Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Edmonton si z Colorada odvaza mimoriadne "stastne", ale za to velmi cenne 2 bodiky a to najmä vdaka ROLOSONovi..ten niekedy doslova caroval
zapas sa musel pacit, zvlast 3 tretina splnala parametre NAjlepsej ligy sveta..korculovalo sa hore dole, Roloson bol muzom zapasu, na strane druhej v 3 tretine velka skoda 2 inkasovanych golov v Budajovej sieti; do tohto goloveho momentu bol pomer striel 12:2 pre laviny..ten druhy bol zrejme dost lacny (skoda), ale za predvedeny vykon si laviny (minimalne) bod zasluzili..aj ked Edmonton bojoval, bolo vidiet ze sa hra o vela..

arek -) tu prvu bitku zvladol Laperrier, Green putoval do satne.Laperrier si vsak najprv "vyskocil" na jedneho hraca oilers, Green to tak nenechal a pustil sa do Laperriera a Obrázek

Vcera vyhrala aj Minnesota, cize vitazstvom s COL sme si moc nepomohli, stale stracame na 8. miesto 6 bodov :( . S Canucks treba jednoznacne vyhrat.
Shawn Horcoff vcera odohral svoj 400. zapas v NHL.

Highlights:
Oilers @ Avalanche

Photos:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Ale, uz aj Edmonton? Dobre, opytam sa zas a znova: Preco su s takym slabym kadrom taki dobri? ved prakticky nemaju ziadnu obranu! A utok len jeden. A jedneho brankara.

bohuzial som nemal cas spravit preview zo zapasu s Vancouverom, dnes uz hrame s Chicagom. Oba tieto previewy spravim asi zajtra. Dufam ze dnes vyhrame :)

6. februar 2007
Obrázek @ Obrázek2:5
No nemam cas na nejaky podrobnejsi sumar, cize len tolkoto...
D. Sedin nas dokazal zdolat, hlavne jeho zasluhou vyhral Vancouver 5:2, nedokazali sme vyuzit domace prostredie, skoda toho. Budeme musiet riadne zabrat aby sme sa dostali do PO. Tesi ma prvy gol Zacka Stortiniho v NHL, myslim ze bol povolany kvkoli zraneniu Stolla.

dnes dĂ´lezite vitazstvo nad v poslednom case bodovo zobuchtivymi jastrabmi..vela nechybalo aby Roloson zatiahol roletku..Chicago a zvlast Havlat to v zavere umi :)

9. februar 2007
Obrázek @ Obrázek 1:2
Vcera sa nam podarilo uz zvitazit, skvely vykon podal Roli :poklona:
Shawn Horcoff potvrdil formu (1+1). Zo suboja Hemsky-Havlat vysiel vitazne Havlat, ale len co sa tyka zisku bodov do kanadskeho bodovania 8) . Tak ako v utorok, tak aj vcera bolo vypredane (16 839). Na PO stracame opat uz len 6 bodov :cool: . Takze Go Oilers Go! :twisted:

Dnesny zapas
11. februar 2007
Obrázek@Obrázek
Zapas zacina o 2:30 nasho casu. Vcera vyhrala aj Minnesota, aj Cancouver, cize na PO stracame opat 8 bodov. Ale oproti MIN mame 2 zapasy k dobru, oproti VAN je to 1 zapas. Tymto zapasom zacina nasa 5 zapasova seria so supermi z vychodu, pricom ostatne 4 odohrame vonku. Atlanta sa dnes posilnila(?) o Erica Belangera, tak som zvedavy ako sa ukaze. Podla mna nie moc dobry trejd...V Edmontone je vo forme Horcoff, ktory skoroval v poslednych 3 stretnutiach, celkovo z nich ma 3+2. Dufam ze dnes formu potvrdi. Zraneni su stale Moreau(dlhodobo), Stoll, Tjarnqvist. Na strane Atlanty Vigier a Rucchin. Atlantu v poslednom zapase zdolal Vancouver, nemozeme sa nechat zahanbit a musime ich zdolat aj my! A musime konecne spravit nejaku vitaznu seriu, lebo stale sme od PO 6 alebo 8 bodov. A takto sa tam nedostaneme...

arek: Akosi mlcis o tom, ze druhy gol dali Oilers aj s tym, ze hrac Edmontonu stal v brankovisku! :evil:

...

pocuj arek..co vies o tom ze horcoff by mal byt vytredovany do montreálu ?

chorche píše:Ale, uz aj Edmonton? Dobre, opytam sa zas a znova: Preco su s takym slabym kadrom taki dobri? ved prakticky nemaju ziadnu obranu! A utok len jeden. A jedneho brankara.
tak to nemáš jen o hráčích.... vzpomen si na Rangers... musí tam být parta a stačí 2,3 hvězdy, který dostanou spoustu času a parta mladíku, která se jich bude sanžit napodobit +2,3 zkušení veteráni, nadprůmerný brankář a máš super tým.... 8)

uz ma to stve, nemam na nic cas a nestiham robit ani sumare zo zapasov Oilers :(

11. februar 2007
Obrázek@Obrázek1:5
Dokazali sme zdolat jeden z najlepsich celkov sutaze :cool: . Sykora 0+3, Hemsky 0+2, Pouliot 1+1. Rexall Place opat vypredany (16 839). Na PO strata 6 bodov, teraz by nam pomohlo aby sme vyhrali v Bostone a aby Calgary prehralo doma s Atlantou. V zapase s ATL sa nam zranil Fernando Pisani, zapas musel opustit v druhej tretine :(. Na zapas s BOS urcite nenastupit. Uz sa nam tie zranenia nejako zacali hromadit, akurat teraz ked ideme bojovat o PO :cry:

Next
13. februar 2007
Obrázek@Obrázek-:-
Ako som spominal - treba vyhrat, aby sme sa priblizili k prieckam zarucujucim PO.

Dufam ze dnes dostanete poriadne na prdel. Go Bruins!!!

este pre mareka85...
bohuzial neviem o tom nic, lebo nemam absolutne cas, zisli by sa nejake prazdniny :evil: . Este k tomu neviem anglicky, takze na kanadskych strankach toho vela nenacitam. A na slovenskych som nic o tom nevedel. Ale dufam ze sa ten trejd nestane realitou. Jedine ak center za centra, a pochybujem ze Habs by k nam poslali Koivua :P

ach jaj vidim ze to tu zapada prachom :(
Prehrali sme s Bostonom na nulu, z Buffala si odvazame aspon bodik. Stale sme 6 bodov za PO poziciami. Dnes nas caka Toronto, ktore taktiez bojuje o playoff, cize aj oni potrebuju vyhrat.
Nase zranenia: Moreau, Tjarnqvist, Stoll, Pisani
Zranenia supera: Tucker, Wellwood, Peca
Toronto v tejto sezone nehra doma az tak dobre (11W, 12L), vonku im to ide lepsie, cize to by sme mohli vyuzit :cool: . Toronto si taktiez bude musiet davat pozor na vyluucenia, pretoze hra slabo v oslabeniach a my hrame dobre v presilovkach :). Oilers su v oslabeniach na 2.mieste v NHL :cool:, ale aj tak by sme sa nemali nechat vylucovat . Ryan Smyth ma na svojom konte uz 28 golov, bol by som rad keby 30 dosiahol uz dnes :). Na brankarskych postoch by mali nastupit Raycroft a Roloson.
Verim vo vyhru 8)

a este co sa tyka zmluv...
Neobmedzeni volni hraci 1.7. budu:
Smyth, Sykora, Nedved, Markkanen, Tjarnqvist, Hejda, Petersen
Co sa tyka Smytha, tak o tom asi viete, vela sa toho pise. Tento vikend sa ma o nej jednat, takze dufam ze sa dohodnu a obe strany budu spokojne.
Sykoru a Nedveda netreba podpisat, nemam ich moc v oblube :roll: . Radsej treba podpisat hracov ako Tjarnqvist a Petersen

Proti Torontu to bude těžký zápas, ale přeju vám výhru

17.februar 2007
Obrázek @ Obrázek 3:4
Opat prehra :x
Vyhrala Minnesota aj Calgary:evil: , takze nasa strata sa zvacsila. :(
Treba zacat vitazit aj na lade superov, lebo do konca zakladnej casti nas caka az 13 zapasov prave u superov.
Pred zapasom sa konal este ceremonial, Toronto oslavuje 40 rokov od ich posledneho Stanley Cupu. Pekne vyrocie :lol: :butt: :P
Dnes Toronto doviedol k vitazstvu hlavne Sundin a Pohl. Raycroft odchytal uz 20. zapas v rade.

Goly:
TOR, 11:59, Mats Sundin 24 (PP) (Tomas Kaberle, Alexander Steen)
Pekny gol, ukazkovo zahrana presilovka, Sundinovi stacil trafit odkrytu branu.
TOR, 4:31, Johnny Pohl 9 (Bates Battaglia, Hal Gill)
Tento gol bol dost nestastny, Pohl nahraval puk pred branu, puk trafil Bergerona do nohy, zmenil smer a pomedzi betony Rolosona smeroval do brany :(
EDM, 5:18, Steve Staios 2
Pekna delovka od modrej, Raycroft nemal sancu, lebo mu clonil a este k tomu ho aj odtlacil vlastny hrac :D
TOR, 11:24, Johnny Pohl 10 (Chad Kilger)
Dost blby gol, chyba obrany. Bergeron mal ten puk skor vyhodit a nie nahrat ho obsadenemu Nedvedovi, ktory to nezvladol a prisiel o puk. Potom to uz pre Pohla bola malina.
EDM, 17:51, Marc-Antoine Pouliot 4 (penalty shot)
Pekny bekendovy gol z trestneho strielania :cool:
TOR, 10:55, Mats Sundin 25 (Tomas Kaberle, Nik Antropov)
Sundin to spravil skvele, svojim mohutnym telom pokryl puk za branou, Staios mu ho nedokazal zobrat, natlacil sa pred branu a zasunul puk do nej.
EDM, 18:57, Ryan Smyth 29 (PP) (Marc-Antoine Pouliot, Ales Hemsky)
Hemsky mohol strielat uz ovela skor, ale nakoniec z toho padol gol c.29 pre Smytha, ktory nam este daval sancu na vyrovnanie.

Strely:
Edmonton: 31
Toronto: 35

Divaci:
19 599

Najvyssi icetime:
Edmonton: Jan Hejda (23:01)
Toronto: Tomas Kaberle (24:26)

3 Stars:
#1 TOR 13 M. SUNDIN
#2 TOR 21 J. POHL
#3 EDM 94 R. SMYTH

Tabulka:
7.Calgary 70
8. Minnesota 69
-------------------
9. Edmonton 61

Dalsi zapas:
20.februar 2007
Obrázek @ Obrázek

Highlights:
Oilers @ Maple Leafs

Photos:
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Novinka z tabora:
Jarret Stoll bude mimo asi az do konca sezony :cry: . Kur*a, bez takehoto hraca sa bude tazko bojovat o PO.

TRADE: !!!

M. A. Bergeron + Vyber v 3. kole draftu EDM => NYI, D. Grebeshkov NYI => EDM
tato vymena ma nasrala a absolutne sa mi nepaci. Jasne lepsie z nej vysli Islanders, neviem co tym trejdom chce Lowe dokazat :x . Neziskali sme prakticky nic, akurat prava na hraca ktory hra teraz aj tak v Rusku. A stratili sme mladeho perspektivneho obrancu, dokonca Marc-Andre bol jeden z mojich najoblubenejsich hracov. :cry: . A nechapem preco sme im pridali este aj volbu v drafte, to skor oni nam mali dat. Tak som zvedavy co sa bude diat dalej, lebo ak chceme zabojovat o playoff, tak sme sa mali v obrane posilnit a nie oslabit :x

Marc-Andre Bergeron
Obrázek
Post: obranca
Narodeny: 13. oktober 1980, Kanada
Current season: 55z, 8g+17a=25b, -9, 28 TM
NHL Total 189z, 33g+55a=88b, +9, 101 TM
Bergy je ofenzivny typ obrancu, je rychly, ma dobru strelu, vyuzitelny v presilovkach, dozadu mu to az tak nejde, casto robi chyby. Prajem mu vela stastia v novom posobisku!

Denis Grebeshkov:
Obrázek
Post: obranca
Narodeny: 11. oktober 1983, Rusko
NHL Total 33z, 0g+6a=6b, -16, 20 TM
Grebeshkov je mlady hrac, bol draftovany v prvom kole v 2002. Strasidelnych je jeho -16 v +/- statistike len v 30 zapasoch, ale treba brat do uvahy ze hral v timoch LA a NYI. No uvidime ako sa ukakze v kempe, mozno bude buducu sezonu uz hravat v provm time pravidelne.

a este ked som cital ze Philadelphia sa ide zbavit Deriana Hatchera a zaujem o neho ma medzi inymi aj Edmonton, tak ma islo porazit a este ma aj ide :? . Takeho pomaleho tarbaveho obrancu co nic nehra, NEPOTREBUJEME :!:

arek píše:a este ked som cital ze Philadelphia sa ide zbavit Deriana Hatchera a zaujem o neho ma medzi inymi aj Edmonton, tak ma islo porazit a este ma aj ide :? . Takeho pomaleho tarbaveho obrancu co nic nehra, NEPOTREBUJEME :!:
:doh: :doh: :doh: tak ak tato lama skonci v Edmontone budem mat dost Obrázek mozna zn. olejari -) dead trade.. Obrázek

BP: Asi to bude tym, Oilers musia mat silneho timoveho ducha. Tento trejd je jasna volovina. Hovori sa, ze Oilers si tak utvaraju priestor na ziskanie lepsieho obrancu.... Myslim, ze prazdne kecy!

...

ja by som prijal horcoffa do montrealu..hmm ale zakoho..asi sa teraz priam ponuka moznost: samsonov

hlavne aby tym lepsim obrancom nebol Hatcher :eek2: :doh:

20. februar 2007
Obrázek @ Obrázek 3:4 sn

- po dlhsej dobe si zachytal aj Jussi. Mal 31/34 co cini 91.18% uspesnost zasahov.
- tahame blbu seriu 4 prehier, z toho dve az po predlzeni
- hned po povolani z farmy sa golovo presadil Tom Gilbert, ktory hral celkovo uz 3. zapas za Oilers. Bol to jeho prvy bod v NHL. Este k tomu to bol velmi dolezity vyrovnavajuci gol 20 sekund pred koncom, ktory nam zabezpecil bod :cool:. Je to mlady obranca tak nech sa chalan uchyti a zaplata dieru po M.A. Bergeronovi.
- najvyssi ice-time opat Jan Hejda (25:29, 31 striedani)
- na supiske sa neobjavil Greene, Nedved, ani Stortini. Nedved je zraneny, ale Greene a Stortini? :?
- Sykora dosiahol hranicu 20 golov. V zapase strelil dva pekne goly.
- tymto zapasom skoncila nasa put po vychodnej konferencie, ale domov sa este nevraciame, teraz nas cakaju v CBJ, DET a MIN. Doma sa objavime az 27.2. proti Phoenixu
- na PO stracame stale osem bodov. Vyzera to tak ze na zapade sa o playoff budu bit hlavne timy zo severozapadnej divizie.

GOLY:
1. Heatley: Tento gol ide na Markannena, Heatleyho propagacna strela skoncila prekvapivo v brane, lebo Jussi to slabo vykryl, dokonca to bolo z dost velkeho uhlu
2. Fisher: Tu Jussi nemal sancu, strela spomedzi kruhov pod zrdku
3. Sykora: Krasny gol z presilovky, Sykora strielal z dialky a prepalil uplne vsetko :cool:. Gerber bez sance.
4. Alfredsson: Alfie sa tam az prilis dlho hral s pukom. Nasi 2-3 obrancovia to brali na lahku vahu a tak to aj dopadlo...
5. Sykora: Hrac Ottawy (myslim ze to bol Kelly) rozohraval z vlastnej tretiny, napadajuci Torres vsak puk skvele tecoval, puk nasiel Sykoru, ktory sa spomedzi kruhov sam voci Gerberovi nemylil.
6. Gilbert: Skvela zahrana zaverecna powerplay bez brankara. Vybronu pracu tam pred Gerberom robil Smyth s Pouliotom. Hemsky spoza branky nasiel volneho Gilberta a pre toho uz nebol problem strelit do odkrytej branky svoj prvy golv NHL 8)
Najazdy: Hemmer a Sykora svoje najazdy nepremenili, skoda :(. Comrie ten svoj premenil ukazkovo!

3 Stars:
#1 Alfredsson
#2 Fisher
#3 Gerber


Highlights:
Oilers @ Senators

Next:
22. februar 2007
Obrázek @ Obrázek
Columbus je vyborna prilezitost na prerusenie serie prehier. Treba vyhrat aby sme si pripisali dva bodiky.

PS: dobry pocit na srdci aspon z prehry Flames :D
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS