Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

cus Fans Edmonton Oilers ja si myslim ze prichod Nedveda je velice necekany ale urcite si zaslouzi sanci!to je nas web o Oilers http://www.edmontonoilers.wz.cz
pre taketo zazitky je HOKEJ tak uzasny :!:

situacia, ktora sa prihodila v zavere stretnutia dvojici ceskych hracov, nepotrebuje naozaj ziaden komentar, jednoducho, spustit a Obrázek :arrow: BEZ KOMENTARA

Tak to bola vazna raketa.WOOOW.Nedas dostanes...fakt nadhera.Ako pre koho. :) .... :cool: this is Ice Hockey rules!!!!Nice!!!

neviete ci to nieje aj na youtube? lebo mne to na nhl.com nejako nejde spustit :(

z takejto pozicie nedaĹĄ gol... tak ja uĹľ potom neviem z ÄŤoho chce daĹĄ gol
mali šťastie Ĺľe to vyhrali aspoĹ

lol to bola parada :lol: :lol: . To bol Stefan vsak? Sak to by som aj ja dal, a este ho chudaka lutujem (ale je to cech tak len trochu :D ) lebo este aj vyrovnali, keby nevyrovnali tak pohoda, to by sa kazdy len smial, ale keby to nedotiahli nakoniec do vitazstva tak by ho seci len prekklinali :D, este aj trener :lol:

ani mne to nechce ist :(

Ĺ tefana, bych poslal na farmu, za to co vyvedl...

to byl jedna z nejkrásnějších situací jaký sem kdy viděl :D ...štefan má štěstí že nakonec vyhráli, jinak by na tu farmu určitě šel :lol:

Mate pravdu byla to krasa, myslel jsem ze budu rvat jak ma*or poslouchal jsem NHL radio komentatori nevedeli co mneli rict!byl super moment sezony!

mohlo by to dostat nějakou cenu Smolař Roku, on měl hodně velkou smůlu, ten kotouč mu nadskočil na shrabanym sněhu podle mě....ale nebylo to první minutí prázdný branky co sem viděl, takovýhle věci se stávaj celkem až příliš často.... :D

Dnes ked Edmonton vyhra nad Vancouverom a aj Colorado vyhra s Tampou tak v Severozapadnej divizii bude rozdiel medzi prvym a poslednym tri body. :cool:

njn, vloni byla nejvyrovnanější divize Pacifická, letos je to Severozápadní....

debil píše:Dnes ked Edmonton vyhra nad Vancouverom a aj Colorado vyhra s Tampou tak v Severozapadnej divizii bude rozdiel medzi prvym a poslednym tri body. :cool:
Ale to se nestane :D Tampa snad Colorado porazí, ona si nesmí dovolit strácet body, takže čekám výhru

Lecavalier-number4 píše:
debil píše:Dnes ked Edmonton vyhra nad Vancouverom a aj Colorado vyhra s Tampou tak v Severozapadnej divizii bude rozdiel medzi prvym a poslednym tri body. :cool:
Ale to se nestane :D Tampa snad Colorado porazí, ona si nesmí dovolit strácet body, takže čekám výhru
Nestalo se...

Ma tu niekto aspon z 10% logicku odpoved na to, preco Edmonton s takym cajovym kadrom zapasi o playoff?

tym slovom cajovy mas na myslis ze je ten kader slaby? :roll: no...
pozri sa....
OBRANA: no musim priznat ze obrana je nic moc. Z tej uspesnej z minulorocneho PO v nej su teraz len traja hraci(Smith, Staios, Greene). Bergeron v PO nenastupoval. Cize teraz obrana vyzera asi takto: Smith, Staios, Bergeron, Tjarnqvist, Greene, Hejda, Smid. Smith je spolahlivy obranca, Staios takisto, skuseny, tito dvaja budu urcite oporami zadnych radov v PO (ak sa tam dostaneme), Bergeron je pomerne mlady, rychly, skor ofenzivny obranca, Tjarnqvist je tiez dost ofenzivny, no a Greene, Hejda a Smid su novici, Greene hra uz svoju druhu sezonu, ale tusim je stale brany ako novacik, Hejda hra svoju prvu sezonu v NHL, zatial odohral len 14 zapasov, Smid hra tiez svoju prvu sezonu, je velmi mlady, ale uchytil sa, hrava pravidelne
BRANA: asi netreba hovorit, ze jasnou jednotkou je Roloson, za ktoreho obcas zaskakuje Markkanen. Roli je uz stary, skuseny brankar, chyta dost slusne(uspesnost nad 90%).
UTOK: myslim si, ze utok je velmi kvalitny, vyrovnany, a rozhodne nie je cajovy. Nehraju tam nejake extra hviezdy, o ktorych by sa pisalo aj vo fifikovi, ale rozhodne su to kvalitni borci. Kanadske bodovanie timu vedie prekvapivo Sykora, ktory ma 37 bodov, co neni moc konkurencie schopne voci najproduktivnejsim hracom v inych timoch :(. Utocnici su kvalitni, ale zatial nepodavaju vykony na ake maju :(, ja som sklamany hlavne z Horcoffa, jeho miesto elitneho centra prevzal Stoll. No a dalsi dobri utocnici, od ktorych sa ocakava produktivita: Smyth, Hemsky, Torres, Pisani (setri sa na PO :D ), Lupul. Skoda ze Moreau je zraneny :(, jeho skusenosti chybaju.
To je vse, Edmonton cajovy rozhodne nie je 8) , len zatial muzstvo neukazalo vsetko co v nom je, ale tento tim ma na vela. Ale pred PO by sa zisla posilnit obrana, zeby navrat Erica Brewera? :P

Vsetci su tam slabi, teda okrem tych 3 korculiarov a 1 opancierovaneho muza. Nemaju preco a ako hrat tak dobre. Ano, hovori sa o prichode Brewera a odchode Torresa a Lupula. Ale hovori sa aj o prichode Pitkkanena!

chorche píše:Vsetci su tam slabi, teda okrem tych 3 korculiarov a 1 opancierovaneho muza. Nemaju preco a ako hrat tak dobre. Ano, hovori sa o prichode Brewera a odchode Torresa a Lupula. Ale hovori sa aj o prichode Pitkkanena!
Ještě bych dodal, že ve vzduchu visí výměna R.Smythe. Protože mu po sezoně končí smlouva.

Ryan Smyth snad z Edmontonu odide len nohami napred - dufam, ze to este nehrozi!

takze po vzore cepiho idem spravit aj ja preview zapasu mojho oblubeneho timu 8) , mozno to nebude nikto citat, ale nevadi, mne to pomoze :P

1. Februar 2007
Obrázek @ Obrázek 3 : 5

preview: zapas s diviznym rivalom, cize zapas o 4 body. Vancouver ma dobru formu, cize som si pred zapasom velke oci nerobil, ale modlil som sa aspon na X :modlenie: . Zapas to bol kvalitny, pekne kanadske derby s velkym hlukom divakov, a este sa mi paci aj vancouerska sirena :cool: . No nakoniec sme prehrali a na postupove priecky stracame uz 6 bodov :(. Zisla by sa nejaka posila do obrany, aby sme zabojovali o playoff.

highlights:
Oilers @ Canucks

Strely:
Edmonton: 32
Vancouver: 34

Brankari:
Roloson: 29/34
Luongo: 29/32

3 Stars:
#1 Markus Naslund
#2 Raffi Torres
#3 Jan Bulis

Divaci:
18 630

Dalsi zapas:
Obrázek @ Obrázek
Opat zapas o 4 body, domaci Avs budu urcite neprijemni a namotivovany po dnesnej prehre s Wild. Oba timy maju 54 bodov, cize je to priamo suboj o lepsiu vychodiskovu poziciu pred bojom o PO, takze dufam ze olejari zabojuju :twisted:

myslím že by jste Laviny mohli porazit, nebo já bych vám to určitě přál více než Coloradu. Edmonton je klub který mám docela rád :wink:

Dalsi dolezity divizny zapas pre oba timy. No len tak nezaujate by mohol edmonton vyhrat :roll: . Obavam sa vsak ze prave timto timom zostane cierny peter v rukach a aj ked to bude tesne zo severozapadu pojde do playoff canucks, flames a wild.

:thumbsup: arek ja som len rad, ze je tu dalsi hokejovy "popisovy fanatik" svojho muzstva a ak by to tu nikto necital, asi sotva by tu zareagoval leci, devil, ci cepi :wink:

no v Colorade Vas necaka prechadzka ruzovou zahradou, ja to vidim na vitazstvo domacich (ved som si aj tak natipoval), podla mna sa v branke domacich objavi Theo a jeho motivacna vyhecovanost zariadi vitazstvo domacich v suboji o "4" divizne body..

takze zapas proti Avs nam uz zacal...

3. februar 2007
Obrázek @ Obrázek 3:2
Dnes nastupil Peto, takze dnes drzim palce aj jemu, ale aj tak chcem aby sme vyhrali. Len sa modlim aby to Peto neschytal :modlenie:. V zapase nam chybaju cerstvo zraneni Stoll a Tjarnqvist a dlhodobo zraneny Moreau.

PREVIEW:
1st Period
10:29, stav 0:0, mame za sebou prvu bitku, Matt Greene sa pustil do Laperriera, ale neviem kto vyhral :cry:
12:49, gol COL, B. RICHARDSON (6)
20:00, stav 0:1, koniec prvej tretiny. Prehravame, ale vyzera to tak ze sme lepsi, lebo pomer striel je 11:6 pre Oilers. Mali sme dve presilovky, ale nevyuzili sme ich, skoda :(. Colorado malo jednu presilovku, tiez nevyuzili, ale od zaciatku druhej tretiny budu mat presilovku za vylucenie Smida na konci prvej tretiny. Cize treba sa ubranit, lebo dvojgolovy naskok sa uz bude tazsie dobiehat.
2nd Period
08:29, stav 0:1, mame za sebou druhu bitku, tentoraz Smid proti Rycroftovi. No dost nervozny zapas, videt ze ide o vela.
10:31, stav 0:1, opat hrame presilovku, podme chlapci!
12:10, gol EDM, A. HEMSKY (9). Pekne! Nakoniec sa nam podarilo tu presilovku vyuzit.
20:00, stav 1:1, koniec druhej tretiny, v jej zavere tam bolo vela striel ale ani jedna sa neujala.
3rd Period
06:14, stav 1:1, hrali sme dve oslabovky po sebe, ale nastastie sme sa ubranili. To je dobre, teraz sa zapas lame, netreba sa nechat vylucovat a snazit sa strelit gol!
09:55, stav 1:1, v tretje tretine sme zatial slabi jak caj, strasne malo strielame, COL uz vyhrava na strely 33:23, Roloson caruje (teda aspon podla cepiho slov), treba zabrat chlapci.
10:45, stav 1:1, zobrali sme si timeout, dufam ze MacTavish s tym nieco spravi...
12:49, gol EDM, R. SMYTH (27). Krasa! MacTavishove dohovaranie pomohlo.
13:19, gol EDM, S. HORCOFF (10). Po slabom vykone v prvej polovici 3. tretiny sme strelili dva rychle goly a dostali sme sa tak na kona. Tento zapas by nam uz nemal ujst!. Len mi je luto Budaja...
16:23, stav 3:1, pred chvilou sme dohrali presilovku a teraz pri vyluceni Sakica zaciname dalsiu.. Pomaly zacinam oslavovat dnesne vitazstvo.
19:29, gol COL, J. SAKIC (22) kua este to bude napinave.
20:00, stav 3:2, super nakoniec sme vyhrali, v zavere sme este trafili tycku opustenej brany COL. Troska so stastim ale predsalen vyhra.

Shots:
Edmonton: 28
Colorado: 39

Goalies:
Roloson 37/39
Budaj 25/28

3 Stars:
1# DWAYNE ROLOSON
2# RYAN SMYTH
3# SHAWN HORCOFF

Attendacne:
17 645

Slovaci v akcii:
Peter Budaj, COL, 58:35, 25/28
Marek Svatos, COL, 12:12, +/- 0, 5 striel


Najblizsi zapas:
6. februar 2007
Obrázek @ Obrázek
A opat nas caka velmi dolezity divizny suboj, po 5 dnoch sa zase stretavame s kosatkami. Prehru 5:3 by sa im na nasom domacom lade zislo vratit, Tjarnqvist uz dufam bude hrat a Stoll neviem :(, ale mal by byt uz aj ten k dispozicii.
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS