Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

marek85 píše:ja by som prijal horcoffa do montrealu..hmm ale zakoho..asi sa teraz priam ponuka moznost: samsonov
Horcoffa teraz nedame (teda dufam), lebo Stoll je zraneny pravdepodobne do konca sezony, takze teraz potrebujeme kvalitneho centra ako sol.

22. februar 2007
Obrázek @ Obrázek

- nas posledny (cize stvrty) zapas v tejto sezone s Columbusom, v ktorom by sa konecne zislo vyhrat po 4 prehrach v rade
- Columbusu uz nejde praktickky o nic, jedine ak o prestiz. Do PO uz nepostupia.
- Poslednych 10 zapasov:
Edmonton: 4-4-2
Columbus: 3-6-1
- vzajomna bilancia:
EDM @ CBJ 4:1
CBJ @ EDM 4:0
CBJ @ EDM 5:2
Tuto sezonu sme v CBJ uz vyhrali, treba to zopakovat :thumbsup:
- Zranenia:
Edmonton: Stoll, Tjarnqvist, Pisani, Moreau, Nedved
Columbus: Leclaire, Westcott
- Sykora ma 2+6 v poslednych 7 zapasoch, cize formu by mohol potvrdit

MOJ TIP: 4:2 Edmonton zvitazi

Oilers sa pravdepodobne stale zaujimaju o Brewera, ale nevylucujem ani prichod Pitkkanena, lenze to by Oilers museli ponuknut viac, nez 7-bodovy odstup od playoff pre tych hracov....

22. februar 2007
Obrázek @ Obrázek 4:0
:super: konecne vyhra, este k tomu vonku a na nulu :thumbsup:
- Shawn Horcoff 2+1 :cool:
- Roli shutout 0/28
- Ryan Smyth dosiahol hranicu 30 golov
- Ladislav Smid strelil svoj prvy gol v NHL
- Smyth celkovo 1+2
- ten hajzel Jody Shelley nam zranil Toma Gilberta :evil: , ma otras mozgu
- 3 Stars: Horcoff, Smyth, Roloson
- Jacques sa pobil s Tollefssenom a pekne mu to natrel, i ked nakoniec skoncil na lade ako prvy :(

23. februar 2007
Obrázek @ Obrázek 4:3 sn
Opat vyhra, tentokrat na horucom lade Red Wings :cool:
(nevidel som este highlighty, cize neviem ako zapas prebiehal)
- Roli opat skvele 3/30
- Ryan Smyth strelil gol a este k tomu aj rozhodol v najazdoch
- zo zraneni sa uz vyliecili a nastupili Tjarnqvist a Pisani. Vyliecenie Tjarnqvista prislo akurat vhod, kedze proti CBJ sa zranil Gilbert a ak by sa Daniel nedal dokopy tak by sme zase museli povolat nejakeho mladika z farmy.
- najvyssi icetime Hejda (24:52), Horcoff (24:17)
- goly: Smyth, Torres, Reasoner - Zetterberg, Holmstrom, Filppula
- Patrick Thoresen 0+2
- 3 Stars: Roloson, Lidstrom, Smyth
- Nicklas Kronwall nam zranil Lupula :x (preto aj ten nizky icetime). V tejto sezone nam tie zranenia idu ako na beziacom pase :cry:
- na PO stracame uz len 5 bodov :)

No, mladenci, ostava vam ten Pitkkann, co nie je vec nerealna, kedze Phila porobila zmeny vo velkom.

To,že Oliers udělají výměnu Ryana Smytha je velké překvápko a asi mu nebyli ochotni nabídnout dost peněz v nové smlouvě.Každopádně odchodem tohoto bojovníka už EDM nemá příliš šanci probojovat se do Play off. :(

edmonton definitivne vzdal boj o playoff

RYAN SMYTH VYMENENY DO ISLANDERS

tak ak by som bol fanusikom oilers, asi by ma z tej vymeny kleplo :doh:

pravda, Oilers to bude mrzet, takhle play-off nebude :(

nebude budu bez neho lepsipodla mna :cool:

vyborne, od odchodu Smytha dve prehry na nulu na domacom lade. nemam slov. Dufam ze Lowe si uz uvedomil ze aku somarinu spravil. A tomu, ze Smyth sa v lete do Edmontonu vrati ako volny hrac, moc neverim..i ked by sa mi to pacilo

v porovnani s Tebou sme potom na tom my, co sa tyka trejdov vyborne..pustit Smytha za ... tah hodny ...pripomina mi to odchod BIG Joea z Bostonu, taky tak bez komentara..

a ze sa vrati pocas leta spät..? :lol2: "vyhodia" Ta z timu, ku ktoremu mas viac ako blizko, v zapäti Ti ponuknu pod k nam spät, ako by si zareagoval ty..

cepi píše:v porovnani s Tebou sme potom na tom my, co sa tyka trejdov vyborne..pustit Smytha za ... tah hodny ...pripomina mi to odchod BIG Joea z Bostonu, taky tak bez komentara..

a ze sa vrati pocas leta spät..? :lol: "vyhodia" Ta z timu, ku ktoremu mas viac ako blizko, v zapäti Ti ponuknu pod k nam spät, ako by si zareagoval ty..
Moze zareagovat ako Laraque a vypitat sa do Calgary. :D :D :D

Tak toto sa Olejarom podarilo pobabrat kapitalne! Doslova nikto za takeho makaca ako je Smyth?! A pre Boha, preco do takeho hnusneho timu?

Ako ste si iste vsimli, po uzasnej vymene Smytha, a este predtym Bergerona, akosi nemam naladu sem pisat a robit sumare. Ale to neznamena, ze uz nefandim Oilers :) .
Takze PO je uz davno stratene, este k tomu mame vela zraneni, takze teraz sa mozu ukazat mladi hraci. Sezona pre nas onedlho konci, takze aspon hraci budu moct ist reprezentovat svoje krajiny (skoda ze v EDM nehra ziadny Slovak).
Pre prehlad, nase momentalne zranenia: Moreau, Stoll, Reasoner, Staios, Gilbert, Roy, Tjarnqvist, Hejda, Hemsky, Nedved. Cize az 10 hracov zakladnej zostavy nam chyba :eek2:
...takze vobec sa necudujem ze len prehravame.

Je mi luto Arek,ale zda sa,ze minulorocny zdvrvujuci finis sa opakovat nebude.....

Hm, z Edmontonu moze prist tak zopar Cechov, nakolko su tie zranenia vazne? Iba Moreau je out do konca sezony, nie?

http://hokej.sport.cz/clanek/111223-zra ... ntonu.html

podle mÄ› uĹľ v NHL skonÄŤil, kdo vĂ­ jestli skonÄŤĂ­ ĂşplnÄ› s hokejem nebo pĹŻjde do Evropy

dnes 10. prehra v rade :eek2: . St. Louis zvysili naskok na nas. Co dodat?

arek píše:dnes 10. prehra v rade :eek2: . St. Louis zvysili naskok na nas. Co dodat?
10 prehra v rade..sila..staci si spomenut na "par" tyzdnov do zadu, ked olejari este ako tak atakovali PO poziciu, dnes... :?: :doh:

Kto by to bol kedy povedal ze budem fandit Edmontonu. :P

:doh: 12! prehra v rade..este 2 a BIG negativny rekord zo sezony 93/94 na spadnutie..

tak dnes konecne vyhra, dokonca so silnym Coloradom...fuuu som si vydychol, ten negativny rekord neprekoname. Roli to dnes vychytal :poklona: , hlavne ten samostatny najazd Sakica 8) . Aspon ze divaci neprestali chodit na stadion aj pri tej serii prehier, v takom Nashville by pri takej serii neprisiel asi nikto :D

toto sa mi paci :D
Obrázek
3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 1 registrovaný a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Anty
2011 BOSTON BRUINS