edmontonu něco hodnotit a vynášet soudy je podle mě dost troufalé.
Nezastávám se ani jednoho golmana, žádný z nich není můj oblíbený, ale právě jako bývalý brankář jsem se musel ozvat, protože prohlásit něco o špatném goaltendingu bez zmínění jedním dechem otřesnou obranu a nejhůře bránící útočníky v lize, je zkrátka blbost.
Tak ted jsi jen potvrdil to,ze nevis o cem mluvis,protoze ze zacatku to bylo nejvetsi peklo..uplna katastrofa. Oba dva predvadeli tragice vykony a casem se to tak nejak "srovnalo" i pres to je to porad des a hruza. Sem tam je zapas,kterej odchtaj solidne,ale malo kdy a i vetsinou v nem dostanu nejake ten weak.. A proste tak to je.. Kdyz jsme u toho.. Kdo ma podle tebe horsi dvojici nez my?
Pro mě má letos nejhorší brankoviště Arizona, moc daleko od ní není ani Toronto, kde dostává psychika jinak velice dobrého Berniera pořádně zabrat. Pak je hodně týmů, kde má jednička hodně špatných zápasů a období jako je Dallas, zraněními zmítaný Columbus, kde Bobr toho letos moc neodehrál, no a samozřejmě vy a Buffalo, ale tyhle týmy v takových sra*kách, jde jen těžko hodnotit, neb tam je špatně úplně vše.
Jedinci, kteří zklamali jsou Peters, Lindback, Bryzgalov a pak určitě Kuemper.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS