Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak Ribeira bych už taky nebral... :yes:

Jinak jsem zvědavý, koho dneska získáme... :shock:
Škoda, že na nás nezbyde Aaron Ekblad... :-(
Loni jsem tohoto obránce potkal na Memorialu Ivana Hlinky v Břeclavi a požádal jsem ho o společné foto... :yes:
On mi mile rád vyhověl a při té příležitosti jsem se ho zeptal, jak by se mu líbilo třeba v dresu Washingtonu, který jsem měl na sobě... :)
Usmál se a řekl že asi ano, ale že Washington asi z předních míst na draftu 2014, brát nebude... :yes:
Potom jsme se tomu oba dva zasmáli... :-D :-D
13. WASHINGTON CAPITALS - Jakub Vrána!!!!!!!!!!!!!!!!! :-O
Trochu překvapení... :-O :-O
Trochu jsem čekal, že to bude finský obránce Julius Honka, kterého si po nás, jako 14-tého v pořadí, vybral Dallas... :roll:

Tak Jakube, ať se Ti u nás líbí a hlavně daří... :wink: :good: :yes:
Vážne ma tento výber prekvapil, čakal som centra alebo obrancu a ešte k tomu aj v rankingoch bol Vrána umiestnený nižšie než 13. Vôbec neviem, čo si o ňom myslieť :neviem:.
Vrana mi nevadi, to je v pohode..ale pravdepodobne uz nepredlzime Graba, takze neviem co ako teraz bude riesit, chcel ist aj po obrancovi nejakom..dnes cakam nejake trejdy, odchod Mojo a Brouwer
Uvidíme... :yes: Snad se ukáže, že Kuba nebyl špatná volba... :yes:

O Graba asi fakt příjdeme... :cry: Chce prý 5 mega za sezónu a to mu nový GM nechce dát... :evil:
Že byl loni dost často zraněný.. :-(
Jen ať neberou zpátky Ribeira... :yes:
Píše se o něm, že má opět problémy z alkoholem.. :yes:

A už se moc těším na 1. červenec... :yes:
Přál bych si v našem týmu tyhle hráče:

Brian Boyle - jako druhý, nebo třetí centr (pokud to nebude Grabovskij)

z obránců
Matt Niskanen, Brooks Orpik, nebo Kyle Quincey...

a do brány k Holtbymu třeba Jonase Hillera... :yes:
Tak se mi třeba nějaké přání vyplní... :yes:
Hned mi volal Ovečkin, usmíval se po draftu Vrána

http://www.ceskatelevize.cz/sport/hokej ... ftu-vrana/" onclick="window.open(this.href);return false;

:cool:
Druhý den draftu:
- Výměna: Buffalo vyměnilo svoji volbu 39 do Washingtonu za výběry 44 a 74. :-O :-O

- A Capitals následně využili svoji 39. volbu na výběr mladého českého brankáře Vítka Vaněčka! :wink: :wink:
Mike Hume: The Capitals tried to move up. They came close but their potential trade partner thought that No. 13 was too far back.

Alex Prewitt: The Capitals were looking to trade up to draft Hadyn Fleury. Vrana was their guy after that.
J.R.-20 píše: z obránců
Matt Niskanen, Brooks Orpik, nebo Kyle Quincey...

a do brány k Holtbymu třeba Jonase Hillera... :yes:
Tak se mi třeba nějaké přání vyplní... :yes:
Quincey :wink2: :wink2: Toho si berte, dáme vám ho aj za strúčik cibule :lol2: Ale pripravte si balík, Kyle je obranca svetovej extratriedy, takže vás bude stať nemalé financie :giggle:
Pasha píše:
J.R.-20 píše: z obránců
Matt Niskanen, Brooks Orpik, nebo Kyle Quincey...

a do brány k Holtbymu třeba Jonase Hillera... :yes:
Tak se mi třeba nějaké přání vyplní... :yes:
Quincey :wink2: :wink2: Toho si berte, dáme vám ho aj za strúčik cibule :lol2: Ale pripravte si balík, Kyle je obranca svetovej extratriedy, takže vás bude stať nemalé financie :giggle:
Ono to nějak dopadne... :-D :good: :-D
Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie
BUF has initiated compliance buyout procedures on Christian Ehrhoff. Not official just yet but BUF has begun the process.

Tak pre mňa určite zaujímavejší ako Niskanen, Orpik alebo akýkoľvek iný UFA D.

Bob McKenzie ‏@TSNBobMcKenzie
MTL D Josh Gorges' name is out there in trade talk. TOR made a pitch for Gorges but no CDN team is on list of 15 teams he can be dealt to.

Tiež veľmi zajímavý, defenzívne by jednoznačne pomohol. Na PP a podporu útoku máme Carlsona,Greena a Orlova takže to, že nezbiera veľa bodov vôbec nevadí.

Vyzerá to tak, že asistenti už sú všetci známi:

Mitch Korn (brankári) http://goo.gl/HfHX6l" onclick="window.open(this.href);return false;
Todd Reirden (obrana + PP) http://goo.gl/YC1LhF" onclick="window.open(this.href);return false;
Lane Lambert (útok + PK) http://goo.gl/PGqjDp" onclick="window.open(this.href);return false;
Blaine Forsythe (ostáva a minulú sezónu mal na starosti PP, takže asi PP)

Všetko tréneri so skúsenosťami, žiadni nováčikovia alebo bývalí hráči Caps. :good:
J.R.-20 píše:a do brány k Holtbymu třeba Jonase Hillera...
Holtby má byť jednotkou a Hiller je podľa mňa príliš dobrý brankár na to aby podpísal u Caps a robil dvojku. Skôr si myslím, že to bude niekto taký ako Lindback, Montoya, Johnson, Peters, Vokoun, Budaj...tí budú aj pýtať menej $$$ než Hiller.

Buffalo teraz musí preplácať hráčov aby sa dostali na floor... možno by sa dalo takým spôsobom zbaviť Erskinea. :hmm:
Jednej veci nerozumiem, uz to tak vyzera, ze nejdeme podpisat Graba, (lebo si pyta 5 M za sezonu) a teda ho nechame odist bez nahrady. Pritom ak niekto pozeral zapasi WSH tak to bolo vidiet ze je hokejovo uplne niekde inde ako 90% teamu. Skoncil najlepsi v corsi statistike a ako jedini sa vedel prisposobit kazdemu spoluhracovi a nech uz bol v akejkolvek lajne, ten utok mal najlepsiu 5v5. Ale pritom si nechame Laicha za po*ebanych 4,5 M ktory to suckuje uz 4 sezonu, ale my sa aj tak s usmevom skrabeme na guliach a hovieme si akeho skveleho hraca v nom mame. pi*i to su tam uz vazne vsetci slepi :slap:
ja som velmi zvedavy co vymyslia lebo

On Vanek...

The Capitals, Flames, and Devils have all surfaced in the last 24 hours.....Vanek has definite options.

ak im je tazko dat za Graba 5 mega a mat spickoveho druheho centra, miesto toho vyhodia aspon 7 za Vaneka, tak to prestavam sledovat asi definitivne
Pali_Caps píše:On Vanek...

The Capitals, Flames, and Devils have all surfaced in the last 24 hours.....Vanek has definite options.

ak im je tazko dat za Graba 5 mega a mat spickoveho druheho centra, miesto toho vyhodia aspon 7 za Vaneka, tak to prestavam sledovat asi definitivne
To si podľa mňa len Eklund vymýšľa hovadiny...Vanek ku Caps momentálne vôbec nedáva zmysel, jedine že by sa ešte pred tým zbavili cez trade 2-3 útočníkov.
Zevraj by obaja def Pens (Niskanen a Orpik) mali ist k nam.
http://www.csnwashington.com/hockey-was ... k-niskanen" onclick="window.open(this.href);return false;

nieje to co som si predstavoval, Orpik tak 5 rokov dozadu by bol super, teraz ani nie, Niskanena dalsieho soft puck mooving def..nacooo? :scare:
looool, co za zmluvu sme to dali Orpikovi :x :lol2:
Orpik a Bolland vítězové léta s přehledem. :rofl: :lol3:
Podpis brankaře Justina Peterse v pohodě... :thumbsup:
Podpis obránce Brookse Orpika je tragédie... :verysad: :-O :cry:
Sice jsem si ho přál, ale na 5 let a za ty prachy... :-O :thumbsdown:
Na dnešok som sa tešil a teraz také obrovské znechutenie. :x
s*ať na to.
Oficialne vyhlasujem naseho noveho GM za K0K0TA :hroza: :hroza: :hroza:

uz teraz si fakt myslim ze GM mozem byt aj ja..a vyzeralo by to ovela lepsie
ten ma*or bude rozpravat, ze Grabo si pyta vela a potom da 5,5 Orpikovi na 5 rokov, to nemoze byt normalne :cry:
Dufam ze Niskanen pojde do Sharks, za 6M nestoji ani len nahodou a ten nas novy GM (ktoreho po mene ani nepoznam) podpisuje este vacsie pi*oviny. Pred par mesiacmi som pisal ze horsie to byt nemoze, ale ak nepodpise Graba, prinesie Niskanena za 6+ a toto s Orpikom. WTF..George, vraaat sa :pray:
Loool Orpik :)))))) :-D :-D :-D
Vždy keď si myslím jak to Jersey zasa dosralo a mám nervy, tak si prídem prečítať diskusiu caps fan a hneď mám lepišu náladu :rofl:
http://www.russianmachineneverbreaks.co ... -are-wind/" onclick="window.open(this.href);return false; ...co k tomu dodat, premrhali sme sancu urobit fakt nejaku zmenu v celej organizacii, miesto McPheeho sme tam dali jeho kamosa a pokracujeme dalej, ja uz na to serem
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS