Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

EDMONTON OILERS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Sekera bude pauzovat 6-9 mesiacov. Niekto by uz mohol dat toho kretena Getzlafa dole :x
arek píše:Sekera bude pauzovat 6-9 mesiacov. Niekto by uz mohol dat toho kretena Getzlafa dole
Tenhle slovenský hate na Getzlafa už je pěkně ubohý. Kvůli jednomu prasáckému zákroku, který obhajovat nechci. Teď souboj se Sekerou byl naprosto běžný souboj, jakých bylo v zápase dejme tomu 15-20 stejných, jen se smolnými následky.
čo sa stalo? Rameno v p*či? Ale tiež sa prikláňam k tomu, že to bol bežný súboj, nič prasácke narozdiel od Grybových lakťov do hlavy súpera
Chiareli nominovany na GM roka za vyhru v loterii :good:
McDavid 8 let za 100m. Steal..
Pre-season schedule:
Monday, Sept. 18 vs. Calgary Flames
Monday, Sept. 18 vs. @ Calgary Flames
Wednesday, Sept. 20 vs. @ Winnipeg Jets
Friday, Sept. 22 vs. Vancouver Canucks
Saturday, Sept. 23 vs. Winnipeg Jets
Monday, Sept. 25 vs. Carolina Hurricanes
Wednesday, Sept. 27 vs. @ Carolina Hurricanes (SaskTel Centre, Saskatoon)
Saturday, Sept. 30 vs. @ Vancouver Canucks

Group A:
Maroon - McDavid - Strome
Khaira - Letestu - Kassian
Callahan - Kelly - Pakarinen
Hamilton - Downing - Butcher (Patrick Russell and Chad Butcher rotating)

Group B:
Lucic - Draisaitl - Caggiula
Laleggia - Nugent-Hopkins - Puljujarvi
Platzer - Malone - Rattie
Christoffer - Gambardella - Yamamoto (Jussi Jokinen not on the ice)

Vo veľmi dobrom svetle sa ukazuje Joey Laleggia (2012 round 5 #123), minulú zimu sa z obrancu presunul na krídlo a hlavne v sobotu kedy pri neúčasti Jokinena sa priradil k RNH a Jessemu, ukázal a mal by dostať šancu. Centri sú jasná voľba. Strome zaplní miesto na pravom krídle pri McDavidovi, hlavne s Maroonom by sa mohli pekne doplniť - jednému chýba rýchlosť, druhému sila. V druhej by mal byť logicky Lucic - Drai - Caggiula, a tretia na centri RHN a s oboma fínmi. Som potešený z vyjadrení McLellana o Yamamotovi, o ňom by sme ešte mali počuť - teraz si vyskúša camp a o rok by to mohlo klapnúť. Hráči ako Caleb Jones (2015 4 #117 overall), Ethan Bear (2015 5 #124 overall), Ziyat Paigin (2015 7 #209 overall) budú konečne v Bakersfielde. William Lagesson (2014 4 #91 overall) pred farmou zvolil SHL.

Čo sa týka bránkoviska, klasika Talbot-Brossoit, tu verím že Laurent dostane aspoň 15-20 zápasov. Na farme ostane Pasquale s Ellisom. Na try-out je v kempe Chris Kelly z Ottawy. V obrane by miesto Sekeru (vráti sa v decembri/januári) pri Russelovi mal prevziať Matt Benning. V prípade ďalšieho mladíka Darnella Nurseho ide o dôležitý ročník, posledný rok ELC a tiež aby ukázal že to nebude bust.

Klefbom-Larsson
Russell-Benning
Nurse-Auvitu
Gryba
To je parada aku mate zostavu :good:
Oilers lines home vs Calgary:
Maroon-McDavid-Strome
Laleggia-RNH-Puljujarvi
Pakarinen-Letestu-Kassian
Hamilton-Currie/Downing-Russell

Nurse-Gryba
Jones-Bear
Lagesson-Fayne

Talbot
Pasquale


Druhá časť zostavy v Calgary Maksimov (RW, 2017 round 5 #146), Samorukov (D, 2017 round 3 #84), Safin (RW, 2017 round 4 #115), Wells (G, 2016 round 5 #123) a Skinner (G, 2017 round 3 #78) boli poslaní z kempu medzi prvými. Všetci sa budú v ďalšej sezóne rozvíjať v CHL. Vo včerajšom tréningovom zápase Blue team (Drai) dovolil otočiť zápas z 5-2 na 5-6pp McDavidovcom :hroza: . "Ironically, we were working on defence and defensive zone coverage and that type of stuff. And all of a sudden we've got a 10-goal game," McLellan :lol2:
:wave: MCD nanananana..

Dnes k tomu nemám slov, dominancia :jn: . Odporúčam si pozrieť druhý gól. Yamamoto po skvelej preseason trošku narazil dnes (TOI 6:33). Talbot :klobuk:, snáď sa pridá aj Brossoit.
MCD hroznej borec.
Trefil 2x prazdnou kasu :cool: Obrázek
na uvod slabe tymi casto prekvapia.
Jak ste hrali s jets? nedival som sa nejde mi internet.
mitch píše:Jak ste hrali s jets? nedival som sa nejde mi internet.
S pukom na 2 brány a po 20min cisteho casu sa menili strany.
Jsem v nejake diskuzi cetl ze McDavid ma potize s životosprávou, konkrétně že je z něj tak trochu party boy. Vite o tom neco vic, nebo je to jen fama?
ja by som tiez chlastal keby ma draftuje edmonton
V týmu Gretzky 2.0 a jen 37 (nejméně v lize) branek :lol2:
Gretzky 2.0 bol Sam Gagner toto uz je Gretzky 6.0 pripadne 7.0.
:good:
Sami porovnejte, která z branek Russella ve 3. třetině byla hezčí... :-D
[tweet]936451871211864065[/tweet][tweet]936456443187867649[/tweet]
iny cierny humor
Obrázek
Obrázek
z hrdinu babrak :hroza: uz aby sa vratil Sekera.
:lol2: :wink2:

Přílohy

3176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS