Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

WASHINGTON CAPITALS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pali_Caps píše:Neboli ste lepsim muzstvom, iba ste prestali hrat tu tragediu, co ste hrali polovicu zapasu, my sme mali zapas rozhodnut uz tam.
Tvůj názor, brát ti ho nebudu - viděl jsem to sám a za výše napsaným si stojím. Dva body po základu jste si nezasloužili!
BRUINS - CAPS 0:4... :clap: :yahoo: :wave:

Slušná práce... :yes: :yes:

Holtby čisté konto a Ovie dva kousky(mohly být tři).

GO CAPS GO!!!!!!!!!!!!!!
tak toto bol takmer dokonaly vykon, Holtby zacina kralovat :)
Orpik turns the puck over, then gets walked by John Scott, John Scott scores (3rd career goal), Brooks Orpik hits the guy after the goal is scored :lol2: Same old shit, Brooksy, same old shit. Dnes fakticky exceloval, kdyz byl na lede u vsech inkasovanych golu (5).
Obrázek
To je bek jak z jackpotu :slintac:

Btw z Niskanena tam delaji 1st beka, to taky bude zajimave, zatim se tak nejak drzi nad vodou..
Atlantik píše:Btw z Niskanena tam delaji 1st beka, to taky bude zajimave, zatim se tak nejak drzi nad vodou..
Alzner - Niskanen podľa mňa zatiaľ najlepší D pár. :) Inak mal zvýšený ice time preto, lebo ako si napísal Orpik - Carlson boli na ľade pri všetkých góloch a hlavne Carlson podal asi najhorší výkon zo všetkých obrancov. Teraz sme na RD dosť silní (Carlson/Niskanen/Green), myslím si, že pokiaľ sa jeden z tejto trojky nezraní alebo nebude podávať výkony pod očakávania, tak ich ice time bude ďalej počas sezóny rozložený dosť rovnomerne.
Atlantik píše:Orpik turns the puck over, then gets walked by John Scott, John Scott scores (3rd career goal), Brooks Orpik hits the guy after the goal is scored :lol2: Same old shit, Brooksy, same old shit. Dnes fakticky exceloval, kdyz byl na lede u vsech inkasovanych golu (5).

Btw z Niskanena tam delaji 1st beka, to taky bude zajimave, zatim se tak nejak drzi nad vodou..
Orpikovi (aspon podla statistik) dnes zapas nevysiel, ale treba uznat, ze to suckovali do velkej casti najma brankari. Ja som s nim zatial spokojny, dva predosle zapasi bol jednym z nasich top hracov a aj ked je to Orpik, aj ked je podpisany na dlho a za mega prachy, teraz je vidiet ze takyto typ obrancu sme potrebovali najviac a je nepochopitelne ze sme ho za tie roky nepodpisali/nedraftovali.

S Niskanena nikto obrancu c.1 nerobi, nehra 1st. PP ani 1st. PK, dnes mal najvacsi IT preto ze to suckoval asi najmenej.

Inak velke :klobuk: Alexovi, neviem co s nim Trotz spravil ale konecne je z neho lider a dozadu tiez velmi slusny.

Uz ma tie OT prehry zacinaju pekne s*at :bitka3:
XruC píše: S Niskanena nikto obrancu c.1 nerobi, nehra 1st. PP ani 1st. PK, dnes mal najvacsi IT preto ze to suckoval asi najmenej.
Tak kdyz ti k spokojenosti staci tohle, tak je dost mozne ze Brooks tam tu smlouvu dodrzi k spokojenosti i celou, jednou za cas hodi nejakej hit a vsechno je fajn :yes:

Co se tyce Niskanena, tomu uprimne fandim. Jinak vynikajici chlapik.. Btw jak s MTL, tak i dnes to byly vyrovnane zapasy, kde slo o hodne kazdym momentem a v obou zapasech se jeho IT blizil k 27 minutam, coz mimochodem bylo o vic nez 3:30 minuty nez u kohokoliv jineho v teamu. (to je proste role 1st beka, teda aspon podle mych standardu)
No staci, nestaci..minulu sezonu sme vystriedali 12 obrancov a aj tak sme boli Top 5 najhorsich timov v def. cinnosti. Takze pre nas je aj Orpik velky krok vpred. Urcite s tym niesom 100% ok, tak o dva roky kratsia zmluva a o 2M menej a som spokojny. Viem ze tu zmluvu este vsetci olutujeme, ale nikto nevie aku inu ponuku mal v tom case na stole a ziadny iny podobny typ obrancu uz v ponuke nebol.
Volchenkov za milion je podobna kuzelka :jn:
Asi tym nikomu nepomozem, ale Filip Forsberg v priemernom NSH 3z-1G-3A a +4

Ten trejd bude dozrievat ako vino k spokojnosti nas fanusikov Caps, diky George, diky :klobuk:
Obrázek
XruC píše:Asi tym nikomu nepomozem, ale Filip Forsberg v priemernom NSH 3z-1G-3A a +4

Ten trejd bude dozrievat ako vino k spokojnosti nas fanusikov Caps, diky George, diky :klobuk:
no je to smutne, ale aspon mali sme moznost uzit si Erata..ale vyzera to tak, ze Burak na neho aj mozno necha zabudnut, zatial ma prekvapuje strasne
Pali_Caps píše:ale vyzera to tak, ze Burak na neho aj mozno necha zabudnut, zatial ma prekvapuje strasne
čosi nato sa nezabudne nikdy, možno len v tom prípade, že burakovsky bude hviezda ligy a forsberg vyhorí, ale to je nepravdepodobné najmä tá druhá varianta, strašná škoda pre caps aj mňa to štve ako vášho nefanúšika :slap:
Na to by sa zabudlo ak by sme za Forsberga ziskali Burakovskeho..to by som si povedal fair deal, ale takto nie. My sme pustili hraca s potencialom bod na zapas za nic, za nic nic, uplne nas osklbali a okradli.

K zapasu..clovek sa az zamysla kde by sme mohli byt keby k nam Trotz prisiel pred 6 rokmi. Zrazu vsetko klape. Z Ovieho sa stava kompletnejsi hrac, hituje, prihrava, strela momentalne No.1, zacal blokovat streli a aj ked sneho nikdy nebude defenzivny mag, uz to ani zdaleka nieje taka katastrofa. Dobre je, ze sa vieme spolahnut na vsetky lajny..na 1,2,3 aj bodovo. Obrana az na ten minuly zapas proti SJS tiez velmi dobre. Green je spat a bude sa tahat na najproduktivnejsieho obrancu ligy, hra nenapadne (co je v jeho pripade dobre) do zadu poctivo a v predu sa z neho opat stava ten fantom ktorym byval tak 4-5 rokov dozadu. Ta rola v 3rd paru mu sedi neskutocne, nikdy nebude mat na to aby ustal tlak No1-2 obrancu v time, ale ked sa bude mat za koho schovat vie byt pre tim velkym prinosom. Velke prekvapenie je Burakovsky, ten nieco vymysli pri kazdom dotyku s pukom..a ta strela zapastim :klobuk: a MoJo, ten po lade lieta, osobne som s nim stratil trpezlivost a byt na mne tak vo WSH uz nehra ale Trotz ho obratil o 180°. Za minulu sezonu dal 8 golov, teraz po 4 zapasoch ma 2. Ked sa nanho pozeram teraz vyzera ako 20G hrac. Na koniec Orpik..dnes 0+2, +1 (mal by +2 keby nezliezol z ladu pri Brownovom gole) 2 hity a 2 zblokovane strely. Obranca ako z Jackpotu :wink2:

Mame tu aj - Zatial velke sklamanie z Kuznetsova. Asi mu neprospieva hra vo 4 lajne (osobne to nechapem) ale pride mi taky nijaky, bez zaujmu, malo striela a ak uz aj vystreli tak slabo, prihravka naivna ako v pripravke. Dufam ze sa da dokopi, vkladam do neho velke ocakavania, buduci leader v Caps, tak nech ma nesklame :bitka3:
a to si zoberme, ze Trotz je pri muzstve par mesiacov a ono to vyzera zrazu, ze vieme hrat hokej...ale este treba vyzdvihnut Holtbyho, ktory az na jeden zapas je uplne dokonaly, na vsetkych hracoch vidiet, ze cely ten stab je zrazu na top urovni a robia s nimi to co treba...Kuznetsov suhlas, jeho hlavne asi nebavi hra vo stvrtej lajne, snad mu tam cim skor dojde Wilson, ale robi body na presilovkach aspon no
Najväčším rozdielom podľa mňa asi je, že podľa rozhovorov je Trotz sústredený na detaily, k hráčom je priamočiary a dokáže im dobre vysvetliť čo od nich chce, ako sa majú zlepšiť a akým systémom chce hrať.
U Oatesa to vyzeralo na začiatku nádejne, no po čase sa ukázalo, že stratil kontrolu nad mužstvom. V rozhovoroch niekoľkí spomínali, že sú mužstvom bez identity. Jedinou identitou bola PP a Oviho one-timery. :-D :?
Psychicky sú na tom jednoznačne lepšie, dôkazom je aj zápas proti Sharks. Osobne si neviem predstaviť, že Oatesovi Caps by dokázali po začiatku 0:3 proti San Jose zbytok zápasu tak zabrať a ešte to otočiť.
Najdôležitejšie je, že aspoň prvé zápasy je zatiaľ pozeranie zábavou a nemusím pred nimi premýšľať nad tým, či vlastne chcem aby vyhrali alebo prehrali :-D.
Holtby sa aj napriek zlému štartu proti Sharks pozbieral a proti NJ podal dobrý výkon. Petersa uvidíme prvý-krát v akcii na celých 60 minút dneska:

@washcaps
Justin Peters first off the ice at morning skate. He gets the start tonight in net for Washington. #CapsCats

K novým posilám v obrane... Orpik nám ukázal, že sa nebojí niekoho zbúrať :thumbsup:. Dosť ma prekvapilo, keď dostal prišité "A" na drese už v svojej prvej sezóne za Caps. Keď však Trotz usúdil, že si to zaslúži, tak nejaké tie "leadership qualities" asi má a to, že je najstarším obrancom s najviac odohratými zápasmi zo všetkých Caps D môže tiež pomôcť. Zdá sa mi, že hrá najviac zo všetkých obrancov na PK, čo bola v posledných pár sezónach jedna zo slabín.
Defenzívny obranca jeho typu nám chýbal, len si treba zvyknúť na to, že veľa skillu s pukom nepobral a ani nie je jeden z tých najrýchlejších. Určite ale oproti Oleksymu, Carrickovi, Erskinovi a iným ide o posilu. S tým, že mu MacLellan dal koľko mu dal som sa už zmieril :-D, nič iné nám neostáva.

Niskanen prvé prípravné zápasy mal problémy s hrou vo vlastnom pásme, no teraz v zápase proti SJS zachránil za stavu 5:5 obrovskú šancu a pri rozohrávke v pásme zvykne robiť múdre rozhodnutia. Alzner-Niskanen + Schmidt(Orlov)-Green nám dávajú možnosť mať väčšinu času proti 3./4. lajnám súpera na ľade dvojičku, ktorá je schopná podporiť ofenzívu.
Je podpísaný od 27 do 34 rokov, čo je ideálne a nejaké herné problémy kvôli veku by sa nemali vyskytnúť. U neho je ťažké predpovedať, ako sa tá zmlúva vyvinie, no to, čo som od neho zatiaľ videl sa mi páči. :good:

Green dobrý, len zase nechcem, aby sa stalo to, čoho som sa bál s Grabom. Keď sa mu bude takto dariť ďalej, tak by bolo ideálne ho podpísať na dlhšie alebo cez TDL vymeniť. Najreálnejšie sa mi zdá, že bude máť dobrú sezónu, necháme si ho a potom o neho bez náhrady prídeme a on pôjde ako UFA za veľkými peniazmi :-(. Najviac som zvedavý, či túto sezónu vydrží jeho telo, lebo podľa 4 zápasov hráme viac do tela než pod Oatesom a Green je známy svojimi zraneniami...

Až sa vráti Wilson bude treba niekoho poslať do Hershey, môj typ je O´Brien. Aj napriek senzačnému kempu si nie som istý, či má herne na NHL a rolu provokatéra môže hrať aj Latta a Wilson. Za ten krátky čas, čo hral Wilson s Kuznetsovom im to išlo a Lattu/Browna by mi bolo poslať na farmu ľúto a pamätám si, že aj na začiatku 13/14 keď spolu v štvrtej boli Latta a Wilson sa na to dobre pozeralo. O´Briana môžeme povolať naspäť keď sa niekto zraní.
Latta-Kuznetsov-Wilson. (radšej by som Kuznetsova aj Wilsona videl vyššie, ale kebyže obaja boli náhodou spolu v štvrtej.)
Tož, já jsem za bod spokojený. Čekal jsem, že nás přejedete tak 5:1 a nakonec velice slušné..

Jinak i já se musím vyjádřit k Ovečkinovi. Po hodně dlouhé době u něj vidím, že odmákává každé střídání a hraje za tým a né za sebe. Zase je to ten ultra-nebezpečný kanonýr, kterým byl pár let zpátky. Jeho drive do brány a cit pro hru je opět a zase na vysoké úrovni a Caos i díky tomu (společně s Trotzem) půjdou letos hodně nahoru. No pořád máte co zlepšovat. Ale oproti naším minulým zápasům je to 10 a jedna. :yes:

Ještě musím dodat. Peters má zajímavý styl chytání. Někdy v té bráně docela komicky poskakuje. U střely Pirriho jsem se musel strašně smát. :lol2:
Breaking: Tom Wilson assigned to the Hershey Bears from the Washington Capitals.


EDIT:

Tom Wilson, Trotz confirmed, will play Friday/Sunday in Hershey, then return to DC Sunday night. Said playing vs. Detroit is a possibility.
Laich zraneny..na jeho mieste v 2nd line by mal nastupit Beagle :slap:
Uz ma zacina pekne s*at to pretlacanie tych nasich lemplov, za zasluhy tam uz hral Laich a teraz Beage. Neviem co vo WSH na nom vsetci vidia. pi*i..ved 192 Z 13 + 14 a -18.
Ja by som ho nedal ani ako 4C do AHL a u nas bude hrat druhu lajnu. pi*i s nim ko*otom
Laich zraneny :-D to je necakana vec
Akoby hráč mohol zato, že je postavený do 2.útoku :giggle: Krásnu úctu máte k vlastným hráčom :good:
Pasha píše:Akoby hráč mohol zato, že je postavený do 2.útoku :giggle: Krásnu úctu máte k vlastným hráčom :good:
No zrovna vy máte co říkat s Quinceym :jn:
Ja mu nenadávam, to zvyšok našej red wings fan base :wink2:
Tom Wilson je zpět!!!!! :) :)
Z farmy Capitals, byl povolán do hlavního týmu Tom Wilson. Opačným směrem putuje Chris Brown.
Tak takhle by to mělo podle nhl.com. dneska vypadat:

RED WINGS

Justin Abdelkader - Henrik Zetterberg – Gustav Nyquist
Darren Helm – Pavel Datsyuk – Tomas Tatar
Andrej Nestrasil – Riley Sheahan – Tomas Jurco
Drew Miller – Luke Glendening – Joakim Andersson

Niklas Kronwall – Jonathan Ericsson
Kyle Quincey – Danny DeKeyser
Brendan Smith – Jakub Kindl

Jimmy Howard
Jonas Gustavsson

Scratched: Daniel Cleary, Brian Lashoff
Injured: Johan Franzen (groin)

CAPITALS

Alex Ovechkin – Andre Burakovsky – Joel Ward
Marcus Johansson – Nicklas Backstrom – Troy Brouwer
Jason Chimera – Evgeny Kuznetsov – Jay Beagle
Liam O'Brien – Michael Latta – Eric Fehr/Tom Wilson

Brooks Orpik – John Carlson
Karl Alzner – Matt Niskanen
Nate Schmidt – Mike Green

Braden Holtby
Justin Peters

Scratched: Eric Fehr/Tom Wilson, Jack Hillen
Injured: Brooks Laich (upper body), Aaron Volpatti (upper body), Dmitry Orlov (wrist), John Erskine (neck surgery)

Naše útočné řady, jsou pěkně přeházené. Tak uvidíme, jak "naši chlapci", opravdu nastoupí... :)
4062 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS