Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

ja napriklad nepotrebujem vidiet moc zapasov aby som videl ako vypada obranna hra edmontonu. novy trener sice trochu zlepsil obrannu cinnost ale len trochu zatial. stale su tam velke diery aj ked sa snazia viac backcheckovat a hrat lepsie pozicne v obrannom pasme. minimalne take tie vtipne obrazky kde su styria na jednom hracovi sa uz tak casto nestavaju ale stale je tam kopa volnych hracov. to je dost o koucingu.
Obrázek
Parda píše:....
Jedotlivce nema cenu resit,to je na dlouho.. S tou Arizonou uplne nesouhlasim.. Dubey je drzel docela dlouho,pak jim asi šiblo.. Musim se priznat,Smitha jsem letos nejak moc nesledoval,ale vim ze to neni ono. Kazdopadne je to kvalitni golman,kterej je precejen perspektivni golman do budoucna,coz se ani o jednom z nasich dvou rict neda. Toronto a Dallas to samé,jen si tam misto Smitha dej Berniera s Lehtonenem. Bobs je zranenej,ale to neznamena ze je spatnej :D No a ja uz jsem jednou psal, Neuvy je proste lepsi nez nase dvojka.. A zase to s tim tymem neprehanej,zase takova hruza to ted proste neni a to se klidne hadat budu..
mitch píše:...
No,celkove to proste vypada lip a lepsi to i je.. Navic se zase vsichni snazi a taky mame vysledky. Samozrejme nerikam ze to je dokonaly,ale zacina se mi to zase libit :)
AndyF píše:Obrázek
Dedku,rado se stalo :klobuk:
Obrázek

hosi ako to vyzera s Petrym? môj dôlezity yahu hracik, vraj nieco s rebrami
ak budete mat nejake podrobnejsie info, dlzka absencie, myslite na mna:)
Marman píše:
Parda píše:....
Jedotlivce nema cenu resit,to je na dlouho.. S tou Arizonou uplne nesouhlasim.. Dubey je drzel docela dlouho,pak jim asi šiblo.. Musim se priznat,Smitha jsem letos nejak moc nesledoval,ale vim ze to neni ono. Kazdopadne je to kvalitni golman,kterej je precejen perspektivni golman do budoucna,coz se ani o jednom z nasich dvou rict neda. Toronto a Dallas to samé,jen si tam misto Smitha dej Berniera s Lehtonenem. Bobs je zranenej,ale to neznamena ze je spatnej :D No a ja uz jsem jednou psal, Neuvy je proste lepsi nez nase dvojka.. A zase to s tim tymem neprehanej,zase takova hruza to ted proste neni a to se klidne hadat budu..
Dubnyk už v Arizoně není, tak jsem ho tam nepočítal, ale do té doby je držel, to je jasné.
Úplně bych netvrdil, že Scrivens nemá budoucnost. Neříkám, že to je brankář, na které postavíš organizaci, ale třeba zrovna včera ukázal, že prostě umí.
Bobs je zraněný, právě proto říkám, že tam ten goaltending pokulhává, tím neříkám, že je špatný. Má to těžké, přijde po zranění, dostane se do formy a zraní se zase. McElhiney jde hodně nahoru v poslední době, ale je celkem nevyrovnaný, ale o ně strach nenám, půjdou zase nahoru. Jen jsem je zmínil, že to u nich není ideální právě kvůli zraněním, což ani nepomůže psychice. O kvalitě tam pochybovat nejde ani náhodou.
Neuvirth je naprosto srovnatelný se Scrivensem, moc nechápu, za co je některými (neříkám, že tím myslím tebe) Neuvirth tak uctíván. Měl jedno dobré PO, vytlačil Varlamova, ale to bylo od něj vše a hlavně už to je všechno dost historické.

ten zaver s vancouvrom :haha:
Este som si Risitasov nazor nepozrel, to az ked pridem domov ale aby som mal kontext....o co slo? :D
arek píše:
ten zaver s vancouvrom :haha:
:cool:
Hm a mact by chtel tym z80% stejný na pristi sezonu... Nevidi, ze by měl byt z 80% jiny?
Snad to měl jen mlzici kecy před tdl
pitak píše:Hm a mact by chtel tym z80% stejný na pristi sezonu... Nevidi, ze by měl byt z 80% jiny?
Snad to měl jen mlzici kecy před tdl
Odkad to mas proboha? :slap:
Obrázek

a ja som myslel, ze ta bitka bola o ten dres, ked ho Scrivens hodil spat medzi divakov :giggle:
Marman » sob úno 21, 2015 9:11 am píše:
pitak píše:Hm a mact by chtel tym z80% stejný na pristi sezonu... Nevidi, ze by měl byt z 80% jiny?
Snad to měl jen mlzici kecy před tdl
Odkad to mas proboha? :slap:
Na twitteru srm to cetl, bud oilers anebo nakej novinar to rtweetoval
pitak píše:....
Tak doufam ze si vymejsli,protoze potrebujeme tak 50% týmu..
Ben Scrivens :klobuk:
Petry dnes nehrá na základe rozhodnutia manažmentu. Buď je už trejd na spadnutie, alebo nechcú riskovať jeho zranenie pred TDL.
:-(
Cekal jsem od tdl malo,ale ze se na to az takhle vyse*em,to jsem fakt necekal.. :verysad:
Tak co koho budete brat buduci rok 1st overal ?
2016 1. musi letet do sveta, uz proste musi :))
Poslední zápasy hraje Eberle velice dobře.. Zmíním i Nugenta..

Jinak otázka, jestli teda sledujete ještě zápasy. Kleffbom? Hraje dobře? Lepší se? Nebo od něj čekáte víc? Dělá chyby? Díky.
Eberle last 5GP - 11PTS :good:
Oilers moji milackovia bojujte dneska jak o zivot, gogogoggo oilers, bime ich.
:lol2: Je vidět, že Oilers na to, co chtějí Flames serou...
Vyborne....empty netter je tam ... dobry vykon. :clap: :good:
:taptap: :thumbsup2:
Poprvé v životě, co mi udělali Oilers radost? :taptap:
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES